PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تكدرس يا معرفي به استاد

hesabdar2010
08-13-2010, 09:24 PM
سلام
ميخواستم بدونم ايا تكدرس و معرفي به استاد با هم فرق ميكنند يا نه ؟اگه فرق ميكنند لطفا بيشتر توضيح بديد
ممنون

NIMA.N
08-13-2010, 10:28 PM
سلام.
تکدرس و معرفی به استاد جفتش میشه معرفی به استاد.

با این تفاوت که تکدرس برای دانشجویانی است که با یک درس فارغ التحصیل می شوند.
ولی معرفی به استاد برای دانشجویان دیگر برای کسانی است که 3 بار از یک درس نمره رد گرفته اند می توانند درس مورد نظر را معرفی به استاد بگیرند./

hesabdar2010
08-16-2010, 09:24 PM
ممنون از جوابت
من در ترم پائيز يك درس دارم كه فارغ التحصيل بشم ميشه بگيد زمان انتخاب واحدش كيه و چجوريه؟
ممنون

NIMA.N
08-16-2010, 09:40 PM
قبل از انتخاب واحد به مرکزتان مراجعه کنید تا راهنماییتون کنند.

mehdi6477
11-20-2010, 04:53 PM
سلام.من 13 آبان امتحان تکدرس داشتم و قبول شدم.حالا میخوام مدرک فارغ التحصیلی بگیرم و بدم نظام وظیفه و دفترچه خدمت پست کنم.ولی دانشگاه میگه چون نمرت در سیستم جامع گلستان ثبت نشده ما نمیتونیم بهت مدرک بدیم.ظاهرا بخش ثبت نمرات بسته هست فعلا.میخوام بدونم کی این سیستم باز میشه و نمره من وارد سایت میشه ؟

Borna66
11-20-2010, 05:16 PM
سلام.من 13 آبان امتحان تکدرس داشتم و قبول شدم.حالا میخوام مدرک فارغ التحصیلی بگیرم و بدم نظام وظیفه و دفترچه خدمت پست کنم.ولی دانشگاه میگه چون نمرت در سیستم جامع گلستان ثبت نشده ما نمیتونیم بهت مدرک بدیم.ظاهرا بخش ثبت نمرات بسته هست فعلا.میخوام بدونم کی این سیستم باز میشه و نمره من وارد سایت میشه ؟
با سلام

در هر حال بهتر راه براي شما صدور گواهي موقت براي ارايه به نظام وظيفه هست البته به نظر من.

روزگار خوش

NIMA.N
11-20-2010, 10:48 PM
با سلام

ایشون در سایت بنده هم سوال کردم و بنده هم پیگیری کردم و سایت فعلا" برای ثبت نمره فقط برای کاربران ارشد استانی باز می باشد

mehdi6477
11-20-2010, 11:57 PM
بسیار ممنون.من فعلا باید صبر کنم؟چطوری میشه با کاربران ارشد استانی تماس گرفت؟من فکر کنم تا شروع امتحانات ترم سیستم نمره باز نشه )-:

NIMA.N
11-21-2010, 12:02 AM
شما راهی برای تماس با کاربر ارشد ندارید . مگر اینکه پیله باشید و یکسره برید مرکزتون و همش پیله کندی تا اونا نمرتونو بفرستن استان برای ثبت در سیستم

alpha2009
03-17-2012, 03:32 PM
این تکدرس رو بلافاصله بعد از اعلام نتایج ترم تابستان میشه برداشت؟ نمرش کی اعلام میشه و کی میتونیم گواهی پایان کارشناسی رو بگیریم؟؟؟( یعنی تا مهر انجام میشه یا تا بهمن طول میکشه؟؟)

سوال دوم: اگه مثلا نتیجه تکدرس آبان اعلام بشه راهی هست که بتونیم کارشناسی ارشد ثبت نام کنیم و ریز نمرات و گواهی کارشناسی رو بعدا ببریم؟؟؟

saeidking
03-17-2012, 04:09 PM
این تکدرس رو بلافاصله بعد از اعلام نتایج ترم تابستان میشه برداشت؟ نمرش کی اعلام میشه و کی میتونیم گواهی پایان کارشناسی رو بگیریم؟؟؟( یعنی تا مهر انجام میشه یا تا بهمن طول میکشه؟؟)

سوال دوم: اگه مثلا نتیجه تکدرس آبان اعلام بشه راهی هست که بتونیم کارشناسی ارشد ثبت نام کنیم و ریز نمرات و گواهی کارشناسی رو بعدا ببریم؟؟؟

دوست عزیز به آبان و آذر و غیره مربوط نمیشه,شما اگه این ترم تک درس هستین,زمان ثبت نامش اوایل سال دیگه و امتحانش توی اردیبهشت هست,نتیجش هم معمولا زود اعلام میشه,هر وقت انشاالله قبول شدین,میتونین برای فارغ التحصیلی اقدام کنید

سوال دوم بله

alpha2009
03-17-2012, 04:40 PM
دوست عزیز به آبان و آذر و غیره مربوط نمیشه,شما اگه این ترم تک درس هستین,زمان ثبت نامش اوایل سال دیگه و امتحانش توی اردیبهشت هست,نتیجش هم معمولا زود اعلام میشه,هر وقت انشاالله قبول شدین,میتونین برای فارغ التحصیلی اقدام کنید

سوال دوم بله
اگه تکدرس رو مهر برداریم جواب سوال دوم چی میشه؟ ممنون

karbalanajaf
10-01-2012, 04:54 PM
باسلام
من دانشجوی خراسان جنوبی هستم که درس فرهنگ و تمدن را می خواهممعرفی به استاد
بزنم آیا می شود در شهر دیگری این کار را انجام دهم. ضمنا دانشجوی شاهد و
ایثارگر هستم.
ممنون از راهنمایی شما

Borna66
10-01-2012, 08:47 PM
باسلام
من دانشجوی خراسان جنوبی هستم که درس فرهنگ و تمدن را می خواهممعرفی به استاد
بزنم آیا می شود در شهر دیگری این کار را انجام دهم. ضمنا دانشجوی شاهد و
ایثارگر هستم.
ممنون از راهنمایی شما
با سلام
بله به احتمال زیاد می تونید اقدام کنید... شما شرایطتون ویژه هست و می توانید این کار را بکنید
موفق باشید
روزگار خوش

karbalanajaf
10-03-2012, 07:47 AM
باسلام از چه طریقی می تونم اقدام کنم چون دانشگاه قبول نمی کنه ممنون از لطف شما

saeidking
10-03-2012, 07:04 PM
باسلام از چه طریقی می تونم اقدام کنم چون دانشگاه قبول نمی کنه ممنون از لطف شما

سلام
باید حتما دانشگاه خودتون تک درس بگیرین,این قانونشه

mahmood8
01-22-2013, 04:46 PM
سلام خسته نباشید می خواستم بپرسم من الان ترم آخر هستم و الان وسطهای امتحانات هستیم که تمامی نمرات امتحاناتی که دادم آمده
فقط در یکی از درس های عمومی افتادم الانم وسطهای امتحانات دانشگاه چی کار باید بکنم ممنون میشم پاسخ بدید.

Borna66
01-22-2013, 06:39 PM
سلام خسته نباشید می خواستم بپرسم من الان ترم آخر هستم و الان وسطهای امتحانات هستیم که تمامی نمرات امتحاناتی که دادم آمده
فقط در یکی از درس های عمومی افتادم الانم وسطهای امتحانات دانشگاه چی کار باید بکنم ممنون میشم پاسخ بدید.

با سلام

خواهش...

فعلا کاری نمی تونید بکنید و باید تا ایتدای ترم بعد صبر کنید و و اگر فقط یک درس دارید که فارغ التحصیل بشوید، درس مربوطه در در ترم جدید بصورت تک درس اخذ و امتحان دهید پاس کنید و کلا امسال کارتون تموم میشه اگر روال درخواست و اقدامات مربوطه را سر موقع و درست انجام بدید... تاریخ درخواست هم در باشگاه سره موقع اش اطلاع رسانی می شود و شما پیگیر باشید

روزگار خوش

a-nima
01-25-2013, 09:35 AM
با سلام

خواهش...

فعلا کاری نمی تونید بکنید و باید تا ایتدای ترم بعد صبر کنید و و اگر فقط یک درس دارید که فارغ التحصیل بشوید، درس مربوطه در در ترم جدید بصورت تک درس اخذ و امتحان دهید پاس کنید و کلا امسال کارتون تموم میشه اگر روال درخواست و اقدامات مربوطه را سر موقع و درست انجام بدید... تاریخ درخواست هم در باشگاه سره موقع اش اطلاع رسانی می شود و شما پیگیر باشید

روزگار خوش
سلام و با تشکر از شما
من شنیدم که اگر کسی درسی رو توی ترم آخر بیافته نمیتونه از قانون تکدرس استفاده کنه یا اگر بتونه تاریخ فارغ التحصیلیش میافته برای ترم ترم بعد نه همون ترم قبلی
آیا این قانون درسته و بخشنامه ای چیزیدر این مورد هست؟
با تشکر

a-nima
01-25-2013, 09:41 AM
خودم پیدا کردم:
http://pnu-club.com/imported/2013/01/1.aspx?id=b939c785-2210-49dc-9dfb-45e35acb7a4f

a-nima
01-25-2013, 02:29 PM
چرا توی بند 7 نوشته درس مذکور توی نیمسال قبلی انتخاب واحد نشده باشه؟ یعنی من الان زبان تخصصی 2 واحدی رو اگه بیافتتم (خودخوان بود و 9.33 شدم) و فقط همین مونده فارغ التحصیلیم میافته واسه ترم بعد؟
سربازیم چی میشه؟
دوستان کاری نمیشه کرد؟
بخش نامه ای تبصره ای چیزی نداره؟
ممنون

saeidking
01-31-2013, 12:39 AM
چرا توی بند 7 نوشته درس مذکور توی نیمسال قبلی انتخاب واحد نشده باشه؟ یعنی من الان زبان تخصصی 2 واحدی رو اگه بیافتتم (خودخوان بود و 9.33 شدم) و فقط همین مونده فارغ التحصیلیم میافته واسه ترم بعد؟
سربازیم چی میشه؟
دوستان کاری نمیشه کرد؟
بخش نامه ای تبصره ای چیزی نداره؟
ممنون
منظورش اونی نیست که شما برداشت کردین

شما اگه یک درس برای فارغ التحصیلی داشته باشین حتما تکدرس میشین چه ترم قبل گرفته باشین و چه نگرفته باشین

mahmood8
02-09-2013, 08:53 PM
سلام خسته نباشید آقا من این مجوز تک درس گرفتم تو سایتم حدکثر انتخاب واحد 2 زده ولی می خوام انتخاب کنم 2 واحد مونده را اخطار میده می گه رعایت حداقل واحد نشده چیکار باید بکنم ممنون

frost
07-23-2013, 07:52 PM
سلام
من تمامی درسهام رو گذروندم و سنواتم تموم شده و یک ترم اضافی هم توی درخواست سنوات گرفتم و تنها یک درس دیگه برام مونده که در ترم تابستان امسال ارائه نشده
خواستم بدونم آیا من هم میتونم از تکدرس استفاده کنم
مرسی

Borna66
07-23-2013, 11:55 PM
سلام خسته نباشید آقا من این مجوز تک درس گرفتم تو سایتم حدکثر انتخاب واحد 2 زده ولی می خوام انتخاب کنم 2 واحد مونده را اخطار میده می گه رعایت حداقل واحد نشده چیکار باید بکنم ممنون

اولا این مورد را با مسئول رشته تون درمیان بگذارید تا مشکلتون حل بشه و
ثانیا به نظره من بهتر هست معرفی به استاد بردارد اون درس را چون راحتر می تونید پاس کنید

موفق باشید

سلام
من تمامی درسهام رو گذروندم و سنواتم تموم شده و یک ترم اضافی هم توی درخواست سنوات گرفتم و تنها یک درس دیگه برام مونده که در ترم تابستان امسال ارائه نشده
خواستم بدونم آیا من هم میتونم از تکدرس استفاده کنم
مرسی

با سلام
امکانش که باید باشه و باید حضوری برید مرکزتون درخواست حضوری بدید انشاالله که موافقت کنند

موفق باشید

روزگار خوش

بارون بهاری
09-03-2013, 12:47 PM
سلام
برای برداشتنه تک درس باید شهریه ی ثابت رو واریز کنیم؟اگه درس رو قبول نشیم چه اتفاقی می افته؟
کلا تک درس با معرفی به استاد چه فرقی با همدیگه دارن؟
ممنون

saeidking
09-03-2013, 02:48 PM
سلام
برای برداشتنه تک درس باید شهریه ی ثابت رو واریز کنیم؟اگه درس رو قبول نشیم چه اتفاقی می افته؟
کلا تک درس با معرفی به استاد چه فرقی با همدیگه دارن؟
ممنون

سلام.بله باید واریز کنین(این شهریه ثابت هم روشی شده برا خودش!)
هیچ اتفاق خاصی نمی افته.میتونین ترم بعد هم تک درس بشین.البته امیدواریم به ترم بعدی نکشه و فارغ التحصیل بشین

در اصل فرق دارن اما نمیخوام ابهام براتون ایجاد کنم.پاسخ شما نه هیچ فرقی ندارن با هم