PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا میشه از ترم تابستان انصراف داد؟

hamid_diablo
07-31-2010, 12:13 PM
سلام دوستان

من برای ترم تابستون 6 واحد برداشتم

درسهای اندیشه1.تفسیر نهج البلاغه و اخلاق اسلامی
بعد تو سایت زده که از گروه معارف فقط یه درس میشه برداشت
الان من باید چی کار کنم 4 واحد باید حذف کنم
اصلا میشه از ترم تابستون انصراف بدم ؟
یعنی هر 6 واحد رو حذف کنم؟

Borna66
07-31-2010, 10:32 PM
سلام دوستان

من برای ترم تابستون 6 واحد برداشتم

درسهای اندیشه1.تفسیر نهج البلاغه و اخلاق اسلامی
بعد تو سایت زده که از گروه معارف فقط یه درس میشه برداشت
الان من باید چی کار کنم 4 واحد باید حذف کنم
اصلا میشه از ترم تابستون انصراف بدم ؟
یعنی هر 6 واحد رو حذف کنم؟
با سلام
سوالات شما بطور كامل در ادرس زير پاسخ داده شده

فرم واریز شهریه و گزارش ثبت نام... (http://pnu-club.com/pnu.thread33209.html)

روزگار خوش

Royameh
08-16-2010, 01:51 AM
آيامىتوان دروس ترم تابستان رو حذف كرد؟

Borna66
08-16-2010, 02:43 AM
آيامىتوان دروس ترم تابستان رو حذف كرد؟
با سلام
نه دوست عزيز اين امكان بصورت مستقيم وجود ندارد. اما بصورت غير مستقيم راهي براي حذف كردن هر درسي در پيام نور در كليه ترم ها وجود دارد كه بدين صورت هست:
مي توانيد با عدم حضور در سر جلسه ي امتحان اون درس! بطور خودكار اون درس حذف شده و صفر براتون منظور نميشه و هيچ تاثيري در معدل ترم و معدل كل تون نخواهد داشت.

اگر از باشگاه و بخش هاي متنوع ان خوشتون امد حتما باشگاه و ادرشو به ساير دوستان خود معرفي كنيد تا انها هم از امكانات و اطلاعات باشگاه استفاده كنند:104:
موفق باشيد

روزگار خوش:72:

Royameh
08-16-2010, 11:51 PM
باسلام خدمت دوستاى عزيزم،ازاينكه سوال اولم رو جواب داديد يه دنيا تشكر ولى من سوالمو مىخوام كاملتركنم ممنون مىشم اگه بازم كمكم كنيد
من 6واحدواسه ترم تابستون انتخاب واحد كردم ولىهنوزشهريه روواريزنكردم الان نمىخوام امتحاناروبدم سوالم اينكه اگه امتحانارو ندم شهريش به ترم بعد اضافه ميشه
يا اصلا نمىخوات شهريه اى بپردازم؟
قربونتون برم
منتظرپاسختون هستم:281:

Royameh
08-17-2010, 12:05 AM
باسلام خدمت دوستاى عزيزم،ازاينكه سوال اولم رو جواب داديد يه دنيا تشكر ولى من سوالمو مىخوام كاملتركنم ممنون مىشم اگه بازم كمكم كنيد
من 6واحدواسه ترم تابستون انتخاب واحد كردم ولىهنوزشهريه روواريزنكردم الان نمىخوام امتحاناروبدم سوالم اينكه اگه امتحانارو ندم شهريش به ترم بعد اضافه ميشه
قربونتون برم

Borna66
08-17-2010, 12:13 AM
قربونتون برم

قربونتون برم

با سلام
نه دوست عزيز در هر صورت كه شما در امتحانات شركت كنيد يا در امتحانات شركت نكنيد و انصراف بديد شهريه براتون منظور ميشه و اگر پرداخت نكنيد سيستم گلستان شما رو بدهكار مي كنه و در ترم بعدي اين بدهكاري به شهريه تون اضافه مي شه.
اگر مي خواستيد كلا در ترم تابستان انصراف بديد بايد در زمان مقرر كه تا تقريبا 5 مرداد مهلت داشتيد در سيستم گلستان انصراف مي داديد تا شهريه براتون منظور نشه.

موفق باشيد

روزگار خوش

Royameh
08-21-2010, 11:29 PM
سلام دوستان
من دانشجوىمهندسىكامپيوترهستم به دليل اينكه شهريه روواريزنكردم كارت ورودبه جلسم توسايت نميات اگه ممكنه تاريخ امتحان زبان ماشين وبرنامه سازى سيستم رو بهم بگيدتاريخش رونميدونم
باتشكر:228:

Royameh
08-22-2010, 12:36 AM
سلام دوستان
من دانشجوى مهندسى كامپيوترهستم به دليل اينكه شهريه روواريزنكردم كارت ورودبه جلسم توسايت نميات اگه ممكنه تاريخ امتحان زبان ماشين وبرنامه سازىسيستم رو بهم بگيد تاريخش رونميدونم
باتشكرازشما

hidar
08-22-2010, 11:48 AM
:112::112:امتحانش تستي و تشريحي مورخ 89/6/13 شنبه ساعت 8 الي 10 صبح