PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره و راهنمايي در نرم افزار هاي آماري

Fisher
08-08-2010, 11:22 AM
با سلام خدمت دوستان گرامي
هر كدوم از عزيزان در مورد نرم افزار هاي آماري و اقتصاد سنجي زير سوالي داشتند مطرح نمايند تا جائيكه بتوانم به ياري خداوند كمك مي كنم.

1- pasw spss 18
minitab 15 -2
lisrel 8.8 -3
eviews7 -4

با تشكر

محسن5
08-08-2010, 03:49 PM
سلام
مي خواستم بدونم كتاب در مورد رگرسيون فازي و وراهنماي eviews7 سراغ داريد كه معرفي كنيد
با تشكر

Fisher
08-09-2010, 11:58 AM
سلام
مي خواستم بدونم كتاب در مورد رگرسيون فازي و وراهنماي eviews7 سراغ داريد كه معرفي كنيد
با تشكر
دوست عزيزم در مورد منطق فازي تنها كتابي كه سراغ دارم كتاب منطق فازي از انتشارات دانشگاه شهيد باهنر كرمان است.
همچنين انشائ الله تا 2 ماه ديگر كتاب " تحليل داد هاي سري زماني به كمك نرم افزار eviews 7 " كه مشغول تاليفش هستم چاپ ميشهو چون نرم افزار eviews 7 ماه با ورژن جديد 8 ماه آپديت شده كتابي در باز وجود نداره و كتاب تحت عنوان تحليل داده هاي اقتصاد سنجي از انتشارات جهاد دانشگاهي ترجمه مرادي هستش كه با ورژن 5 كارشده.
آمار (http://www.statistics.pnuweblog.com)

donya88
08-10-2010, 08:32 AM
با سلام
خواهشا كتاب تحليل داده هاي سري زماني نرم افزار eviews 7 هر وقت اماده شد ما را در همين جا مطلع سازيد. ممنون از راهنماييها .
موفق باشيد

Fisher
08-10-2010, 02:36 PM
با سلام
خواهشا كتاب تحليل داده هاي سري زماني نرم افزار eviews 7 هر وقت اماده شد ما را در همين جا مطلع سازيد. ممنون از راهنماييها .
موفق باشيد

به اميد خدا سعي مي كنم هر چه زودتر آمادش كنم
اگه خدا بخواد تا دو ماه ديگه حتماً

alimanager
03-10-2011, 02:29 PM
سلام همشهری
من نتونستم جزوه آموزشی minitab رو دانلود کنم، برام ای میل می کنی؟
در ضمن در مورد تحلیلهای سریهای زمانی اگه پروژه انجام شده و یا جزوه داری برام بفرست.
پیشاپیش تشکر میکنم .
alimanager

Fisher
03-12-2011, 08:41 AM
سلام
من ارومیه درس خوندم
خودمم اهل مهابادم
کتاب تحلیل داده های آماری با minitab 15 من در بازار که یک فصلش فقط سری زمانیه و یک پروژه در مقطه ارشد برای دانشجویان انجام شده است

تحلیل داده های آماری با minitab 15
انتشارات عابد تهرا
مولف: ابراهیم بایزیدی
بهنام اولادی
خسرو آفریدون
نرگس عباسی