PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قصاص قبل ازجنايت

ارسطوو
08-06-2010, 09:30 AM
درزندگي اصلي وجودداردكه مخالف هرگونه آگاهي است .دليلي عليه تمام دلايل است وانسان رادرجهل ابدي نگاه ميدارد.اين اصل قصاص قبل ازجنايت است."
هربرت اسپنسر
چه سالهايي كه بيهوده درترسهاي بيموردزندگي كردم…ضرب المثلي هست كه مي گويد اول بگذارمشكل بوجودبيادبعدبفكرحل مشكل باش
ترس دليلي است عليه تمام دلايل كه وقتي مي خواهم حركتي انجام دهم ترسهايم به من اجازه اين كاررانمي دهد
بدليل همين ترس بود كه من سالهابفكرپول سازي نبودم زيرافكركردم نمي توانم
وقتي خواهان ادامه تحصيل دررشته دلخواهم بودم ترس بود كه نمي گذاشت
تمام دلايل من دربرابر ترس هيچ بود وهمواره ترس بود كه برنده مي شد(دليلي عليه تمام دلايل)
ترس مرادرجهل نگه داشت ومن ابلهانه تصورمي كردم براي ادامه تحصيلاتم يابراي پولسازي يابراي برقراري بعضي ازارتباطاتم يابراي برخي ازتغييراتم بايدانسان خاصي باشم
ترس مرابه جايي بسته بود ومانع ازاين بود كه حركتي كنم.من درجهل وناداني بودم وازدريچه ترسهايم به جهان نگاه مي كردم...وجهان راغيرواقعي مي ديدم(جهل ابدي)
امروزم رابخاطرترس ازفرداوفردارابخاطرترس ازفردا خراب كردم به همين دليل همه لحظاتم رابخاطر ترس خراب كردم وهرگز ازلحظاتم استفاده نكردم وبه همين دليل درحاليكه هنوزاتفاقي نيفتاده بوده(جنايت)زمان ولحظات وزندگيم راتباه مي كردم(قصاص)
""شايدقبولاندن شكستي معين قبل ازاقدام آسان ترازپذيرفتن ريسك هركاري بااميدكم باشد""www.ravan57.blogfa.comمراجعه کنید