PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نامه ی یک دختر دانشجو به استادش

sara.it69
08-12-2010, 05:34 PM
خدمت جناب دکتر زیباییان استاد محترم فارسی با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما چند پیشنهاد داشتم که امیدوارم مفید واقع شود. درابتدا از روش زیبای تدریس شما بسیار تشکر میکنم: ۱.استاد شما خیلی خمیازه میکشید و این باعث میشود ما همه خوابمان بگیرد. بعضی از دانشجویان با اینکار شما خوابشون میگیرد و دائم به دستشویی میروند تا دست و رویشان را بشویند و اینکار باعث میشود که نتوانند خوب درس بخوانند. ۲.استاد شما خیلی به موهای بلند و بلوندتان دست میزنید.ب عضی از دانشجویان دختر کلاس با اینکار شما مات و مبهوت میمانند و نمیتوانند به درس تمرکز داشته باشند. ۳.استاد شما خیلی خوشگلید و برای همین من نمیتوانم به شما نگاه نکنم. پس خواهش میکنم اینقدر به من نگویید نگاهت به کتابت باشه. ۴.استاد دیروز یکی از همکلاسیهام درباره شما خیلی بد صحبت میکرد. راستش من خیلی بهم برخورد چون راستش شما را خیلی دوست دارم و برای همین با او به شدت دعوا کردم. اینکار باعث شد همه فکرکنند من به شما علاقه دارم. اما خوب میدونید من فقط پسری را دوست خواهم داشت که مثل شما قد بلند باشه و موهای بلوند داشته باشه. ۵.استاد دیروز پدرم به دانشگاه آمد و من شما را یواشکی به او نشان دادم. پدرم شما را پسندید. نمیدانید چقدر خوشحال شدم. ۶.استاد آخه چرا شما هفته پیش سرکلاس نیامدید؟ من خیلی دلم براتون تنگ شده بود. دلم هم خیلی شور افتاده بود. نمیدونید جلسه بعد که شما را دیدم چقدر خوشحال شدم. امیدوارم ناراحت نشده باشید. بهرحال انتقاد همیشه باعث اعتلای سطح آموزشی میشه. راستش من هم دوست ندارم شما از دست من ناراحت بشید برای همین اگر احتمالا ناراحتتون کردم ازتون معذرت میخوام __________________