PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخبار فوتسال

pnugirl
04-01-2009, 01:49 AM
تيم ملي فوتسال ايران در ديداري دوستانه توانست قهرمان جهان را متوقف كرد.
به گزارش ايسنا؛ تيم ملي فوتسال كشورمان كه براي انجام چند ديدار دوستانه در برزيل به سر مي‌برد، در دومين ديدار خود بامداد روز سه‌شنبه موفق شد در برابر تيم برزيل به نتيجه مساوي 2-2 دست يابد.
تيم ملي فوتسال ايران يک‌شنبه شب نيز در نخستين ديدار خود در مقابل تيم ملي برزيل با نتيجه 4-2 شکست خورده بود.

pnugirl
04-01-2009, 01:50 AM
تبریک مسئولان afc به فوتسال ایران برای متوقف کردن برزیل مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا در تماس با رئیس کمیته فوتسال کشورمان موفقیت تیم ملی در متوقف کردن قهرمان جهان را تبریک گفتند. به گزارش خبرنگار مهر، پس از آنکه تیم ملی فوتسال کشورمان بامداد امروز و در دومین دیدار تدارکاتی خود موفق شد تیم ملی فوتسال برزیل - قهرمان جام جهانی - را با نتیجه 2 بر 2 متوقف کند، از سوی مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا با عباس تر ابیان تماس گرفتند و این موفقیت را به وی و فوتسال کشورمان تبریک گفتند.
مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا همچنین اطلاعاتی در مورد برگزاری این دو دیدار تدارکاتی و شرایط تیم ملی فوتسال کشورمان را جوبا شدند.
تیم ملی فوتسال ایران که برای برگزاری دو دیدار تدارکاتی به برزیل سفر کرده است در نخستین دیدار 2 بر 4 مغلوب میزبان خود شد اما در دومین دیدار که بامداد روز سه شنبه 11 فروردین ماه برگزار شد با نتیجه 2 بر 2 حریف نامدار خود را متوقف کرد.

pnugirl
09-06-2009, 10:37 AM
برزيل غايب جام بين قاره اي فوتسال
نخستين دوره مسابقات فوتسال جام بين قاره اي از 5 تا 11 اکتبر 2009 ( 13 تا 19 مهرماه 88 ) به ميزباني کشور ليبي برگزار خواهد شد.
در اين مسابقات تيمهاي ملي فوتسال ايران، ليبي، اسپانيا، گواتمالا، اروگوئه و جزاير سليمان حضور دارند که در 2 گروه 3 تيمي به صورت دوره اي با هم به رقابت خواهند پرداخت.
برزيل، قهرمان جام جهاني 2008 و بهترين تيم حال حاضر جهان در اولين دوره مسابقات فوتسال جام بين قاره اي شرکت نخواهد داشت.

pnugirl
10-15-2009, 02:23 AM
سرمربي تيم ملي فوتسال گفت: با شرايط نابرابري كه ميزبان براي ما ايجاد كرده بود، هنرمندانه قهرمان جام كنفدراسيون‌ها شديم.

حسين شمس اظهار داشت: بازيكنان‌مان عملكرد فوق‌العاده‌اي در تورنمنت ليبي داشتند. در حالي كه شرايط داوري و برگزاري مسابقات به گونه‌اي بود كه به هر شكل ممكن ليبي عنوان قهرماني را از آن خود كند؛ اما تيم، هنرمندانه عنوان قهرماني را به خود اختصاص داد. ما بايد جدا از حريف، مواظب داور نيز بوديم كه بي‌دليل تصميمي عليه ما اتخاذ نكند.
وي با اشاره به حضور 7 هزار تماشاگر در سالن مسابقه پاياني جام كنفدراسيون‌ها، تصريح كرد: آنها به شدت تيم ليبي را تشويق مي‌كردند؛ اما زماني كه احسان زحمتكش موفق به گلزني شد توانستيم با هوشياري بازيكنان‌مان، نتيجه را تا پايان بازي حفظ كنيم. نكته‌ جالب اين بود كه تماشاگران هم از اين نتيجه راضي بودند. بايد از سفارت ايران در ليبي هم قدرداني كنم. آنها در اين چند روز همراه با خانواده‌هاي‌شان در سالن حضور يافته و مشوق ملي‌پوشان بودند.
شمس گفت: هميشه كسب عنوان قهرماني در اولين دوره يك مسابقه بين‌المللي از اهميت زيادي برخوردار است. اميدوارم اين جام در سال‌هاي آينده با حضور تيم‌هاي برتر قاره‌هاي مختلف برگزار شود و بتوانيم از قهرماني خود دفاع كنيم.

pnugirl
10-21-2009, 11:20 AM
رئيس سازمان تربيت بدني از ايجاد فضايي ويژه در فرودگاه براي پرداخت پاداش قهرمانان ايران خبر داد.
علي سعيد لو در گفتگو با فارس، در مورد قانون سرباز - قهرمان و وعده پرداخت کمک هزينه خريد خودرو به کادر فني و بازيکنان تيم ملي نوجوانان تصريح کرد: کميته اي براي تحقيق در مورد تاخير در عملي شدن اين وعده ها تشکيل مي شود و مطمئن باشيد به تمام وعده هاي داده شده عمل خواهد شد.
وي ادامه داد: از اين به بعد با کمک آقاي سجادي، کميته اي تشکيل مي دهيم تا بدون فوت وقت پاداشها پرداخت شود. در صورت امکان در نظر داريم در فرودگاه با اختصاص فضايي خاص پاداش تيمهايي که افتخار آفريني مي کنند، پرداخت کنيم و ديگر حتي يک روز بين وعده هاي که مي دهيم وقفه نيفت

O M I D
10-26-2010, 08:32 PM
شمسايي: تيم ملي ارث پدري من نيست؛ بايد منيت‌ها را كنار بگذاريم

وحيد شمسايي گفت: تيم ملي فوتسال ارث پدري من نيست اما بايد منيت‌ها را کنار بگذاريم و يک تيم واحد باشيم.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg وحيد شمسايي کاپيتان پيشين تيم ملي اظهار داشت: نمي‌خواهم کسي را زير سوال ببرم، به همه خسته‌نباشيد مي‌گويم؛ ولي احساس مي‌کنم تيم ملي در برزيل بزرگتر نداشت. يک زماني بابک معصومي و محمدرضا حيدريان در اين تيم بودند و بعد دست به دست چرخيد و در جام ملت‌هاي آسيا محمد هاشم‌زاده اين مسئوليت را به عهده داشت و به تيم صلابت مي‌داد. امروز گرچه بازيکنان بزرگي مثل محمد کشاورز، محمد طاهري، مصطفي نظري و جواد اصغري‌مقدم در تيم ملي حضور دارند؛ اما همه شرايط سني‌شان نزديک به هم است، در حالي که تيم ملي به بزرگتر احتياج دارد.
وي در مورد بازي‌هاي تيم ملي فوتسال در گرندپريکس برزيل و کسب مقام چهارمي تصريح کرد: سه ديدار را به صورت کامل از طريق اينترنت تماشا کردم. بازي با اسپانيا گل بازي‌هاي گرندپريکس بود. در نيمه اول مصاف با پاراگوئه ما برتر بوديم؛ اما در نيمه دوم تيم مقابل بهتر کار کرد. اين يک بازي پاياپاي بود.
شمسايي ادامه داد: مسابقه با آرژانتين را هم تماشا کردم. آنها کاملا اسير تيم ايران شدند، دفاعي کار کردند و در آخر هم کم آوردند.
آقاي گل سال‌هاي گذشته ليگ برتر و جام‌ ملت‌هاي آسيا شرکت در اين تورنمنت را يک محک بسيار خوب براي تيم ملي عنوان کرد گفت: دو سال تا جام‌جهاني فرصت داريم، در اين مدت همه بايد بدون حاشيه دست به دست هم داده و مشکلات را برطرف کنيم. همه از يک خانواده هستيم و بايد نقاط ضعف و قوت‌مان را پيدا کنيم تا با بردها، مردم را خوشحال کنيم. تيم ملي ارث پدري من نيست که بخواهم هميشه در آن حضور داشته باشم؛ اما هرگاه کمکي از دستم برآيد دريغ نخواهم کرد. بايد منيت‌ها را کنار بگذاريم و يک تيم واحد باشيم که برابر همه حريفان‌مان تبديل به يک تيم مهارناشدني شويم.

O M I D
10-26-2010, 08:33 PM
ديدار معوقه پرسپوليس و راه ساري 27 آبان برگزار مي‌شود

بازي معوقه تيم‌هاي پرسپوليس و راه سازي از هفته دهم ليگ برتر فوتسال 27 آبان برگزار خواهد شد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و راه ساري از هفته دهم ليگ برتر، يک هفته بعد از پايان رقابت‌هاي نيم‌فصل اول مسابقات برگزار مي‌شود.
با توجه به بازگشت تيم ملي فوتسال از گرندپريکس برزيل، روزهاي پنجشنبه و جمعه هفته جاري هفته يازدهم ليگ برگزار مي‌شود.
با برگزاري هفته دوازدهم در هفته آينده، دور رفت رقابت‌ها به پايان مي‌رسد و در تعطيلي دو هفته‌اي نيم‌فصل، پرسپوليسي‌ها بايد روز 27 آبان به مصاف راه ساري بروند.

O M I D
10-26-2010, 08:34 PM
ترابيان: از مسئولان گرندپريكس تشكر مي‌كنم كه ما را با مشكلات‌مان آشنا كردند

رئيس کميته فوتسال گفت: از برگزار کنندگان جام گرندپريکس که باعث شدند دو سال پيش از جام‌جهاني از مشکلات‌مان آگاه شويم، تشکر مي‌کنم.
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg تيم ملي فوتسال بعد از کسب عنوان چهارمي مسابقات گرندپريکس برزيل، بامداد سه‌شنبه به ايران بازگشت.
عباس ترابيان رئيس کميته فوتسال که در اين سفر ملي‌پوشان را همراهي کرده بود، در بازگشت به تهران پاسخگوي سوالات خبرنگار ورزشي بود که در زير مي‌خوانيد.
* با حضور در گرندپريکس برزيل به نتايجي که مي‌خواستيد، رسيديد؟
بله. مسابقات از سطح بسيار بالايي برخوردار بود. واقعيت‌ اين است که تاکنون تورنمنتي در اين سطح نديده‌ بودم. تيم‌ها همه با بهترين و آزموده‌ترين نفرات‌‌شان در رقابت‌ها شرکت کرده بودند و همه شرايط نشان مي‌داد که اين مي‌تواند به نوعي مرحله نهايي جام‌جهاني باشد. تيم‌ها براي قدرت‌نمايي به برزيل آمده بودند.
* با اين اوصاف بهره کافي را از اين پيکارها برديم؟
خيلي سود برديم. تيم‌هايي چون پرتغال، ايتاليا و روسيه که قبلا در جدول بالاتر از ما قرار مي‌گرفتند، حالا پايين‌تر از ما هستند و اين صعود بسيار خوبي براي ما است.
* البته برخلاف سال گذشته،‌ با دو شکست چهارم شديم؟
چيزي که به تساوي ما برابر روسيه و شکست‌مان مقابل اسپانيا و پاراگوئه منجر شد،‌ افت بدني در نيمه دوم بود. بايد اين را به فال نيک بگيريم و از برگزار کنندگان گرندپريکس که باعث شدند دو سال پيش از جام‌جهاني از اين نقيصه‌ آگاه شويم، تشکر کنيم. اگر مي‌خواهيم سال 2012 مدعي باشيم، بايد اين مشکل را برطرف کنيم.
* چطور مي‌خواهيد اين کار را انجام دهيد؟
بايد کار را از باشگاه‌ها آغاز کنيم و اين وظيفه ما به عنوان متولي فوتسال است که هر چه سريع‌تر زمينه اجراي بدنسازي‌ مدرن را در سطح باشگاه‌ها ايجاد کنيم. باشگاه‌ها مجاب مي‌شوند که در اين دوره‌ها حضور داشته باشند و از آنها آزمون گرفته مي‌شود که بتوانند بازيکنان را از نظر بدني بسازند. ما قهرمان فعلي جهان (اسپانيا) را در نيمه اول با اقتدار شکست داديم؛ اما حالت ماشيني را داشتيم که باتري خالي کرده بود و پنج گل خورديم. مقابل پاراگوئه هم در نيمه اول توپ و ميدان کاملا در اختيار ما بود. باز هم تاکيد مي‌کنم خوشحاليم که چنين اتفاقي رخ داد تا متوجه ضعف‌مان شويم.
* درگيري حسين شمس و مصطفي نظري چگونه رخ داد؟
بعضي مواقع بين شاگرد و استاد حرف‌هايي پيش مي‌آيد. به هر حال سرمربي توقعاتي از شاگردش دارد و بازيکن بايد شرح وظايفش را بداند و طبق آن عمل کند. او حق ندارد خارج از اين محدوده عمل کند. فکر مي‌کنم حالا ديگر اين مسئله براي مصطفي نظري جا افتاده، او بازيکن خوبي است و به اشتباهش پي برده، به همين دليل از حسين شمس خواهش کردم از خطايش بگذرد که او هم موافقت کرد و حتي در بازي با پاراگوئه براي دقايقي او را به ميدان فرستاد.
* ولي شمس بعد از اين بازي اعلام کرد نظري را تا سال 2012 به تيم ملي دعوت نمي‌کند؟
سرمربي تيم ملي از اشتباه نظري صرف‌نظر کرده است.
* فکر مي‌کنيد با نتايج گرندپريکس، ايران رده چندم رنگينگ فيفا را به خود اختصاص مي‌‌دهد؟
ما متوقع هستيم که در رده سوم قرار بگيريم چون در برزيل تيم‌هاي پرتغال، روسيه و ايتاليا پايين‌تر از ما قرار گرفتند. تيم پاراگوئه هم که ما را شکست داد رده هفتم يا هشتم را از آن خود دارد و فکر نمي‌کنم به خاطر يک برد پنج رده صعود داشته باشد.

O M I D
10-26-2010, 08:34 PM
دعوت دوباره شمسايي به تيم ملي/ اسامي بازيکنان دعوت شده به تيم ملي فوتسال

سرمربي تيم ملي فوتسال گفت: وحيد شمسايي بعد از ارائه دو بازي خوب در ليگ، به عنوان يک بازيکن تاثيرگذار به اردو دعوت شد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg
"حسين شمس" در خصوص دعوت دوباره از وحيد شمسايي به اردوي تيم ملي گفت: همان‌طور که قبل از سفر به برزيل قول داده بودم، اين بازيکن را به مرحله جديد اردوي تيم ملي دعوت کردم. شمسايي در دو بازي آخر تيم ماهان، عملکرد بسيار خوبي داشت.
سرمربي تيم ملي فوتسال تاکيد کرد: اين بازيکن نيز مانند ساير نفرات، در اردو مي‌ماند و در صورت شايسته بودن، به عنوان يک بازيکن تاثيرگذار در تيم ملي خواهد ماند.
"شمس" در مورد عدم دعوت از مصطفي نظري با وجود درخواست عباس ترابيان هم گفت: نظري را بخشيديم؛ اما هر موقع ثابت شد که رفتارش را اصلاح کرد و اين را در مسابقات باشگاهي نيز مشاهده کرديم، به تيم ملي دعوت مي‌شود. در غير اين صورت محروميت او از تيم براي هميشه ادامه خواهد داشت و اين موضوع تاريخ خاصي ندارد.
"حسين شمس" در مورد تعداد بازيکناني که براي ديدار با روسيه در اردو خواهند ماند، اظهار داشت: همين 18 نفري که به اردو دعوت شدند،‌ اجازه بازي با روسيه را دارند؛ اما طبق قانون در هر بازي سه نفر از فهرست خارج مي‌شوند. بعد از اين دو مسابقه نيز بازيکنان در اختيار باشگاه‌هايشان قرار مي‌گيرند.
اسامي بازيکنان دعوت شده به اردوي تيم ملي به اين شرح است: مجتبي نصيري نيا،سيد جواد منتظر،روزبه رضا زاده،علي اصغر حسن زاده،محمد طاهري،مصطفي طيبي،وحيد شمسايي،علي رهنما،محمد رضا زحمتکش،محمود لطفي،مجيد رئيسي،افشين کاظمي،افشين سپه،مسعود دانشور،سيد علي کيايي،حميد احمدي،محمد کشاروز،جواد اصغري مقدم نفراتي هستند که در تاريخ ‌٨٩/٨/١٥ راس ساعت ‌١٢:00 در کمپ تيم هاي ملي بايد خود را به کادر فني معرفي کنند.

گفتني است، اين ديدار در روز هجدهم آذر برگزار مي شود.

O M I D
10-26-2010, 08:36 PM
سرمربي تيم ملي فوتسال ايران گفت: تا زماني كه مصطفي نظري اخلاقش را درست نكند به تيم ملي دعوت نخواهد شد.
حسين شمس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران‌(ايسنا)، با اشاره به حذف مصطفي نظري از بازيكنان دعوت شده به اردوي تيم ملي فوتسال گفت: واقعيت اين است كه نظري بايد به لحاظ اخلاقي در خود تجديد نظر كند، او به لحاظ فني جزو 5 دروازه‌بان برتر دنياست ولي با اخلاقي كه دارد سطح پيشرفتش در همين جا متوقف خواهد شد. من به فوتسال كاري ندارم و مي‌خواهم او در زندگي‌اش موفق باشد اما با اين اخلاق او به جايي نمي‌رسد. نظري بايد ياد بگيرد كه اگر ايرادي دارد بايد خودش برطرف كند و مشكلش را به گردن ديگران نياندازد. بنابراين تا زماني كه او در اخلاقش تجديد نظر نكند جايي در تيم ملي نخواهد داشت و دعوت نشدنش به تيم ملي براي بازي با روسيه شوكي بود كه ما مي‌خواستيم به او بدهيم.
وي با بيان اين كه در برزيل ترابيان پا درمياني كرد، گفت: قصد داشتيم پس از بازگشت از برزيل نظري را به كميته انضباطي ببريم اما ترابيان پا درمياني كرد و او را بخشيديم.
شمس در پاسخ به اين سوال كه شمسايي گفته بود تيم ملي بزرگتر مي‌خواهد آيا دعوت او به خاطر اين اظهارنظر بوده است، گفت: من مصاحبه او را نخواندم ولي بايد بگويم قبل از سفر به برزيل قول دادم به خاطر بازي خوب او در بازي در مشهد و اصفهان او را به تيم ملي دعوت كنم. بحث كوچكتر و بزرگتر مطرح نيست در تيم ملي همه بازيكنان يك قد و قواره هستند. اگر قرار بود بزرگترها كاري انجام دهند در سال 2006 در ازبكستان براي تيم ملي كاري مي‌كردند كه سقف آرزوهاي تيم ملي پيروزي برابر ژاپن نباشد. نه هم اكنون كه با باخت به اسپانيا همه احساس ناراحتي مي‌كنند، ضمن اين كه ما در حال حاضر بازيكن بسيار خوبي داريم به نام محمد كشاورز كه بهترين كاپيتان چند وقت اخير بوده است. محمد طاهري، جواد اصغري مقدم و مصطفي نظري هم ديگر بازيكنان بزرگ تيم ملي هستند. ما به هيچ عنوان بازيكنان بزرگ كم نداريم، ضمن اين كه به هيچ بازيكني اجازه نمي‌دهيم قد و قواره‌اش را بالاتر از تيم ملي ببيند. شمسايي هم به عنوان يك بازيكن به تيم ملي مي‌آيد اگر شرايطش خوب بود در تيم ملي مي‌ماند، در غير اين صورت او هم خواهد رفت.
سرمربي تيم ملي درباره عملكرد اين تيم در جام جهاني كوچك برزيل گفت: عملكرد بسيار خوبي داشتيم و يكي از بهترين نمايش‌هاي ايران در چند سال اخير بود شايد اگر اسپانيا و برزيل هم راهشان تا رسيدن به فينال همان مسيري بود كه ما طي كرديم آنها هم به مشكل برمي‌خوردند.
شمس در پاسخ به انتقاداتي كه به تيم ملي مطرح شده، به ايسنا گفت: در دوره‌هاي گذشته جام جهاني كوچك تيم‌هايي مانند پرتغال، اسپانيا، ايتاليا و روسيه شركت نكردند و سطح اين مسابقه‌ها سطحي معمولي بود ولي در اين دوره سطح بعضي از بازي‌ها از جام جهاني هم بالاتر بود، اگر بخواهيم به نسبت جام جهاني عملكرد تيم ملي را مقايسه كنيم مي‌بينيم كه يك پله هم صعود كرده‌ايم، اين براي ما مهم است، همين كارشناسان قبل از سفر مي‌گفتند كه تيم ملي نمي‌تواند از گروهش بالا برود، اين صحبت‌هاي آنها به دليل آن بود كه از فوتسال جهان شناختي نداشتند.
نه تيمي خارجي را تا به حال ديده‌اند و نه بازيكنان اين تيم‌ها را مي‌شناسند.
وي افزود: يكي از همين كارشناسان گفته بود كه پرتغال با نصف بازيكنان اصلي‌اش به برزيل آمده بود. اگر از همين كارشناس مي‌پرسيديد اسم دو بازيكن پرتغال را ببر قطعا براي شما جوابي نداشت. ما اين انتقادها را مي شنويم و به آنها احترام مي‌گذاريم اما واقعيت اين است كه من به عنوان مدرس فيفا و عضو كميته فني فيفا معتقدم كه تيم ملي ايران پيشرفت كرده است. پيش از جام جهاني كوچك به مردم قول داده بوديم كه در جام جهاني 2012 فيناليست مي‌شويم و حالا پس از حضور در برزيل مطمئن‌تر مي‌گويم كه به اين قول‌مان وفا مي‌كنيم.
انتهاي پيام

O M I D
10-26-2010, 08:37 PM
واکنش شمسايي بعد از دعوت به تيم ملي

وحيد شمسايي ملي پوش فوتسال کشورمان پس از دعوت مجدد از سوي سرمربي تيم ملي به اردوي آماده سازي اين تيم ، گفت : همواره در خدمت تيم ملي هستم و خود را سرباز وفادار وطن مي دانم.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg شمسايي افزود: هرچه در زندگي ورزشي ام به دست آورده ام از تيم ملي و دعاي خير مردم است و همه بايد بدانند که وحيد شمسايي همان بازيکن چند ماه پيش مي باشد که به عنوان بهترين بازيکن آسيا انتخاب شد.
وي ادامه داد: در همه حال به نظرات مربيان تيم ملي احترام گذاشته ام و تحت هر شرايطي توانسته ام ، آمادگي خود را حفظ و روزي چهارساعت تمرين کنم.
کاپيتان تيم ملي فوتسال در ادامه شرايط آمادگي خود را بسيار خوب توصيف کرد و اظهار داشت: از اينکه بار ديگر زمينه پوشيدن پيراهن تيم ملي برايم فراهم شد ، افتخار مي کنم.
وي افزود: از اينکه حضور مجدد من در تيم ملي فوتسال ، مورد توجه مردم و رسانه هاي کشور قرار گرفته است ، مسووليت مرا در قبال تيم ملي فوتسال دوچندان کرده است و اميدوارم بتوانم با بازيهاي خوب در تيم فوتسال کشورم دل مردم را شاد کنم.
شمسايي افزود: هميشه شايسته ها به تيم ملي دعوت مي شوند و از اينکه در بين دعوت شدگان به اردوي آماده سازي تيم ملي نفرات جديدي حضور دارند نشاندهنده پويايي و قدرتمندي ليگ فوتسال باشگاههاي کشور است.
بازيکن تيم فوتسال فولاد ماهان در ادامه وضعيت اين تيم براي ادامه رقابت هاي ليگ برتر فوتسال باشگاههاي کشور را خوب توصيف کرد و افزود: امسال رقابت هاي سنگيني در ليگ برتر فوتسال در پيش داريم و تيم هاي منصوري قرچک و گسترش فولاد تبريز و گيتي پسند اصفهان نيز خود را جزء مدعيان قهرماني معرفي کرده اند.
وي در عين حال تصريح کرد: هدف فولاد ماهان اصفهان از زمان شروع مسابقات ليگ برتر فوتسال باشگاههاي کشور قهرماني در اين رقابت ها بوده است و براي دستيابي به اين هدف ، قطعا'' با قدرت بيشتري در ادامه رقابت ها ظاهر خواهيم شد.
شمسايي تغييرات انجام شده در کادرفني تيم فوتسال فولاد ماهان را به سود اين تيم دانست و افزود: ابطحي مربي بزرگي در فوتسال ايران است اما با تغييرات انجام شده ، شوک بزرگي براي بهبود شرايط اين تيم انجام شد و اکنون شرايط آمادگي و هماهنگي بازيکنان بيش از پيش افزايش يافته است.

O M I D
10-27-2010, 07:50 PM
دروازه‌بان تيم ملي فوتسال: شوكه هستم اما به تصميم كادرفني احترام مي‌گذارم

دروازه‌بان تيم ملي فوتسال با بيان اينکه از دعوت نشدن به اردو شوکه است گفت: به تصميم مربيان احترام مي‌گذارم.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg مصطفي نظري درباره اتفاقات رخ داده بعد از بازي با اسپانيا در جام گرندپريکس و شايعات مطرح شده عنوان کرد: وقتي چنين صحبت هايي مطرح شد من ايران نبودم و در شرايط بازي بودم و نمي دانستم در تهران چه خبر هست و چه چيزهايي گفته مي شود.
وي افزود: آقاي شمس از عملکرد فني من مقابل اسپانيا ناراحت بود و بعد از همين بازي من را خط زد. از اين جريان شوکه شدم. سال هاي خوبي در تيم ملي سپري کردم و عملکرد خوبي هم داشتم. اکنون که کادرفني صلاح دانسته در تيم ملي نباشم به اين تصميم احترام مي گذارم و در تيم باشگاهي خود تلاش مي کنم دوباره به تيم ملي دعوت شوم.
اين دروازه بان در مورد اينکه گفته مي شود سر بازيکنان تيم ملي داد زده است، گفت: به عنوان دروازه بان بايد با بازيکنان صحبت کنم. گاهي بازيکنان در جاهايي اشتباه مي کنند و من بايد اين موارد را گوشزد کنم. اگر حرفي زدم قصد تخريب نداشتم و فقط هدفم راهنمايي و کمک به تيم بود. بعد از چند سال به اردو دعوت نشده ام اما هر موقع بودم سعي کردم مردم را خوشحال کنم. در اين مدت هم افتخاراتي کسب کردم.
نظري در ارتباط با مسابقات گرندپريکس در برزيل اظهار داشت: مسابقات در حد فوق العاده اي برگزار شد. اين رقابت ها چيزي از مسابقات جهاني کم نداشت.
وي در مورد شکست مقابل پاراگوئه گفت: داور در نتيجه اين ديدار تاثيرگذار بود. به لحاظ فني برتر بوديم. چون اسب خود را براي قهرماني در اين مسابقات زين کرده بوديم وقتي مقابل اسپانيا باختيم براي بازي با پاراگوئه ديگر انگيزه لازم را نداشتيم و اين مسابقه را هم واگذار کرديم.

O M I D
10-30-2010, 06:50 PM
شمس: مصطفي نظري را خواهم بخشيد

سرمربي تيم فوتسال ايران ايران اعلام کرد: در صورتي که مصطفي نظري دروازه بان اين تيم در رفتار خود تجديد نظر کند مي تواند باز هم در اردوهاي تيم ملي حاضر شود.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg حسين شمس روز شنبه در هفدهمين دوره نمايشگاه مطبوعات و خبرگزاري ها، افزود: مصطفي نظري مي تواند با تجديد نظر در عملکرد خود بازهم به تيم ملي دعوت شود زيرا او از بازيکنان خوب ما است.
سرمربي تيم فوتسال ايران گفت: ديدار هاي بسيار خوبي را در برزيل برگزار کرديم و توانستيم در مقابل تيم هاي بزرگ دنيا نتايج قابل قبولي را کسب کنيم.
وي ادامه داد: در ديدار مقابل اسپانيا نيز در حالي که بازي را با دو گل جلو بوديم به خاطر حرکت هاي بچه گانه بازي را واگذار کرديم.
سرمربي تيم ملي فوتسال ايران گفت: در حال حاضر تيم فوتسال ما در هر پست چند بازيکن خود را در اختيار دارد و با نبود بعضي بازيکنان دچار مشکل نمي شويم.
وي اظهار داشت: خوشبختانه از زمان حضور علي سعيد لو در سازمان تربيت بدني حمايت مالي بسيار خوبي از فوتسال بعمل آمده و اين موضوع باعث بالا رفتن انگيزه بازيکنان شده است.

O M I D
11-02-2010, 07:53 PM
قطر ميزبان دومين دوره رقابتهاي قهرماني باشگاه هاي فوتسال آسيا

دومين دوره مسابقات قهرماني فوتسال باشگاههاي آسيا سال آينده ميلادي به ميزباني قطر برگزار مي‌شود

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg اين مسابقات در ماه ژانويه سال آينده ميلادي در دوحه پايتخت قطر برگزار مي‌شود .
گزارش چگونگي برگزاري اين مسابقات و تيم‌هاي شرکت‌کننده و زمان ديدارها و سالن‌هاي محل برگزاري اين رقابت‌ها در ماههاي آينده اعلام مي‌شود.
اولين دوره مسابقات فوتسال باشگاههاي آسيا به ميزباني ايران در شهر اصفهان برگزار شد و تيم فولاد ماهان ايران در ديدار نهايي اين رقابت ها موفق شد با نتيجه ۵ بر۲ تيم السد قطر را شکست دهد و به عنوان قهرماني دست يابد

O M I D
11-02-2010, 07:54 PM
برنامه تمرين و مسابقات فوتسال ايران و روسيه اعلام شد

برنامه تمريني و مسابقات دو تيم فوتسال ايران و روسيه اعلام شد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg تيم ملي فوتسال روسيه براي برگزاري دو ديدار تدارکاتي با تيم ملي فوتسال ايران هفدهم آبان وارد اصفهان مي شود.
برنامه تمريني و مسابقات اين دو تيم به شرح زير اعلام شد:
برنامه تمريني
تيم ملي فوتسال ايران:
17 آبان: ساعت18-17 سالن پيروزي – اصفهان
18 آبان: ساعت 10-9 سالن پيروزي – اصفهان
تيم ملي فوتسال روسيه
17 آبان: ساعت 19:15-18:15 سالن پيروزي – اصفهان
18 آبان: ساعت 11:15-10:15 سالن پيروزي – اصفهان
برنامه مسابقات
سه شنبه 18 آبان ساعت 17- سالن پيروزي
چهارشنبه 19 آبان ساعت 17 – سالن پيروزي

pnugirl
12-22-2010, 03:22 PM
اعلام اسامي داوران قضاوت کننده در ليگ برتر فوتسال

اسامي داوران قضاوت کننده در ليگ برتر فوتسال از هفته هجدهم از سوي کميته داوران اعلام شد.
2/10/89-هفته هجدهم-ساعت 16:00
کیش ایر قم-لبنیات ارژن فارس-هلال احمر-قم
سعید عباسی-علی کلبادی نژاد-قباد فتح الهی-حسن عرفانی-ناظر:عبدالواحد بیت سیاح
گسترش فولاد تبریز-استراحت
صنایع گیتی پسند اصفهان-فولاد ماهان اصفهان-پیروزی –اصفهان
علیرضا رجبی-محمود نصیرلو-علی پور افشار-حسین امیری-ناظر:عبدالکریم سیستانی
3/10/89-هفته هجدهم-ساعت 16:00
علم و ادب سایپا مشهد-فیروز صفه اصفهان-شهید بهشتی-مشهد
عبدالحمید باقری-قاسمعلی شهسواری-صفر علی خاندوزی-بهنام نقوی-ناظر:منوچهر نظری
پرسپولیس تهران-شرکت ملی حفاری ایران-خورشید-تهران
محمد غفاری نژاد-رضا فلاح زاده-پژمان رضایی-رضا ترابی-ناظر:بهمن غفاری
دبیری تبریز-شهید منصوری قرچک-علوم پزشکی-تبریز
عباس دهقان پور-علیرضا فولادی-محسن محمودی-حسن کشاورز-ناظر:حسین جنگی

pnugirl
12-22-2010, 03:23 PM
شمسايي و بندي‌سعدي غايبان دربي فوتسال اصفهان

شمسايي به دليل محروميت انضباطي و بندي سعدي به خاطر مصدوميت قادر به همراهي تيم‌هايشان در دربي اصفهان نيستند.

تيم‌هاي مدعي گيتي‌پسند و فولاد ماهان ساعت 16 فردا (پنجشنبه) در سالن پيروزي اصفهان برابر هم قرار خواهند گرفت. دو تيم هر کدام يک غايب در ديدار فردا دارند.
وحيد شمسايي که بعد از بازي با گسترش‌فولاد از سوي مديريت تيم از حضور در پنج مسابقه محروم شده،‌ برخلاف پيش‌بيني‌ها مورد بخشش قرار نگرفت و حتي بيش از پيش مورد انتقاد مالک باشگاه قرار گرفت تا دربي حساس اصفهاني‌ها را از دست بدهد.
در اين تيم محمد هاشم‌زاده و رضا ناصري از بند مصدوميت رها شده‌اند و در صورت صلاحديد کادر فني تيم، از آنها استفاده خواهد شد. البته بعيد به نظر مي‌رسد گلر اول ماهاني‌ها در اين مسابقه ناصري باشد.
گيتي‌پسند نيز تنها يک غايب دارد. سجاد بندي‌سعدي که چند هفته پيش دچار ضربه مغزي شده بود، اين هفته هم نمي‌تواند در ترکيب تيمش قرار بگيرد.

pnugirl
12-24-2010, 01:24 PM
دربي اصفهاني‌ها با وجود تعويض مربيان هم برنده نداشت

با وجودي که در دومين دربي سال 89 فوتسال اصفهان مربيان دو تيم گيتي‌پسند و ماهان با هم تعويض شده بودند، باز هم اين مسابقه حساس برنده نداشت.

هفته هجدهم ليگ برتر با جدال تيم‌هاي مدعي گيتي‌پسند و ماهان در سالن سرشار از تماشاگر پيروزي اصفهان آغاز شد.
پيش از رويارويي دو تيم، باشگاه گيتي‌پسند به قيد قرعه به 10 تن از هوادارانش سفر سوريه اهدا کرد.
اين بار برخلاف بازي رفت حسين افضلي هدايت ماهاني‌ها را به عهده داشت و سيدمهدي ابطحي نيز دو روز پيش از مسابقه سرمربيگري گيتي‌پسند را پذيرفته بود.
افضلي پيش از سوت آغاز بازي با دسته گل به سوي نيمکت تيم رقيب آمد.
در حالي که نيمه اول با نتيجه 2 بر يک به سود ماهان تمام شده بود،‌ درنهايت دو تيم با تساوي 4 بر 4 به رختکن رفتند تا دربي اصفهاني‌ها همانند بازي رفت، برنده نداشته باشد.

گل‌هاي مسابقه را جواد اصغري‌مقدم (دو گل)، حسين طيبي و بازيکن گيتي‌پسند (گل به خودي) براي ماهان و مسعود دانشور (2 گل)، احسان زحمتکش و مورنوي برزيلي براي گيتي‌پسند به ثمر رساندند.
با اين تساوي فاصله دو امتيازي دو تيم حفظ شد.
گيتي‌پسند همچنان با 31 امتياز رده دوم جدول را از آن خود دارد و ماهان نيز با 29 امتياز در رده سوم است.
ديدار تيم‌هاي کيش‌اير قم و لبنيات ارژن فارس نيز 5 بر 3 به سود کيش‌اير به پايان رسيد.
فردا نيز سه مسابقه به شرح زير برگزار مي‌شود:

جمعه 3 دي
* علم‌وادب سايپا مشهد - فيروزصفه اصفهان در سالن شهيدبهشتي مشهد
* پرسپوليس تهران - شرکت ملي حفاري ايران در سالن خورشيد تهران
* دبيري تبريز - شهيدمنصوري قرچک در سالن علوم پزشکي تبريز ژ
کليه بازي‌ها ساعت 16 برگزار خواهد شد.

pnugirl
01-05-2011, 04:58 PM
اميدها 27 دي
بزرگسالان 26 و 28 دي به مصاف تيم ملي فوتسال بلژيك مي‌روند

تيم ملي فوتسال بزرگسالان روزهاي 26 و 28 دي ماه در سالن وحدت يزد به مصاف بلژيک خواهند رفت.
بعد از معرفي يزد به عنوان ميزبان ديدار دوستانه تيم‌هاي ملي ايران و بلژيک، مشخص شد که اين تيم سه بازي در اين شهر انجام خواهد داد که دو مسابقه‌اش با شاگردان حسين شمس و يک رقابت نيز با تيم اميد خواهد بود.
بلژيکي‌ها روز بيست‌وچهارم ماه جاري وارد ايران مي‌شوند و بعد از آن در روز 26 دي در سالن وحدت به مصاف تيم ملي بزرگسالان مي‌روند.
اميدها نيز 27 دي برابر اين تيم قرار مي‌گيرند و آخرين بازي بلژيک در ايران، روز 28 دي مجددا برابر تيم بزرگسالان خواهد بود.
تيم ايران بازي دوستانه بعدي‌اش را بهمن ماه در اروميه برابر اوکراين برگزار مي‌کند.

pnugirl
01-06-2011, 01:18 AM
صدرنشين در مسير حفاري قرار گرفت/ آخرين تلاش‌هاي فولاد براي قهرماني

بيستمين هفته از مسابقات فوتسال ليگ برتر باشگاه‌هاي کشور در حالي فردا پنجشنبه با برگزاري دو بازي آغاز مي شود که تيم صدرنشين شهيد منصوري قرچک در خانه ميزبان تيم شرکت ملي و حفاري ايران خواهد بود.
شهید منصوری قرچک که با 37 امتیاز صدرنشین جدول رده بندی لیگ برتر است، عصر پنجشنبه در سالن شهدای هفتم تیر قرچک میزبان تیم شرکت ملی حفاری است. تیم ورامینی که این روزها غیرقابل مهار نشان می دهد، بدون شک در مصاف با تیم نهم جدول رده بندی نیز کار چندان دشواری پیش رو نخواهد داشت.
شهیدمنصوری در حالی به مصاف حریف خوزستانی خود می رود که تیم‌های اصفهانی گیتی پسند و فولاد ماهان آرزو می کنند، این تیم ورامینی امتیاز از دست بدهد، چرا که آنها در این صورت می توانند فاصله خود را با صدر جدول کمتر کرده و به قهرمانی امیدوار شوند.
ر وز پنجشنبه همچنین تیم فولاد ماهان سپاهان در سالن ابوالفتحی شیراز به مصاف لبنیات ارژن فارس می رود. امتیاز برابر دو تیم اصفهانی و شیرازی و جدال آنها برای صعود به رده سوم جدول، تقابل عصر پنجشنبه آنها را جذاب کرده است.
- برنامه دیدارهای هفته بیستم مسابقات فوتسال لیگ برتر باشگاه‌های کشور به شرح زیر است:
پنجشنبه - 16/10/89
* شهید منصوری قرچک - شرکت ملی حفاری ایران، ساعت 16، سالن شهدای هفتم تیر قرچک
داوران: علیرضا سهرابی، یحیی حسینی تالاری، انور ابراهیم زاده و مجید فراهانی
* لبنیات ارژن شیراز - فولاد ماهان سپاهان، ساعت 16، سالن شهید ابوالفتحی شیراز
داوران: علی پورافشار، محمد غفاری نژاد، آرمان قنبرزاده و جواد آماره
جمعه - 17/10/89
* دبیری تبریز - کیش ایرقم، ساعت 16، سالن دانشگاه علوم پزشکی تبریز
داوران: محمود نصیرلو، جم تاج مهجور، خشایار عطایی و عباس نعیمی نیا
* فیروز صفه اصفهان - راه ساری، ساعت 16، سالن پیروزی اصفهان
داوران: سعید عباسی، بهمن پورخسروانی، حمیدرضا طیب طاهری و فرامرز حسینی نژاد
* علم و ادب سایپا مشهد - گسترش فولاد تبریز، ساعت 16، سالن شهید بهشتی مشهد
داوران: وحید عرض پیما، کورش هاشمی، اصغر علی بیگی و عبدالحسین شاهی
- این هفته تیم‌های گیتی پسند و پرسپولیس تهران استراحت خواهند داشت.
جدول رده بندی:
1- شهید منصوری قرچک 37 امتیاز (18 بازی)
2- گیتی پسند اصفهان 34 امتیاز (18 بازی)
3- فولادماهان اصفهان 30 امتیاز - تفاضل گل 14+ (18 بازی)
4- لبنیات ارژن فارس 30 امتیاز - تفاضل گل 5+ (18 بازی)
5- گسترش فولاد تبریز 28 امتیاز (16 بازی)
6- فیروز صفه اصفهان 27 امتیاز(16 بازی)
7- علم و ادب مشهد 21 امتیاز - تفاضل گل 1+ (16 بازی)
8- راه ساری 21 امتیاز - تفاضل گل 21- (16 بازی)
9- شرک ملی حفاری ایران 20 امتیاز (16 بازی)
10- کیش ایر قم 19 امتیاز (18 بازی)
11- پرسپولیس تهران 18 امتیاز - تفاضل گل 6- (17 بازی)
12- دبیری تبریز 18 امتیاز - تفاضل گل 9- (18 بازی)

pnugirl
01-29-2011, 02:18 PM
ترابيان: در مورد معاونت فوتسال بايد جلسه بگذاريم

رئيس کميته فوتسال گفت: بايد در يک فرصت مناسب جلسه‌اي بگذاريم تا در مورد معاونت فوتسال و تنظيم آيين‌نامه تصميم‌‌گيري شود.
عباس ترابيان اظهار داشت: بايد در يک فرصت مناسب بنشينيم و آيين‌نامه‌اي براي اين معاونت فوتسال تنظيم کنيم. بعد اين آيين‌نامه به مجمع مي‌رود و اگر تاييد شد معاونت فوتسال تشکيل خواهد شد و ديگر کميته‌اي به نام کميته فوتسال نخواهيم داشت. در واقع گذاشتن جلسه و تنظيم آيين‌نامه به عهده خودمان است و بايد وقت بگذاريم.
وي در مورد احتمال انتخاب بابک معصومي به عنوان سرپرست تيم ملي فوتسال تصريح کرد: دراين‌باره حرف خاصي ندارم جز اينکه، اگر تشخيص دادم تيم ملي نياز به سرپرست دارد اين کار انجام خواهد شد.
رئيس کميته فوتسال در مورد بازي‌هاي تيم ملي فوتسال با برزيل گفت: برزيلي‌ها در چند گروه به ايران مي‌آيند براين‌اساس خودشان ترجيح‌ دادند به صورت زميني به اصفهان بروند. طبق توافقاتي که با هم داشتيم، علاوه بر تيم ملي، آنها يک مسابقه نيز برابر تيم منتخب فوتسال اصفهان برگزار خواهند کرد که سرمربيگري‌ اين تيم را به علي افضل مي‌دهيم. بايد در مورد انتخاب بازيکنان و هماهنگ کردن تيم براي اين بازي جلسه بگذاريم.

pnugirl
01-29-2011, 02:33 PM
اعلام برنامه هفته بيست‌وچهارم ليگ برتر فوتسال

برنامه رقابت‌هاي ليگ برتر فوتسال از هفته بيست و چهارم اعلام شد.
برنامه هفته بيست و چهارم ليگ برتر فوتسال به شرح زير است:
16/11/89-هفته بيست و چهارم-ساعت 16
لبنيات ارزن فارس-فيروز صفه اصفهان-شهيد ابوالفتحي-شيراز
علم وادب سايپا مشهد-پيروزي تهران-شهيد بهشتي-مشهد
کيش اير قم –استراحت
صنايع گيتي پسند اصفهان-راه ساري-پيروزي-اصفهان
شهيد منصوري قرچک-گسترش فولاد تبريز-هفتم تير-قرچک
شرکت ملي و حفاري ايران-فولادماهان سپاهان-نفت-اهواز

pnugirl
01-29-2011, 02:35 PM
استفاده از معصومي خواسته جامعه فوتسال است
شمس: در شان تيم ملي نيست با بارسلونا بازي كند

سرمربي تيم ملي فوتسال گفت: بازي با بارسلونا با من هماهنگ نشده و در شان تيم ملي ايران نيست که با يک تيم باشگاهي بازي کند.
حسين شمس در مورد ديدار با بارسلونا عنوان کرد: اين مسابقه با من هماهنگ نشده و در شان تيم ملي نيست که با يک تيم باشگاهي بازي کند.
سرمربي تيم ملي در مورد صحبت اخير رئيس کميته فوتسال مبني بر عدم امکان انتخاب بابک معصومي به عنوان سرپرست تيم ملي اظهار داشت: جامعه فوتسال اين توقع را دارد که از معصومي حمايت شود تا او از مشکلات مالي خلاصي پيدا کند ولي متاسفانه در اين زمينه مقاومت‌هايي صورت مي‌گيرد.
وي تاکيد کرد: من در اين مورد بالاي تخت معصومي با سعيدلو رئيس سازمان تربيت‌بدني صحبت کردم. حتي اگر موافقت کنند او به کادر فني تيم ملي اضافه شود، باز هم خوب است اما احتمال دارد بگويند تعداد مربيان‌تان زياد است و در مسافرت‌ها بايد از تعداد آنها کاست. ما در حال حاضر پستي به عنوان سرپرستي تيم ملي خالي داريم و مي‌توان از معصومي در اين سمت استفاده کرد.