PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صندلی داغ شماره 14 [کاربر مژگان ] ( سرپرست ارشد باشگاه )

Borna66
07-29-2010, 02:15 AM
با سلام
خوب همون طور كه قبلا وعده داده بوديم نوبت به صندلي نشستن كاربر و مدير فعال و كوشاي عالي باشگاه مژگان (http://pnu-club.com/members/%D9%85%DA%98%DA%AF%D8%A7%D9%86.html) بر روي صندلي داغ باشگاه هست كه از همين الان فعلا تا 1 ماه ديگر صورت مي پزيرد.:112: و
دوستان سوالات مختلفشون رو از مژگان خانوم بپرسند و ايشون حتما پاسخگو هستند:104:و
فقط دوستان براي ايشان كم نزارن:167:و حسابي تحويلش بگيريد:74:چون خودش اعلام امادگي 100 صدرصدي كرده:114:كه مي تونه از پس همه بر بياد:240:.ببينيم و تعريف كنيم:77:

مژگان خانوم صندليتون هم آماده هست بفرمايد

:272::109:

http://pnu-club.com/imported/2010/07/1054.jpg

نكته خيلي مهم:

دوستان مي توانند در اين تاپيك بي نهايت سوال مطرح كنند اما خواهشنا در هر پست بيش از 10 سوال مطرح نكنند تا پاسخ و سوالات مشخصه و واضح براي بازديد كنندگان باشد و مژگان خانوم هم بتوانند مرتب و سريع به سوالات آتشين شما پاسخگو باشد.

مژگان خانوم اماده باش:112:

روزگار خوش

donya88
07-29-2010, 02:28 AM
به به به سلام به همه ي دوستان گلم . خب من شروع مي كنم .:72:
مژي جونم:46: سري اول سوالاتم يكم خصوصيه اگه دوست داري جواب بده :59:

1- اسم و فاميل خودت و شوشو جونت ؟
2- سن همسر گرامي و شغلشون ؟
3- چطوري با هم اشنا شديد ؟
4- چقدر دوسش داري و بهش اهميت ميدي ؟
5- بچه داري ؟؟؟
6- چقدر منو دوست داري هان؟
ميدوني تو را تو اين باشگا ه بيشتر از همه دوست دارم :39::105:

فعلا اينا بسه و چيزي به ذهنم نميرسه تا بعد كه دوباره ميامو :167::167::167:
تا حالا ازين شكلك اخريا برات نفرستادم :55:

Borna66
07-29-2010, 02:35 AM
خوب اينم سوالات تركيبي من

پارت اول
زندگي چه رنگيه؟
قشنگترين اسم دنيا؟
چند سال دوست داري عمر كني؟
تا حالا شده متوجه بشي شخصي به تو علاقه داشته ، ولي تو نميدونستي ؟
ازدواج چی؟کردی؟؟
چقدر به خدا اعتقاد داری؟
چرا بهشت زیرپای مادران است؟
بیشتر چه کتابایی میخونی؟
فیلم مورد علاقه؟

پارت 2

کشور مورد علاقه؟
از ازتفاع میترسی؟
بهترین تفریح زندگیت؟
بهترین لحظه عمرت کی بوده؟
بدترین لحظه عمرت کی بوده؟
براي اتصال از كارت استفاده مي كني يا adsl؟
چه گلیو بیشتر دوست داری؟
بهترین سفری که داشتی یه کجا بوده؟
و بالاخره یه سوال مهم!:پدر پسر شجاع اسمش چي بود؟:39:

هنوزم هست ها:59:

روزگار خوش

tania
07-29-2010, 02:55 AM
تو باشگاه از کی بدت میاد؟:232:
رابطه ات با خانواده همسرت (بویژه مادر و خواهرش) چطوره؟:38:
وقتی عصبانی می شی چیکار میکنی؟:303:
اگه یهو 20نفری بیایم خونه ت مهمونی خودت غذا حاضر می کنی یا سریع از رستوران سرخیابون ناهار یا شامو تهیه می کنی؟:239:
بخش مورد علاقه ات توی باشگاه کدوم بخشه ؟:242:
از کدوم بخش باشگاه بدت میاد؟:243:
به نظرت طه شبیه چه میوه ایه ؟! :302:

فعلاً من هم چیز بخاطر ندارم تابعد

مژگان
07-29-2010, 02:30 PM
با سلام
خوب همون طور كه قبلا وعده داده بوديم نوبت به صندلي نشستن كاربر و مدير فعال و كوشاي عالي باشگاه مژگان (http://pnu-club.com/members/%d9%85%da%98%da%af%d8%a7%d9%86.html) بر روي صندلي داغ باشگاه هست كه از همين الان فعلا تا 1 ماه ديگر صورت مي پزيرد.:112: و
دوستان سوالات مختلفشون رو از مژگان خانوم بپرسند و ايشون حتما پاسخگو هستند:104:و
فقط دوستان براي ايشان كم نزارن:167:و حسابي تحويلش بگيريد:74:چون خودش اعلام امادگي 100 صدرصدي كرده:114:كه مي تونه از پس همه بر بياد:240:.ببينيم و تعريف كنيم:77:

مژگان خانوم صندليتون هم آماده هست بفرمايد

:272::109:

http://pnu-club.com/imported/2010/07/1054.jpg

نكته خيلي مهم:

دوستان مي توانند در اين تاپيك بي نهايت سوال مطرح كنند اما خواهشنا در هر پست بيش از 10 سوال مطرح نكنند تا پاسخ و سوالات مشخصه و واضح براي بازديد كنندگان باشد و مژگان خانوم هم بتوانند مرتب و سريع به سوالات آتشين شما پاسخگو باشد.

مژگان خانوم اماده باش:112:

روزگار خوش

خب خداییش رو این بشینم چیزی ازم باقی نمی مونه :272:.بعدش هم مگه قرارمون پرسیدن 5 سوال نبود که همه بتونن سوال بپرسن ....هان ؟:167::167::167::167::167: مگه دستم بهت نرسه:265:

مژگان
07-29-2010, 02:44 PM
به به به سلام به همه ي دوستان گلم . خب من شروع مي كنم .:72:
مژي جونم:46: سري اول سوالاتم يكم خصوصيه اگه دوست داري جواب بده :59:

1- اسم و فاميل خودت و شوشو جونت ؟
2- سن همسر گرامي و شغلشون ؟
3- چطوري با هم اشنا شديد ؟
4- چقدر دوسش داري و بهش اهميت ميدي ؟
5- بچه داري ؟؟؟
6- چقدر منو دوست داري هان؟
ميدوني تو را تو اين باشگا ه بيشتر از همه دوست دارم :39::105:

فعلا اينا بسه و چيزي به ذهنم نميرسه تا بعد كه دوباره ميامو :167::167::167:
تا حالا ازين شكلك اخريا برات نفرستادم :55:

1__ اسمم واقعا مژگان ه شوشو هم همون شوشوست _ یعنی نمیخوام بگم دیگه:39: )

2_ من وشوشو هم سن هستیم .مهندس کامپیوتره ومدیر عامل شرکت خودش .یعنی از وقتی یادم میاد شرکت داشته !!

3_ بعد از نمایشگاه کامپیوتر سال .....مممم.... فکر کنم 79 بود وبعدش هم تو شرکتش حسابداری می کردم .یعنی از اواخر سال 79

4_ راستش خیلی دوسش دارم .نمی گم بدون اون می میرم چون یه همچین چیزی امکان نداره ولی واقعا بدون اون فلج می شم وبهم می ریزم .زندگیمو برمبنای اون می چینم هر چند خودش اینو ازم نخواسته در عین حال به خودم هم اهمیت می دم تو فامیل ودوستای اون من نامبر وان شاخته شدم از نظر همسر داری .ولی اینو درک نمی کنن که اونم بهترین همسره که منم براش بهترینم .خلاصه همیشه برای انجام هر کاریم اونو مد نظر قرار میدم وبعد اون کار رو انجام میدم .

5_ پنج سالی می شه که با هم ازدواج کردیم وراستش هنوز فکر نکردیم که بچه دار بشیم یا نه ؟فعلا خوب وراحت زندگی می کنیم .البته از امسال به این موضوع کمی فکر می کنیم که اصلا باید بچه دار بشیم یا نه ؟:39:....به خدا مسولیت خیلی سخته اونم تو مملکت ما

6_ خب به هر دلیلی که بوده _ اولین کسی بودی که باهات اشنا شدم ، یا کسی بودی که با دلم راه اومدی ، یا کلا خودت خوب بودی ، یا شاید هم همسایه هم تو باشگاه بودیم ویا ...._ تو رو خیلی خیلی دوس دارم .وقتی نیستی انگار اینجا غریب موندم هر چند واقعا اقا طه خیلی لطف دارند وهمیشه هوای همه بچه ها رو دارند ولی داشتن یه دوست خانوم درجه یک یه چیزه دیگه است.البته اینو واقعا می گم که بقیه بچه ها رو هم دوس دارم مثل محبوبه جون تانیا جون سحر عزیزم و..... وهمینطور اولین کسی که باهاش آشنا شدم وبرام پیغام گذاشت ( بعد از مدیریت کل ) اقا mahdi271 (http://pnu-club.com/members/mahdi271.html) و....بذارید جای بقیه رو خالی بذارم چون همتون ودوس دارم :281::281:

مژگان
07-29-2010, 02:49 PM
تو باشگاه از کی بدت میاد؟:232:
رابطه ات با خانواده همسرت (بویژه مادر و خواهرش) چطوره؟:38:
وقتی عصبانی می شی چیکار میکنی؟:303:
اگه یهو 20نفری بیایم خونه ت مهمونی خودت غذا حاضر می کنی یا سریع از رستوران سرخیابون ناهار یا شامو تهیه می کنی؟:239:
بخش مورد علاقه ات توی باشگاه کدوم بخشه ؟:242:
از کدوم بخش باشگاه بدت میاد؟:243:
به نظرت طه شبیه چه میوه ایه ؟! :302:

فعلاً من هم چیز بخاطر ندارم تابعد

_ بد اومدن نداره .من کلا به ندرت از کسی بدم میاد .ولی شاید خوشم نیاد .الهی شکر تو باشگاه زیاد نیستند:59:
_ خوبه .خب ما زیاد سنتی نیستیم . اهل رفت وامد با فامیل اونقدرا نیستیم .خانواده اش هم یه مدت تو شهر دیگه ای بخاطر پدرهمسرم زندگی می کردند برای همین اونقدرا نمی ریم نمی یایم که حرفی توش باشه .خدا رو شکر همشون تحصیل کرده هستند واگه بخواند بد هم باشند بد رو اصول وحساب هستند .کاری به کارمون ندارند:56:
_ تو این سن وسال که خب بهتر میتونم عصبانیتمو کنترل کنم .البته اعصبانی شدن داریم تا عصبانی شدن به ندرت عصبانی می شم واگه موضوع برام خیلی مهم باشه وعصبانیم کنه عین یه شیر می غرم وعین شیر اب سرد هم زود خنک می شم _ سریع کوتاه میام _

_ خب تا بحال مهمونی نداشته ام که بی خبر بیاد اونم این تعداد ! همیشه خودم اهل خبر دادن هستم وهمینجور دعوت کردن .تا جایی که بشه دوس دارم خودم غذا درست کنم ولی چون تعداد بالاست ویهوووی وبی خبر اومدن :114:اصل رو بر پذیرایی واحترام گذاشتن به مهمون قرار میدم واگه نشد حتما غذا از بیرون سفارش میدم .:56:

_ بخش مورد علاقه ام بیشتر قسمتهای باشگاه رو شامل می شه البته بجز یه سری از رشته ها _ اونم نه به خاطر بی علاقگی فقط بخاطر اینکه رشته مورد نظرم نیستند _ وتاپیک های برنامه نویسی اونم بخاطر اینکه به حد کافی خوندم _ طه میدونه _

_ بد اومدن نداره .اگه یه چیزی تو راسته علاقه ودانش ادم نباشه یا فرضا به کار ادم نیاد بازم دلیل بر این نمی شه که ادم از اون قسمتها خوشش نیاد .کلا من با بدم میاد وبد اومدن مخالفم :109:

_ به نظر من بجای اینکه بگی شبیه چه میوه ای هست باید بگی شکل چه گلی هست؟ یا بوی چه گلی رو میده ؟ طه خوب ترین فرد تو باشگاه است :281:حالا نمی دونم اگه از دنیای مجازی بیاد بیرون وبیشتر باهاش آشنا بشم هم همین استدلال رو دارم یا نه ؟_ من منطقی حرف می زنم تو دنیای مجازی فوق العاده است ولی من به این نمیگم شناخت _

Borna66
07-29-2010, 03:48 PM
با سلام
مژگان خانوم لطف كنيد بدين صورت جواب بديد به سوالات تا براي خوانندگان واضح تر باشه سوالات و جواب هايش.

سوال كاربر
پاسخ مژگان

مثلا:

1-اسم و فايل خودت و شوشو جونت؟
مرگان :اسمم واقعا مژگان ه شوشو هم همون شوشوست _ یعنی نمیخوام بگم دیگه:39: )
و.....
.
.
.

بعدش من گفتم قبلا بهتون 10 سوال هست. ديگه خودت يادتون نيست:56:
متنظره اتش هاي دوستان در اين تاپيك باشيد:167:

روزگار خوش

Borna66
07-29-2010, 03:53 PM
_ بد اومدن نداره .من کلا به ندرت از کسی بدم میاد .ولی شاید خوشم نیاد .الهی شکر تو باشگاه زیاد نیستند:59:
_ خوبه .خب ما زیاد سنتی نیستیم . اهل رفت وامد با فامیل اونقدرا نیستیم .خانواده اش هم یه مدت تو شهر دیگه ای بخاطر پدرهمسرم زندگی می کردند برای همین اونقدرا نمی ریم نمی یایم که حرفی توش باشه .خدا رو شکر همشون تحصیل کرده هستند واگه بخواند بد هم باشند بد رو اصول وحساب هستند .کاری به کارمون ندارند:56:
_ تو این سن وسال که خب بهتر میتونم عصبانیتمو کنترل کنم .البته اعصبانی شدن داریم تا عصبانی شدن به ندرت عصبانی می شم واگه موضوع برام خیلی مهم باشه وعصبانیم کنه عین یه شیر می غرم وعین شیر اب سرد هم زود خنک می شم _ سریع کوتاه میام _

الان شوشو اومد بقیه اشو میام بعدا مینویسم:281:

حداقل اون سوال اخري رو جواب ميدادي تا من خودم بفهمم چي ميوه اي هستم:156:
از دست اين كاربرا كه ديگه مونده بود طه رو به ميوه شبيه سازي كنند:159:كه كردند:74:
خدارحم كنه بر ما:79:كه از لطف شما بي كرانيم:36:

روزگار خوش

مژگان
07-29-2010, 06:58 PM
با سلام
مژگان خانوم لطف كنيد بدين صورت جواب بديد به سوالات تا براي خوانندگان واضح تر باشه سوالات و جواب هايش.

سوال كاربر
پاسخ مژگان

مثلا:

1-اسم و فايل خودت و شوشو جونت؟
مرگان :اسمم واقعا مژگان ه شوشو هم همون شوشوست _ یعنی نمیخوام بگم دیگه:39: )
و.....
.
.
.

بعدش من گفتم قبلا بهتون 10 سوال هست. ديگه خودت يادتون نيست:56:
متنظره اتش هاي دوستان در اين تاپيك باشيد:167:

روزگار خوش

ای خدااااااااااااا خب وقتی من با نقل قول این کاررو می کنم یعنی همین کار شما دیگه....نقل قول نوشته هام اون بالا هست دیگه ...اینجوری که شما می گید دائم باید خودم سوال تایپ کنم وخودم هم جواب بدم که ....:265::167::167::167:

آبجی
07-29-2010, 07:27 PM
سلام خدمت همه دوستان و مژگان جون:46: (( بقیه برن کنار مال مژگان بود :39: ))

من مبنا رو رو ده تا سوال گذاشتم :45:

1- همسرت هم تو باشگاه عضوه ؟؟؟ اگه عضو نام کاربریشون ؟؟؟ اگه نه چرا نیست ؟؟؟:39:

2- چرا میگن طرف مثل بچه خوابش برده در حالیکه بچه ها هر دو ساعت یک بار از خواب بیدار می شن و گریه می کنن؟:39:

3-چرا تارزان ریش و سیبیل نداره؟:39:

4-چرا وقتی باطری کنترل تلویزیون تموم می شه دکمه های اونو محکمتر فشار میدیم؟:39:

5-آیا میشه زیر آب گریه کرد؟:39:

6-اگر روغن ذرت از ذرت تهیه میشه و روغن سبزیجات از سبزیجات، پس روغن بچه از چی تهیه می شه؟:39:

7-تا حالا توجه کردید که اگر در صورت سگ ها فوت کنید دیوونه می شن ولی اگر با ماشین بیرون برن دوست دارن سرشونو از پنجره بیارن بیرون؟:39:

8- اگه کسی ازت درخواست کنه از بانک خودت یه چند تومانی بهم قرض بده همین کارو میکنی؟

9- اهل شوخی هستی یا نه؟ بیشتر خودت شوخی میکنی یا دیگران باهات شوخی میکنن؟:39:

10- سوالی که دوست داشتی ازت بپرسم ولی نپرسیدم چی بود؟:39:

همه شون رو لطفا دقیق جواب بده جون مهم هستن ممنونم :281:

Borna66
07-29-2010, 08:37 PM
ای خدااااااااااااا خب وقتی من با نقل قول این کاررو می کنم یعنی همین کار شما دیگه....نقل قول نوشته هام اون بالا هست دیگه ...اینجوری که شما می گید دائم باید خودم سوال تایپ کنم وخودم هم جواب بدم که ....:265::167::167::167:
با سلام
خوب سوالات مطرح شده رو كپي بگيريد و پيسش كنيد و پايين اش جوابشو بديد و اخرش رنگشو عوض كنيد.ديگه نياز به تاپيك سوالات نيست كه:104:
مي دونم ساده هست ولي خودمون سختش مي كنيم:112:
روزگار خوش

TAHA
07-29-2010, 09:56 PM
سلام
اينم سوالا من كه روي هم رفته چتا تا سوال ساده ميشه كه جدا جدا پرسيدم

اول یکسری سوالات خصوصی میپرسم:
نام و نام خانوادگی
سن و تاریخ تولد
رشته تحصیلیی دانشگاهی یا دبیرستانی
محل تولد و شهر محل زندگی
شغل و اینکه به چه کاری مشغولید
سوالات عمومی:

نظر شما در مورد باشگاه چیست
خواننده محبوب
باریگر محبوب
یک نصیحت
رنگ مورد علاقه
نام غذای مورد علاقه
استقلالی یا پرسپولیسی
از چه آلات موسیقی خوشت میاد
ورزش را دوست دارید چه ورزشی
چه افتخاراتی داشتید در هر زمینه ای

مژگان
07-30-2010, 07:13 PM
سلام خدمت همه دوستان و مژگان جون:46: (( بقیه برن کنار مال مژگان بود :39: ))

من مبنا رو رو ده تا سوال گذاشتم :45:

1- همسرت هم تو باشگاه عضوه ؟؟؟ اگه عضو نام کاربریشون ؟؟؟ اگه نه چرا نیست ؟؟؟:39:

2- چرا میگن طرف مثل بچه خوابش برده در حالیکه بچه ها هر دو ساعت یک بار از خواب بیدار می شن و گریه می کنن؟:39:

3-چرا تارزان ریش و سیبیل نداره؟:39:

4-چرا وقتی باطری کنترل تلویزیون تموم می شه دکمه های اونو محکمتر فشار میدیم؟:39:

5-آیا میشه زیر آب گریه کرد؟:39:

6-اگر روغن ذرت از ذرت تهیه میشه و روغن سبزیجات از سبزیجات، پس روغن بچه از چی تهیه می شه؟:39:

7-تا حالا توجه کردید که اگر در صورت سگ ها فوت کنید دیوونه می شن ولی اگر با ماشین بیرون برن دوست دارن سرشونو از پنجره بیارن بیرون؟:39:

8- اگه کسی ازت درخواست کنه از بانک خودت یه چند تومانی بهم قرض بده همین کارو میکنی؟

9- اهل شوخی هستی یا نه؟ بیشتر خودت شوخی میکنی یا دیگران باهات شوخی میکنن؟:39:

10- سوالی که دوست داشتی ازت بپرسم ولی نپرسیدم چی بود؟:39:

همه شون رو لطفا دقیق جواب بده جون مهم هستن ممنونم :281:

1_ نه ...چون دوس نداره !:39: ایشون اینجا (http://www.noteahang.com/)عضو هستند

2_ منظورشون اینه که چقدر ناز ودوس داشتنی ومظلومانه خوابیده :272:

3_چون خاجه بوده:55::55:

4_ برای اینکه بلانسبت شما وبقیه وخودم ! خنک تشریف دارند:39:

5_ اره .من خودم چند بار امتحان کردم .

:219::219::219::219: ای خدا مردم از بس سوال پرسیدی جیگر

6_ فکر کنم از باسن بچه هاااا:55: ای خدا چیز دیگه ای نبود ازم بپرسی:265:

7_ آره ...چون خودم سگ داشتم.احتیاجی هم نبود دقت کنم !!:59::59:

8_ یه مرگ پسر همسایه:59: تا یکی دوسال پیش احمق بودم _ بلانسبت _ واین کاررو می کردم حالا به این نتیجه رسیدم ک که میخوای دوستیت حفظ بشه باید حساب بانکیت حفظ بشه:112: البته باز هم نه برای همه :59:

9_ نه...نه ..یعنی نه در حد صفر ...ولی اعتقاد دارم شوخی شخصیت ادم رو زیر سوال میبره نه شوخی می کنم نه اجازه میدم کسی باهام شوخی کنه :56:

10_ کمتر منو سرکار می ذاشتی:167::167::167:

مژگان
07-30-2010, 07:15 PM
با سلام
خوب سوالات مطرح شده رو كپي بگيريد و پيسش كنيد و پايين اش جوابشو بديد و اخرش رنگشو عوض كنيد.ديگه نياز به تاپيك سوالات نيست كه:104:
مي دونم ساده هست ولي خودمون سختش مي كنيم:112:
روزگار خوش

من اینجوری دوس دارم خب:112: اصلا هر کسی یه جور تریپ ورفتار داره دیگه:59: سوالی هست ؟:167::167::167::167:

مژگان
07-30-2010, 07:25 PM
خوب اينم سوالات تركيبي من

پارت اول
زندگي چه رنگيه؟
قشنگترين اسم دنيا؟
چند سال دوست داري عمر كني؟
تا حالا شده متوجه بشي شخصي به تو علاقه داشته ، ولي تو نميدونستي ؟
ازدواج چی؟کردی؟؟
چقدر به خدا اعتقاد داری؟
چرا بهشت زیرپای مادران است؟
بیشتر چه کتابایی میخونی؟
فیلم مورد علاقه؟

پارت 2

کشور مورد علاقه؟
از ازتفاع میترسی؟
بهترین تفریح زندگیت؟
بهترین لحظه عمرت کی بوده؟
بدترین لحظه عمرت کی بوده؟
براي اتصال از كارت استفاده مي كني يا adsl؟
چه گلیو بیشتر دوست داری؟
بهترین سفری که داشتی یه کجا بوده؟
و بالاخره یه سوال مهم!:پدر پسر شجاع اسمش چي بود؟:39:

هنوزم هست ها:59:

روزگار خوش

این کجا بود که ندیدم واول سوالات تانیا جون وجواب دادم ...عیبی نداره :56::56:.چون دلم میخواست جواب دادن هام نظم وترتیب داشته باشه وبه سبک خودم با استفاده از نقل قول وبه ترتیب جواب بدم .

پارت اول:
*رنگین کمان رنگ هاست
*مژگان _ از اول اسممو دوس داشتم _:26::26:
*تا هر وقت خدا بخواد
*تا دلتون بخوااااااد
*ای خدااااااااااا یعنی این شوشو کیه ؟....زمستون سال 84 ازدواج کردم
*زیاد
*چون واقعا بدون مزد وچشم داشت زحمت می کشن
*رمان تاریخی _ یعنی حقیقت داشته باشه _ مثل سینوهه ،داستان زندگی ها و...
*نمیدونم چی بگم یه سری فیلم خاص دوس دارم که شرمنده الان حتی یه اسم هم یادم نیست که براتون بگم:56: ولی مطمئنا فیلم های بی محتوا ولوس خنک جزو علایقم نیستند

پارت دوم :
_ هر کشوری که خودم باشم نه اجبار به خود بودن
_ تا دلت بخواد
_ موسیقی گوش کنم وخوش بگذرونم .مثل شب نشینی با دوستان خانوادگی
_ لحظات خوش زیاد داشتم خبرهای خیلی خوبی که بهم رسیده
_ متاسفانه لحظات بد هم زیاد داشتم تمام اون لحظاتی که اشتباه کردم در صورتی که می شد اشتباه نکنم .:57::57:
_ ای دی اس ال
_ انواع گل رز واین گلهای عجیب غریب گرون !:26:
_ تمام سفرهام با شوشو ویه سفر مجردی با دوستام که قبل از ازدواجم بوده
_ طه:55::55::55:

مژگان
07-30-2010, 07:35 PM
سلام
اينم سوالا من كه روي هم رفته چتا تا سوال ساده ميشه كه جدا جدا پرسيدم

اول یکسری سوالات خصوصی میپرسم:
نام و نام خانوادگی
سن و تاریخ تولد
رشته تحصیلیی دانشگاهی یا دبیرستانی
محل تولد و شهر محل زندگی
شغل و اینکه به چه کاری مشغولید
سوالات عمومی:

خواننده محبوب
باریگر محبوب
یک نصیحت
رنگ مورد علاقه
نام غذای مورد علاقه
استقلالی یا پرسپولیسی
از چه آلات موسیقی خوشت میاد
ورزش را دوست دارید چه ورزشی
چه افتخاراتی داشتید در هر زمینه ای

چند بار با اسامی مختلف ازم سوال می پرسی هان ؟:167::167::167:

سوالات خصوصی:
_ مژگان ِ ...فضولی مگه:55:
_بیست ونه سال واندی فقط برو تو کف اون اندی آخرش:55:
_حسابداری پیام نور .دبیرستان هم علوم تجربی می خوندم
_ متولد تهران وبزرگ شده شرق تهران چهاراه سر سبز واونطرفا هستم وشوهر کرده مشهد !:39::39:
_فعلا بیکارم وتو خونه اتیش می سوزونم:59:

سوالات عمومی :

_ منظورتون رو نفهمیدم
_ابی ، سیاوش قمیشی ، چاووشی
_ هر کسی که خوشگل وخوش تیپ وخوش لباس باشه !!:55::55:
_میازار موری که دانه کش است:39:
_ سبز خوشرنگ وتمام رنگهای شاد وروشن
_قورمه سبزی واش رشته وکوفته تبریزی
_ هیچکدوم ....اصلا یعنی چی این همه ادم دنبال یه توپ میکنن:265:
_ گیتار ولی شوشو کیبورد وپیانو میزنه
_اره .رشته خودم بسکتبال بوده ولی از تنیس واسکواش هم خوشم میاد.
_ رتبه سوم تو کتابخونی /قبولی در امتحانات ورودی تقلید صدا کانون تهران _ ویه سری افتخارات بی نام ونشون ... .بهترین کدبانو وبهترین مدیر داخلی یه خونه وبهترین شوهر ذلیل وبهترین ولخرج وکمربشکن شوهر :159:وبهترین .....:26:

sunyboy
07-30-2010, 07:37 PM
1-چرا چشمهاي شما خمار و ميشي رنگه و تا حالا هم كسي نديده؟:59:
2- مژگان يعني چي؟
3- گوشيت چيه؟
4- وضعيت مالي شما در چه حدي است؟
5-اگر بتونيد دوست داريد به ادما كمك كنيد؟
6- وابستگي شما به مال دنيا در چه حدي است؟
7- به ادما از ديد مادي نگاه ميكنيد يا از ديد معنوي؟
8- خودتان را چقدر باور داريد؟
9-از كدوم خصوصات ادما بيشتر بدتان مياد؟
10- بهترين كسي كه بجز شوهرتان در زندگي باهاش برخورد كردين كي بود؟

تا اينجا فعلا بشه!:112:

Borna66
07-30-2010, 08:20 PM
من اینجوری دوس دارم خب:112: اصلا هر کسی یه جور تریپ ورفتار داره دیگه:59: سوالی هست ؟:167::167::167::167:

با سلام
مژگان خانوم عزيز و گرامي درسته هركسي سليقه ي خاص و شخصي خود را داره اما درهرجايي هم قوانين و مقررات خاص خودش را داره و بايد آنرا در حد امكان رعايت كند تا نظم و ترتيب در ان برقرار شويد.

نكته ي كه من عرض كردم طبق قوانين درج شده در بخش صندلي داغ بوده كه در ادرس زير ميباشد

قوانین و مقررات مهم بخش صندلی داغ باشگاه (لطفا و حتما مطالعه کنید) (http://pnu-club.com/pnu.thread2139.html)

بخش اول : قوانین مربوط به ارسال سوالات و پاسخ آنها

تدکر: هرگونه تخلف از این قوانین میتواند سبب تذکر و یا برخورد مسئولان بخش گرددو فرد پاسخ دهنده نیز محق است به سوالاتی که درآنها موارد زیر رعایت نشده باشد پاسخی ندهد.

1-1- ارسال سوالات باید با رنگ مشكي بوده و فونت مورد استفاده بین 2 تا 4 میباشد. سوالاتی که با رنگ دیگری پرسیده شوند یا درارسال آنها از قونت غیرمعمول استفاده شده باشد توسط مدیران بخش حذف خواهند شد.

2-1-
ارسال پاسخها باید با رنگ قرمز بوده و درپايين هر سوال مطرح شده باشد تا سوال و جواب مشخص باشد و هم چنين سایز فونت مورد استفاده بین 2 تا 4 میباشد.

3-1- حداکثر تعداد سوال در هرپست تعداد 10-5 سوال میباشد.

4-1-هر کاربر میتواندهرچند سوال ازمیهمان صندلی داغ پرسش نموده وبرای پرسشهای بعدی اش باید تامل نماید تا توسط سایر اعضای باشگاه پرسشهای دیگری مطرح شود اگر هم پرسشي از طرف اساير اعضاي باشگاه مطرح نشد، مجازخواهد بودکه به سوالاتش ادامه دهد.

5-1- تاپیک صندلی داغ تنها برای ارسال سوالات شما از میهمان برنامه است. لطفا" از ارسال هرگونه پست دیگری در این تاپیک خووداری فرمایید. گفتگوی سایر افراد با یکدیگر در این تاپیک و سوال و جواب از کسان دیگر ( به غیر از میهمان برنامه ) در این تاپیک ممنوع ااست.

6-1- از باز کردن هر گونه تاپیک در بخش صندلی داغ بپرهیزید ( این بخش فقط مربوط بمسائل صندلی داغ میباشد) و اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتید لطفا در تاپیک انتقادات و یشنهادات (http://pnu-club.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.satsat3.com%2F showthread.php%3Ft%3D164515)بخش صندلی داغ مطرح فرمایید.

7-1 - برای نشستن بر روی صندلی داغ فقط و فقط لطفا در تاپيك خاص آن ثبت نام و جهت نوبت داوطلبان نشستن روی صندلي داغ ،اعلام آمادگی فرمایید

در هر حال من عرايضم را بطور منطقي و واضح گفتم:301:.:112::109:

روزگار خوش

آبجی
07-30-2010, 10:55 PM
1_ نه ...چون دوس نداره !:39: ایشون اینجا (http://pnu-club.com/redirector.php?url=http%3a%2f%2fwww.noteahang.com% 2f)عضو هستند

لینکش ارور داد :97:

3_چون خاجه بوده:55::55:

خواجه یا خاجه :272:

:219::219::219::219: ای خدا مردم از بس سوال پرسیدی جیگر

بس که کنجکاو هستم ده تا سوال هم که چیزی نیست که ما برای بچه ها 100 تا 100 تا سوال میپرسیم :26: صداشون هم در نمیاد :240: (( البته ببخشیدا ))

6_ فکر کنم از باسن بچه هاااا:55: ای خدا چیز دیگه ای نبود ازم بپرسی:265:

جدا ؟؟؟ پس یادم باشه رو بچه شما امتحان کنیم :39:

8_ یه مرگ پسر همسایه:59: تا یکی دوسال پیش احمق بودم _ بلانسبت _ واین کاررو می کردم حالا به این نتیجه رسیدم ک که میخوای دوستیت حفظ بشه باید حساب بانکیت حفظ بشه:112: البته باز هم نه برای همه :59:

تا بحال به کسی کمک مالی نکردی اینجور که بوش میاد ؟؟؟ راسته که اصفهانی ها ... ؟؟؟ اره ؟؟؟ :159:

9_ نه...نه ..یعنی نه در حد صفر ...ولی اعتقاد دارم شوخی شخصیت ادم رو زیر سوال میبره نه شوخی می کنم نه اجازه میدم کسی باهام شوخی کنه :56:

جدا به نظرت یعنی اگه کسی شوخی کنه شخصیت خوش رو زیر سوال برده :105: پس خیلی خشک هستی :164:

10_ کمتر منو سرکار می ذاشتی:167::167::167:

چرا فکر کردی سوالها سرکاری هست یا من شما رو سرکار گذاشتم ؟؟؟ :159:

آبجی
07-30-2010, 10:58 PM
1-1- ارسال سوالات باید با رنگ مشكي بوده و فونت مورد استفاده بین 2 تا 4 میباشد. سوالاتی که با رنگ دیگری پرسیده شوند یا درارسال آنها از قونت غیرمعمول استفاده شده باشد توسط مدیران بخش حذف خواهند شد.

ببخشید من فونتم رنگش ابی بود ایا خلاف قوانین هست ؟؟؟ اگه خلاف قوانین هست بگید که استفاده نکنم :26:

ممنون از اطلاع رسانی :281:

Borna66
07-31-2010, 01:28 AM
ببخشید من فونتم رنگش ابی بود ایا خلاف قوانین هست ؟؟؟ اگه خلاف قوانین هست بگید که استفاده نکنم :26:

ممنون از اطلاع رسانی :281:
با سلام
نه مشكلي نيست. خوب هست اما رعايت كنيد عالي تر ميشه
اما بيشتر منظوره من خاص سوال و جوابها هست براي واضحر و خوانا تر بودن هست.كه اميدوارم رعايت بشه:112:

روزگار خوش

Borna66
07-31-2010, 01:42 AM
این کجا بود که ندیدم واول سوالات تانیا جون وجواب دادم ...عیبی نداره :56::56:.چون دلم میخواست جواب دادن هام نظم وترتیب داشته باشه وبه سبک خودم با استفاده از نقل قول وبه ترتیب جواب بدم .

پارت اول:
*رنگین کمان رنگ هاست
*مژگان _ از اول اسممو دوس داشتم _:26::26:
*تا هر وقت خدا بخواد
*تا دلتون بخوااااااد
*ای خدااااااااااا یعنی این شوشو کیه ؟....زمستون سال 84 ازدواج کردم
*زیاد
*چون واقعا بدون مزد وچشم داشت زحمت می کشن
*رمان تاریخی _ یعنی حقیقت داشته باشه _ مثل سینوهه ،داستان زندگی ها و...
*نمیدونم چی بگم یه سری فیلم خاص دوس دارم که شرمنده الان حتی یه اسم هم یادم نیست که براتون بگم:56: ولی مطمئنا فیلم های بی محتوا ولوس خنک جزو علایقم نیستند

پارت دوم :
_ هر کشوری که خودم باشم نه اجبار به خود بودن
_ تا دلت بخواد
_ موسیقی گوش کنم وخوش بگذرونم .مثل شب نشینی با دوستان خانوادگی
_ لحظات خوش زیاد داشتم خبرهای خیلی خوبی که بهم رسیده
_ متاسفانه لحظات بد هم زیاد داشتم تمام اون لحظاتی که اشتباه کردم در صورتی که می شد اشتباه نکنم .:57::57:
_ ای دی اس ال
_ انواع گل رز واین گلهای عجیب غریب گرون !:26:
_ تمام سفرهام با شوشو ویه سفر مجردی با دوستام که قبل از ازدواجم بوده
_ طه:55::55::55:

عجب پس حالا شديم پسر شجاع:59:.حتما هستيم ديگه:109:

چند بار با اسامی مختلف ازم سوال می پرسی هان ؟:167::167::167:

سوالات خصوصی:
_ مژگان ِ ...فضولی مگه:55:
_بیست ونه سال واندی فقط برو تو کف اون اندی آخرش:55:
_حسابداری پیام نور .دبیرستان هم علوم تجربی می خوندم
_ متولد تهران وبزرگ شده شرق تهران چهاراه سر سبز واونطرفا هستم وشوهر کرده مشهد !:39::39:
_فعلا بیکارم وتو خونه اتیش می سوزونم:59:

سوالات عمومی :

_ منظورتون رو نفهمیدم
_ابی ، سیاوش قمیشی ، چاووشی
_ هر کسی که خوشگل وخوش تیپ وخوش لباس باشه !!:55::55:
_میازار موری که دانه کش است:39:
_ سبز خوشرنگ وتمام رنگهای شاد وروشن
_قورمه سبزی واش رشته وکوفته تبریزی
_ هیچکدوم ....اصلا یعنی چی این همه ادم دنبال یه توپ میکنن:265:
_ گیتار ولی شوشو کیبورد وپیانو میزنه
_اره .رشته خودم بسکتبال بوده ولی از تنیس واسکواش هم خوشم میاد.
_ رتبه سوم تو کتابخونی /قبولی در امتحانات ورودی تقلید صدا کانون تهران _ ویه سری افتخارات بی نام ونشون ... .بهترین کدبانو وبهترین مدیر داخلی یه خونه وبهترین شوهر ذلیل وبهترین ولخرج وکمربشکن شوهر :159:وبهترین .....:26:

توي بخش سوالات عمومي منظورم از اولين سوالم اين بود

كه در پست خودم و شما اصلاحش كردم و شما هم اگر مي تونيد پاسخ دهيد.

_ خب تا بحال مهمونی نداشته ام که بی خبر بیاد اونم این تعداد ! همیشه خودم اهل خبر دادن هستم وهمینجور دعوت کردن .تا جایی که بشه دوس دارم خودم غذا درست کنم ولی چون تعداد بالاست ویهوووی وبی خبر اومدن :114:اصل رو بر پذیرایی واحترام گذاشتن به مهمون قرار میدم واگه نشد حتما غذا از بیرون سفارش میدم .:56:

_ بخش مورد علاقه ام بیشتر قسمتهای باشگاه رو شامل می شه البته بجز یه سری از رشته ها _ اونم نه به خاطر بی علاقگی فقط بخاطر اینکه رشته مورد نظرم نیستند _ وتاپیک های برنامه نویسی اونم بخاطر اینکه به حد کافی خوندم _ طه میدونه _

_ بد اومدن نداره .اگه یه چیزی تو راسته علاقه ودانش ادم نباشه یا فرضا به کار ادم نیاد بازم دلیل بر این نمی شه که ادم از اون قسمتها خوشش نیاد .کلا من با بدم میاد وبد اومدن مخالفم :109:

_ به نظر من بجای اینکه بگی شبیه چه میوه ای هست باید بگی شکل چه گلی هست؟ یا بوی چه گلی رو میده ؟ طه خوب ترین فرد تو باشگاه است :281:حالا نمی دونم اگه از دنیای مجازی بیاد بیرون وبیشتر باهاش آشنا بشم هم همین استدلال رو دارم یا نه ؟_ من منطقی حرف می زنم تو دنیای مجازی فوق العاده است ولی من به این نمیگم شناخت _

ممنون بسيار لطف داريد نسبت به بنده ما هركه هستيم در جوار شما دوستان عزيز ،خوب و خوبتر ميشيم اگر لايق باشيم:26:

پس از پسر شجاع شدن . حال شديم گل:72:

پس گل جديد باشگاه شد طه:36: در اين ميان بلبلش كيه:59:

در كل پاسخهايي تون عين خودتون كاملا زيركانه و هوشمندانه و....هست:109:

روزگار خوش

Borna66
07-31-2010, 01:48 AM
لینکش ارور داد :97:

خواجه یا خاجه :272:

بس که کنجکاو هستم ده تا سوال هم که چیزی نیست که ما برای بچه ها 100 تا 100 تا سوال میپرسیم :26: صداشون هم در نمیاد :240: (( البته ببخشیدا ))

جدا ؟؟؟ پس یادم باشه رو بچه شما امتحان کنیم :39:

تا بحال به کسی کمک مالی نکردی اینجور که بوش میاد ؟؟؟ راسته که اصفهانی ها ... ؟؟؟ اره ؟؟؟ :159:

جدا به نظرت یعنی اگه کسی شوخی کنه شخصیت خوش رو زیر سوال برده :105: پس خیلی خشک هستی :164:

چرا فکر کردی سوالها سرکاری هست یا من شما رو سرکار گذاشتم ؟؟؟ :159:

در غياب مژگان خانوم منم جواب ميدم:39: و اندكي نقش نخود برخود مي گيريم:26:
لينكش كاملا درست بود:109:من وارد شدم و عضو شدم و به شوشون پيام دادم جهت تبريك:72:

مژگان خانوم اصلا منظورش اين نبود شوخي بده، شوخي خوبه اما به حد و جايگاه خودش!!

منظوره مژگان خانوم اين بود كه سوالات شما با توجه به اينكه يك طوري خاص بود به نظر سركاري مي ايد كه البته فكر نكنم اين طور بود.و سوالات جالبي بود و بازم بپرسيد:74:

و اخرش اين مژگان خانوم رو بيشتر با سوالات زياد و پست سره اما 10 تا 10 بيشتر بسوزنيد .نمي دونيد ايشون قبلا چقدر منو:167:چقدر سوزنده:159:پس تمام سعي خودتون رو در اين زمينه بكنيد:172:منم حمايتتون مي كنم.:74:

روزگار خوش

مژگان
07-31-2010, 11:20 AM
1-چرا چشمهاي شما خمار و ميشي رنگه و تا حالا هم كسي نديده؟:59:
2- مژگان يعني چي؟
3- گوشيت چيه؟
4- وضعيت مالي شما در چه حدي است؟
5-اگر بتونيد دوست داريد به ادما كمك كنيد؟
6- وابستگي شما به مال دنيا در چه حدي است؟
7- به ادما از ديد مادي نگاه ميكنيد يا از ديد معنوي؟
8- خودتان را چقدر باور داريد؟
9-از كدوم خصوصات ادما بيشتر بدتان مياد؟
10- بهترين كسي كه بجز شوهرتان در زندگي باهاش برخورد كردين كي بود؟

تا اينجا فعلا بشه!:112:

1_ خب طاقت نداشتم یه سری از افراد رو راهی بیمارستان کنم ولی من بیشترین افتخاررو به چشم ودماغم دارم:26::55:
2_ جمع مکسر مژه...برای همین هم چشمام اینقده شهلاست :59:
3_ سونی اریسکون ....صبر کن برم ببینم مدلش چیه ؟....z610i
4_می شه بگی خوب ه خب بدون کمک از دیگران ولطف کردن بابای پولدار شوشو خودمون نیازهای اولیه یه زندگی رو رفع کردیم .خونه وماشین ومحل شرکت شوشو ...
5_حتما ولی راستش از این موضوع خیلی ضربه خوردم ...خیلی...برای همین پول قرض بده نیستم ولی کمک به کسی که شرایطشو میدونم ...حتما. چون انجام این کاررو باعث برکت کردن پول خودم میدونم .
6_ مثل بقیه .وابستگی که ندارم ... ولی شما فکر کن عزیزترین شخص زندگیت خدایی نکرده تو بستر بیماری باشه بعد می بینی این چرک کف دست هم همیشه چرک کف دست نیست !:272:
7_ فقط معنوی که همون اخلاق ومنش وکردارشون می شه
8_ خیلی ...امکان نداره رو یه چیزی تمرکز کنم وبه دست نیارمش .من اخر هر باور ومثبت اندیشی هستم.
9_ دروغگویی وبد قولی وخساست _ همین سه تا ، منشا خیلی از اخلاق های بد دیگه هم می شه که غیر قابل تحمل اند _
10_ از چه نظر....این ایهام داره

بعدش هم قرار نیست بیش از یک بار به سوال کسی جواب بدم هااااااا :112:حتی مدیریت محترم :265: خب هر کسی یه سری پرسیده بسه دیگه:167:

مژگان
07-31-2010, 11:28 AM
ما منتظریم :59::59::59: فکر کردید به این راحتی ها می سوزم ؟:167::167::167:

آبجی
07-31-2010, 12:59 PM
:57: دیروز اصلا باز نمیشد صفحه اما الان باز شد منم بدو بدو رفتم ثبت نام کردم :45:

خب سوالهای بعدیم :

1- تا بحال مشروط شدی ؟؟؟

2- امارشو داری چند تا از درسهات رو افتادی ؟؟؟

3- اگه بخوای تو موارد زیر به خودت نمره بدی چه نمره ای میدی؟جلوی هر کدوم بنویس....
وفا
لجبازی
عاشقی
صداقت
گذشت
صبر
تلاش
شهامت
عدالت

4- از نظرت دانشگاه بیشتر به کدوم یک از جاهای دیگه میخوره :
- سبزی فروشی
- بقالی
- کلوپ
- اتاقی برای چت
کافی شاپ
و یا خودت چه اسمی میزاری

5- اگه بچه های سایت همگی بیان خونه تون چکار میکنی :39: ؟؟؟

6- راجب فلسفه و اون سوال معروف مرغ اول بوده یا تخم مرغ که احتمالا شنیدی اما میدونی کدومش اول بوده ؟؟؟ حالا کدوم بو.ده و چرا ؟؟؟

7- چرا لک لک موقع خواب یه پاشو بالا میگیره ؟؟؟

8- خب حالا که اقا طه ازت طرفداری کرد یه لطیفه بگو :45:

9- اسم معلم اول دبستانت ؟؟؟

10- یه خاطره از دانشگاه برامون میگی :46:

ممنون خانومی :72:

NEGAHEFARDA
07-31-2010, 01:09 PM
سلام : واقعا که : :240:
چرا به اون بنده خدا یه بار همسر گرامی : آقام : نگفتید !!!!!! وا مصیبتا وااااااااااا ......

این که ایشون باید تهرونی بوده باشه که از همون اول مشخص بود حالا هم که اقاش مشهدیه باید معلوم باشه ماجرا چی به چیه دیگه !!!!

1-دختر کوچلو بودی موهات رو خرگوشی می بستی ؟ :159:
2-وقتی که خودت رو شناختی کی بود ؟
3-محرم و ماه رمضون چه حالیه واست ؟
4- نظرت در مورد DANCE آقات چیه ؟ کی بود هم که میزنه دیگه دیکه بیا قر کمر و..... :301: ؟؟!!!!!!!! و دنسش خنده داره یا نه ؟
5- چی شد که فکر کردی اقات خوش بختت می کنه ؟ چی درش دیدی که بهتر از کسای دیگه ای بود که صف کشیده بودن ؟
6- چندتا نصیحت به دخترای دم بخت ؟!!! :164:
7- چند تا نصحیت در مورد پسرای که می خوان برن زن بگیرن و از اون ساعت خواستکاری !!!!!!! :39:
8-مشقهات رو کی برات می نوشته ؟ :79:
9- اگه می تونستی برگردی به دوره بچه گی : زمان انتخاب همسر : :168: زمان انتخاب رشته : چه می کردی ؟
10-عشق یعنی چی ؟ :172: مرگ یعنی چی ؟ :170:

این هم واسه اهلش :

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg

حالا بگو بنوازندند: :104:

http://pnu-club.com/imported/2010/07/1151.jpg

به مژگان سیه کردی هزاران رخنه در دینم

بیا کز چشم بیمارت هزاران درد برچینم

الا ای همنشین دل که یارانت برفت از یاد

مرا روزی مباد آن دم که بی یاد تو بنشینم

جهان پیر است و بی‌بنیاد از این فرهادکش فریاد

که کرد افسون و نیرنگش ملول از جان شیرینم

ز تاب آتش دوری شدم غرق عرق چون گل

بیار ای باد شبگیری نسیمی زان عرق چینم

جهان فانی و باقی فدای شاهد و ساقی

که سلطانی عالم را طفیل عشق می‌بینم

اگر بر جای من غیری گزیند دوست حاکم اوست

حرامم باد اگر من جان به جای دوست بگزینم

صباح الخیر زد بلبل کجایی ساقیا برخیز

که غوغا می‌کند در سر خیال خواب دوشینم

شب رحلت هم از بستر روم در قصر حورالعین

اگر در وقت جان دادن تو باشی شمع بالینم

حدیث آرزومندی که در این نامه ثبت افتاد

همانا بی‌غلط باشد که حافظ داد تلقینم

حالا حالا هااا با همتون یه کارای دارم . :167:

بدرود !!!!

pnugirl
07-31-2010, 03:00 PM
سلام مژگان جون
سوالای من درمورد شوهمل عزیزت
1- اگر پاک کن بودی کدوم خصوصیت شوهمل گلت رو پاک می کردی؟
2- اگر مداد رنگی بودی شوهمل گلت رو چه رنگی می کردی؟
3- اگر می خواستی بهترین خصوصیت اخلاقیشو انتخاب کنی کدوم خصوصیتش رو انتخاب می کردی؟

yamahdi
07-31-2010, 03:54 PM
سلام مژگان خانم
اینم سوالات من:
تاچه حدمذهبی هستی؟
ازبین کلمات ادب شجاعت رفاقت سلامت به تربیب اولویت هاانتخاب کن.
زندگی ازتهران به مشهدسخت نیست؟
دوست داری سرکاربری؟

مژگان
07-31-2010, 10:58 PM
:57: دیروز اصلا باز نمیشد صفحه اما الان باز شد منم بدو بدو رفتم ثبت نام کردم :45:

خب سوالهای بعدیم :

1- تا بحال مشروط شدی ؟؟؟

2- امارشو داری چند تا از درسهات رو افتادی ؟؟؟

3- اگه بخوای تو موارد زیر به خودت نمره بدی چه نمره ای میدی؟جلوی هر کدوم بنویس....
وفا
لجبازی
عاشقی
صداقت
گذشت
صبر
تلاش
شهامت
عدالت

4- از نظرت دانشگاه بیشتر به کدوم یک از جاهای دیگه میخوره :
- سبزی فروشی
- بقالی
- کلوپ
- اتاقی برای چت
کافی شاپ
و یا خودت چه اسمی میزاری

5- اگه بچه های سایت همگی بیان خونه تون چکار میکنی :39: ؟؟؟

6- راجب فلسفه و اون سوال معروف مرغ اول بوده یا تخم مرغ که احتمالا شنیدی اما میدونی کدومش اول بوده ؟؟؟ حالا کدوم بو.ده و چرا ؟؟؟

7- چرا لک لک موقع خواب یه پاشو بالا میگیره ؟؟؟

8- خب حالا که اقا طه ازت طرفداری کرد یه لطیفه بگو :45:

9- اسم معلم اول دبستانت ؟؟؟

10- یه خاطره از دانشگاه برامون میگی :46:

ممنون خانومی :72:

:168::168::168: خدایا به دادم برس باز که شما سوال پرسیدید:59:
1_ نه...واقعا نه ...بغیر از این ترم که نمیدونم چی شد ؟اخه من خودم برای بچه ها جلسه رفع اشکال گذاشته بودم اونوقت خودم نمره نیاوردم ...موضوع روتو وبلاگم نوشتم وواقعا نمیخوام دوباره یاداوری کنم اونم با معدل بالای 17 خدارو خوش نمیاد

2_ ...جوابش معلوم شد دیگه

3_ خب نمره از بیست اگه باشه

وفا 18
لجبازی اکثر مواقع 20 بعضی مواقع هم 0
عاشقی 20
صداقت 20
گذشت 22
صبر 15 یا 15 وگاهی هم نمره مشروطی
تلاش 20
شهامت 20
عدالت اینو بقیه باید بگن خودم فکر می کنم چیزی رو برای کسی میخوام که برای خودم هم دوس داشته باشم واین خودش نوعی عدالت ه
شانست چیزهایی رو پرسیدی که من دارم وگرنه اونقدر هاهم خوب ومیزون نیستم !

4_ عجب سوال سختی:240: بستگی به محیط اون دانشگاه ، شهر ودانشجوهاش داره...شاید بشه بگم شهر هرت:59:

5_ اینو از ته دل می گم من عاشق مهمون ام واعتقادم اینه که مهمون روزی خودشو میاره

6_ مرغ بوده به همون دلیل فلسفه ه:59:

7_ خستگی پاش در بره:39:

8_ یادم نمیاد کمی خسته ام:26:

9_خانم بیات

10_ والا اینی که برای شما می خوام بعنوان خاطره بگم برا ی خودم زندگیه!!:55::55: خب زیاده :59: ولی بیشترشون یه جورایی تصویریه ووقتی بخوام بصورت نوشتاری اینجا بنویسم خیلی جالب از کار در نمیاد .اینکه چطوری عین این ننه بچه ها برا ی دوتا از دوستام ( نفیسه وزهرا) دنبال ژتون سلف بودم ...خب اگه قیافه من وقیافه اون دوتا که عین کره خر های یتیم به من نگاه می کردند ومی شد تصویریش کرد بعدا می شد بگی دارم خاطره تعریف می کنم .:272:

مژگان
08-01-2010, 10:40 AM
سلام : واقعا که : :240:
چرا به اون بنده خدا یه بار همسر گرامی : آقام : نگفتید !!!!!! وا مصیبتا وااااااااااا ......

این که ایشون باید تهرونی بوده باشه که از همون اول مشخص بود حالا هم که اقاش مشهدیه باید معلوم باشه ماجرا چی به چیه دیگه !!!!

1-دختر کوچلو بودی موهات رو خرگوشی می بستی ؟ :159:
2-وقتی که خودت رو شناختی کی بود ؟
3-محرم و ماه رمضون چه حالیه واست ؟
4- نظرت در مورد dance آقات چیه ؟ کی بود هم که میزنه دیگه دیکه بیا قر کمر و..... :301: ؟؟!!!!!!!! و دنسش خنده داره یا نه ؟
5- چی شد که فکر کردی اقات خوش بختت می کنه ؟ چی درش دیدی که بهتر از کسای دیگه ای بود که صف کشیده بودن ؟
6- چندتا نصیحت به دخترای دم بخت ؟!!! :164:
7- چند تا نصحیت در مورد پسرای که می خوان برن زن بگیرن و از اون ساعت خواستکاری !!!!!!! :39:
8-مشقهات رو کی برات می نوشته ؟ :79:
9- اگه می تونستی برگردی به دوره بچه گی : زمان انتخاب همسر : :168: زمان انتخاب رشته : چه می کردی ؟
10-عشق یعنی چی ؟ :172: مرگ یعنی چی ؟ :170:

این هم واسه اهلش :

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg

حالا بگو بنوازندند: :104:

http://pnu-club.com/imported/2010/07/1151.jpg

به مژگان سیه کردی هزاران رخنه در دینم

بیا کز چشم بیمارت هزاران درد برچینم

الا ای همنشین دل که یارانت برفت از یاد

مرا روزی مباد آن دم که بی یاد تو بنشینم

جهان پیر است و بی‌بنیاد از این فرهادکش فریاد

که کرد افسون و نیرنگش ملول از جان شیرینم

ز تاب آتش دوری شدم غرق عرق چون گل

بیار ای باد شبگیری نسیمی زان عرق چینم

جهان فانی و باقی فدای شاهد و ساقی

که سلطانی عالم را طفیل عشق می‌بینم

اگر بر جای من غیری گزیند دوست حاکم اوست

حرامم باد اگر من جان به جای دوست بگزینم

صباح الخیر زد بلبل کجایی ساقیا برخیز

که غوغا می‌کند در سر خیال خواب دوشینم

شب رحلت هم از بستر روم در قصر حورالعین

اگر در وقت جان دادن تو باشی شمع بالینم

حدیث آرزومندی که در این نامه ثبت افتاد

همانا بی‌غلط باشد که حافظ داد تلقینم

حالا حالا هااا با همتون یه کارای دارم . :167:

بدرود !!!!

اصلا کلمه شوشو یکی از افتخارات من در دنیای مجازیه:59: این کلمه اولین بار توسط من در جمع دوستان مجازی اختراع شد:45:
بعدش از کجا فهمیدی که من تهرانی ام ؟:169::56: یا اصل قضیه من وشوشو چی بوده ؟:59:

1_ نه ..:168::168::168::168: مامانم می گفت موی کوتاه تمیز نگه داشتنش راحت تره برای همین همیشه موهام کوتاه بود یا پسرونه یا مدل گوگوشی یا کلوش کوتاه

2_منظورت ونفهمیدم .منظورت از شناخت چی بوده ؟

3_ برای من مقدسات ، مقدسات وکاری هم به قبول یا تکذیبشون ندارم .خب تو محرم همیشه بخاطر فضایی که ایجاد می شه حس وحال خوبی ندارم البته بیشتر ادم وافسرده می کنن تا جذب عقاید کنن:164:

4_ من از مردهایی که مردونه نمی رقصند خوشم نمیاد _ محمد خردادیان یکیش _ وقتی می گن مرد وزن... خب باید متفاوت باشن دیگه ، یکی رو می بینی واقعا اگه فکر نکنی مرد ه خیلی عالی هم می رقصه ولی خب من خوشم نمیاد.شوشو من تقریبا مردونه می رقصه .اگه هواسش به کارای من نره عالی تر هم می رقصه :39:

5_ میدونی یه شناخت عمیق حدود 5 ساله پشت این ازدواج بود واین که میدونستم همیشه یه چیزه صددرصد ایده آل وجود نداره وزندگی یه چیزی ورای تصورات ادم می تونه باشه ودر اصل هست .ولی راست وحقیقتش همون شناخت خیلی عمیق وطولانی باعث این همه اعتماد داشتن من به شوشو شد .:281::281::281: دیگه تو یه همچین رابطه ای همه خصوصیات طرف دستت اومده وفیلم وفیلم بازی ها هم اگه بر فرض وجود داشته باشه دیگه تموم شده بوده !

6_ گاهی بهشون حق میدم که شرایط سخت برای ازدواج بذارند چون وقتی یه نصف جمعیت رو بخوای نصیحت کنی باید اون نصف دیگه رو هم نصیحت کنی .من نمی تونم بگم مهریه خوب نیست خرج سنگین نکنید ویا برید ازدواج همین مثلا اجنبی ها از قول خودمون رو ببینید که چقدر درعین سادگی با شور ونشاط وکم خرج برگزار می شه تا وقتی که جامعه ما وقوانین ما وعرف ما نه پشت خانم هاست ونه اصلا اونها رو در نظر می گیره ....پس نمی تونم چیز خاصی که اعتقاد قلبی خودم هست وبهشون بعنوان نصیحت بگم .هر چی دیگه هم بگم جزو اعتقادات من نیست .ولی خب باید جامعه ومردم وقوانین وعرف عوض بشه . _ میدونم این عوض شدن باید از خودمون شروع بشه ، ما شروع کردیم وپس بقیه هم بسم الله _ :109:

7_ جوابش بالا هست .....زیاد به خواستگاری بدون شناخت قبلی عقیده ندارم .پس نظر هم نمیدم !

8_ خود بیچاره گردن شکسته ام :240:

9_ مطمئنا همین شوشو وهمین رشته:109: .خب وقتی من خواستم برای بار سوم دانشجو بشم گفتم رشته حسابداری فقط هم دانشگاه مشهد ...پس صد در صد به خواست وتمایل خودم بوده

10_ عشق یعنی
عشق يعني يك سلام و يك درود

عشق يعني درد و محنت در درون

عشق يعني يك تبلور يك سرود

عشق يعني قطره و دريا شدن

عشق يعني يك شقايق غرق خون

عشق يعني زاهد اما بت پرست

عشق يعني همچو من شيدا شدن

عشق يعني همچو يوسف قعر چاه

عشق يعني بيستون كندن بدست

عشق يعني آب بر آذر زدن

عشق يعني چون محمد پا به راه

عشق يعني عالمي راز و نياز

عشق يعني با پرستو پرزدن

عشق يعني رسم دل بر هم زدن

عشق يعني يك تيمم يك نماز

عشق يعني سر به دار آويختن

عشق يعني اشك حسرت ريختن

عشق يعني شب نخفتن تا سحر

عشق يعني سجده ها با چشم تر

عشق يعني مستي و ديوانگى

عشق يعني خون لاله بر چمن

عشق يعني شعله بر خرمن زدن

عشق يعني آتشي افروخته

عشق يعني با گلي گفتن سخن

عشق يعني معني رنگين كمان

عشق يعني شاعري دلسوخته

عشق يعني قطره و دريا شدن

عشق يعني سوز ني آه شبان

عشق يعني لحظه هاي التهاب

عشق يعني لحطه هاي ناب ناب

عشق يعني ديده بر در دوختن

عشق يعني در فراقش سوختن

عشق يعني انتظار و انتظار

عشق يعني هر چه بيني عكس يار

عشق يعني سوختن يا ساختن

عشق يعني زندگي را باختن

عشق يعني در جهان رسوا شدن

عشق يعني مست و بي پروا شدن

عشق يعني با جهان بيگانگى

مرگ یعنی پایان دنیا

:281::281::281::281:

مژگان
08-01-2010, 10:49 AM
سلام مژگان جون
سوالای من درمورد شوهمل عزیزت
1- اگر پاک کن بودی کدوم خصوصیت شوهمل گلت رو پاک می کردی؟
2- اگر مداد رنگی بودی شوهمل گلت رو چه رنگی می کردی؟
3- اگر می خواستی بهترین خصوصیت اخلاقیشو انتخاب کنی کدوم خصوصیتش رو انتخاب می کردی؟

1_ میدونید یه سری از اخلاق های بد نیستند شاید برای ادم خوشایند نباشن .مممم... من این اخلاق کمرویش با من تو جمع رو پاک می کردم .تو خونه شوشو واقعا دنباله من ه ولی تو جمع :164:....نمیخوام دائم منو بغل کنه ویا ابراز محبت کنه ولی میخوام در حدی باشه که نشون بده من ودوس داره:59:

2_ رنگهای روشن طیف رنگهای قرمز _ که کمرنگ ، پررنگ می شه ومیره تا به سمت صورتی وگلبهی کمرنگ _ رنگ نارنجی وسبز وسوسنی وهمه رنگهای شاد

3_ به کلمه واقعی _ نه اونی که تو جامعه ما مستدل شده _ مرد بودنش رو...یه مرد واقعی که مثل بیشتر مردا فکر نمیکنه واونی که برای خودش دوس داره برا ی همسرش هم _ شاید بقیه برای دیگران حق بدونن ولی جایی که به همسرشون ختم بشه رو حق نمیدونن ومی گن زنمون پررو می شه _ دوس داره .میدونه که یه سری از مسایل مشترک ه وحق هردوس ( زن ومرد ) حتی اگه جامعه به زن در این مورد بها نداده باشه یا طردش کنه یا اصلا زن رو به حساب نیاره اون اینجوری فکر نمی کنه .خیلی خیلی منطقیه حتی اگه با خواسته هاش همخونی نداشته باشه منطق به خواسته هاش وحتی اعتقاداتش می چربه پس یه همچین فردی اعتقاد تلطیف شده ومنطقی ودرستی داره که مورد قبول اکثر مردم منطقی هست حتی اگه برای یه عده تو جامعه ما خوشایند نباشه .:74::74::74:

مژگان
08-01-2010, 11:01 AM
سلام مژگان خانم
اینم سوالات من:
تاچه حدمذهبی هستی؟
ازبین کلمات ادب شجاعت رفاقت سلامت به تربیب اولویت هاانتخاب کن.
زندگی ازتهران به مشهدسخت نیست؟
دوست داری سرکاربری؟

_ مذهب خیلی واژه گسترده ایه .از نظر ظاهر اصلا مذهبی نیستم واز نظر اعتقادی مذهب باید تو قلب ادم باشه .منظورم این نیست که کسی که مذهبی هست نباید ظاهرش مذهبی باشه نه ....من خودم یه سری اعتقاددارم که صددرصد اون اعتقادات تو رفتار وگفتار ومنش من تاثیر می ذاره .ولی به اون شکلی که حس می کنم منظور شماست نه ..من ادم مذهبی نیستم .

_ سلامت
ادب
شجاعت ورفاقت .به نظر من اول ادم باید سلامت باشه چه از نظر ظاهری وچه از نظر باطنی ویه ادم با سلامت حتما باید ادب داشته باشه .ادب از نظر من فقط رفتار خوب ومودب بودن وشامل نمی شه .ادب یعنی وقتی یه رفتاری با کسی انجام میدی اونم می تونه اون رفتار رو با تو انجام بده ...پس بقیه واژه هایی که اسم بردید در داشتن همین ادب خلاصه می شه .ادم سالمی که ادب داره حتما شجاعت ورفاقت هم داره .شجاع ه وقبول میکنه اگه اشتباهی مرتکب شده باشه وسعی در رفع کدورت می کنه وهمه حواسش به نگهداری یه رابطه خوب وسالم دوستانه هست پس رفاقت هم داره ! ...اولین وبالاترین نعمت ونیاز ادم سلامت وداشتن آرامش خیاله وبعدش ادب که خودش سر منشا داشتن هر خصلت وخوی پسندیده ای می شه :72:

_ اگه بگم نه دروغ می گم عین سگ !!..خیلی سخته حتی الان بعد از گذشت ده پانرده بیست سال !!!:55: واقعا سخته ...خب طرز فکر وتفکرات هر جایی با جای دیگهمتفاوته دیگه ..نمی خوام بیشتر بگم که شاید سو تفاهم ایجاد کنه.

_ خب من تا قبل از قبولی در دانشگاه سر کار می رفتم .الان زیاد تو فکرش نیستم .خیلی به خونه اهمیت می دم ویه کاری می خوام که همه چی زندگی در اولیت باشه .ولی خوب خودمو هم خیلی دوس دارم ونمی تونم یه خانم پشت اجاق گازی باشم :167:.یکی دوتا پیشنهاد خوب داشتم وعین احمق ها نه گفتم .تا ببینم بازم دوست صمیمیم آقا شانسه !:39:بازم در خونمون میزنه یا نه ؟:59:

مژگان
08-01-2010, 11:04 AM
حریف می طلبیم:59: ...نبود ؟:167::167::167::167::167:

Dr.Mobile
08-03-2010, 07:34 PM
سلام
اينم يك چنتاي از هزار سوالات من:112:
قسمت اول

1_تا حالا چند واحد درسیت رو افتادی؟
2_بهترین خاطره دوران کودکی؟
3_بدترین خاطره کودکی؟
4_به نظرت وقتی نخوای سئوالی رو جواب بدی چه باید کرد؟
5_دوست داری کجا سفر بری؟
6_اگر فقط بتونی یک نفر رو با خودت ببری سفر,دوست داری کی همسفرت باشه؟

قسمت دوم

1. دوست داشتی جای کی بودی؟ چرا؟
2. تاحالا کجاهات شکسته؟ چند سالت بوده؟
3. تا حالا کجاهات بخیه خورده؟ چند سالت بوده؟
4. قدت چقدره؟دكي فضولي:265:
5. چند کیلویی؟دكي فضولي:265:
6. سایز پات چنده؟دكي فضولي:265:
7. از ارتفاع میترسی؟
8. موهات چه رنگیه؟ دكي فضولي:265:
9. چشات چه رنگین؟
10. اهل موسیقی هستی؟
11. اگه ساز میزنی، چه سازی؟
12. چه جور موسیقی ای گوش میدی؟

.

ديگه ببخشيد بعضي هاشون خيلي داغه و خودم جوابشو دام:26:

donya88
08-04-2010, 03:19 AM
سلام اومدم جواب بده :156:
1- يجايي اون بالاها نوشته بودي براي بار سوم كه دانشجو ميشي . اگه ممكنه شفاف سازي كن؟:59:

2- احساس مي كنم تمام كارهاي داخل و خارج از خانه به گردن تو هست :114:چرا اينطوري فكر مي كني ؟( البته اگه درست حدس زده باشم:39: ) به نظر من اينطوري طرف مقابل عادت ميكنه و يه جاهايي و يه زماني ميرسه كه خسته ميشي اون موقع بايد كمكت كنه اما نه بلد نه دلش مي خواد ( تنبل شده ):159:

3- الان امار طلاق كشور پايين اومده . فكر مي كني دليلش چي ميتونه باشه ؟:170:
4- از نظر من اقتصادوحسابداري بهم ربطي ندارن:240:( به جز چند واحد مشترك كه طبيعيه ) . نظرت چيه ؟با دليل

5- نظرت در مورد فاركس چيه ؟ اطلا عاتت تا چه ميزانه ؟:240:
6- در مورد بازار بورس چي ؟ الان سهام كدوم شركتها پيشتازه ؟ شاخص بورس ايران به چند رسيده ؟ ( دقيق نمي خوام ):240:

7- همسرت چه تيپيه ؟( جسمي و شخصيتي )
8-فكر كنم به تجملات خيلي علاقه داشته باشي خصوصا چيزايي كه برق ميزنه و دوس داري تو يه جمع سرامد باشي و مورد توجه همه ادم كم حوصله و عجولي هستي .درس بود ؟ اگه نه توضيح بده:167:
موفق باشي:72:

.

مژگان
08-04-2010, 12:49 PM
سلام
اينم يك چنتاي از هزار سوالات من:112:
قسمت اول

3_بدترین خاطره کودکی؟
5_دوست داری کجا سفر بری؟

قسمت دوم

7. از ارتفاع میترسی؟
9. چشات چه رنگین؟
10. اهل موسیقی هستی؟

.

ديگه ببخشيد بعضي هاشون خيلي داغه و خودم جوابشو دام:26:

قسمت اول

اینو که قبلا جواب دادم .فقط یه درس اونم ترم گذشته با معدل بالای 17:168::168::168:

سوالا می پرسی هان ؟...یه به سنم نگاه کن ببین چیزی از اون موقعا یادم مونده یا نه ؟
3_بدترین خاطره کودکی؟

:114::114::114::114: درراستای سوال قبلی این شکلک رو فرستادم !

:59::59::59::59::59:
5_دوست داری کجا سفر بری؟
کشورهای دیگه ...حتی دنقوزآباد سفلی هم که شده ولی تو ایران نباشه !:55:

ای خدا...............ای تابلو بپرس...معلوم شوشو جونو

قسمت دوم

خودم وخودم

خوشبختانه هیچ شکستکی ندارم

بازم نه :26::240:

اره دیگه حتما هستی:26: 170

الان 68 ونیم :59::59:

38 ویا 39 باز جای شکرش باقیه که سایز جای دیگه رو نخواستی:59: ای بابا چقدر منحرف اید منظورم سایز کمر بود ...دهههه:272:
7. از ارتفاع میترسی؟

تا دلت بخواااااااااااااااااااااد :159:

خرمایی رنگ ، می شه قهوه ای تیره:169:
9. چشات چه رنگین؟

مشی رنگ وخمار:59:
10. اهل موسیقی هستی؟

اره ..شوشو هنرمند داشتن همینه دیگه:281::281:

هیچی فقط مصرف کننده ام _ یعنی گوش میدم وخلاص _ البته وسطش یه رقصی هم میکنیم !

بذار بگم چه نوع صداهایی تا دستت بیاد چه موسیقی ...ابی وسیاووش قمیشی وچاووشی رو دوس دارم .یا شکیرا که باهاش برقصم .رپ هم بدم نمیاد ولی دلمو خیلی زود میزنه اخه خیلی دیگه بعضیاشون _ روم نشد بگم اکثریتشون _ بی محتوا هستند :109:

:56::56::56::56::56::56:

مژگان
08-04-2010, 01:12 PM
سلام اومدم جواب بده :156:
1- يجايي اون بالاها نوشته بودي براي بار سوم كه دانشجو ميشي . اگه ممكنه شفاف سازي كن؟:59:

2- احساس مي كنم تمام كارهاي داخل و خارج از خانه به گردن تو هست :114:چرا اينطوري فكر مي كني ؟( البته اگه درست حدس زده باشم:39: ) به نظر من اينطوري طرف مقابل عادت ميكنه و يه جاهايي و يه زماني ميرسه كه خسته ميشي اون موقع بايد كمكت كنه اما نه بلد نه دلش مي خواد ( تنبل شده ):159:

4- از نظر من اقتصادوحسابداري بهم ربطي ندارن:240:( به جز چند واحد مشترك كه طبيعيه ) . نظرت چيه ؟با دليل

6- در مورد بازار بورس چي ؟ الان سهام كدوم شركتها پيشتازه ؟ شاخص بورس ايران به چند رسيده ؟ ( دقيق نمي خوام ):240:

8-فكر كنم به تجملات خيلي علاقه داشته باشي خصوصا چيزايي كه برق ميزنه و دوس داري تو يه جمع سرامد باشي و مورد توجه همه ادم كم حوصله و عجولي هستي .درس بود ؟ اگه نه توضيح بده:167:
موفق باشي:72:

.

دوسه ترمی روانشاسی خوندم ودیدم اصلا باروحیه حساسم سازگاری نداره :168:بعد کاردانی کامپیوتر خوندم وچون شوشو مهندس ه بهتر دیدم تو خونه فقط یه مهندس باشه :167:.حسابدار ی رو انتخاب کردم که هم دوسش داشتم هم باروحیه کاری قبل از یونی ام سازگاری داشت _ تو شرکت حسابدار بودم _ هم راحت تر از کامپیوتر برام بود تا بخوام ادامه تحصیل بدم !
:109:

موضوع کاملا برعکس فکریه که شما می کنید .من خرید خونه رو یه نوع تفریح قلمداد می کنم وواقعا دوس دارم :170:.بارها شوشو گفته که دلش نمیاد بسته های خرید رو تو دست من ببینه _ برای همین دوسالی می شه برام ماشین شخصی گرفته _ ولی خب سر من اینجوری خوب گرم می شه علاوه بر اینکه بیشتر از لیست هم تو هایپر مارکتا خرید می کنم:55: وهمه چی دست خودمه ...واقعا نمیتونی تصور کنی شوشو چقدر فوق العاده اس

دلیلش تعریف وتمجید های من از شوشوس ...البته من اینجوری فکر نمی کنم اوضاع خراب تر از اونی که بذارند به گوش من وشما برسه ...شک کن به آمار:59:

نمیدونم والا ...داشتن صرف چند واحد درسی مشترک نمی تونه مبنا برای ربط داشتن یا ربط نداشت رشته ها باشه .دانشکده ای که توش حسابداری تدریس می شه مربوط می شه به دانشکده اقتصاد ومدیریت ...همچین بی ربط هم نیست ولی باید بهت حضوری بگم نمیدونم چرا موقع نوشتن استدلال هام فروکش می کننن:56:

تا همون حدی که مطلب ارسال کردم ! شوشو این کاره اس

یعنی بهم میخوره اینقده اقتصاددان قوی باشم :55: کارام اینقده درسته ؟...ای خداااااااااا:159:

قد بلند ونسبتا خوشتیپ _ می گم نسبتا چون کمی دیگه هم باید چاق بشه _ مهربون وصبور وقانع کن درجه یک .سیاستمدار ذاتی ولی کمتر از من جاه طلب ه .....بیشتر نکات خوب رو داره فقط کمی برای ابراز محبت کردن به من تو جمع کمرو وخجالتی تشریف داره .برعکس بیشتر مردای ایران _ تو برابری زن ومرد _ هم درست فکر می کنه وهم مرد عمل ه برابری بین خودم وخودش وقبول داره وکاری هم به جامعه وقوانین مرد سالاری اون نداره ! اصلا سو استفاده گر از این امتیازات نیست وبرعکسش هوای خانم ها رو خیلی داره ....عملا هم ثابت کرده :281::281::281:

صد در صد درسته این خصوصیت یه مردادی اصیله ...واین ربطی به مهربون نبودن وخودخواه بودن نداره .من در عین حالی که مهربونم وخیلی خیلی با گذشت ...گاهی عین یه شیر می غرم .جاه طلب هستم وهمه چی در حد بهترین باید برام مهیا باشه ولی این دلیلی نمی شه که مثل یه عده از خانم ها پامو بذارم رو خفت ! جناب همسر وبهش امر ونهی کنم .عاشق خونه داری هستم ولی اصلا خانم پشت اجاق گاز بمونی نیستم اولویت من اول همسر وخونه بعد هم مثل یه زن روشنفکر تو جامعه فعال بودنه ...من عاشق بهترین هام وهمیبشه هر چی رو که اراده کنم کف دستمه ! من قدرت طلب وخودخواه ومغرور وحساسم ولی خیلی مهربون تر از صفاتی هستم که بهم نسبت داده می شهکم حوصله یا عجول بودنم به اینکه میخوام سریع یه چیزی رو به دست بیارم مربوط می شه کلا عجول نیستم ...درست حدس زدی عزیزم ...اخه من یه مردادی ام !:272:یه مردادی باشی یه گروه خون آ مثبت یه تیپ شخصیتی ب این می شه دیگه !:74::74::74:

مژگان
08-04-2010, 01:12 PM
:167::167::167::167: حریف نبود ؟:112::112:

Dr.Mobile
08-04-2010, 01:26 PM
:167::167::167::167: حریف نبود ؟:112::112:

ممنون از پاسخ هاي قبلي

مثل اينكه ما بايد هر روز بياييم سوال طرح كنم:112: و جاي بقيه رو خالي كنيم
اينم ادامه سوالاتم

بخش اول
اهل ورزش هستین؟ ورزشکارین یا طرفدار؟ کدوم تیم؟ چقدر از ورزش می دونید؟

فكر ميكنين كدوم خصوصيت شما باعث جلب نظر ديگران میشود؟

اگر دوباره متولد بشین (یه فرصت دوباره) چه کار خواهید کرد؟

لطفا با خوندن این کلمات اولین برداشت ذهنیتون رو بنویسین.
بی وفائی:
بد قولی:
بدگوئی:
بدزبانی:
برداشت بد:
بد ذاتی:
بد نامی:

اهل کل کل هستید؟چرا؟

نظرشما راجع به تبعيض بين زن و مرد چيه؟

علم بهتر است یا ثروت؟چرا؟

بخش دوم
نظرتون درباره مهریه و مقدار اون چیه؟

پنج تا چــــرا که توی زندگيتون كه هنوز جوابي براشون پيدا نكردين.

حالا پنج تا آرزوی مهم خودتون رو بنویسین.

دوست داري به سن ميانسالي برسين يا دوران جواني بهتره؟ چرا؟

به نظرشما چرا بعضي از خانومها عادت دارن سنشون رو كمتر از اون چيزي كه هست بگن؟

بخش سوم

لطفا با خوندن هر كدوم از كلمه هاي زير اولین چيزي به ذهنتون ميرسه رو سریع بنویسید.
فداكاري:
عشق:
پاييز:
زندگي:
ایمان:
بهار:
ایثار:
انسان:
حیوان:
مهمان:
ایران:
طه:
مدير كل:
دكي:

بخش چهارم
کدومش وحشتناکتره و چرا؟ سوسک، موش، گربه، سگ، مار، زنبور، عقرب، مارمولک، مگس، پشه، اژدها؟

كدوم يك بدتره؟
- خيانت
- طلاق
- سوختن و ساختن
- سرد شدن تو زندگی

از چه تیپ آدمی خوشت میاد و چرا؟

بهترین و بدترين خاطره اي كه تو اين باشگاه داشتين؟

بازم هستكه سره وقتش مي پرسيم:112:

donya88
08-04-2010, 03:19 PM

دوسه ترمی روانشاسی خوندم ودیدم اصلا باروحیه حساسم سازگاری نداره :168:بعد کاردانی کامپیوتر خوندم وچون شوشو مهندس ه بهتر دیدم تو خونه فقط یه مهندس باشه :167:.حسابدار ی رو انتخاب کردم که هم دوسش داشتم هم باروحیه کاری قبل از یونی ام سازگاری داشت _ تو شرکت حسابدار بودم _ هم راحت تر از کامپیوتر برام بود تا بخوام ادامه تحصیل بدم !
:109:

موضوع کاملا برعکس فکریه که شما می کنید .من خرید خونه رو یه نوع تفریح قلمداد می کنم وواقعا دوس دارم :170:.بارها شوشو گفته که دلش نمیاد بسته های خرید رو تو دست من ببینه _ برای همین دوسالی می شه برام ماشین شخصی گرفته _ ولی خب سر من اینجوری خوب گرم می شه علاوه بر اینکه بیشتر از لیست هم تو هایپر مارکتا خرید می کنم:55: وهمه چی دست خودمه ...واقعا نمیتونی تصور کنی شوشو چقدر فوق العاده اس

دلیلش تعریف وتمجید های من از شوشوس ...البته من اینجوری فکر نمی کنم اوضاع خراب تر از اونی که بذارند به گوش من وشما برسه ...شک کن به آمار:59:

نمیدونم والا ...داشتن صرف چند واحد درسی مشترک نمی تونه مبنا برای ربط داشتن یا ربط نداشت رشته ها باشه .دانشکده ای که توش حسابداری تدریس می شه مربوط می شه به دانشکده اقتصاد ومدیریت ...همچین بی ربط هم نیست ولی باید بهت حضوری بگم نمیدونم چرا موقع نوشتن استدلال هام فروکش می کننن:56:

تا همون حدی که مطلب ارسال کردم ! شوشو این کاره اس

یعنی بهم میخوره اینقده اقتصاددان قوی باشم :55: کارام اینقده درسته ؟...ای خداااااااااا:159:

قد بلند ونسبتا خوشتیپ _ می گم نسبتا چون کمی دیگه هم باید چاق بشه _ مهربون وصبور وقانع کن درجه یک .سیاستمدار ذاتی ولی کمتر از من جاه طلب ه .....بیشتر نکات خوب رو داره فقط کمی برای ابراز محبت کردن به من تو جمع کمرو وخجالتی تشریف داره .برعکس بیشتر مردای ایران _ تو برابری زن ومرد _ هم درست فکر می کنه وهم مرد عمل ه برابری بین خودم وخودش وقبول داره وکاری هم به جامعه وقوانین مرد سالاری اون نداره ! اصلا سو استفاده گر از این امتیازات نیست وبرعکسش هوای خانم ها رو خیلی داره ....عملا هم ثابت کرده :281::281::281:

صد در صد درسته این خصوصیت یه مردادی اصیله ...واین ربطی به مهربون نبودن وخودخواه بودن نداره .من در عین حالی که مهربونم وخیلی خیلی با گذشت ...گاهی عین یه شیر می غرم .جاه طلب هستم وهمه چی در حد بهترین باید برام مهیا باشه ولی این دلیلی نمی شه که مثل یه عده از خانم ها پامو بذارم رو خفت ! جناب همسر وبهش امر ونهی کنم .عاشق خونه داری هستم ولی اصلا خانم پشت اجاق گاز بمونی نیستم اولویت من اول همسر وخونه بعد هم مثل یه زن روشنفکر تو جامعه فعال بودنه ...من عاشق بهترین هام وهمیبشه هر چی رو که اراده کنم کف دستمه ! من قدرت طلب وخودخواه ومغرور وحساسم ولی خیلی مهربون تر از صفاتی هستم که بهم نسبت داده می شهکم حوصله یا عجول بودنم به اینکه میخوام سریع یه چیزی رو به دست بیارم مربوط می شه کلا عجول نیستم ...درست حدس زدی عزیزم ...اخه من یه مردادی ام !:272:یه مردادی باشی یه گروه خون آ مثبت یه تیپ شخصیتی ب این می شه دیگه !:74::74::74:

اينو ميدوني كه منم مردادي هستم:36:و تا حدودي اون خصوصياتو دارم .
حالا مي خوام ببينم چقدر دقيق هستي .:169:
با توجه به اين يكسالي كه تو دنياي مجازي همديگه را ميشناسيم و با توجه به اندك خصوصياتي كه از من سراغ داري بگو ببينم :
1-
فكر مي كني من چه شكلي باشم ( ظا هري ) و چه تيپ شخصيتي دارم ؟
البته گفتي روانشناسي با روحيت سازگار نيست و اين دقيقا عكس روحيه ي منه . والان مي خوام امتحا نت كنم . البته ميدونم سخته اما اگه بتوني 20 درصد و درست بگي عاليه :72:
در ضمن از پاسخ به سوالاي اقتصاديم فرار كردي حواست باشه بار اخرت باشه چون اگه فرصت بشه دوباره ميام.:167:

Y@SiN
08-04-2010, 04:37 PM
سلام منم شروع ميكنم:36:

ممكنه سوالات تكراري و زياد باشه اما شما جواب بديد تا گرم بشيد بريم سره سوالات بعدي :211:
ضنا اينا سوالات كيلويي اقا طه هست كه از كساي ديگه مي پرسيد من زودتر پرسيدم از شما :39: تا ديگه كيلو بازي در نياره براي شما:265: يعني من دارم از اون كار جلوگيري مي كنم تا شما در اينده راحت باشيد:26:
خوب رفتيم سر سوالات زيادمون كه كيلويي هست:39:

=====================
ماده ای. http://pnu-club.com/imported/2009/09/200.gif
پس بگو ببینم؟
نام و نام خانوادگی
سن و تاریخ تولد؟
محل تولد و شهر محل زندگی؟
نظرت در مورد باشگاه چیست؟
خواننده محبوب؟
بازیگر محبوب؟
یک نصیحت؟
رنگ مورد علاقه؟
نام غذای مورد علاقه؟
استقلالی یا پرسپولیسی؟
از چه آلات موسیقی خوشت میاد؟
ورزش را دوست دارید چه ورزشی؟
چه افتخاراتی داشتید در هر زمینه ای؟
از چه غذایی متنفری؟
اصلا اهل آشپزی هستی ؟
چی بیشتر بلدی؟
حیون خونگی داشتی؟
چه حیوانی را بیشتر دوست داری؟
تا حالا عاشق شدی اگه اره چند بار؟
با کی تو خونه از همه راحتری؟
اگه بفهمی عکست دست یه پسر افتاده چکار میکنی؟
اهل چت هستی؟زیاد یا کم؟
دوست داری به چه اسمی صدات کنند؟
به نظرت بهترین سن ازدواج کی هست؟
بدترین دروغی که گفتی چی بود؟ http://pnu-club.com/imported/2009/09/201.gif
بهترین فیلمی که دیدی چی بود؟ ایرانی و خارجی
زیباترین کادویی که گرفتی از کی بوده وچی بود؟
چطوری با این سایت آشنا شدی؟
اولین باری که اومدی اینترنت کی بود؟ برای چی اومده بودی و کدوم سایت رفتی؟
چادر مي پوشي يا مانتو؟ اصلا نظرت در مورد حجاب چيه؟
از مشخصات ظاهریت بگو.رنگ چشم .مو.پوست.قد.وزن.تیپ http://pnu-club.com/imported/2009/09/202.gif http://pnu-club.com/imported/2009/09/203.gif http://pnu-club.com/imported/2009/09/204.gif
میونت با آرایش چطوره؟
آرایش زیاد میکنی؟
http://pnu-club.com/imported/2009/09/205.gif http://pnu-club.com/imported/2009/09/206.gif http://pnu-club.com/imported/2009/09/207.gif http://pnu-club.com/imported/2009/09/208.gif http://pnu-club.com/imported/2009/09/209.gif
وقتی میری خرید بیشتر دوست داری چه وسیله هایی بخری؟خرید زیاد میری؟ http://pnu-club.com/imported/2009/09/210.gif http://pnu-club.com/imported/2009/09/210.gif http://pnu-club.com/imported/2009/09/211.gif
تا حالا شیطونی کردی؟چند بار.یکیشو نام ببر http://pnu-club.com/imported/2009/09/212.gif http://pnu-club.com/imported/2009/09/212.gif
بهترين كارگردان سينماي ايران؟
خانوادتون چند نفره؟؟؟ برادر داری؟ خواهر داري ؟ آیا در این سایت عضوه؟
خوشگل ترین و زشت ترین بازیگر سینما توی ایران؟
خوشگل ترین و زشت ترین خواننده زن؟
خوشگل ترین و زشت ترین خواننده مرد؟
خوشگل ترین و زشت ترین حیوون؟
احساست رو از اینکه روی صندلی نشستی بگو .
الگوت توی زندگی ؟
یک نوشته یا شعری که خیلی روت تأثیر بزاره "چه شاد بخش چه غم انگیز" .
چقدر از زندگیت راضی هستی . http://pnu-club.com/imported/2009/09/213.gif
بزرگترین عددی که می تونی به زبون بیاری"کمتر از 10ثانیه وقت فکر کردن داری"

بخش دوم

نظرت رو راجع دونه دونه بگو

1- سرما خوردگی
2- قرمه سبزی
3- آبمیوه
4- بستنی
5- ادكلن
6- ماهواره
7- موبایل
8- كنكور
9- شغل
10- كامپیوتر
11- سازمان آموزش و پرورش
12- نفر اول كنكور http://pnu-club.com/imported/2009/09/214.gif
13- زبان فرانسه
14- زبان انگلیسی
15- زبان فارسی
16- ماشین
17- سكه طلا
18- آمپول
19- تلویزیون
20- 206
21- باشگاه
22 - صندلي داغ
23-ياسين http://pnu-club.com/imported/2009/09/203.gif http://pnu-club.com/imported/2009/09/202.gif http://pnu-club.com/imported/2009/09/215.gif
24- سعادت
25- ازدواج
26-مرگ
27-دریا
28-جنگل
29-زندگی
30-فوتبال
31-فوتسال
32-دوستان
33-اینترنت
34-اسب
35-پشه
36-براد پیت
37-پرورش اندام
38-دعوا کردن
39-جنگ
40-خود زنی
41-دروغ
42-مهربانی

سوالام زیاد بود
شرمنده اگه خسته شدی.خوب تقصير اقا طه هست كه كيلويي طرح ميكنه سوالات رو و ما كپي مي كنيم:39:
تا زه بازم میام.به همین راحتی ها ولت نمیکنیم:300:
فعلا اینا رو جواب بده:78:
تا بعد

مژگان
08-05-2010, 10:42 AM
ممنون از پاسخ هاي قبلي

مثل اينكه ما بايد هر روز بياييم سوال طرح كنم:112: و جاي بقيه رو خالي كنيم
اينم ادامه سوالاتم

بخش اول

بی وفائی:
بد قولی:
بدگوئی:
بدزبانی:
برداشت بد:
بد ذاتی:
بد نامی:

اهل کل کل هستید؟چرا؟

بخش دوم

بخش سوم

لطفا با خوندن هر كدوم از كلمه هاي زير اولین چيزي به ذهنتون ميرسه رو سریع بنویسید.
فداكاري:
عشق:
پاييز:
زندگي:
ایمان:
بهار:
ایثار:
انسان:
حیوان:
مهمان:
ایران:
طه:
مدير كل:
دكي:

بخش چهارم
کدومش وحشتناکتره و چرا؟ سوسک، موش، گربه، سگ، مار، زنبور، عقرب، مارمولک، مگس، پشه، اژدها؟

كدوم يك بدتره؟
- خيانت
- طلاق
- سوختن و ساختن
- سرد شدن تو زندگی

اول از همه بگم که عمرا اگه بیش از یکبار به سوالات کسی جواب بدم :167::167::167:مظلوم گیر اوردید؟:168::168::168:اشک بچه رو دراوردید! ...دههه....ولی از اونجایی که من کله شق ویه دنده ولجبازم جوابتون ومی دم که ببینید کم بیار نیستم که نیستم :240::240::59:

بخش اول
اره کمی .خب بسکتبال که رشته اصلیمه ولی یه نفر باشه که باهام بازی کنه بدمینتون هم دوس دارم !
این برام خیلی سواله ! ....باید از بقیه پرسید.البته هر جا که وارد شدم همه فکر کردند چقدر خشن وسخت گیرام:240: ولی بعدش از خوش مشرب بودن ومهربونیم وخاکی بودنم خوششون اومده ! ولی چیزی که تو ظاهر باعث جلب توجه بشه ممیک صورتمه !
حالا فکر نکنید خوشگل ام ...نه ؟...ولی چشم خمارم ونوع حرف زدنم وکلا ظاهرم باعث جلب توجه می شه ....هر کسی رو دیدید کفشش تمیزه بدونید منم !!!:56:
واااااای کاش می شد! اون اشتباهاتی رو که اخر احمقانه بودن بود وهیچ گونه کسب تجربه خوشایندی پشت سرش نبود واز همه بدتر از یه سوراخ چندبار گزیده شدم رو حتما پاک می کردم .من خیلی اشتباه کردم :168::168::168:
بی وفائی:
بد قولی:
بدگوئی:
بدزبانی:
برداشت بد:
بد ذاتی:
بد نامی:
تمام اینها خصلت های ادم های بی اصل ونصب ِ
اهل کل کل هستید؟چرا؟

نه اصلا وابدا...یه جمله مخصوص دارم .اینکه خوابیده رو می شه بیدار کرد ولی به خواب زده رو عمرا ....دلیلی برای کل کل نمی بینم .کسی که می فهمه خب فهمیدده واصراری ندارم بهش یه سری چیزاها رو اونم بصورت کل کل که آخر خریت ه _ بلانسبت _ بفهمونم اونی هم که نفهمه دلیلی نداره من به زوربهش بفهمون .در هر صورت این کار مال ادمهای تازه به دوران رسیده حسوده که نمی تونن یه نفر رو بهتر وبالاتر از خودشون ببینن
خب من چی بگم الان خوبه ؟...این موضوع خیلی وسیع وگسترده اس .من متنفرم از تبعیض وبرای همین نه به مهریه اعتقاد دارم ونه جهیزیه ونه شیربها ولی بجاش همه چی تو زندگی مشترک باید نصف نصف باشه وخانم خونه هم تو خونه نشینه ویه خونه داری کنه وباید پا به پای وشو گرامی کار کنه وخرج اون زندگی کنه ...ولی به نظرتون این جا اونم تو مملکت ما امکانپذیره ؟...

هر دوش ...چراش وهم خودت بهتر میدونی :240:.خب علم بدون عمل چه فایده زندگی بدون پول در حد خوب چه فایده... .می بینی عزیزت رو دستت افتاده ودوراز جون داره می میره بعد پول نداری وباید بری دو خط شعر بخونی ؟...هان ؟:168:....یا کلی پول داری ولی بیسوادی وعقلت اندازه مورچه هم نیست .هم اون چرک کف دسته لازمه هم دانش هر دو لازم وملزوم همدیگه اند
بخش دوم
با وجودی که به خواست شوشو گرامی مهریه نسبتا بالایی دارم ولی متنفرم ازش ویه جورایی بهم برمیخوره ...ولی اصلا پیشنهاد نمی کنم بقیه بدون مهریه برن خونه بخت ...گفتم که ...این یه تغییرات اساسی میخواد
:272::272::272::272:
:272::272::272::272:

هر دوره ای لذت خاص خودشو داره .یاد گرفتم تو هر شرایطی سعی کنم از زندگی ولحظات عمرم نهایت استفاده وخوشی رو ببرم .:109:

کاش سوالت رو دقیق تر می پرسیدی .به نظرت چه عاملی باعث می شه خانم ها سنشون رو کمتر بگن ؟...نه ...این سوال بهتر نیست؟ ....پس برو از امثال خودت بپرس!:112:...اینجا به ظاهر به ریخت قیافه به سن وسال به رنگ پوست به نوع وشکل اندام خیلی اهمیت میدن فکر اکثر خانم ها هم خواسته یا ناخواسته رو تمایلات بیخودی اقایون متمرکز می شه دیگه....نمی بینید این خارجکی ها _ که ماشالله ما از بس گند دماغیم هیچ چیزشون وهم قبول نداریم _ یه یقه باز می پوشن با اون همه لک ومکی که رو پوست دارند یا تو صورت ....فکر کن ...نه یه لحظه فکر کن...اگه یه خانم بیچاره ایرانی باشه ...یه یقه اسکی می پوشه ویه استین بلند وکلی هم کرم مرم به پوستش می ماله که اقایون چشمی هیچی نبینن وبدشون نیاد...ای خداااااااا عقل دادی به بنده هات در حد مورچه :272:

بخش سوم

فداكاري: شوشو من
عشق: بازم شوشوی من _ میخواست بگم خودم دیدم هر جور به قضیه نگاه کنم نمره اون بیشتر می شه !
پاييز: من عاشق این فصل ام
زندگي: هم خوبه وهم سخت وعذاب اور
ایمان: امید به زندگی کردن وانجام هر کاری _ خیلی دارم
بهار: نوید دهنده رسیدن فصل گند تابستون:56::56:
ایثار: تا یه حدی خوبه واین حد فقط وفقط بستگی به طرف مقابلت داره
انسان: مایه شرم خدا
حیوان: من عاشق حیووناتم ! به نظرم نشون دهنده اوج ظرافت وتوانایی خدا
مهمان: من خیلی دوس دارم وواقعا اعتقاددارم مهمون حبیب خداست حالا بماند یه سریشون خانه برندازند:59:
ایران: ای طفلک خاکت چه ها کشید !!!
طه: آچاره فرانسه اینجا _ گل خوشبو باشگاه :281:_ ای مهربون ...ای معاون کل ...ای چند یوزره ...ای شفتالو ...ای هلو زعفرانی ...ای دیوار کوتاه !:167::167::167:
مدير كل: :59: ای در حسرت دیدن چشم خمار میشی رنگ :272:
دكي: ای وراج :39:...ای سوال زیادی از خودت دروکن:240: ....ای خانمان برنداز مژی:168:.....ای هیزم بیار معرکه ....ای حریف :167:

بخش چهارم
هیچ کدوم ...:167::59::59::59:
كدوم يك بدتره؟
- خيانت
- طلاق
- سوختن و ساختن
- سرد شدن تو زندگی
همشون وقتی یه سری چیز بد باشه خب بدهدیگه ..اول واخر نداره ....:114::114::114::114:
قد بلند خوش هیکل خوش پوش وخوش مشرب که جلف وسبک حرف نزنه در ضمن کفشاش برق بزنه وتروتمیز باشه وبلد باشه لباس هاشو با هم ست کنه ومعلوماتش خوب باشه وبتونه یه مبحث ورهبری کنه ! یک کمی هم به من مهربانانه نگاه کنه :59::26: لعنتی ...اینا شد که شوشو خودم :281:
:59::59::59:

:265:عمرا:167::167::167::167:

مژگان
08-05-2010, 10:46 AM
اينو ميدوني كه منم مردادي هستم:36:و تا حدودي اون خصوصياتو دارم .
حالا مي خوام ببينم چقدر دقيق هستي .:169:
با توجه به اين يكسالي كه تو دنياي مجازي همديگه را ميشناسيم و با توجه به اندك خصوصياتي كه از من سراغ داري بگو ببينم :
1-
فكر مي كني من چه شكلي باشم ( ظا هري ) و چه تيپ شخصيتي دارم ؟
البته گفتي روانشناسي با روحيت سازگار نيست و اين دقيقا عكس روحيه ي منه . والان مي خوام امتحا نت كنم . البته ميدونم سخته اما اگه بتوني 20 درصد و درست بگي عاليه :72:
در ضمن از پاسخ به سوالاي اقتصاديم فرار كردي حواست باشه بار اخرت باشه چون اگه فرصت بشه دوباره ميام.:167:

مردادی هایه سری خصوصیات مشترک دارند .باید زیاد درشت هیکل نباشی واز این دخترهای نسبتا ظریف باشی :281: تو دنیای مجازی که مودب هستی ومطمئنم تو واقعیت هم مودب هستی وبا استدلال یه حرفی رو به ادم می قبولونی :26:در حالی که رعایت حال طرف مقابل رو هم می کنی....حالا چیکار به اینا داریم ؟...مهم اینه که من دوست دارم:228::228::228:

اون سوالات هم باشه حضوری ..میدونی سوالاتی که جواب استدلالی داره وتو یه خط نمی گنجه باید شنیداری باشه تا تایپی ...نه ؟:72:

مژگان
08-05-2010, 11:37 AM
سلام منم شروع ميكنم:36:

ممكنه سوالات تكراري و زياد باشه اما شما جواب بديد تا گرم بشيد بريم سره سوالات بعدي :211:
ضنا اينا سوالات كيلويي اقا طه هست كه از كساي ديگه مي پرسيد من زودتر پرسيدم از شما :39: تا ديگه كيلو بازي در نياره براي شما:265: يعني من دارم از اون كار جلوگيري مي كنم تا شما در اينده راحت باشيد:26:
خوب رفتيم سر سوالات زيادمون كه كيلويي هست:39:

=====================
پس بگو ببینم؟
نام و نام خانوادگی
سن و تاریخ تولد؟
محل تولد و شهر محل زندگی؟
نظرت در مورد باشگاه چیست؟
خواننده محبوب؟
بازیگر محبوب؟
یک نصیحت؟
رنگ مورد علاقه؟
نام غذای مورد علاقه؟
استقلالی یا پرسپولیسی؟
از چه آلات موسیقی خوشت میاد؟
ورزش را دوست دارید چه ورزشی؟
چه افتخاراتی داشتید در هر زمینه ای؟
از چه غذایی متنفری؟
اصلا اهل آشپزی هستی ؟
چی بیشتر بلدی؟
حیون خونگی داشتی؟
چه حیوانی را بیشتر دوست داری؟
اگه بفهمی عکست دست یه پسر افتاده چکار میکنی؟
اهل چت هستی؟زیاد یا کم؟
زیباترین کادویی که گرفتی از کی بوده وچی بود؟
چطوری با این سایت آشنا شدی؟
از مشخصات ظاهریت بگو.رنگ چشم .مو.پوست.قد.وزن.تیپ http://pnu-club.com/imported/2009/09/202.gif http://pnu-club.com/imported/2009/09/203.gif http://pnu-club.com/imported/2009/09/204.gif
میونت با آرایش چطوره؟
آرایش زیاد میکنی؟
http://pnu-club.com/imported/2009/09/205.gif http://pnu-club.com/imported/2009/09/206.gif http://pnu-club.com/imported/2009/09/207.gif http://pnu-club.com/imported/2009/09/208.gif http://pnu-club.com/imported/2009/09/209.gif
وقتی میری خرید بیشتر دوست داری چه وسیله هایی بخری؟خرید زیاد میری؟ http://pnu-club.com/imported/2009/09/210.gif http://pnu-club.com/imported/2009/09/210.gif http://pnu-club.com/imported/2009/09/211.gif
تا حالا شیطونی کردی؟چند بار.یکیشو نام ببر http://pnu-club.com/imported/2009/09/212.gif http://pnu-club.com/imported/2009/09/212.gif
الگوت توی زندگی ؟
یک نوشته یا شعری که خیلی روت تأثیر بزاره "چه شاد بخش چه غم انگیز" .
چقدر از زندگیت راضی هستی . http://pnu-club.com/imported/2009/09/213.gif

بخش دوم

نظرت رو راجع دونه دونه بگو

1- سرما خوردگی
2- قرمه سبزی
3- آبمیوه
4- بستنی
5- ادكلن
6- ماهواره
7- موبایل
8- كنكور
9- شغل
10- كامپیوتر
11- سازمان آموزش و پرورش
12- نفر اول كنكور http://pnu-club.com/imported/2009/09/214.gif
13- زبان فرانسه
14- زبان انگلیسی
15- زبان فارسی
16- ماشین
17- سكه طلا
18- آمپول
19- تلویزیون
20- 206
21- باشگاه
22 - صندلي داغ
23-ياسين http://pnu-club.com/imported/2009/09/203.gif http://pnu-club.com/imported/2009/09/202.gif http://pnu-club.com/imported/2009/09/215.gif
24- سعادت
25- ازدواج
26-مرگ
27-دریا
28-جنگل
29-زندگی
30-فوتبال
31-فوتسال
32-دوستان
33-اینترنت
34-اسب
35-پشه
36-براد پیت
37-پرورش اندام
38-دعوا کردن
39-جنگ
40-خود زنی
41-دروغ
42-مهربانی

سوالام زیاد بود
شرمنده اگه خسته شدی.خوب تقصير اقا طه هست كه كيلويي طرح ميكنه سوالات رو و ما كپي مي كنيم:39:
تا زه بازم میام.به همین راحتی ها ولت نمیکنیم:300:
فعلا اینا رو جواب بده:78:
تا بعد

:167::167::167::167::167: دفعه اخره....هان !
پس بگو ببینم؟
نام و نام خانوادگی مژگان.....
سن و تاریخ تولد؟ 28 مرداد....
محل تولد و شهر محل زندگی؟ تهران _ مشهد ....انگار خط ااتوبوسه که اینجوری نوشتم :55::55:
نظرت در مورد باشگاه چیست؟ گاهی سرخ ه گاهی زرد ! _ از رو اهنگ جواد یساری گفتم _
خواننده محبوب؟ ابی .قمیسی چاووشی .شکیرا....بعضی از خواننده های ترک
بازیگر محبوب؟ :164::164:
یک نصیحت؟:164::164:
رنگ مورد علاقه؟ سبز....کلا رنگهای روشن وشاد
نام غذای مورد علاقه؟ قورمه سبزی واکثر آش ها .باربیکو
استقلالی یا پرسپولیسی؟:272::272: متنفرم از فوتبال
از چه آلات موسیقی خوشت میاد؟ گیتار _ تار
ورزش را دوست دارید چه ورزشی؟ بسکتبال
چه افتخاراتی داشتید در هر زمینه ای؟ تقلید صدا _ رتبه سوم تو کتابخونی استان _ بی دست رانندگی کردن _:159:
از چه غذایی متنفری؟ هیچی
اصلا اهل آشپزی هستی ؟ عاشقشم .من یه کدبانوی (http://ninijon.persianblog.ir/tag/%D8%A2%D8%B4%D9%BE%D8%B2%DB%8C) حرفه ای هستم
چی بیشتر بلدی؟ هر چی که فکرشو بکنی .برای من کار نشد نداره
حیون خونگی داشتی؟ :168::168::168: اره .یه هاپو .....یه همستر
چه حیوانی را بیشتر دوست داری؟ هاپو برا ی خونه نگه داشتن ...کلا به من رو بدند یه باغ وحش تو خونه دایر می کنم !
دوبار .یکی از همون عشق های درپیتی تو نوجوانی:26: واون بعدیش هم چندین سال بعد که الان شوشومه

:272::272::272: من فقط شوشو رو دارم که هم عاقله همه راحت می تونم بهش حرف بزنم بدون اینکه سوبرداشت کنه
اگه بفهمی عکست دست یه پسر افتاده چکار میکنی؟ عمرا اگه بدم که بعد گیس کشی کنم .
اهل چت هستی؟زیاد یا کم؟
در حد صفر

مژگان

هر وقت ادم خودشو خوب شناخت وعاقلانه ودرست ومنطقی فکر کرد

:26::26::26::26:

فیلم خارجی...خیلی بوده ..اسماشون یادم نمیاد زیباترین کادویی که گرفتی از کی بوده وچی بود؟

تابلو معلومه دیگه .....نه ؟:281: چطوری با این سایت آشنا شدی؟

سرچ کردم ووارد سایت طه جون:167: شدم وبعدش اینجا رو پیدا کردم

اولین بار سال 79 بود.سایت نگو وبگو یاهو مسنجر:56::56:

مانتو....قبولش ندارم !:170: به دلیل قبول نداشتن همون تبعیضه ...همین که مهریه قبول ندارم ...همین دیگه ...وقتی برابری میخوای تو همه زمینه ها میخوای:114::114::114::114:
از مشخصات ظاهریت بگو.رنگ چشم .مو.پوست.قد.وزن.تیپ

چشم خمار میشی رنگ _ مو خرمایی _ من میگم گندمگونه شوشو می گه سفید ولی شماها جدی نگیرید همون گندمی رنگم _170 قدمه والان 68 ونیم شدم _ بدک نیستم .خوش لباسم ولی اصلا با تابلو پوشیدن موافق نیستم .همیشه لباس مرتب وست می پوشم شاید هم کوتاه ولی جلف وسبک اصلا...یعنی چی اینکارا ؟...دههههه:167:
میونت با آرایش چطوره؟
آرایش زیاد میکنی؟
آرایش و قبول دارم ودر حد معمولی .وقتی ترکیه (http://ninijon.persianblog.ir/post/1591/) رفته بودم اصلا معلوم نمی شد ایرانی ام ...چون مطلقا ارایش نداشتم
وقتی میری خرید بیشتر دوست داری چه وسیله هایی بخری؟خرید زیاد میری؟

هر وقت لازم باشه میرم خرید .پس چیزی رو میخرم که لازم دارم
تا حالا شیطونی کردی؟چند بار.یکیشو نام ببر

:39::39::39:

4 نفره .دوتا پسر دوتا دختر که یکیش چشم خمار میشی رنگه:26: ...نه راست وحقیقت تو رو خانواده ما چی فکر کردی؟:59: فکر کردی همه عین من بیکارند که پاشن هلک وتلک بیان اینجا:39::39::55:

من زیاد اهل تی وی نیستم ...به خدا چرا گیر سه پیچ دادی؟:59:
:59:
همشون نازن ...حتی سوسک گنده چاه:56:

تو خودت حساب کن .یه نفر گرمایی که کلا زیر باد کولر وبدون ...لالله الله ....:59:گرمش می شه الان می تونه چه حسی داشته باشه ؟
الگوت توی زندگی ؟

تا بحال نداشتم .:42:ولی می خوام از یه سری خصوصیاتها از شوشو الگو بگیرم که مثل اینکه شدنی نیست چون بازم دیروز یه گند زدم !:26::26: یک نوشته یا شعری که خیلی روت تأثیر بزاره "چه شاد بخش چه غم انگیز" .

:164::164:
چقدر از زندگیت راضی هستی .

خیلی زیااااااااااااااااااااااا اد البته اگه از یه سری حماقت های خودم فاکتور بگیرم !
:169::169::169:
بخش دوم

نظرت رو راجع دونه دونه بگو:56::56::56::56::56::56:

1- سرما خوردگی ریزش اب دماغ:168::168::168:
2- قرمه سبزی اخ جووووووووووووون:26:
3- آبمیوه بازم اخ جووووووووووون
4- بستنی ای خدا...بازم اخ جووووووووون
5- ادكلن کمی حساسیت دارم
6- ماهواره اخبار سی یا سی فقط
7- موبایل حس خاصی رو ش ندارم
8- كنكور من که نمی ترسم:109:
9- شغل غذای روح
10- كامپیوتر بلای جون:55::55:
11- سازمان آموزش و پرورش ورم بگیره !
12- نفر اول كنكور خوشبحالش
13- زبان فرانسه ای خدا تو اولیش موندیم
14- زبان انگلیسی یعنی می شه تو سفر بعدی شوشو بجام حرف نزنه ؟:79::79::79:
15- زبان فارسی قند ونبات:59:
16- ماشین دوس دارم .
17- سكه طلا من نفهمیدم این طلا بالاخره چی هست !!:59:
18- آمپول می ترسم :79::79:
19- تلویزیون نمی بینم !
20- 206 دوس ندارم....... .همش دلم میخواد با ماشینم یه 206 رو از وسط دونیم کنم :167:
21- باشگاه گفتم ...گاهی سرخه گاهی زرده :39:
22 - صندلي داغ می بینید که.....نمی تونید منو بسوزونید:240::240::240:
23-ياسين پیشی بیاد بخوردت !:272:
24- سعادت یه نعمته که باید به دستش بیاری
25- ازدواج فقط خوبشه که خوبه:109:
26-مرگ میاد چی بخوایم چی نخوایم
27-دریا زیبا
28-جنگل رویایی
29-زندگی گاهی آشغالی:169::169:
30-فوتبال اه اه
31-فوتسال اه اه اه
32-دوستان خوبش خوبه
33-اینترنت عالیه .من کلی اطلاعات ازش به دست میارم
34-اسب می گن حیوان نجیبی ست ..من که نفهمیدم !
35-پشه
36-براد پیت این مرتیکه مگه تحفه اس ؟:55::55:
37-پرورش اندام دوس ندارم
38-دعوا کردن گیس کشی:167::167::167:
39-جنگ نه
40-خود زنی مگه دیونه اس؟:59:
41-دروغ متنفرم
42-مهربانی عالیه

:59::59::59::59::59:

مژگان
08-05-2010, 11:38 AM
:167::167::167::167::167::167::167::167::167::167: :167::167:

طه
08-06-2010, 12:55 AM
خوب منم چنا سوال توي چنت پست مي پرسم:39:

تا حالا عاشق هم شدي؟
كدوم شاعر معاصر رو قبول داري؟
تا حالا سر جلسه امتحان تقلب هم كردي؟
زندگي رو چجوري ميبيني؟
فرزند چندم خونواده ای ؟
مامانی هستی یا بابایی ؟
چنتا داداش و آبجی داری؟
دوس داشتی تک فرزند بودی ؟
زود عصبانی میشی؟
از چه آدمایی بدت میاد ؟
یکی از صفتهای خودتو که خیلی دوس داری ؟
آدم مغروری هستی ؟

طه
بلدی غذا درست کنی؟
از چه غذایی خوشت میاد ؟
نوشابه دوس داری یا دوغ ؟
تا حالا کاری کردی که به ضررت تموم شه ؟
شبا ساعت چند میخوابی ؟
ماهی چقد خرج لباس و لوازم آرایش میکنی ؟
اهل مدی بطور فجیع؟
یه گل که دوس داری بهت بدن ؟
بهترین کادویی که گرفتی و از کی ؟
و بهترین کادو رو دادی به کی؟

طه
تا حالا ماشینو کوبیدی به درختی جدولی یا ...؟
موی بلند دوس داری یا کوتاه ؟
فک میکنی چیت باعث شده همه دوست داشته باشن ؟
کمترین معدل دوران تحصیلت ؟
از چی میترسی ؟
موش ببینی اول سکته رو میزنی بعد جیغ میکیشی یا اول جیغ میزنی بعد سکته میکنی ؟
نماز میخونی ؟

طه
08-06-2010, 12:56 AM
تا حالا پدر و مادرت رو از خودت رنجوندی ؟
فداکار ترین آدمی که توی زندگیت دیدی کی بوده ؟
دوست داشتی چند تا خواهر داشته باشی ؟
در مورد ازدواج چه فکری میکنی ؟
چقدر خدا رو میشناسی ؟
بهترین دوستاتو توی باشگاه بگو....البته همه خوبنا...با اونایی که صمیمی هستی بیشتر (مثل من!!!http://pnu-club.com/imported/2010/08/13.gif)....
چند وقته که توی دنیای مجازی خودتو سرگرم میکنی ؟
و بهترین چیزی که توی این دنیای مجازی بهش رسیدی چی بوده ؟

طه
08-06-2010, 12:56 AM
- چرا رو پیشونی بعضیها نوشته فقط گوش کن ؟
2- چرا بعضی وقتها آدمها فقط یه طرفه متهم میشن ؟
3- چرا وقتی دلت میشکنه بهت میگن به سلامت ؟
4- چرا بعضیها فقط محکومند به تنهایی ؟
5- چرا بعضی وقتها سکوت نزدیکترین و بهترین هم نفس یه آدم ؟
6- چرا زندگی زندون تن ؟
7 - چرا درست وقتی که میخوای بخندی میگن نخند ؟
8 - چرا وقتی دل تنها میشه آدم یادش می افته که کیه و کجای دنیا وایستاده ؟
9 - چرا بعضی وقتها نمیخواهیم قبول کنیم همه ما آدمیم و ممکن الخطا نه جایز الخطا ؟
10 - چرا درست وقتی که میخوای بگی آهای دنیا منم هستم ، یکی میزنه تو دهنت و میگه خفه شو ؟

طه
08-06-2010, 12:57 AM
- چرا میگن دروغگو دماغ سوخته میشه ؟
2- چرا یه دست صدا نداره ؟
3- چرا فضولو میبرن جهنم ؟
4- چرا میگن از چاله به چاه افتاده ؟
5- چرا میگن با یه گل بهار نمیشه ؟
6- چرا میگن عروس خودش بلد نیست برقصه میگه زمین کجه ؟
7- چرا میگن با اجازه عره و عوره و شمسی کوره بله ؟

طه
08-06-2010, 12:57 AM
چندتاسوال دیگه:
1.به کدوم یکی از وسایلت بیشتر وابسته ای؟ چرا؟
2.به گوشی همرات چقدر وابسته ای اگه ازت بگیرن برا چند روزی چیکار میکنی؟ چرا؟
3.زندگی برات چه رنگیه؟ چرا؟
4.کدوم رفتار آدما باعث میشه بیشتر جذبشون بشی؟چرا؟
5.آدم احساساتی هستی یا منطقی؟ چرا

طه
08-06-2010, 12:58 AM
نظرت در مورد اینا چیه:
دنیا
خدا
عشق
آدما
کلاغا
دخترا
پسرا
ساحل

بهترین هدیه ای که گرفتی؟

بهترین هدیه ای که دادی؟؟

بهترین کارتون دوران کودکی ؟؟

بهترین دوران زندگیت ؟؟؟

بهترین نصیحتی که شنیدی ؟؟

بهترین کتابی که خوندی؟؟

بهترین معلم دوره ابتدایی؟؟؟

بهترین دوست دوران کودکیت ؟؟

بهترین همدم ؟؟؟؟

طه
08-06-2010, 12:58 AM
با دیدن دریا چه حسی بهت دست میده؟؟

کویر یا جنگل ؟چرا؟؟

به سرنوشت اعتقاد داری؟؟

شعری که زمزمه میکنی ؟

ایا خوشبختی؟ چه چیز باعث شده؟

به چند زبان زنده دنیا میتونی حرف یزنی؟

یک کیف پیدا می کنی درش رو باز می کنی می بینی پول کمی توشه مثلا100 هزار تومن.....شماره و آدرسی هم تو کیف نیست هیچ کسی هم اونجا نیست که تو رو ببینه چی کار میکنی؟

کمترین نمره زندگیت چند بوده؟

اهل مهمونی رفتنی یا مهمون دعوت کردن!؟

تا حالا از خودت بدت اومده؟ چرا؟

با تنهایی حال میکنی؟

به نظر خودت نازنک نارنجی هستی

طه
08-06-2010, 12:59 AM
یه نقطه سبز روی دیوار چیه؟
با کیف و کتاب و آب نبت یه جمله بساز :
اهل سفر کردن هستی ؟ کجاها ؟
غذای مورد علاقه ؟
مرغ یا جوجه کباب ؟
عشق چه فرقی با دوست داشتن می کنه ؟
معنای اصلی عشق چیه ؟
فیلم نگاه می کنی ؟ اکشن ؟ کمدی ؟ هندی ؟
چه هدف هایی تو زندگی داری که هنوز بهشون دست نیافتی ؟
نظرت در مورد باشگاه و اعضاش ؟
موسیقی گوش میدی ؟ چه سبکی

طه
08-06-2010, 01:01 AM
1.زندگی رو با چی قشنگ میبینی
2.اگه فرصت ازدواج پیدا شه با عقل پیش میری یا قلب؟ منطورم براي دوستان هست؟ چه نصيحتي مي كني بهشون؟
3.تا حالا تنهایی با ذهنت بازی کرده
4.کی دوست داره سر به تنت نباشه؟
5.چرا میگن بهشت زیر پای مادران است؟

6.مرد ایرانی چیست؟
7.يك جمله زيبا كه از دکتر شریعتی شنیدی یا خوندی!
8. اعتماد بنفست چقدره؟
9.به چه چیز خودت افتخار میکنی؟
10. اگر قرار باشه بعد زلزله بمدت يك هفته در پناهگاه زندگي كني و فقط حق شنيدن يك موزيك رو داشته باشي ..اون كدوم آهنگه و براي چي ؟

11. مادرت توی یه دقیقه چند تا پلک میزنه ؟ اگه نمیدونی بشمار ! لااقل لذت یک دقیقه نگاه عمیق به چشمای مادرت رو تجربه میکنی!
12.سالومه وقتی به شدت ناراحت و غمگین هستش چه کاری انجام میده؟
13.سالومه یعنی چی؟
14.فیلم The Proposal رو دیدی؟ Twilight رو چی؟
15. به کدوم یکی از ائمه ارادت بیشتری داری؟

16 نظرت در.میتینگ بعدی مشهده ؟چيه؟
17.بزرگ ترین آرزوت چیه؟فکر می کنی بهش برسی؟
18.آنجلینا جولی با براد پیت ، خوشبخت ترین زوج هنری نام گرفتند ، فکر میکنی بتونی مثل زنهای قدیمی شوهرت رو هر جور که هست خوشبخت کنی که از این زوج ، احساس خوشبختی بیشتری داشته باشی؟
19.سرت رو روی قلب مادرت گذاشتی تا صداش رو بشنوی تا دوست داشتنش رو لمس کنی؟دوست داری اینکار رو کنی؟
20.کسی تو دنیا لیاقت این عدد 20 رو برات داشته؟

طه
08-06-2010, 01:03 AM
سلاك
خوب حدود چند صتا سوال مختلف مطرح كردم كه يكم صندلي داغ بشه:26:.اگر فرصت بشه بازم هست:39:
منتظره جوابات هستم كه همراه با سوزش حاصله هست:112:

donya88
08-06-2010, 01:14 AM
:55:

donya88
08-06-2010, 01:15 AM
:107:

Borna66
08-06-2010, 01:27 AM
:55:

:107:
دوست عزيز توي اين تاپيك اسپم ندهيد:112: ورگنه باهاتون بطور :167:برخورد مي شود:55:

روزگار خوش

donya88
08-06-2010, 01:51 AM
:240::107:

Borna66
08-06-2010, 10:40 AM
:240::107:
باسلام
تذكر دوم:59: بار سوم تذكر اجرايي هست.:109:

طبق قوانين بخش پاتوق و باشگاه:

دوست عزيز توي اين تاپيك اسپم ندهيد:112: ورگنه باهاتون بطور :167:برخورد مي شود:109:
روزگار خوش

مژگان
08-06-2010, 11:29 PM
خوب منم چنا سوال توي چنت پست مي پرسم:39:

تا حالا عاشق هم شدي؟
زندگي رو چجوري ميبيني؟
فرزند چندم خونواده ای ؟
مامانی هستی یا بابایی ؟
چنتا داداش و آبجی داری؟
زود عصبانی میشی؟
از چه آدمایی بدت میاد ؟
آدم مغروری هستی ؟

باز سوال سرکاری تکراریه ؟...اره؟:265::265::265:

تا حالا عاشق هم شدي؟

اره دوبار....که دومیش الان شوشو جانه :59::59:

متاسفانه اصلا لطافت مطافت سرم نمی شه:114: وببخشید ...شعر هم دوس ندارم

اره ...خیلی ترسو ام هااااااا....ولی دلیل نشده که این کاررو نکنم وبخاطرش کلی تفریح هم نکنم :55:
زندگي رو چجوري ميبيني؟
بعضی وقتا حالم ازش بهم میخوره ...هم سخته هم لذت بخش. هر چند که اگه سروته اشو هم بیاری می بینی بیشتر داشتی میدویدی وسختی می کشیدی تا لذتشو ببری وآسوده باشی
فرزند چندم خونواده ای ؟

سوم
مامانی هستی یا بابایی ؟

الهی شکر هیچ کدوم ...البته الان ..:26:تا سن راهنمایی مامانی بودم:56: وبعدش هم بابایی :56:تا وقتی مستقل شدم _ منظورم قبل از ازدواج ِ که مجردی زندگی کردن وتجربه کردم _
چنتا داداش و آبجی داری؟

دوتا برادر ویک خواهر وبه قول شما همون ابجی :55::55:

فرقی نمی کرد
زود عصبانی میشی؟
نه ...ولی رو یه سری چیزها که البته اونقدرا هم زیاد نیست ...اره خیلی زود عصبانی می شم .مثلا یکی که دوزار قبولش ندارم وهم خودم وهم خودش می دونیم که فلان عیب رو داره بعد بیاد دست بذار رو همون عیبی که خودش داره وبگه منم دارم ، مهم نیست داشته باشم یا نه برای من مهم اینه که کسی حق داره منو نصیحت کنه یا چیزی یادم بده که حداقل تو اون یه مورد خودش سرآمد باشه واون عیب ونداشته باشه _
از چه آدمایی بدت میاد ؟

ادم های تو خالی که خصوصیات اخلاقی بارزشون هم کل کل کردنه ...از ادمهای حسود وبخیل وخسیس وبدقول واحمق !! .از اونهایی که تا وقتی یه چیزی رو خودشون ندارن تحمل این وهم ندارند که یکی دیگه اونو داشته باشه .از ادمهایی که بلانسبت همه رو خر فرض می کنن .از ادمهایی که بیخودی کلاس می ذارند حتی یه اتاق خالی هم تو اون دوهولوشون ندارن :59:
مهربونی وگذشت زیاد از حدم که از من به چشم دیگران یه احمق ساخته _ هر چند که بعدا دیدند اگه پا رو دم شیر بذارند چی می شه _ :167::167:
آدم مغروری هستی ؟

اووووووووووف تا دلت بخواد..البته غرور واقعا چیزه خوبیه چرا بهش بد نگاه می کنید .غرور دارم ونمیخوام کسی دستمو بگیره که میدونم حتی نیم درصد بعدش توش حرف در میاد _ غرور دارم تا حدی که هیچ وقت هیچ کسی نمی فهمه که منم گریه میکنم یا مشکل دارم یا مثلا نزدیکترین عضو خانواده ام باعث رنجشم شده _ غرور دارم وامکان نداره جلوی یکی نیمه خالی لیوان زندگی رو ببینم وبیش از حد درددل کنم واز زمان وزمین بنالم ...دلم دریاست واحتیاجی به دریا دلی هیچ کسی جز خدا که لطفش همیشه شامل حالم بوده ندارم .

مژگان
08-07-2010, 12:05 AM
بلدی غذا درست کنی؟
از چه غذایی خوشت میاد ؟
نوشابه دوس داری یا دوغ ؟
شبا ساعت چند میخوابی ؟
اهل مدی بطور فجیع؟

از چی میترسی ؟
نماز میخونی ؟

چقدر خدا رو میشناسی ؟
بهترین دوستاتو توی باشگاه بگو....البته همه خوبنا...با اونایی که صمیمی هستی بیشتر (مثل من!!!http://pnu-club.com/imported/2010/08/13.gif)....

- چرا رو پیشونی بعضیها نوشته فقط گوش کن ؟
2- چرا بعضی وقتها آدمها فقط یه طرفه متهم میشن ؟
3- چرا وقتی دلت میشکنه بهت میگن به سلامت ؟
4- چرا بعضیها فقط محکومند به تنهایی ؟
5- چرا بعضی وقتها سکوت نزدیکترین و بهترین هم نفس یه آدم ؟
6- چرا زندگی زندون تن ؟
7 - چرا درست وقتی که میخوای بخندی میگن نخند ؟
8 - چرا وقتی دل تنها میشه آدم یادش می افته که کیه و کجای دنیا وایستاده ؟
9 - چرا بعضی وقتها نمیخواهیم قبول کنیم همه ما آدمیم و ممکن الخطا نه جایز الخطا ؟
10 - چرا درست وقتی که میخوای بگی آهای دنیا منم هستم ، یکی میزنه تو دهنت و میگه خفه شو ؟

- چرا میگن دروغگو دماغ سوخته میشه ؟
7- چرا میگن با اجازه عره و عوره و شمسی کوره بله ؟

چندتاسوال دیگه:
2.به گوشی همرات چقدر وابسته ای اگه ازت بگیرن برا چند روزی چیکار میکنی؟ چرا؟

بلدی غذا درست کنی؟

ای خداااااااااا:265::265::265: پس این (http://pnu-club.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fninijon.persianblo g.ir%2Ftag%2F%25D8%25A2%25D8%25B4%25D9%25BE%25D8%2 5B2%25DB%258C)چیه ؟
از چه غذایی خوشت میاد ؟

اکثر غذاها
نوشابه دوس داری یا دوغ ؟

دوغ ....اونم دوغ گازدار کاله یا زمزم !

تا دلت بخوااااااااااااااااااااد ...تا دلت بخواد:168::168::113::113::113::113::113: یعنی من درست می شم ؟
شبا ساعت چند میخوابی ؟

دیر وقت زودتر از 12 شب امکان نداره !:170:

فکر کردید من کی ام ؟دختر وزیر نفت ؟:26::240:
اهل مدی بطور فجیع؟

من نمیدونم بعضیا مد وچی برداشت می کنن؟...یه چیزی مد بشه وبلانسبت من زرتی بخرم وبپوشم ....نه ؟کافیه یه چیزی بهم بیاد فقط اومدن وشیک بودن به تنم ملاک اصلی لباس پوشیدن منه

گل زیباست واقعا فرقی نمی کنه:72::72: ولی یه گل عجیب دوس دارم اونم کوکب ِ _ اخه زرد رنگشو دو س دارم که با ربان وزرورق سوسنی پیچیده شده باشه ،دقیق گفتم که موقع تولدم گند نرنی :56::59: _

شوشو :281:و شونصد سال پیش در کمال ناباوری از دوتا برادرام !!!:26:

همه بهم گفتند کادوم خوب بوده ولی فکر کنم بازم شوشو بوده ...نه اینکه خیلی گرون باشه چون گرونتر از اون هم بهش کادو دادم یا حتی به شخص دیگه ای ولی یک بار تولدش بهش چوب اسنوکر دادم _ از بس علاقه داشت _خیلی خوش بحالش شده بود

اصلا ...حتی برای بار اولی که از درب پارگینگ اوردم بیرون هم اونقدرا که فکر کنید نمالوندم به درودیوار:59::59:

هر دفعه یه چیزی هوسم می کنه ولی سعی میکنم همون حد وسط نگه دارم .اینجوری بهتره

اول باید مطمئن بشم همه دوسم دارند یا نه ؟:39::112:

چه چیزا می پرسی هان :265:....فکر کردید من بچه مثبت باهوش وزرنگ وزیر نفت ام ؟! ....دهههه
از چی میترسی ؟

از نداشتن امنیت خاطر اینکه آسایش فکریم بهم بریزه _ اسایش فکری مادی نیست _

عمرا ...خب شاید کمی خودمو عقب بکشم ولی اونم حیوونه دیگه ...موووووش به این ناززززززززززززززی
نماز میخونی ؟

من خجالت نمی کشم که جواب بدم ...ولی چرا مسائل اعتقادی دیگران رو می پرسید ؟:265:...هان ؟...بعد بدون اینکه بدونید چرا اون اعتقادات رو داره براش فکر وخیال هم میکنید وتو ذهنتون چنین وچنانش هم می کنید ....نخیر نماز بخون نیستم ..خوب شد ؟:167::167:

:59::59:

خود خرم:26::26: ....ولی تو چندین مورد شوشو. همین که اومد منو گرفت خودش فداکاری نبوده ؟ایثار نبوده ؟از خوگذشتگی نبوده ؟:55::55:

همین یکی هم از سرم زیادیه:59:

از چه بعدش؟...باور کن با وجود خوشبختی وخوشحالی زاید الوصف خودم در زندگی اگه انسان موجودی اجتماعی آفریده نشده بود وتکامل وعشق وعلاقه اش تو زندگی متاهلی نبود توصیه می کردم مجرد بمونید ....مسولیت سنگینیه ولی خوب به اون ذات انسان که دوس داره مورد محبت کسی واقع بشه وخودش هم محبت به کسی بکنه در...یعنی این حس قوی باعث می شه به همه مشکلات دهن کجی کنی
چقدر خدا رو میشناسی ؟

تمام زندگیم تحت الشعاع اسمش وکرم ولطفشه :79::79::79:...خیلی بیشتر از اونهایی که نماز میخونن ولی دل دیگران رو می شکنن یا غیبت می کنن یا پشت سر یکی براش می زنن .تنها تکیه گاهم تو زندگی اونه وبعدش هم شوشو

نمی شه بگی صمیمی .خب من فقط با شما ودنیا جون وتانیا وکمی هم مدیر کل صحبت کردم به این که نمی گن صمیمیت ...بخوای بصورت مجازی بهش نگاه کنی شما ودنیا جون

از وقتی وبلاگ نویس شدم سال 81 بود

بغیر از بدست اوردن اطلاعات مفید هیچ چیز ...مگه میخواستی ازش چی پیدا بشه ؟:169::169:

چرا رو پیشونی بعضیها نوشته فقط گوش کن ؟

چون خودشون فقط دهن دارند:210::210::210:2- چرا بعضی وقتها آدمها فقط یه طرفه متهم میشن ؟

بعضی وقتا یا اکثر مواقع ؟:169:...خب وقتی یه طرفه بری قاضی راضی هم بر می گردی .یکی از چیزهایی که واقعا به داشتنش افتخار می کنم وبخاطر مصاحبت وهمنشینی با شوشو بهش رسیدم همین اخلاقمه که یک طرفه قضاوت نکنم .چیزی رو برای دیگران میخوام که برای خودم هم بخوام اینجوری خیلی مسائل حل می شه :281:3- چرا وقتی دلت میشکنه بهت میگن به سلامت ؟

نشنیدم !:169:4- چرا بعضیها فقط محکومند به تنهایی ؟

هر کی به اون مقدار چیزی می رسه که تو ذهن وباور خودشه .ارزش ادم به باورها واعتقاداتشه ...خودتو باور کن تا دنیا تورو باور کنه هر کسی نون اعتقادات خودشو میخوره !5- چرا بعضی وقتها سکوت نزدیکترین و بهترین هم نفس یه آدم ؟

سکوت وگذر زمان :164:6- چرا زندگی زندون تن ؟

نمیدونم:169::169:7 - چرا درست وقتی که میخوای بخندی میگن نخند ؟

وااااا اصلا نشنیدم !8 - چرا وقتی دل تنها میشه آدم یادش می افته که کیه و کجای دنیا وایستاده ؟

اصلش همینه .ادم باید هرزگاهی بایسته تا ببینه کجا واستاده تا بتونه اگه مسیرش اشتباهه راهشو عوض کنه یا اگه لبه پرتگاهه بیاد به راه اصلی

:169::169:
برای اینکه همیشه دوروبر ادم کسانی هستند که خوششون نمیاد تو رو تو موقعیت بهتر ببینن ...اینجور مواقع باید بیشتر داد بزنی

چرا میگن دروغگو دماغ سوخته میشه ؟

برای اینکه خودش خودشو لو می ده ...یادش نمیاد چی گفته خودش میزنه همه چی رو خراب می کنه

بزن ببین صدا داره ؟.:104:..دیگه سوال الکی نپرسی:167:

چون هیزمش تره !:55:

میاد بدون فکر واندیشه برای اینکه از شر یه مشکل راحت بشه یه مشکل حادتر وبزرگتر برای خودش درست می کنه

چون تعدادش کمه برای به ثمر رسیدن هر کاری یا هر اتفاقی چندین مجموعه کار لازمه

:167::167::167::167:
7- چرا میگن با اجازه عره و عوره و شمسی کوره بله ؟[/QUOTE]
:55::55::55:
چندتاسوال دیگه:

ای خدااااااااااااااااااااااا :167::167::167::114::114::114:

هیچکدوم:240: 2.به گوشی همرات چقدر وابسته ای اگه ازت بگیرن برا چند روزی چیکار میکنی؟ چرا؟

هیچی فقط در حد شماره تلفن هاااا اچون اکثرشون واز حفظ نیستم:26:

رنگ های شاد وگاهی هم بدجوری سیاه رنگ می شه

صداقت ومتانت وخوش قولی واداب معاشرت قویشون

هر دوش ...الان فکر می کنم منطقی تر شدم !خب سعی می کنم اول از اصل یه قضیه باخبر بشم بعد درموردش نتیجه گیری کنم

مژگان
08-07-2010, 01:03 AM
نظرت در مورد اینا چیه:
دنیا
خدا
عشق
آدما
کلاغا
دخترا
پسرا
ساحل

بهترین هدیه ای که گرفتی؟

بهترین هدیه ای که دادی؟؟

بهترین کارتون دوران کودکی ؟؟

بهترین دوران زندگیت ؟؟؟

بهترین نصیحتی که شنیدی ؟؟

بهترین کتابی که خوندی؟؟

بهترین معلم دوره ابتدایی؟؟؟

بهترین دوست دوران کودکیت ؟؟

بهترین همدم ؟؟؟؟

با دیدن دریا چه حسی بهت دست میده؟؟

کویر یا جنگل ؟چرا؟؟

به سرنوشت اعتقاد داری؟؟

شعری که زمزمه میکنی ؟

یک کیف پیدا می کنی درش رو باز می کنی می بینی پول کمی توشه مثلا100 هزار تومن.....شماره و آدرسی هم تو کیف نیست هیچ کسی هم اونجا نیست که تو رو ببینه چی کار میکنی؟

با تنهایی حال میکنی؟

به نظر خودت نازنک نارنجی هستی

غذای مورد علاقه ؟
مرغ یا جوجه کباب ؟
معنای اصلی عشق چیه ؟

2.اگه فرصت ازدواج پیدا شه با عقل پیش میری یا قلب؟ منطورم براي دوستان هست؟ چه نصيحتي مي كني بهشون؟

6.مرد ایرانی چیست؟
8. اعتماد بنفست چقدره؟
10. اگر قرار باشه بعد زلزله بمدت يك هفته در پناهگاه زندگي كني و فقط حق شنيدن يك موزيك رو داشته باشي ..اون كدوم آهنگه و براي چي ؟

11. مادرت توی یه دقیقه چند تا پلک میزنه ؟ اگه نمیدونی بشمار ! لااقل لذت یک دقیقه نگاه عمیق به چشمای مادرت رو تجربه میکنی!
13.سالومه یعنی چی؟

18.آنجلینا جولی با براد پیت ، خوشبخت ترین زوج هنری نام گرفتند ، فکر میکنی بتونی مثل زنهای قدیمی شوهرت رو هر جور که هست خوشبخت کنی که از این زوج ، احساس خوشبختی بیشتری داشته باشی؟
19.سرت رو روی قلب مادرت گذاشتی تا صداش رو بشنوی تا دوست داشتنش رو لمس کنی؟دوست داری اینکار رو کنی؟
20.کسی تو دنیا لیاقت این عدد 20 رو برات داشته؟

سلاك
خوب حدود چند صتا سوال مختلف مطرح كردم كه يكم صندلي داغ بشه:26:.اگر فرصت بشه بازم هست:39:
منتظره جوابات هستم كه همراه با سوزش حاصله هست:112:
عمرا اگه تو واین سوال های ابکیت باعث سوزش من بشید :112::112::112:

نظرت در مورد اینا چیه:
دنیا زیباست
خدا تکیه گاهم در هر شرایط
عشق معجون افلاطونی
آدما پیچیده
کلاغا مثل یه سری از همون ادمهایی که در بالا نام بردی فضول !:55:
دخترا عین پسرها یه انسان با خلق وخو وخواسته های انسانی ولی تفاوت درنوعش با پسرا
پسرا بلای جون دخترا

ساحل خیلی زیباست

بهترین هدیه ای که گرفتی؟ عینکتو بزن .:55:..همین سئوال وتو سوالای قبلیت جواب دادم .مگه آزار داری بشر یا فکر میکنی چرت وپرت جواب میدم ومی تونی تو چند بار تکرار مچمو بگیری ...هان ؟:167::167::167: اگه نخوام جواب نمیدم ولی وقتی گفتم همونی که هست .پس نمی تونی مچ گیری کنی بیخودت خودتو نسوزون :55::112:

بهترین هدیه ای که دادی؟؟

بهترین کارتون دوران کودکی ؟؟ سندباد_ بارباپاپا_ پینوکیو _ پلنگ صورتی _ مورچه ومورچه خوار _ یه چدتایی هم که اسمشون یادم نیست خیلی ها بودند الان چرا یادم نمیاد:169:

بهترین دوران زندگیت ؟؟؟ الان _ اخه خیلی دیر به عقل اومدم تازه الان هم راحت از یه سوراخ گزیده می شم :164:

بهترین نصیحتی که شنیدی ؟؟ :210:

بهترین کتابی که خوندی؟؟ :210:

بهترین معلم دوره ابتدایی؟؟؟ :42::42:

بهترین دوست دوران کودکیت ؟؟ حالا من اسمشو بگم یعنی شمامی شناسیش ؟...هان ؟...خب یعنی چی :45::45:

بهترین همدم ؟؟؟؟ تنهایی ووجدان ادم

با دیدن دریا چه حسی بهت دست میده؟؟ بزرگی ووسعت زیبایی

کویر یا جنگل ؟چرا؟؟ جلال وعظمت ...چراش هم بره چراگاه :45: خب حس ام دیگه چه میدونم :161::161::161:

به سرنوشت اعتقاد داری؟؟ خیلی کم سرنوشت دست خودمونه ادمهای ضعیف هر بدبخت بیچارگی رو به سرنوشت بدشون نسبت میدند .من مطمئنم خدا در هیچ شرایطی دوس نداره ناراحتی بنده هاشو ببینه من اشتباه کردم احمق بودم ودم به دقیقه به هر ننه قمری اعتماد کردم وضربه خوردم یعنی تقصیر اون آفریدننده مهربونه ؟...نه

شعری که زمزمه میکنی ؟
هیچ چیز ...در حال حاضر اهنگ جدید انریکه اس (http://pnu-club.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fninijon.persianblo g.ir%2Fpost%2F1599%2F)
اره ...راستش از بس خریت کردم دیگه خدا خودش با دست خودش خوشبختی رو عین هلو پوس گنده گذاشت تو دهنم ...دید نمی فهمم دیگه کار خودشو راحت کرد که دیگه هی براش ناله نکنم !:79::79::79:
مادری :285::285:
تا بحال که پیش نیومده .عمرا اگه ازش استفاده کنم
حماقت های پیاپی وسادگی در حد احمق ها:168::168::168::168:
هر دوش ...ولی مهمونی دادن یه حال دیگه داره:93::85::85:
تا دلت بخواااااد.هر دفعه که اشتباه کردم هر دفعه که خر شدم هر دفعه که عین یه بچه دوساله فکر کردم وراحت گول خوردم وحرف شنیدم وضربه بهم خورده واز نظر مادی ومعنوی به باد رفتم گفتم خاک تو سرت مژگان
با تنهایی حال میکنی؟ گاهی وقتا خیلی

به نظر خودت نازنک نارنجی هستی اصلا .اگه به چشم یک عده هم اینجوری بیاد _ حتما باید جایی باشم که بشه دوش گرفت یا رو تخت بشه خوابید یا ..._ اینا ذات منه ومن اینجوری عادت کردم .می تونم یکی دوروز یا بیشتر تحمل کنم ولی بدن من برای اینگونه تحمل کردنا ساخته نشده _ اون اشتباهه اوناست که فکر می کنن نازک نارنجی ام وفکر نمی کنن بدبخت یه عمر اینجوری زندگی کرده:59:

دریچه ای به سوی امید

من اب نبات دوس ندارم !:169: کیف وکتابش کو؟ ..خوبه معلومه این جمله رو تو کتابی که تو کیفمه نوشتن:39:

اره ....جاهای دیدنی و باستانی تاریخی وجاهایی تفریحی که بشه راحت وبدون دغدغه خوشگذروند
غذای مورد علاقه ؟

رجوع شود به پاسخ های قبلی:167::167:

مرغ یا جوجه کباب ؟

جوجه کباب .کلا غذاهای باربیکویی دوس دارم :91::91:

ای خدااااااااااااااااااااااا ااا:161: من فکر می کنم عشق درجه بالاتری از دوس داشتنه و دوست داشتن بخاطر خود شخص بدون در نظر گرفتن حس خود ادم از عشق بالاتره !
معنای اصلی عشق چیه ؟

تاریخی _ فیلمی که تمام حسمو تحریک کنه وواداربه فکر کردنم کنه

هدف....خیلی...می رسم به همشون میرسم
اعضا رو قرار نیست من کاملا بشناسم وقرار نیست پامو هرجا می ذارم ایده ال من باشه :109:
اره ...هر چی خوش بیاد ولی معمولا رپ گوش نمیدم شاید تو یه برهه ای از ساسی مانکن خوشم بیاد ولی موقتیه ...در صورتی که گوش کردن به صدای ابی وقمیشی اصلا موقتی نیست وهمیشه ازشون خوشم میاد

با صداقت وانسانیت وخوبی

درسته که باید دوست داشتنی در کار باشه تا ازدواج کرد ولی چه خوبه اون دوست داشتنه بر پایه عقل ومنطق باشه

نمی فهمم منظورت چیه ؟:169::169::169:

همون مواقعی که از دست خودم عصبانی می شم

بهتر نیست دلیلشو از اونهایی بپرسی که خواستن با این جمله شیره رو سر مادرا بمالن ..نه از من ؟

:167::167::167::167::167::167: ای خداااااااااا خسته شدم سوال کیلویی می پرسی انوقت جواب از یک طرف سوا کن میخوای حقش منه جواب درهم بدم هان :55::55:

6.مرد ایرانی چیست؟

یعنی چی ؟ اخه این چه سوالیه؟:113::113::113:

"زن از دیدگاه دکتر شریعتی" (http://pnu-club.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fshabhayetanhaiiie. blogfa.com%2Fpost-18.aspx)

زن عشق مي كارد و كينه درو مي كند ....

ديه اش نصف ديه توست و مجازات زنايش با تو برابر ....

مي تواند تنها يك همسر داشته باشد و تو مختار به داشتن چهار همسرهستي ...

براي ازدواجش در هر سني اجازه ولي لازم است و تو هر زماني بخواهي به لطف قانونگذار مي تواني ازدواج كني ...

در محبسي به نام بكارت زنداني است و تو ...

او كتك مي خورد و تو محاكمه نمي شوي ...

او مي زايد و تو براي فرزندش نام انتخاب مي كني ...

او درد مي كشد و تو نگراني كه كودك دختر نباشد ...

او بي خوابي مي كشد و تو خواب حوريان بهشتي را مي بيني ...

او مادر مي شود و همه جا مي پرسند نام پدر ...

و هر روز او متولد مي شود؛ عاشق مي شود؛ مادر مي شود؛ پير مي شود و مي ميرد ...

و قرن هاست كه او عشق مي كارد و كينه درو مي كند چرا كه در چين و شيارهاي صورت مردش به جاي گذشت زمان جواني بربادرفته اش را مي بيند و در قدم هاي لرزان مردش، گام هاي شتابزده جواني براي رفتن و درد هاي منقطع قلب مرد سينه اي را به ياد مي آورد كه تهي از دل بوده و پيري مرد رفتن و فقط رفتن را در دل او زنده مي كند ...

و اينها همه كينه است كه كاشته مي شود در قلب مالامال از درد ...

و اين، رنج است...

8. اعتماد بنفست چقدره؟

عالی در حدی که به دیگران قرض میدم :109:

تاثیر پذیریی من از دیگران _ بخصوص رو عقاید _ در حد زیر صفره ! اعتماد بنفس وحرکات وجنات خودم

یک هفته ؟:169: خب اخرین اهنگ دلنشینی که قبل از زلزله شنیدم .چون من وقتی یه اهنگ رو دوس داشته باشم می بینی در طول روز بارها وبارها اونو گوش میدم شاید یک هفته روزی سه چهارساعت :210::210:

ای خدا نفس بعضیا هم از جای گرم در میاد هان !:114::114:

من مژی ام برو از سالومه بپرس:167::167::167:
13.سالومه یعنی چی؟

سالومه . [ ل ُ م ِ ] (اِخ ) مرقس 15: زوجه ٔ زبدی و مادر یعقوب کبیر و یوحنای انجیلی بود. قول صحیح آنکه خاله مسیح (یوئیل 19، 25) و از تابعین مسیح بود (انجیل متی 27، 56 مرقس 16،1) و حال اینکه در بدو الامر ماهیت ملکوت مسیح را نفهمیده بود. (انجیل متی 20:21). (قاموس کتاب مقدس ). برگرفته از لغتنامه دهخدا

متاسفانه اسم یادم نمی مونه 5 دقیقه اولشو تعریف کن تا یادم بیاد ببینم دیدم یا نه ؟:39:
:161::161::161:

اول از همه می خوام عذرخواهی کنم اگه یه وقت تو نوشته هام غلط املایی هست.با این همه سوال کیلویی مجالی برای بازبینی نوشته باقی نمونه:55: .صادقانه جواب دادم هر چند که بعضیاش واقعا کیلویی بود :39: اگه نخواستم هم که از سر باز کردم:59: .پس مطمئن باشید که خیلی از خصوصیات منو راحت به دست اوردید .میخوام بگم اونقدری من صادقانه می گم که یک بار تو یه جمعی راحت منو شناختند وفهمیدن نویسنده وبلاگ مژی جون ویادداشتهایش هستم (http://pnu-club.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fninijon.persianblo g.ir%2F)! ....من هرگز دروغ نمیگم !

وای برم سراغ بقیه سوالات :79::79::79:

میدونی که من شرکت نمی کنم پس نظری هم ندارم .خواستی برات شفاف سازی می کنم ولی بازم شرکت نمی کنم:169:

حتما بهش می رسم .من به دنیا اومدم که به همه خواسته هام به نحوه احسن برسم !:79:

چرا فکر می کنی خیلی زنهای قدیمی شوهر خوشبخت کن بودند ؟...اول از همه فکر نمی کنی فکرت می تونه اشتباه باشه واصلا اکثریت نداشته باشه چه برسه به عمومیت که اینجوری ازش اسم بردی ؟ ما همین الان هم خوشبخت ایم .هم من هم شوشو بارها وبارها بعد از کلی فکر حتی تو اوج ناراحتی های طبیعی زندگی به این نتیجه رسیدم که دوباره ودوباره همدیگررو انتخاب می کردیم

نه
20.کسی تو دنیا لیاقت این عدد 20 رو برات داشته

اره...شوشو...شاید با خودتون بگید چقدر این بدبخت بیچاره اس ؟:168:.....خوب شد ازدواج کرد که همه چی رو بگه شوشو ...ولی واقعا اگه میخوایید مرد واقعی ببینید باید شوشو رو ببینید .نه اینکه فکر کنید منو روسرش گذاشته وحلوا حلوا می کنه ...نه ولی ادمی که هر چیزی رو برای خودش می خواد اونقدری شهامت داشته باشه که برای دیگران هم بخواد ودر عمل چیزی رو ثابت کنه که یه عده که برچسب روشنفکری هم به خودشون می زنن فقط بتونن به زبون بیارند وتو رویاهاشون هم جرات عمل کردن به فکرهای روشنفکرانشون وندارند ، ایشون تو عمل وواقعیت انجام داده .:172::172::172: خیلی دوست دارم همسر خوبم :72:

مژگان
08-07-2010, 01:20 AM
:59::59::59::59::59::59:

Borna66
08-08-2010, 06:44 PM
:59::59::59::59::59::59:
اوه اين مژگان:299: چه با سرعت كاره مي كنه:261::105:
ما در طراحي سوال كم نياورديم:223::306:
دارم برات:120::113::175:برو بريم:184::290:

روزگار خوش

راما
08-08-2010, 08:48 PM
اوه اوه طفلکی رو چه قدر اذیت می کنید با این سوال هاتون، هرچی سوال داشته ونداشته که توی ذهن ایجاد می شه رو اذت پرسیدن ...
عزیزم من هیچ سوالی ازت ندارم (یعنی هرچی بوده پرسیدن ) فقط خواستم بهت بگم واقعاً دختر لایقی هستی و سمتی که بهت دادن (سرپرست) لیاقتشو از هر نظر داری مطالبی که می ذاری واقعاً جالبه و زیبا است
ویکی از بهترین مدیران باشگاه هستی (با دخترای دیگه یک جورایی فرق داری) امیدوارم تا وقتی این باشگاه هست شما هم باشی چون اگه نباشی ....(خودت می دونی چی می شه )
از طرف منم به شوهرت (به قول خودت شوشو جونت ) تبریک بگو به خاطر انتخاب وحسن سلیقش
امیدوارم همیشه توی هر سمتی هستی موفق ترین باشی وزندگی زیبایی داشته باشی :46:
نوشته بودی از شعر خوشت نمی یاد ولی من یک بیت واست می ذارم sorry

شمع بزم محفل شاهان شدن ذوقی ندارد, ای خوش آن شمعی که روشن میکند ویرانه ای را

RAMA

Borna66
08-08-2010, 09:02 PM
اوه اوه طفلکی رو چه قدر اذیت می کنید با این سوال هاتون، هرچی سوال داشته ونداشته که توی ذهن ایجاد می شه رو اذت پرسیدن ...
عزیزم من هیچ سوالی ازت ندارم (یعنی هرچی بوده پرسیدن ) فقط خواستم بهت بگم واقعاً دختر لایقی هستی و سمتی که بهت دادن (سرپرست) لیاقتشو از هر نظر داری مطالبی که می ذاری واقعاً جالبه و زیبا است
ویکی از بهترین مدیران باشگاه هستی (با دخترای دیگه یک جورایی فرق داری) امیدوارم تا وقتی این باشگاه هست شما هم باشی چون اگه نباشی ....(خودت می دونی چی می شه )
از طرف منم به شوهرت (به قول خودت شوشو جونت ) تبریک بگو به خاطر انتخاب وحسن سلیقش

rama
مژي خانوم تحويل بگير طرفدارنتون رو:26: چقدر ازتون تعريف كردم:59: همش درست بود از نظره من:281: كه مژگان خانوم در نوع خودش تكه و....:45:
خوب اينجا صندلي داغ هست بايد سوزوند ديگه:112:مخصوص اگر طرفه مقابل مژي خانوم باشه:45: برات دارم و در جال طراحي سوال داغ دغ هستم:109:

روزگار خوش:72:

Y@SiN
08-08-2010, 09:15 PM
سلام
دوباره منم امدم با دسته پر:36: ولي خوب داري جواب ميدي سوالتو ها:104:

چرا خدا بعضی وقتا کاری به کارمون نداره؟
چرا خدا به بعضی از بنده ها ی ناموجهش سریع حاجت میده؟
خدا بغض مارو دوس داره؟
گریمون رو واسه دعا؟
پس این چه ودود بودنیه؟
چرا ما آدما تو خوشیامون یاد خدا نمیفتیم؟
راستی نصیحتت خیلی به دلم نشست
چرا ما آدما بجای اینکه تو حال زندگی کنیم تو کنکاش گذشته ایم؟
میشه کامل چشم ببندیم رو گذشته؟
پس اینکه میگن باید از طرف تحقیق کرد چی میشه؟
ذهنیت آدما به گذشته دیگران چقدر رو نوع رفتار و قضاوتشون تاثیر میذاره؟
یادته 1بار درباره حجاب ازت پرسیدم؟
1حدیث بگو در شأن حجاب؟
به نظرت امر به معروف و نهی از منکر وقتی بدونی تاثیر نداره واجبه؟مثلا در زمینه حجاب
تا حالا شده حجابت معیار بی کلاسی واست در نظر گرفته بشه؟
اصلا اگه دوس داری یکم از حجابت بگو؟
انتخاب حجابت سنت بود؛عادت بود؛یا بینش؟

Y@SiN
08-08-2010, 09:15 PM
با سلام خدمت مدیر محترم در صورت تمایل به سوالات زیرپاسخ بدید.
در هر مورد از بین دو حالت ذکر شده حالتی (وضعیت.شکل . ایده . و......)که ترجیح مدهید درش قرار بگیرید ویا بیشتر دوستداریدو....... را انتخاب کنید.
فرضا(بیشتر در خود به توانایی های اکتساب اعتقاد دارید یا توانایی های فطری)
سوالات به یکدیگر مربوط نیست(هر مورد را جدا گانه فکر کنید)
1.شب/روز؟
2.تاریک/روشن؟
3.شلوغی/خلوتی؟
4.سیاه/سفید؟
5.ترس/عدم ترس؟
6.استرس/عدم استرس؟
7.هیجان/عدم هیجان؟
8.حرکت/سکون؟
9.درونگرا/برونگرا؟
10.زیبایی درون/زیبایی برون؟
11.شمال/جنوب؟
12.شرق/غرب؟
13.کوه/دشت؟
14.دشت/صحرا؟
15.صحرا/جنگل؟
16.دریا/ساحل؟
17.عمو/دایی؟
18.خاله/عمه؟
19.زندگی/مرگ؟
20.خیال/واقعیت؟
21.ظالم/مظلوم؟
22.ایران خودرو/سایپا؟
23.benz/B.M.W
24.هیوندا/تویوتا؟
25.عدالت/مساوات؟
26.زشت/زیبا؟
27.گرما/سرما؟
28.شیرین/شور؟
29.ثروت/اعتبار؟
30.ورزش فردی/ورزش گروهی؟
31.اکتسابی/فطری؟
32.خداشناسی(ذاتی/صفاتی/افعالی)؟
33.ماه/خورشید؟
34.اتوبوس/مترو؟
35.خانه یک طبقه/خانه چند طبقه؟
36.اپارتمان کم طبقه/برج؟
37.درویش/دانشمند؟
38.عرفان/منطق؟
39.سعدی/حافظ؟
40.خواجه عبدالله انصاری/خیام؟
41.تفکر/تفحص؟
42.اختیار/اجبار؟
43.رومان های بلوک شرق/رمان های غربی؟
44.ایران/خارج ایران؟
45.طلای سفید/طلای زرد؟
46.ازدیاد/کمبود؟
47.باران/خشکی؟
48.باران/برف؟
49.عقل/احساس؟
50.کارت ملی/شناسنامه؟
51.پول نقد/کارت بانک؟
52.فیدل کاسترو/چگووارا؟
53.اعداد زوج/اعداد فرد؟
54.این سبک سوال/عدم این سبک سوال؟
55.استادمرد/زن؟
56.دوست پسر/دختر؟
57.کار عملی/کار ذهنی؟
58.لبخند/خنده؟
59.اخم/خنده؟

راما
08-08-2010, 09:17 PM
مژي خانوم تحويل بگير طرفدارنتون رو:26: چقدر ازتون تعريف كردم:59: همش درست بود از نظره من:281: كه مژگان خانوم در نوع خودش تكه و....:45:
خوب اينجا صندلي داغ هست بايد سوزوند ديگه:112:مخصوص اگر طرفه مقابل مژي خانوم باشه:45: برات دارم و در جال طراحي سوال داغ دغ هستم:109:

برو واسه خودتم گذاشتم امشب حالم خوبه می خوام از همه تعریف کنم...!!!!!
(البته این تعریف نبود واقعیت بود از مژگان جون واقعاً تکی توی این باشگاه خانومی)

Y@SiN
08-08-2010, 09:18 PM
دوست داشتی کیا ازت سوال بپرن که نیومدن ؟
از زیر بعضي سوالات من که در رفتی !!!
به انتخاب خودت هر چی خواستی 2 تا خاطره جالب تعریف بکن
هر کدوم حداقل 5 خط هر خط حداقل 10 سانت باشه !!!!!:112:

Y@SiN
08-08-2010, 09:20 PM
خوب اين يك سري سوال ديگه تا حدی که بسوزی!:55:
1.کدوم شهر ایران و بیشتر دوست داری؟
2.تهران اومدی چقدر بهت خوش گذشت؟
3.کجاش و بیشتر دوست داری؟
4. دلت میگیره چی کار میکنی؟
5.با کسی درد و دل میکنی؟
6. اون کیه؟
7. تو خونه به کی وابسته ای؟
8. چقدر به دوستات اهمیت میدی؟
9.کدوم دوست باشگاه رو بیشتر از همه دوست داری؟
بخش دوم
10.با کدومشون راحت تری؟
11. تا حالا عاشق شدی؟
12. تا حالا عاشق ی كيا شدی؟
13. کی بود؟
14. چقدر دوسش داشتی؟
15. الانم دوسش داری؟
16. دوست داری بازم عاشق شی؟
17.به نظرت این جمله تا چه حدی درست:" بدترین چیز تو زندگی ادم اینه که عاشق شه و به عشقش نرسه"؟
فعلنه بسه دیگه:109:

مژگان
08-09-2010, 11:23 AM
اوه اين مژگان:299: چه با سرعت كاره مي كنه:261::105:
ما در طراحي سوال كم نياورديم:223::306:
دارم برات:120::113::175:برو بريم:184::290:

روزگار خوش
ای خدااااااااااااا من که نمی بینمت !:59::59::55::112:

مژگان
08-09-2010, 11:24 AM

rama
ای خدا ادم کم میاره ...باور کنید من شرمنده اینهمه لطف وتوجه ونظرهای شما می شم :281::281::281::281:

مژگان
08-09-2010, 11:26 AM

ای زورتو به یه خانم نشون بده...ای در حال طراحی سوال...ای کم اورده در مقابل مژی ...ای مثل کوه ایستاده من...:272::272:

مژگان
08-09-2010, 11:49 AM
سلام
دوباره منم امدم با دسته پر:36: ولي خوب داري جواب ميدي سوالتو ها:104:

خدا بغض مارو دوس داره؟
گریمون رو واسه دعا؟
پس این چه ودود بودنیه؟
1حدیث بگو در شأن حجاب؟
به نظرت امر به معروف و نهی از منکر وقتی بدونی تاثیر نداره واجبه؟مثلا در زمینه حجاب

مگه قرار نشد سوال اعتقادی نپرسید ؟:265: ...نه اینکه نخوام جواب بدم...اتفاقا دوس دارم ...ولی واقعا نمی شه ادم اعتقاداتشو تو چند جمله خلاصه کن وبدون سو تفاهم کسی اونو بفهمه :109:

ما اینجوری فکر می کنیم که کاری به کارمون نداره .کلا ما خیلی تو سوتفاهمات خودمون به سر می بریم !

شاید ما فکر میکنیم نا موجهه اند هیچ کسی بغیر از خودش نمیدونم چه خبره ؟...نه؟

خدا بغض مارو دوس داره؟
نه اونجور که یه عده می گن ...ولی وقتی می بینه تمام حواسمون اون بالاست وازش کمک می خوایم ، دوس داره ! حتی غیر از این همه باشه وببینه یه بنده زبون نفهم داره بازم دوس داره ...اون تنها کسی ه که بدون منت میبخشه :172::172:

گریمون رو واسه دعا؟
نه ...اصلا راضی نیست خار به پای بنده هاش بره ولی خب فرمون زندگی رو هم داده به دست خودمون .حالا میخوای گریه کنی یا بخندی دست خودته .تو رو نیافریده که تو قفس نگهت داره کلا هدفش از افرینش گیر سه پیچ دادن به بنده هاش نبوده ...کاش می فهمیدیم وهر چیزی رو به خواست اون نسبت نمی دادیم !
پس این چه ودود بودنیه؟
چی ؟...نفهمیدم چی نوشتی ؟

بلانسبت بلانسبت احمق هستیم .من که سعی ام بیشتر بر اینه که هر وقت ذوق مرگ می شم ومی میرم از خوشی بگم خدا رو شکر ...:172::172:

برای اینکه بلد نیستیم از حال خودمون استفاده کنیم .یا گیر میدم به گذشته یا تو اینده اونقدر سیر می کینم که نمی فهمیم زمان حالمون کجا حروم شد !

کلا ما انسانها خیلی افراطی هستیم ...حد وسط نمی شناسیم .گذشته پلیه برای رسیدن به آینده ولی باید روی پل هم به اندازه لازم توقف کرد وگرنه از دیدن مناظر اون ور پل محروم می شی !

تا منظور از تحقیق چی باشه ؟به نظر من هیچ تحقیقی بهتر ودقیق تر از شناختن خود طرف نیست . اینکه بری سرکارش یا از فامیل بپرسی یا محله ...چه میدونم ...ماها که این کارا رونکردیم خیلی هم خوشبخت ایم ...به خدا چیز هایی که من راجع به شوشو فهمیدم عمرا اگه همکاراش می تونستن بهم بگن ...وقتی باهاش میری بیرون کلی نکته می تونی تو حرف زدناش سفارش دادناش برخورد با خودت ومغازه دار ببینی که از صد تا تحقیق وحرف دیگران بهتره ! هر چند که خیلی هم مخالف باتحقیق نیستم ولی اونقدر ها هم قبولش ندارم .

خیلی ...خیلی زیاد ....ادم معجونی از گذشته ورفتارات حالشه .چطور می تونی باور کنی شخصی رو که یه عمر یه جور زندگی کرده بتونی تغییر بدی ؟...تغییرات همیشه تو یه سری چیزهای کوچیکه یا چیزهایی که خود طرف داره تغییر عقیده میده وگرنه عمرا کسی نمی تونه کسی رو تغییر بده ....بذار برات مثال بزنم .من کمی با تلفن یا موبایل بلند حرف میزدم وشوشو از این مورد خوشحال نبود وخب من راحت تونستم این اخلاق رو عوض کنم.یا تونست کمی منو خونسرد تر ریلکس تر وصبور تربکنه ولی به نظرت تونست اعتقادات منو عوض کنه ؟...مگه خودم بخوام مثلا یه اتفاقی بیفته ویه سری عقایدم بره زیر سوال وبفهمم تا بحال اشتباه کردم انوقت خودم در صدد رفعش برمیام ...نه ؟
1حدیث بگو در شأن حجاب؟

خب هنوز نپرسیدی من با حجاب موافقم یا مخالف ؟...فکر کنم تو یه سری از این سوالات زیاد در مورد تفاوت زن ومرد حرف زدم ...پس نمی تونم رو چیزی که بهش مطلقا اعتقاد ندارم حرف بزنم !
:59::59:
نه...من کلا زیاد تحت تاثیر دیگران قرار نمیگیرم وقتی یه اعتقادی رو به هر دلیلی دارم امکان قبول کردن غیر از اون برام مشکله تا وقتی خودم بفهمم اشتباه کردم پس تاثیر پذیریم از دیگران برای انجام دادن یه کار یا ندادنش اونم رو چیزی که من قبولش دارم در حد زیر صفره !!!

فکر کنم الان بهش اشاره کردم خب وقتی تو یه جامعه ای زندگی می کنی باید به قوانینش احترام بذاری چی خوشت بیاد چی نه ... من اصلا لباس نامتعارف نمی پوشم بد ارایش نمی کنم وزننده هم رفتار ندارم هر جای دیگه دنیا هم باشم زننده رفتار نمی کنم وارایش غلیط نخوام داشت ...ولی حجاب وقبول ندارم وتو جمع خودمون اصلا رعایت نمی کنیم ....

فقط بینش !

:56::56::56::56: خسته شدم :260:

Borna66
08-09-2010, 11:55 AM
ای زورتو به یه خانم نشون بده...ای در حال طراحی سوال...ای کم اورده در مقابل مژی ...ای مثل کوه ایستاده من...:272::272:
نه خير از خودت حرف در نيار :265:
من و ارتش سري طه:59: تا اخر تابستان هواتو توي اين تاپيك داريم:112: و تا جزقالت نكنيم ولت نمي كنيم:45:

روزگار خوش

مژگان
08-09-2010, 12:16 PM
با سلام خدمت مدیر محترم در صورت تمایل به سوالات زیرپاسخ بدید.
در هر مورد از بین دو حالت ذکر شده حالتی (وضعیت.شکل . ایده . و......)که ترجیح مدهید درش قرار بگیرید ویا بیشتر دوستداریدو....... را انتخاب کنید.
فرضا(بیشتر در خود به توانایی های اکتساب اعتقاد دارید یا توانایی های فطری)
سوالات به یکدیگر مربوط نیست(هر مورد را جدا گانه فکر کنید)
1.شب/روز؟
2.تاریک/روشن؟
3.شلوغی/خلوتی؟
4.سیاه/سفید؟
5.ترس/عدم ترس؟
6.استرس/عدم استرس؟
7.هیجان/عدم هیجان؟
8.حرکت/سکون؟
9.درونگرا/برونگرا؟
11.شمال/جنوب؟
12.شرق/غرب؟
13.کوه/دشت؟
14.دشت/صحرا؟
15.صحرا/جنگل؟
16.دریا/ساحل؟
17.عمو/دایی؟
18.خاله/عمه؟
19.زندگی/مرگ؟
20.خیال/واقعیت؟
21.ظالم/مظلوم؟
22.ایران خودرو/سایپا؟
23.benz/B.M.W
24.هیوندا/تویوتا؟
25.عدالت/مساوات؟
26.زشت/زیبا؟
27.گرما/سرما؟
28.شیرین/شور؟
29.ثروت/اعتبار؟
30.ورزش فردی/ورزش گروهی؟
31.اکتسابی/فطری؟
33.ماه/خورشید؟
34.اتوبوس/مترو؟
36.اپارتمان کم طبقه/برج؟
37.درویش/دانشمند؟
38.عرفان/منطق؟
39.سعدی/حافظ؟
41.تفکر/تفحص؟
42.اختیار/اجبار؟
44.ایران/خارج ایران؟
45.طلای سفید/طلای زرد؟
46.ازدیاد/کمبود؟
47.باران/خشکی؟
48.باران/برف؟
49.عقل/احساس؟
50.کارت ملی/شناسنامه؟
51.پول نقد/کارت بانک؟
52.فیدل کاسترو/چگووارا؟
53.اعداد زوج/اعداد فرد؟
55.استادمرد/زن؟
56.دوست پسر/دختر؟
57.کار عملی/کار ذهنی؟
58.لبخند/خنده؟
59.اخم/خنده؟

خوب تو یه سری سوالاتت واقعا فرقی نمی کنه وادم دوس داره تو هر دو شرایط باشه یعنی اصلا اون دوتا شرایط برای ادم واجبه ...مثل روز وشب که پرسیدی .مگه من جغدم که فقط شب باشه ...یا فلان جک وجونورم که فقط روز باشه ....بخدا مییاااااااااام... :167::167::167::167:

1.شب/روز؟
هر دوش

2.تاریک/روشن؟
بازم هر دوش

3.شلوغی/خلوتی؟

تو بیرون بیشتر خلوتی ولی تو جمع دوستان وهمنشینی ، شلوغبودن رو ترجیح میدم مخصوصا اگه همفکر هم دیگه باشیم !
4.سیاه/سفید؟
سفید...ولی خب لعنتی هیچ رنگی هم مثل سیاه شیک وبه همه تیپ بیاد نیست !:55:
5.ترس/عدم ترس؟
عدم ترس ...ولی خب ترس خودش باعث می شه ادم تو یه سری چیزا تلاششو بیشتر کنه ...بدون اگه یه چیزی بیخود وبی مصرف بود اصلا به وجود نمیومد !

6.استرس/عدم استرس؟
عدم استرس ...هر چند یک کمی استرس هم ادم رو به فعالیت وادار میکنه ...دیدی گفتم سوالاتت جوریه که نمی شه صرفا یک مورد رو انتخاب کرد !:265::265::265:
7.هیجان/عدم هیجان؟
هیجان

8.حرکت/سکون؟
حرکت

9.درونگرا/برونگرا؟
متاسفانه برونگرام !:56::56::56:

هردوش

11.شمال/جنوب؟
شمال .هر چند که هوس کردم جنوب هم برم !_ به سوالاتت گاهی زیادی کلی نگاه می کنم ...نه ؟

12.شرق/غرب؟
هر دوش

13.کوه/دشت؟
کوه

14.دشت/صحرا؟
دشت

15.صحرا/جنگل؟
وااااااااای جنگل :39:

16.دریا/ساحل؟
دریا

17.عمو/دایی؟
دایی ندارم

18.خاله/عمه؟
تنها عمه ام هم قبل از ازدواجم فوت کرد :168::168::168:

19.زندگی/مرگ؟
هردوش ...مگه میخوام چقدر زندگی کنم باید یه پایانی هم باشه ؟!

20.خیال/واقعیت؟
واقعیت ...ولی من به خیالاتمه که سعی می کنم رنگ واقعیت بزنم !

21.ظالم/مظلوم؟
هیچ کدوم

22.ایران خودرو/سایپا؟
ما زن وشوهر هردو ماشین امریکایی دوس داریم !!_ بخاطر دلایل فنی نه چیزه دیگه ایی:39:_

23.benz/B.M.Wب
بنززززززززززززززززز

24.هیوندا/تویوتا؟
:59::59:هیچ کدوم

25.عدالت/مساوات؟
هردو

26.زشت/زیبا؟
یه سری افراد می گن تا زشتی نباشه زیبایی دیده نمی شه ولی من اینجوری فکر نمی کنم کلا اگه هیچ زشتی نبود ما زیبایی رو درک می کردیم !

27.گرما/سرما؟

سرمااااااااااااااااااا

28.شیرین/شور؟

من تندی دوس دارم :39:

29.ثروت/اعتبار؟
هردو

30.ورزش فردی/ورزش گروهی؟
هردو

31.اکتسابی/فطری؟
هردو

بخدا نفهمیدم یعنی چی ؟:26::26:

33.ماه/خورشید؟
هردو

34.اتوبوس/مترو؟
هیچ کدوم !:59: خب من تو محیط شلوغ فضای بسته سر درد می شم اونم با این ادمهای سرمایی که دلشون نمیاد یه پنجره رو باز کنن وعشق هم می کنن تو بوی عرق همدیگه تنفس کنن .سر کلاس هم این مشکل اساسی رو دارم :57::57:
برای من هر چیز خوب وعالی وبزرگ خوبه ...البته در حد توان بهترین ها رو میخواااام

36.اپارتمان کم طبقه/برج؟

ای خدااااااااااااابرج :55:

37.درویش/دانشمند؟
من از دراویش هیچی نمیدونم ونمی دونم واقعا به کی می گن درویش برای همین دانشمند رو انتخاب می کنم

38.عرفان/منطق؟
فقط منطق

39.سعدی/حافظ؟
برای هردوشون متاسفم که با من روبرو شدن :56:...من به شعر علاقه ندارم :26:

:59::59::59::59:
41.تفکر/تفحص؟
هردو

42.اختیار/اجبار؟
اختیار
رمانهای تاریخی ...فرقی نمی کنه مال کدوم سمت باشه :39:

44.ایران/خارج ایران؟
ایران الان نه ....دیگه ایرانی نمونده ! هر جا که خودم باشم

45.طلای سفید/طلای زرد؟
فقط طلای سفید ...تازه به همین هم زیاد علاقه ندارم ...خوشبحال شوشو که حداقل تو این زمینه کم خرج ام :39:

46.ازدیاد/کمبود؟
تو چه زمینه ای ؟ازدیادعقل خوبه وکمبود فکرهای بد واخلاق های بد هم خوبه ؟...حالا تو چه زمینه ای؟:272:

47.باران/خشکی؟
باران

48.باران/برف؟
هردو

49.عقل/احساس؟
هردو

50.کارت ملی/شناسنامه؟
شناسنامه !!!:169:

51.پول نقد/کارت بانک؟
هردو

52.فیدل کاسترو/چگووارا؟
:169::169:

53.اعداد زوج/اعداد فرد؟
خنده داره نه ؟...اعداد زوج !:169:

منطورت از سبک همون کیلویی سوال پرسیدنه ؟:55: خیلی بده:167::167: چون گاهی دقت فدای خستگی :56:می شه هر چند که سعی میکنم این اتفاق نیفته

55.استادمرد/زن؟
هردو

56.دوست پسر/دختر؟
هردو

57.کار عملی/کار ذهنی؟
هردو

58.لبخند/خنده؟
هردو
59.اخم/خنده؟
هردو والا ...الان من هی این شکلک رو می فرستم:167::167::167: شماها اینجور به چهارمیخم می کشید وای به حال روزی که بهتون رو بدم :55::55:

مژگان
08-09-2010, 12:19 PM
برو واسه خودتم گذاشتم امشب حالم خوبه می خوام از همه تعریف کنم...!!!!!
(البته این تعریف نبود واقعیت بود از مژگان جون واقعاً تکی توی این باشگاه خانومی)
:281::281::281::281::281::281::281:

مژگان
08-09-2010, 12:22 PM
دوست داشتی کیا ازت سوال بپرن که نیومدن ؟
از زیر بعضي سوالات من که در رفتی !!!
به انتخاب خودت هر چی خواستی 2 تا خاطره جالب تعریف بکن
هر کدوم حداقل 5 خط هر خط حداقل 10 سانت باشه !!!!!:112:
من که یادم نمیاد از زیر سوالی در رفته باشم :39:یا نفهمیدم یا نخواستم جواب بدم:55: خب می خواستم صادق باشم .:59: بذار با این همه سوال کیلویی یه نظری به کل صفحه بندازم ببینم کی نیومده سوال بپرسه ..تازه بعدش هم که بفهمم عمرا اگه به روم بیارم مگه مرض دارم از کت وکول بیفتم با جواب دادنام ...می شه همین خاطره رو بیخیال شی ..کل وبلاگم پره از خاطره :156:

مژگان
08-09-2010, 12:44 PM
خوب اين يك سري سوال ديگه تا حدی که بسوزی!:55:
5.با کسی درد و دل میکنی؟
6. اون کیه؟
بخش دوم
10.با کدومشون راحت تری؟
11. تا حالا عاشق شدی؟
13. کی بود؟
14. چقدر دوسش داشتی؟
15. الانم دوسش داری؟
17.به نظرت این جمله تا چه حدی درست:" بدترین چیز تو زندگی ادم اینه که عاشق شه و به عشقش نرسه"؟
فعلنه بسه دیگه:109:

داری حق بقیه رو می گیری هان:265::167::167::167:

دوس داشتن دو دسته است. جایی که دوس داری زندگی کنی که ترجیحا شهر بزرگ اول تهران وبعد هم اگه ....فاکتور بگیری مشهد !!...برای گردش همه شهر ها رو دوس دارم به نظرم هرکدومشون زیبایی های خاص خودشون ودارند

همیشه بهم خوش می گذره وبه شوشو نه ...حوصله ترافیک وشلوغی رو نداره ...الان هم وقتی از شرکت میاد خونه کلافه اس می گه دوس داره پاشو می ذاره بیرون برسه سر کارش :55::55:

من کلا با تهران حال می کنم.مردم خوبی داره کافیه یه جا پر از فضول زندگی کنی اونوقت مردم تهران رو به چشمت بکشی _ میدونم به خدا میدونم ...همه جا خوب وبد داره ، ولی قبول کنید بعضی جاها کمی زیادی بد داره _

فقط موسیقی منو اروم میکنه

5.با کسی درد و دل میکنی؟
به ندرت ...یعنی اگه فکر کنید که دم به دقیقه سر مسائل کوچیک وبزرگ با کسی حرف می زنم نه اشتباهه .ولی برای اینکه بفهمم یه چیزی درسته یا نه ؟ یا عمومیت داره ؟یا رفتار مناسب برای برخورد باهاش چیه ؟ از کسی که بهش مطمئن باشم وفکر خاصی روم نکنه ..اره سوال می پرسم .واین خیلی جالبه میدونید من برونگرام ولی ببینید زندگی_ یا بهتر بگم مردم _ باهام چیکار کرده که اصلا امکان نداره با کسی درد دل کنم!

6. اون کیه؟
همسر دوس شوشو
به هیچ کسی ...منظورت خونه پدریم بود نه ؟....هیچ کسی
خیلی زیاد ..خیلی ...کاپ اول مقام قهرمانی اسکول شدن از جانب سو استفاده گران رو گرفتم :26:....ولی واقعا بهشون اهمیت می دم ...همیشه

خب بخش حسابداری وبخش پزشکی ....وگفتگوی ازاد ...بقیه هم تو راستای فهم من نیست وگرنه دوسشون داشتم :26:

بخش دوم
10.با کدومشون راحت تری؟

با کدوم چی ؟...بعد می گی من از زیر سوالات در میرم:240: ...خب این سوال که نصفه نیمه اس:167::167:

11. تا حالا عاشق شدی؟
چیه ؟...شما هم از طه یاد گرفتی ؟..میخوای مچ گیری کنی وببینی من حواسم هست یا نه ؟:112::45: من همونی رو که هست می گم برای همین هم یادم نمیره تو سوالات کیلویی چی گفتم یا چی نگفتم:240: ...اره دوبار عاشق شدم و فاصله بین دوتا هم خیلی زیاد بود ودومیش هم همین شوشو جان هستن :281:
:167::167::167:
13. کی بود؟
14. چقدر دوسش داشتی؟
:167::167: سواله یا اسپم ...من که گفتم

15. الانم دوسش داری؟
الان عاشقشم :281::281:

نه ...من در کمالم پس نقصی نیست که بخوام به کمال برسونمش

می تونه اصلادرست نباشه...مثل عشق های زود گذر وخام ونپخته دوران نوجونی...وااااای یه فکر کن میخواست من با عشق اولم ازدواج کنم چی می شد؟ ...الان به دیده تمسخر بهش نگاه نمی کنم چون اون هم عشق مقدس همون سن وسال بود ولی من ده سال بعد از اون عشق واقعی رو پیدا کردم عشقی که با عقل و منطق جور درمیومد وشکر خدا درست هم جواب داد

:56:

مژگان
08-09-2010, 12:46 PM
نه خير از خودت حرف در نيار :265:
من و ارتش سري طه:59: تا اخر تابستان هواتو توي اين تاپيك داريم:112: و تا جزقالت نكنيم ولت نمي كنيم:45:

روزگار خوش

عمرا:45::45::45:

مژگان
08-09-2010, 12:53 PM
هر چی دلتون خواست پرسیدید وهر کاری دلتون خواست انجام دادید:39: وهیچ توجه ای به اینکه قبلا گفته بودم سوال های محدود بپرسید ویا هر نفری فقط یه سری سوال بپرسه نکردید :265:وخداییش منم با صبر وحوصله جواب دادم :26:.حالا منم یه سوال از هر کسی که از من سوال پرسیده یا منو می شناسه یا میاد اینجارومیخونه دارم.یه سوال که دلم میخواد درست وکامل وصد البته صادقانه بهش جواب بدید.

قبل از سوالاتی که اینجا از من بپرسید وشاید باعث بشه یه شناختی رو من پیدا کنید .از نوع ارسال مطالبم وتو باگشاه بودنم
کدوم خصلت های خیلی بارز من دستتون اومده بوده_ منظورم از قبل از طرح این سوالاته..و صادقانه جواب بدید _ چه شناختی از من پیدا کردید وبر اساس چه مدرک یا نوشته ای این شناخت رو از من پیدا کردید ؟:109:

Borna66
08-09-2010, 01:23 PM
هر چی دلتون خواست پرسیدید وهر کاری دلتون خواست انجام دادید:39: وهیچ توجه ای به اینکه قبلا گفته بودم سوال های محدود بپرسید ویا هر نفری فقط یه سری سوال بپرسه نکردید :265:وخداییش منم با صبر وحوصله جواب دادم :26:.حالا منم یه سوال از هر کسی که از من سوال پرسیده یا منو می شناسه یا میاد اینجارومیخونه دارم.یه سوال که دلم میخواد درست وکامل وصد البته صادقانه بهش جواب بدید.

قبل از سوالاتی که اینجا از من بپرسید وشاید باعث بشه یه شناختی رو من پیدا کنید .از نوع ارسال مطالبم وتو باگشاه بودنم
کدوم خصلت های خیلی بارز من دستتون اومده بوده_ منظورم از قبل از طرح این سوالاته..و صادقانه جواب بدید _ چه شناختی از من پیدا کردید وبر اساس چه مدرک یا نوشته ای این شناخت رو از من پیدا کردید ؟:109:

من كه خيلي شناخت ازتون پيدا كردم:159: همش گفتي نيست خطرناك بعضي هايش:77: و بيشترشون عالي هست و كمتر در هر خانوم متشخص و فعالي پيدا ميشه اما در شما بوده هست:281:
نمونه هاي ويژگي ها شما:
فعال و كوشا در هر كاري:104:
مهربون و با محبت در رفتار و گفتار:104:
وظيفه شناس و مسئوليت پذير در وظايف:104:
مودب و با احترام در كلام و گفتار:104:
معلومات خوب در زمينه هاي مختلف:104:
اهميت ويژه به زندگي كردن نه زنده بودن!:104:
طه كش:159::265:
.......
و... خيلي ويژگي هاي منحصر فرد شما كه گفتنش سخته:281:
من شخصا خيلي خوشحال كه با انساني هم چون شما كه واقعا ادم هستيد آشنا شدم (توي اين دوره زمون ادم بودن خياي سخته:79:)و براي اشاعه ي اطلاعات مختلف براي هم نوعان خود در يك محيط مجاز واقعي در كنارتون فعاليت مي كنيم .
از خداوند متعال متشكرم كه افرادي هم چون شما رو آشنا كرد تا در كنا شما بتوانيم بهتر به ديگران كمك كنيم در حدتوان خود.

خوب در ادامه تاپيك بيشتر هواتون دارم با سوالات مخلف از طرف ارتش طه:59:
روزگار خوش

Borna66
08-09-2010, 01:25 PM
اينم يه سري ديگه......حالا بگو چرا سوال كم نميپرسي!!!

1- اولين چيزي که صبح موقع بيدارشدن به فکرت خطور مي‌کنه چیه؟
2- تا حالا شده به خودت بخندی؟
3- شهر بازی هم میری؟ چه بازی میکنی؟
4- اگه یه دوست نزدیک سر به سرت بذاره و مدت ها سر کارت بذاره چی کارش میکنی؟
5- خنده رویی؟
6- کارات برنامه ریزی داره یا نه؟ کلا از برنامه ریزی خوشت میاد؟
7- اشپزی بلدی؟ چه غذایی؟
8- به نظرت میشه خدا رو حس کرد؟چه جوری؟
9- احساساتی هستی؟

روزگار خوش

Borna66
08-09-2010, 01:31 PM
سلام
خوبی
باز اومدم با 50 سوال داغ!!:45: بازم هست:36:

بخش اول
1.تا حالا شده از یک درخت 4_5 متری تو 60 ثانیه بالا بری؟
2.شده با کیف سوراخ به مدرسه بری؟با کفش سوراخ چی؟
3.شده وقتی کنار یه نفر هستی قلبت تالاپ تولوپ کنه اونم جوری که صداش(صدای قلبت) دیوونت کنه؟
4.مرغ دریایی رو موقع شکار ماهی از نزدیک دیدی؟(لحظه ی شکار)
5.قورباغه تو دستت گرفتی؟
6.ميگو خوردی؟
7.شده وقتی تو رودخونه شنا میکنی یه مارماهی از 10 ثانتی صورتت رد شه؟
8.شده ساعت 4 نیمه شب(صبح)تو دریا ماهی بگیری؟(نه بصورت حرفه ای فقط واسه تفریح)
9.شده همسرت هر روز برات چند شاخه گل (باعلاقه)بیاره؟فکر میکنی تو میتونی این کار رو انجام بدی,یعنی هر روز براي یه نفر چند شاخه گل هدیه بدی؟
10.از چه چیزهایی بیشتر وحشت داری؟

بخش دوم
11.فکر میکنی آدمایی که از هیچ چیز و هیچ کس نمیترسن چه جور آدمایی هستن؟
12.مسلمونی؟ چرا؟
13.تا حالا قرآن رو تا آخر خوندی؟(ختم قرآن)
14.قرآن رو به فارسی خوندی,اگه آره برات سوالی پیش اومده که برای پاسخش به مرجع رجوع کنی؟
15.در دین اسلام به چه کسانی کافر میگن؟
16.از نظر مردم وابسته و معتقد به ادیان و مذاهب(اسلام,مسیحیت,زرتشتیا, یهودیان و ....) مختلف دین خودشون کاملترین دین است,فکر میکنی اعمال همه با یک میزان سنجیده میشه؟
17.تا حالا شکلات هدیه گرفتی؟
18.اسم 4 دختر و 4 پسر که دوسشون داری رو بنویس؟(فقط اسمشون)
19.جز نام یاسی برای خودت چه نامی رو دوست داری؟
20.شده یه فلاسک چای رو تو نیم ساعت تنهایی بخوری؟

بخش سوم
21.روزانه چند لیوان چای میخوری؟
22.شوری,تلخی,شیرینی,ترشی,تند, کدوم طعم رو بیشتر دوست داری؟
23.شده یه پرنده رو با تیر بزنی بعد از شدت پشیمونی گریت بگیره؟
24.تا حالا موهاتو تیغ زدی,یعنی تا ته بتراشی؟چند ساله بودی؟
25.چند روز به چند روز صله ي رحم میکنی؟
26.روزانه چند بار مسواک میزنی؟
27.چرا من اینقدر سوال میپرسم؟
28.نظرت راجع به حافظ شیرازی چیه؟
سعدی؟
مولانا؟
خواجه؟
نظامی؟
فردوسی؟
29.نظرت راجه به پسرای مجردی که ابرو تمیز میکنن چیه؟
30.تا حالا شده بدون بی حسی و یا بیهوشی جایی از بدنت(مثلا دستت) رو بخیه بزنن؟

بخش چهارم
.31وقتی آدم دلش برا هیچ کس و هیچ چیز تنگ نمیشه فکر میکنی خوبه یا بد؟
32.بهترین لحظه زندگیت رو توصیف کن برام.
33.تا حالا عقرب نیشت زده؟زنبور چی؟
34.زیر آب نفس گرفتی؟چند ثانیه بوده؟
35.دوران مدرسه موقع ناهار با دوستات شرط بندی کردی که نوشابه رو یه نفس بخورین؟معمولا برنده بودی یا بازنده؟
36.شده 3_4 صبح شام بخوری؟
37.مخلوط آرد و روغن و شکر خوردی؟
38.شده با پسرها درگیری فیزیکی(کتک کاری)پیدا کنی؟
39.شده با خشم بری تو صورت یه پسر که از ترس فرار کنه؟
40.شده به چشم های یه نفر خیره بشی,جوری که متوجه اطرافت نباشی؟

بخش پنجم
41.تو ساحل یادگاری نوشتی؟
42.شده شب تا صبح کنار دریا بشینی و لذت ببری(از تماشای دریا)؟
43.دریا رو تو شب دوست داری یا تو روز؟
44.کاپیتان تیم ورزشی بودی؟چه ورزشی؟
45.از یه پسر بیشتر خوش قیافه بودنش رو ترجیح میدی یا خوش چهره بودنش رو؟(از نظر ظاهر) يا خوش رفتار بودنشو؟
46.لبخند ها رو بیشتر دوست داری یا نگاهها رو؟کدوم بیشتر جذبت میکنه؟
47.بلدی تا 40 بشماری؟بشمار؟
48.آلوچه بیشتر دوست داری یا پفک؟
49.دوست داری بعد از مرگ(انشالله 120 سال عمر کنی) معروف و مشهور بشی؟
50.از چه سنی معنی دوست داشتن رو واقعا درک کردی؟

بازم هست ها:39:

روزگار خوش

Borna66
08-09-2010, 01:47 PM
ادامه ي سوالاتم:36:

بخش اول
.51تا حالا الاغ سواری کردی؟
52.از وسایل بازی شهر بازی هاکدوم رو بیشتر دوست داری,کدوم بهت بیشتر هیجان میده؟
53.در آینده اسم بچت رو چی میذاری؟
54.فکر میکنی چه چیزی تو زندگی از همه چی برات مهمتره(با دید کلی و همچنین عمیق جواب بده)؟
55.کسی که افکارت رو همیشه به سمت بهترین سوق داده کی بوده(منظورم یه جور الگوی انسانیه)؟
56.هر چی به ذهنت رسید بنویس:
_قلب(از نظر علمی)
_قلب(از نظر احساسی)
_بستنی
_کاهو
_ببر
_شیر(حیوان)
_شیر(نوشیدنی)
_آب هویج
_ریحان(سبزی)
_دمپایی
_صدف(خوراکی)
_صدف(تزیینی)
_ساعت
_چشم
57.از ارتفاع میترسی؟ تا چه حد؟
58.دوست داری با چتر از هواپیما بپری پایین؟
59.تا حالا خودت رو تنبیه کردی؟ چطوري؟
60.شده حسرت نگفتن یه جمله عذابت بده؟ چرا؟

بخش دوم
61.براي ابراز احساسات راحتی؟ چگونه/
62.تا حالا حال مدیر مدرسه رو گرفتی؟(بد آموزی نباشه, فقط سواله)؟
63.از میوه ها کدوم رو بیشتر دوست داری؟
64.از حیوونا چی را بيشتر دوست ذاري؟
65.رمان گندم(م.مودب پور)رو خوندی؟چرا نخوندی؟بخون باشه؟
66.با دید خودت این شعر رو تفسیر کن:
کسی به یاد مریم های پر پر کسی به فکر کوچ کفترا نیست...
67.توی اتاقت عکس کسی رو به دیوار زدی؟کی؟
68.با روسری ماهی گرفتی؟ چطوري؟
69.چرا اینجا کاربرا زیاد از دکمه تشکر استفاده نمیکنن؟
70.با توپ روپایی زدی؟چند تا؟

بخش سوم
71.هر جا و هر وقت گریت بگیره ,گریه میکنی یا ترجیح میدی تو تنهایی گریه کنی؟
72.شده یه بچه رو تو خیابون ببینی که داره با حسرت به یه لباس یا ماده خوراکی نگاه میکنه؟عکس العملت چی بوده؟
73.تا حالا یه انسان مرده رو از نزدیک و توی کفن دیدی؟میترسی؟
74.سنگ صفرا دیدی؟(سنگ کیسه ی صفرا)
75.اگه یه بچه ی 2_2.5 ساله ازت بپرسه چرا وقتی توپ میره تو دروازه میگن gool(گل) چه جوری بهش توضیح میدی که متوجه بشه؟(با توجه به معنای گل درزبان ما)
76.اگه یه بچه 3_4 ساله غافلگیرانه بیاد ماچت(بوس) کنه و بگه دوست دارم عکس العملت چیه؟برات پیش اومده؟
77.الان خودت رو یه مامان تصور کن,یه دختر همسن خودت هم داری,از کدوم یک از کارهایی که الان انجام میدی منعش میکردی؟
78.فکر میکنی لوله کشی ساختمان راحت تره یه سیم کشی برق؟تا حالا این کارها رو انجام دادی؟
79.تا حالا 7 نفر رو سوار یه موتور دیدی؟فکر میکنی میشه 7 نفر سوار یه موتور بشن؟
80.از رنگها رنگی که به آرامشت کمک میکنه رو بنویس؟

بخش چهارم
81.در دوران مدرسه تیاتر بازی کردی؟چه نقش هایی؟
82.به کدوم یک از روزهای هفته بیشتر علاقه داری؟چرا؟
83.با ازدواج های سنتی موافقی یا ازدواج های مدرن و امروزی؟میتونی کمی از تفاوتشون رو بنویسی؟
84.از کدوم شخصیت کارتونی بیشتر خوشت میاد؟
85.ترجیح میدی توی یه مزرعه ی بزرگ و زیبا زندگی کنی یا توی یه برج بزرگ با بهترین امکانات در یه شهر بزرگ؟
86.یه زندگی ایده ال رو واسه خودت شرح بده؟یعنی به چه چیزهایی نیاز داری تا یه زندگی ایده ال داشته باشی؟
87.فکر میکنی خرد آدمها به سطح سوادشون بستگی داره؟یعنی کسی که دکترا داشته باشه از یه آدم دیپلمه یا حتی بی سواد خردش بیشتره؟
88.چند بیت شعر برام بنویس؟
90.یه سوال مهم از یکی از کاربرا بپرس؟
سوال اخري در اين تاپيك
91- طه رو با چي كشي اينقدر سوال مي پرسه ؟:39:

بازم هست كه سره فرصت مطرح مي كنيم:45:

روزگار خوش

Dr.Mobile
08-10-2010, 07:29 PM
منم دوباره دسته پر امدم:36:
1. تا حالا شده زود قضاوت کنی ؟
2. اخلاقت تو باشگاه چقدر با بیرون متفاوته ؟
3. واقعا تیز هوشی یا .... ؟
4. خوشحالی مدرسه ی تیزهوشان میری ؟
5. وقتی فهمیدی مدرسه ی تیزهوشان قبول شدی چیکار کردی ؟
6. مغرور هستی یا نه ؟
17. تا حالا دلت شکسته ؟
8. تا حالا دل شکوندی ؟
9. مدرسه رفتن رو دوست داری ؟
10. تا حالا از دیوار بالا رفتی ؟

Dr.Mobile
08-10-2010, 07:30 PM
اینارم بجواب

بعد از خدا کی رو بیشتر از همه دوست داری؟

چقدر برای خودت وقت میزاری؟

چقدر برای دوستان وقت میزاری؟

چقدر برای خانواده وقت میزاری؟

چقدر برای خدا وقت میزاری؟

Dr.Mobile
08-10-2010, 07:33 PM
خب سلام میخوام دیگه سوالات واضح بپرسم ک گیج نشی...........:39:

سلام

خوبی؟

خوشی؟

زندگی بکامته یا نه؟

چی چیزی تو این دنیا خوشحالت میکنه؟

الان دلت برا کی تنگ شده و دوست داری ببینیش؟

دوست داری تو دانشگاه چه رشته ای ديگهبخونی؟

آدم هنرمندی هستی؟اصلا هنری داری؟

دختر ساده ای هستی یا فشنی؟

سیاه یا سفید؟

دوغ یا نوشابه؟

چیپس یا پفک؟

بستنی یا آب طالبی؟

دوست داشتن بهتره یا عشق؟

کدومو انتخاب میکنی؟کسیو ک دوسش داری یا کسیو ک دوست داره؟

اگه الان یه خودکار بت بدن و واسه یه کلمه جوهر داشته باشه اون کلمه چیه؟

رفیق بی کلک؟

میگن مردها سر وته یه کرباسن راست میگن ب نظرت؟

به نظرت دختر خوب زیاد هست یا پسر خوب؟

نماز میخونی؟روزه میگیری؟

سوالام واضح بودن یا هنوزم........؟

دیگه مشکل تو اگه واضح نیستن....مگه نه؟

امضام چطوره؟

آواتارم چی؟

فعلا همين كافيه:39:

مژگان
08-11-2010, 08:08 PM
من كه خيلي شناخت ازتون پيدا كردم:159: همش گفتي نيست خطرناك بعضي هايش:77: و بيشترشون عالي هست و كمتر در هر خانوم متشخص و فعالي پيدا ميشه اما در شما بوده هست:281:
نمونه هاي ويژگي ها شما:
فعال و كوشا در هر كاري:104:
مهربون و با محبت در رفتار و گفتار:104:
وظيفه شناس و مسئوليت پذير در وظايف:104:
مودب و با احترام در كلام و گفتار:104:
معلومات خوب در زمينه هاي مختلف:104:
اهميت ويژه به زندگي كردن نه زنده بودن!:104:
طه كش:159::265:
.......
و... خيلي ويژگي هاي منحصر فرد شما كه گفتنش سخته:281:
من شخصا خيلي خوشحال كه با انساني هم چون شما كه واقعا ادم هستيد آشنا شدم (توي اين دوره زمون ادم بودن خياي سخته:79:)و براي اشاعه ي اطلاعات مختلف براي هم نوعان خود در يك محيط مجاز واقعي در كنارتون فعاليت مي كنيم .
از خداوند متعال متشكرم كه افرادي هم چون شما رو آشنا كرد تا در كنا شما بتوانيم بهتر به ديگران كمك كنيم در حدتوان خود.

خوب در ادامه تاپيك بيشتر هواتون دارم با سوالات مخلف از طرف ارتش طه:59:
روزگار خوش

هیچ کدوم اینا نبود ...من گفتم فقط از مطالبم ....نه از اطلاعاتی که از صندلی داغ به دست اوردید !:265:

مژگان
08-11-2010, 08:20 PM
اينم يه سري ديگه......حالا بگو چرا سوال كم نميپرسي!!!

5- خنده رویی؟
7- اشپزی بلدی؟ چه غذایی؟
9- احساساتی هستی؟

روزگار خوش

با وجودی که هیچ کسی نه به سوالم اهمیت داد نه به خواسته ام _ سوالها کم باشه وهر شخصی هم یک بار _ بازم من شرمنده اتون می کنم وبه سوالات جواب میدم . ولی خواهشا دیگه سوال کیلویی نپرسید که جواب نمیدم :167::167::167:حتی شما:59:

اولین چیز نیست باید بگی اولین کار که زدن کتری به برقه وبعد هم دوش گرفتن وصبحونه شوشو رو اماده کردن وبا کلی ناز ونوازش شوشو رو بیدار کردنه :26:...ولی بعدش فکر می کنم به برنامه های اونروزم !

اره ...بخاطر سوتی که دادم وحتی کسی هم متوجه نشده بود .گاهی به کاری که کردم .یا فکری که تو مخم اومده ...اره ..زیاد

نه ، دوس ندارم !

مطمئن باش اون دوست من نیست .همه میدونن که همچین کار مزخرفی رو نباید با من بکنن:265:

5- خنده رویی؟
اره .البته تو ظاهر اولیه ام اصلا ...راستش همه بهم گفتن تو اولین برخورد ازمن ترسیدند که چقدر خشک وجدی ام ...و صد البته خنده رویی هم در حد اعتدال دارم .

صد البته _ دوروز در هفته رو به نظافت خونه اختصاص دادم که تو یک روزش لباس هم شسته می شه وتو اون یکی دیگه زیر مبلها باید تمیز بشه یعنی سعی کردم کارا رو تو این دوروز پخش کنم . اره .من خیلی برنامه ریزی دو س دارم ولی این اصلا به این منظور نیست که دائم دفتر دستکت دستمه ودارم یادداشت می کنم که فردا چیکار باید بکنم ؟خب وقتی از شب تو ذهنم معلوم می کنم ناهار فردا چی باشه یا تا ظهر چیکار کنم یا عصری برای تفریح خودم چه برنامه ای داشت باشم ؟...می شه برنامه ریزی دیگه :170:

7- اشپزی بلدی؟ چه غذایی؟
طه ...خداییش چند بار باید به سوالات تکراری جواب بدم ؟:114::114::114::114: یکی از علایق خونه داری من همین اشپزیه (http://ninijon.persianblog.ir/tag/%D8%A2%D8%B4%D9%BE%D8%B2%DB%8C)

آره ...هر کسی یک جور .من تو قطره شبنم ...تو نگاه ملتمسانه سگ خونگیم ...تو سوسکیکه با زحمت داره از یه شیب بالا میره ... تو گریه ها وخنده های یه نوزاد ...تو ....فقط وجود خدا رو می بینم وحسش می کنم با تمام وجودم حسش می کنم:79:

9- احساساتی هستی؟
آره ..متاسفانه اره:26:

Borna66
08-11-2010, 09:12 PM
هیچ کدوم اینا نبود ...من گفتم فقط از مطالبم ....نه از اطلاعاتی که از صندلی داغ به دست اوردید !:265:

من هرچي خودم با توجه به شناخت خودم در طول مدت اشنايي بود و همين:36:

با وجودی که هیچ کسی نه به سوالم اهمیت داد نه به خواسته ام _ سوالها کم باشه وهر شخصی هم یک بار _ بازم من شرمنده اتون می کنم وبه سوالات جواب میدم . ولی خواهشا دیگه سوال کیلویی نپرسید که جواب نمیدم :167::167::167:حتی شما:59:

اولین چیز نیست باید بگی اولین کار که زدن کتری به برقه وبعد هم دوش گرفتن وصبحونه شوشو رو اماده کردن وبا کلی ناز ونوازش شوشو رو بیدار کردنه :26:...ولی بعدش فکر می کنم به برنامه های اونروزم !

اره ...بخاطر سوتی که دادم وحتی کسی هم متوجه نشده بود .گاهی به کاری که کردم .یا فکری که تو مخم اومده ...اره ..زیاد

نه ، دوس ندارم !

مطمئن باش اون دوست من نیست .همه میدونن که همچین کار مزخرفی رو نباید با من بکنن:265:

5- خنده رویی؟
اره .البته تو ظاهر اولیه ام اصلا ...راستش همه بهم گفتن تو اولین برخورد ازمن ترسیدند که چقدر خشک وجدی ام ...و صد البته خنده رویی هم در حد اعتدال دارم .

صد البته _ دوروز در هفته رو به نظافت خونه اختصاص دادم که تو یک روزش لباس هم شسته می شه وتو اون یکی دیگه زیر مبلها باید تمیز بشه یعنی سعی کردم کارا رو تو این دوروز پخش کنم . اره .من خیلی برنامه ریزی دو س دارم ولی این اصلا به این منظور نیست که دائم دفتر دستکت دستمه ودارم یادداشت می کنم که فردا چیکار باید بکنم ؟خب وقتی از شب تو ذهنم معلوم می کنم ناهار فردا چی باشه یا تا ظهر چیکار کنم یا عصری برای تفریح خودم چه برنامه ای داشت باشم ؟...می شه برنامه ریزی دیگه :170:

7- اشپزی بلدی؟ چه غذایی؟
طه ...خداییش چند بار باید به سوالات تکراری جواب بدم ؟:114::114::114::114: یکی از علایق خونه داری من همین اشپزیه (http://pnu-club.com/redirector.php?url=http%3a%2f%2fninijon.persianblo g.ir%2ftag%2f%25d8%25a2%25d8%25b4%25d9%25be%25d8%2 5b2%25db%258c)

آره ...هر کسی یک جور .من تو قطره شبنم ...تو نگاه ملتمسانه سگ خونگیم ...تو سوسکیکه با زحمت داره از یه شیب بالا میره ... تو گریه ها وخنده های یه نوزاد ...تو ....فقط وجود خدا رو می بینم وحسش می کنم با تمام وجودم حسش می کنم:79:

9- احساساتی هستی؟
آره ..متاسفانه اره:26:

عجب هاااااااااااا:97:
من كجا سوال كيلويي پرسيدم !!!!:114:
مي بينيد كه هيمشه طبق قوانين تاپيك سوال هايم رو مطرح يا بخش و بخش مي كنم:109:
شيطونه ميگه اعتصاب كنم :159:و ديگه........

مژگان
08-11-2010, 09:43 PM
سلام
خوبی
باز اومدم با 50 سوال داغ!!:45: بازم هست:36:

بخش اول
3.شده وقتی کنار یه نفر هستی قلبت تالاپ تولوپ کنه اونم جوری که صداش(صدای قلبت) دیوونت کنه؟
5.قورباغه تو دستت گرفتی؟
6.ميگو خوردی؟
9.شده همسرت هر روز برات چند شاخه گل (باعلاقه)بیاره؟فکر میکنی تو میتونی این کار رو انجام بدی,یعنی هر روز براي یه نفر چند شاخه گل هدیه بدی؟

بخش دوم
12.مسلمونی؟ چرا؟
14.قرآن رو به فارسی خوندی,اگه آره برات سوالی پیش اومده که برای پاسخش به مرجع رجوع کنی؟
16.از نظر مردم وابسته و معتقد به ادیان و مذاهب(اسلام,مسیحیت,زرتشتیا, یهودیان و ....) مختلف دین خودشون کاملترین دین است,فکر میکنی اعمال همه با یک میزان سنجیده میشه؟

بخش سوم
سعدی؟
مولانا؟
خواجه؟
نظامی؟
فردوسی؟

بخش چهارم
35.دوران مدرسه موقع ناهار با دوستات شرط بندی کردی که نوشابه رو یه نفس بخورین؟معمولا برنده بودی یا بازنده؟

بخش پنجم
45.از یه پسر بیشتر خوش قیافه بودنش رو ترجیح میدی یا خوش چهره بودنش رو؟(از نظر ظاهر) يا خوش رفتار بودنشو؟

روزگار خوش

ادامه ي سوالاتم:36:

بخش اول
54.فکر میکنی چه چیزی تو زندگی از همه چی برات مهمتره(با دید کلی و همچنین عمیق جواب بده)؟
55.کسی که افکارت رو همیشه به سمت بهترین سوق داده کی بوده(منظورم یه جور الگوی انسانیه)؟
_قلب(از نظر علمی)
_قلب(از نظر احساسی)
_بستنی
_کاهو
_ببر
_شیر(حیوان)
_شیر(نوشیدنی)
_آب هویج
_ریحان(سبزی)
_دمپایی
_صدف(خوراکی)
_صدف(تزیینی)
_ساعت
_چشم

بخش دوم

بخش سوم
72.شده یه بچه رو تو خیابون ببینی که داره با حسرت به یه لباس یا ماده خوراکی نگاه میکنه؟عکس العملت چی بوده؟
75.اگه یه بچه ی 2_2.5 ساله ازت بپرسه چرا وقتی توپ میره تو دروازه میگن gool(گل) چه جوری بهش توضیح میدی که متوجه بشه؟(با توجه به معنای گل درزبان ما)
76.اگه یه بچه 3_4 ساله غافلگیرانه بیاد ماچت(بوس) کنه و بگه دوست دارم عکس العملت چیه؟برات پیش اومده؟
77.الان خودت رو یه مامان تصور کن,یه دختر همسن خودت هم داری,از کدوم یک از کارهایی که الان انجام میدی منعش میکردی؟
78.فکر میکنی لوله کشی ساختمان راحت تره یه سیم کشی برق؟تا حالا این کارها رو انجام دادی؟

بخش چهارم
83.با ازدواج های سنتی موافقی یا ازدواج های مدرن و امروزی؟میتونی کمی از تفاوتشون رو بنویسی؟
85.ترجیح میدی توی یه مزرعه ی بزرگ و زیبا زندگی کنی یا توی یه برج بزرگ با بهترین امکانات در یه شهر بزرگ؟
86.یه زندگی ایده ال رو واسه خودت شرح بده؟یعنی به چه چیزهایی نیاز داری تا یه زندگی ایده ال داشته باشی؟
87.فکر میکنی خرد آدمها به سطح سوادشون بستگی داره؟یعنی کسی که دکترا داشته باشه از یه آدم دیپلمه یا حتی بی سواد خردش بیشتره؟
سوال اخري در اين تاپيك
91- طه رو با چي كشي اينقدر سوال مي پرسه ؟:39:

بازم هست كه سره فرصت مطرح مي كنيم:45:

روزگار خوش

:159::159::159::159::159::159:

بخش اول
نه ...فکر کنم این کاررو میمون می کنه !:55::55::55:

نه ..خدا رو شکر اصلا ...:56:

اره :26:

آره ...تو همین سفر اخیرم خودم با دست خودم بهش نون دادم !:109:

5.قورباغه تو دستت گرفتی؟
نه

6.ميگو خوردی؟
:48::48: وا چرا باید یه همچین غذای لذیذی رو نخورده باشم ؟! ...مثل اینکه اصلا به وبلاگم هم یه نگاهی نکردی:167::167::167:

من از شنا کردن تو دریا متنفرم :240:

نه سرمو که اقا خره دندون نگرفته از خواب نازنینم برای یه همچین تفریح خنکی بگذرم :39:

نه _ نه

از نداشتن آرامش خیال وفکر

بخش دوم
12.مسلمونی؟ چرا؟
نه
نه
باز فردا سوال پیچم نکنید که از باشگاه میرم .مگه نگفتم سوال اعتقادی جواب بده نیستم :265::265::265: فکر می کنم اصلا منو در نظر نمیگیرید وبه خواسته ام توجه ندارید:114:

همه دینها برای سر کار گذاشتن مردمه :164:...اینکه وقتی قبول کنی خدا هست انگار مجبور ی تبعات قبول داشتن یه دین رو هم پذیرا باشی ....نه ..من اعتقاد ندارم

:169::169: فکر کنم اره

شما فکر می کنید من اگه اسم بلد بودم تا بحال نی نی دار نمی شدم :39: دو سه تا دوس دارم ولی نمیدونم واقعا برای بچه ام انتخاب می کنم یا نه ...مثلا یاشار _ بنیا مین _ گلاره

حالا چرا یاسی ...کی گفته اصلا این اسم رو دوس دارم ؟!:169::169: من واقعا عاشق اسم خودمم

نه .اونقدرا چای خور نیستم .یکی دوتا در طول روز میخورم اونم خیلی باید خوش رنگ وتازه دم کشیده ومرغوب باشه .فقط چای یونی که با وجودی که اشغاله بهم مزه میده !:26:

بخش سوم
سه تا فنجون نصفه یا چهارتا ...

گفتم ...به خداااااااااااا گفتم تندی

نه .مگه مرض دارم ؟:169:

نه .مگه خل بودم ؟:55::55:

من عاشق دوستان ودوروبری هامم .بیشترین تماس واحوال پرسی همیشه تو جمع ،از طرف من بودم واز این کار لذت می برم

دوبار واگه بیرون برم حتما قبل از بیرون رفتن هم این کاررو انجام میدم

می گن مرض داشتن که شاخ ودم نداره :55:

سعدی؟
مولانا؟
خواجه؟
نظامی؟
فردوسی؟

گفتم که:161::161::161::161:......شعر دوس ندارم انوقت شوشو شعر می گه واشعار خیام هم از حفظه تازه من شعرهاشو نگهداری هم می کنم

خاک تو سرشون حالمو بهم می زنن:114::114:

نه خدا رو شکر

بخش چهارم
بستگی داره .هیچ چیزی مطلقا بد یا خوب نیست ..یادت باشه !

وقتی تونستم رو پای خودم بایستم .وقتی محتاج دوروبری هام در عین محتاج بودن نشدم .وقتی به همه ....بیخیال ...عالی بود اون دورانم

نه

من تایم نگرفتم .ولی وقتی برای شنا رفتم جزو اخرین نفراتی بودم که سرشو از زیر اب اورد بیرون ! می تونم طول استخر ارمغان رو بدون نفس گیری شنا کرال برم !!!

متاسفانه اصلا اینجوری نبودم :26:

اره تا دلتون بخواددددد....وقتی شام میخوریم یا از بیرون بیایم فرقی نمی کنه اگه بیدار بمونیم وفیلم ببینیم یا یه بحث خوب با شوشو داشته باشم بعدش بخاطر گرسنگی شوشو پاشدم ودوباره شام درست کردم وخودم هم یه ناخنکی بهش زدم :56:

نون روغنی یا نون جوشی می شه ...نه ؟...نون جوشی مشهدیا می گن ...اره ؟

آره ...نسبتا زیاد:26: واقعا بعضیاشون کاری می کنن که کتک کمترین عکس العمله

اره ...طفلکی ...ش ...ید به خودش:55::55:

امکان نداره .متاسفانه نقطه مقابل شم وبیشتر مواقع اطرافیانم ونمی بینم

بخش پنجم
اره

اره ....خیللللللللللللللللییییی ییییی

دریا زیباست .برای دیدن زیبایی فرقی نمی کنه روز باشه یا شب !

بسکتبال دوره راهنمایی

اول برام فرق خوش قیافه با خوش چهره رو بگو !:169::169::169: اول باید یه چیزی در ظاهر باشه تا جلب بقیه خصلت هاش بشم یا نه ...اخه

نگاه

تا 40:55::55::55::55::55:

آلوچه اونم ترشش:210::210:

نه واقعا مسخره اس

16

روزگار خوش
[/QUOTE]

[QUOTE=Borna66;116553]ادامه ي سوالاتم:36:

قبل از هر چیز اینها جوابهای منه وقبولیات زندگی من .من نه قصد توهین به کسی دارم ونه خدایی نکرده رد شخصیت یکی رو ...من اینجوری فکر می کنم وعمل می کنم ودلیل هم نمی شه هر کسی که اینجوری نباشه از دید من بده ...با شه ؟...جوابمو سو برداشت شخصی نکنید هان :281: خب ؟

بخش اول

اره

طه حالت خوبه ؟....تو اینو پرسیدی باید صبر می کردی ببینی من چی جوابی می دادم .من که با کل شهر بازی مخالفم وخوشم نمیاد اخه این چه سوالیه؟ ...سر کاریه یا مچ گیری؟ ...نمیدونم چرا واقعا بهم حس بدی میده :97:

گفتم ...برو بالاتر بخونش ...الان یاشار وبنیامین وگلاره دوس دارم ولی چند سال بعد نمیدونم چی ؟

حفظ شخصیت انسانی خودم .به احد الناسی اجازه شوخی بیجا ،شکستن غرور، وبی محلی بدون دلیل وبی احترامی رو نمیدم وبدجوری جواب کسی رو میدم که نفهمه با من چه طوری صحبت ککه

شوشو
_قلب(از نظر علمی)
دومین عضو بدبخت !!! _ اولیش مغزه _

_قلب(از نظر احساسی)
بدون عقل کارش ناقصه

_بستنی
فقط بستنی یخی همون آلاسکا خودمون

_کاهو
تو سالاد عالی می شه

_ببر
از من ضعیف تره !!!:59:

_شیر(حیوان)
خودممم

_شیر(نوشیدنی)
متاسفانه زیاد به معده ام سازگار نیست

_آب هویج
خنکش عالی می شه

_ریحان(سبزی)
عجب عطر وبویی داره واقعا با کباب ودوغ می چسبه :63:

_دمپایی
دائما تو خونه پامه

_صدف(خوراکی)
خوشمزه اس ...امتحانش کنید :91::91:

_صدف(تزیینی)
قشنگه

_ساعت
بدون اون یه چیزی کم دارم .امکان نداره پشت دستم نباشه

_چشم
پررمز وراز ترین عضو صورت .صادقترین عضو

:167::167::167::167::167: من گفتم اره

با توجه به جواب بالا ...عمرا:159::159:

آره ...بیخیال شو...اونقدری خودم عذاب دادم وشکنجه دادم که شوشو دلش برام سوخته _ قبلا که نبود در ودیوار دلشون برام می سوخت _

آره ...خب اصلش این بود که همونجا یمی گفتم .مثل یه جواب دادن خوب ومنطقی مثل مممم......مثلا یه حس اشتباهی که شخص دیگه ای داشته ومن باید بهش می گفتم که اشتباه فکر می کنه ....مثل ارامش دادن به یه نفر که بعدا خودم وسرزنش کردم بخاطر تاخیر چند ساعته خودم در ارامش دادنش

بخش دوم
تقریبا اره ...اصلاآره آره اس

نه یادم نمیاد ....زیاد دردسر ساز نبودم ....البته نمی شه بهش بگی حالگیری .موقع ما گیر سه پیچ میدادن به ناخن هااا یک بار که دیر رسیدم مدرسه ورفتم تو دفتر مدیر هم به ناخن هام گیر داد بعد دید باز هفته بعد همون آش وهمون کاسه اس کلی بیچاره گی کشیدیم که بهش بگم من بدبخت باید هر 4 یا 5 روز ناخن کوتاه کنم وگرنه قصد کل کل کردن با تو ایکبیری رو ندارم :39::39:

انار...هلو _ ولی بغیر از خربزه وکی وی می شه بگی همه میوه ها از دست من در امان نیستند:39:

همه رو ...همه ...یادمه که این سوال رو هم جواب دادم هان :167::167::167::167:

نه ...نمیخونم:240: .من فقط رمان تاریخی میخونم

:265::265::265: مگه نگفتم !

خودم وشوشو:26:

نه

برای اینکه دستشو درد می گیره:39: ...شاید اصلا مطالب رو نمیخونن ؟!:169: مثلا خودت خیلی از من تشکر می کنی ..هان ؟:45::45::39:

نخیر ...ادم الاف بیکارم مگه :39:

بخش سوم
تنهایی .تا جایی که تونستم هیچ کسی گریه منو ندیده ...دوس ندارم

:168::168::168::168: پدرم که در اومده هیچی پدر جدابادم و هم دراوردم برای این منظره ..تا مدتها هم حال همه رو گرفتم .فکر می کنی عکس العملم چی بوده ؟...مثل هر انسان دیگه ای:281:

:168::168::168::168::168: پدرم رو ...نه نمی ترسم .فقط حالم گرفته میشه
نه ...ولی سنگ کلیه دیدم :59:

اول بهش می گم ای جووووووووووونی:39: یعنی چی میخوای الان برای تو توضیح بدم ؟!:39:

غشق وضعف می کنم براش وبهش می گم منم دوسش دارم ومی بوسمش وخیلی ازش بخاطر مهربونیش تشکر می کنم ....آره ...وروجک خواهرم این کاررو کرده

هیچ کدوم:39: مگه می گفتی از کدوم کارای زمان دختر بودنت منعش می کردی باید می گفتم همش :55::55::55:

نه نه ...هر کاری زحمات وسخت یخودش رو داره

6 نفر دیدم ..خیلی هم ترسیدم .مرد وخانمش یه بچه جلو دوتا بین خودش وخانمش ویکی هم بغل خانومش

موسیقی به ارامشم کمک می کنه نه رنگ

بخش چهارم
ای بترکی تو با این سوالاتت :55::55::55:

اره خیلی . یکی از مهمان ها بودم .دختر سربه هوا خانواده ...ممم ..زیاد بوده

دوشنبه ولی نمیدونستم چرا .....یک بار یه سایتی رو پیدا کردم وفهمیدم من روز دوشنبه به دنیا اومده بودم !

سنتی منظورت ندیدن دختر پسر از قبله یا خواستگاری رفتن قوم وایل وتباره ؟...هان ؟....وقتی عقل ومنظق واحساست در میون باشه مهم نیست کدوم روش ولی مطئنا این که پسر ودختر همدیگررو روز خواستگاری ببینند ..نه با این خیلی مخالفم واصلا راستش نمیدونم یعنی چی ؟!!!!

به خدا الان یادم نمیاد ...باید زیاد فکر کنم

هر دو شودوس دارم. ولی اگه بخواد طولانی مدت باشه زنذگی مدرن رو ترجیح میدم هر چند که قرار باشه با سوالات کیلویی تو یکی از کت وکول بیفتم !:39::55::55::55:

مادیات وتحصیلات در حد خوب وشایسته باشه .منو همینی که هستم قبول داشته باشند ومنم با کسی که دارای شخصیت خودشه کنار بیام .اینها به این معنی نمی شه که هر کدوممون ساز خودمون رو بزنیم هان ..نه ؟...درک ومحبت وگذشت واحترام متقابل

مطمئنا نه ...ولی قبول کن اکثریت داره اگه عمومیت نداشته باشه .بلاخره یه تفاوتی هایی تو کسی که تحصیل کرده با اونی که نکرده هست گو اینکه من وشما بارها شاهد عکس این قضیه باشیم .ولی رو هم رفته اکثریت داره !

چر اینقده طه سوال کیلویی می پرسه ؟..چرا اونهایی که از من سوال پرسیدند به تنها سوال مطرح شده از جانب من بی توجه بودند ؟

سوال اخري در اين تاپيك
91- طه رو با چي كشي اينقدر سوال مي پرسه ؟
چی ؟یعنی بکشمت ؟...تو از حالا خودت رو مرده فرض کن :55::55::55:

مژگان
08-11-2010, 09:55 PM
منم دوباره دسته پر امدم:36:
6. مغرور هستی یا نه ؟
17. تا حالا دلت شکسته ؟
8. تا حالا دل شکوندی ؟

اینارم بجواب

خب سلام میخوام دیگه سوالات واضح بپرسم ک گیج نشی...........:39:

سلام

خوبی؟

خوشی؟

زندگی بکامته یا نه؟

دوست داری تو دانشگاه چه رشته ای ديگهبخونی؟

سیاه یا سفید؟

دوغ یا نوشابه؟

چیپس یا پفک؟

بستنی یا آب طالبی؟

دوست داشتن بهتره یا عشق؟

رفیق بی کلک؟

نماز میخونی؟روزه میگیری؟

امضام چطوره؟

آواتارم چی؟

فعلا همين كافيه:39:

:56::56::56::56::56:

یه موقعی اره .....ولی چندین ساله به ندرت این اتفاق می افته _ قبلا جواب داده بودم _ :167:

من همینم که هستم فرقی نمی کنه کجا باشم .فقط تو دنیای واقعی با کسی عمرا اگه کل کل کنم یا شوخی کنم .اینجا سربه سرطه یا بعضی اقایون می ذارم اونم مطمئنم که این افراد پاشون وبیش از حد گلیم خودشون دراز نمیکنن تنها چیزی که تو دنیای واقعی ندارم همین اخلاقه که اینجا دارم .واینکه به پسری روی خوش نشون بدم باز اینجا یه باطومی تفنگی چیزی به شما اشانتیون میدم تو دنیای واقعی عمرا

نمیدونم بهش کلمه تیز هوشی تعلق می گیره یا نه ؟...ولی میدونم خیلی یا استعدادم

:59::59::59:

6. مغرور هستی یا نه ؟
خیلی خیلی .ولی یه غرور درست ...نه گند دماغی:109:

17. تا حالا دلت شکسته ؟
خدایاااااااااااااااااااا این پسر همسایمون رو کفن کن ....چقدر سوال تکراری :167: این سوالت وسوال بعدی رو جواب داد من که:112: ...ای خدااااااااااا:79: آره خیلی هم شکسته اونم از افراد درجه یک دوروبرم !

8. تا حالا دل شکوندی ؟

:26: آره .یکیش که خیلی یادمه ....بعد هم به غلط کردن افتادم که چرا یه همچین حرفی از دهنم پریده بیرون .طفلک می گفت باشه عیبی نداره ولی مگه من ول کن بودم .خیلی حالم هنوز هم از به یاد اوردن همون یه کلمه گرفته می شه

خیلی زیاد دوس دارم . اونقدری که وقتی منو می خوان تو قبر بذارند پشت نیکمت تو قبرم کنن

مگه من پیشی ام ؟:59:

بازم خدا ...تا ده دفعه بپرسی بازم خدا . بدون منت میده بدون غرض می گیره

در حد قابل قبول ...خوبه :109:

زیاد ...همیشه منم که تماس می گیرم وجویای احوالشون می شم .سراغ کارای نصفشون ومی گیرم !

در حد رفع تمام نیازهاشون

اون وقت وساعت نداره .در بهترین شرایط وبدترین شرایط وحتی تو عجیب ترین مکانها وزمانها اونه که کنارمه !

سلام
علیک :39:

خوبی؟
چه انتظارات بیخودی ! با این همه سوالات در هم میخوای خوب باشم .مگه میدون باره میوه اس ؟:39::39::59:

خوشی؟
دائم الخوشم !:227::227::227::227:

زندگی بکامته یا نه؟
اره خیلی خدا رو شکر:79::79::79:

بروفق مراد بودن زندگی از دیدگاه وخواسته های خودم ....البته اولش سلامتی وارامش خیال

هیچ کسی ...شوشو تازه رفته ومن نسبتا تعلقاتم کمه :59:

دوست داری تو دانشگاه چه رشته ای ديگه بخونی؟
اقتصاد وهم خیلی دوس دارم اگه ارشد رشته ام نشد شاید برم اقتصاد _ می گم شاید بخاطر اینکه حیفم میاد ارشد رشته خودمو نخونم. ولی تو ارشد بقیه رشته ها اقتصاد بیشتر راضیم می کنه ، در حال حاضر دانشگاه ارشد رشته منو نداره :164:_

من خیلی کدبانوام .اگه بشه بهش گفت هنر...یه موقعی فرش می بافتم ویه سری هنرهای اینجوری هم بلد بودم .دیپلم ارایشگری وپیرایش هم دارم ...حالا نمیدونم دیگه :26:

اگه قرار باشه بین این دو گزینه یکی رو انتخاب کنم که صد البته اصلا فشن نیستم وخوشم هم نمیاد ولی ساده نیستم ...همون راه راه بهتره !!!:55::55::55:

سیاه یا سفید؟
هر دوش

دوغ یا نوشابه؟
دوغ گازدار کاله :59::59:

چیپس یا پفک؟
هیچ کدوم !

بستنی یا آب طالبی؟
آب طالبی

دوست داشتن بهتره یا عشق؟
هر دوش _ ای خدااااااااااااااااااااااا س وال تکراری ...برو جوابم به سوالات بقیه بخون دکی جون:167::167:

هیچ کدوم .چون هردوش لازم وملزوم یکدیگه اند ...اصلا تو زندگی جاده یک طرفه به مقصد نمی رسه ! ....یادت باشه

نمیدونم .خیلی فکر کردم ولی بازم نمی دونم

رفیق بی کلک؟
مطمئنا میخوای بنویسم مادر...ولی نه ....فقط خدا

خب اره .ولی این جمله رو رو بدی برداشت می کنن .منظورش اگه این باشه مردها همه یه جوراند اره ....مثل زنها ...کلا تو یه رده اند دیگه ...حالا مرغوب ونامرغوب:26: واز رده خارج وتاریخ مصرف گذشته توش داره:55: وگرنه از یک سنخ اند !

الان شک دارم که اصلا این دونوع وجود داشته باشند .....:55: از شوخی گذشته فکر می کنم هنوز درصد دختر خوب بیشتره _

نماز میخونی؟روزه میگیری؟

گفتم که ......نه

اره ...ولی یک کمی زیاد نبودند ؟:167:

نخیر مشکل تو هم می تونه باشه :240:

امضام چطوره؟
خود شیرینی کردنت رو نشون میده :191::191:

آواتارم چی؟

خوبه تناسب با اسمت ومطالبت داره !

:56::56::56::56::56::56:

مژگان
08-12-2010, 11:37 AM
:109::109::109::109::109::109:
به خواسته ام اگه احترام گذاشتید منم سوال جواب میدم :240:.حداقل تو هر پست یه سری سوال محدود بپرسید دیگه ...یه باشگاه هست ویه مژی چشم خمار میشی رنگ که هم شر ِ هم تخس هم اهل کتک کاری:167::167::167: پس اذیتش نکنید :265: باشه ؟:112:

مژگان
08-16-2010, 05:49 PM
خدایا شکرت که اینجا هم ختم به خیر شد !:79::79::79::79:

فرناز
08-26-2010, 02:28 PM
سلااااااااااااااااااااااا ااااام
1)اگه میوه بودی چه میوه ای بودی؟
2)اگه گل بودی چه گلی بودی؟
3)اگه مداد رنگی بودی چه رنگی بودی؟
4)اگه از یه نفر ناراضی باشی چی کار میکنی؟
5)نظرت راجه به من چیه؟

مژگان
08-26-2010, 02:38 PM
سلااااااااااااااااااااااا ااااام
5)نظرت راجه به من چیه؟

مثل اینکه راحت شدن از اینجا تمومی نداره !:55::281:

من عاشق هلو و انارم:59:

گل رز

سبز وتمام رنگهای روشن یه مداد چند رنگ که وقتی ازش استفاده می شد همه چی رو به هفت رنگ رنگین کمون می کشید :26:

بستگی داره کی باشه .اگه آشنا باشه یا دوست حتما حتما بهش می گم ولی اگه کسی باشه که هم بارها خودشو نشون داده وهم ارزش برقراری ارتباط مجدد رو نداشته باشه فقط کات می کنم وخودم وخلاص

5)نظرت راجه به من چیه؟

فکر می کنی تو دنیای مجازی چه جوری می شه شناخت پیدا کرد؟ تو دنیای واقعی که کلی با هم بگو وبخند داریم ومی ریم ومیایم بعضیا چیزا رو خیلی بعد از آشنا شدنمون می فهمیم ...فقط فکر می کنم یه مدت طولانی هست که شما تشریف ندارید:281:

Borna66
09-07-2010, 04:34 PM
با سلام
بعد از امتحانات و ماه رمضان دوباره ميام با دسته پر و خدمتتون مي رسم:112:

روزگار خوش

مژگان
09-08-2010, 02:16 PM
با سلام
بعد از امتحانات و ماه رمضان دوباره ميام با دسته پر و خدمتتون مي رسم:112:

روزگار خوش

یعنی خداییش هنوز سوالی در دنیا مونده که شما از من نپرسیده باشید ؟:55:

Borna66
09-26-2010, 09:36 AM
با سلام

فکر میکنم براي شروع مجدد داغي داغي که باید قشنگ بسوزونیدش که دیگه هوس صندلی به سرش نزنه :39:
بزار شروع کنیم سوالات کلیشه ای را بزارین برا بعد :112:
قسمت اول:59:
اول اینکه از چه وقت مدیر بودی و چه سمتی داشتی ؟
چی شد که گذاشتی كه توي باشگاه مدیریت شدي؟
و چی شد بعد از این همه مدت اين تاپيك توي مگس مي پريد؟
و این مدت چی کار میکردی ؟
یه چند تا اتفاق های جالب باشگاه را از اون موقع بگو ؟
یه سوال هست خیلی وقت میبره جواب دادنتش !!!
5 تاشون مدیر (مدیر و ناظم و سرپرست و ..) باشن هر کدوم را توی یه خط توصیف کن از نظر خودت:36:و از هر کدوم یه انتقاد بکن
قسمت دوم:59:
خب بیاینم سر خودت :39:!
خودت را توصیف کن اول !
از خودت انتقاد کن :26:!
بگو با چه تیپی میری توی خیابون :26:
با چه تیپی میری مهمونی ! :26:
یه شعر هم بهمه تقدیم کن !!! !:59:
3 تا ارزوهای دوران بچگیت را بگو ؟:59:
2 تا ارزوهای الانت را بگو ؟:36:
توی باشگاه یه پسر و یه دختر که باهاشون راحت تری را بگو ؟:26:
نظرت را هم در مورد زندگی بگو ؟:26:

اینا را فلا جواب ده:39: تا صندلی داغ بشهههههههه بقیه بیان؟؟

تا بازم من برم ياسي و دكي و نيما و طه و همه رو تحريك كنم اونا هم بيان سوال بپرسن و حالتو بگيرن توي اين روز اخر صندلي داغت:243::191:تا كاملا بهت بچسبه:55:

روزگار خوش

مژگان
09-26-2010, 11:10 AM
قسمت اول:59:
اول اینکه از چه وقت مدیر بودی و چه سمتی داشتی ؟

من اهل تاریخ اینجوری حفظ کنم نیستم .اول وخیلی سریع شدم کاربر مثبت وبعد هم مدیر آزمایشی وبعد هم مدیر بخش حسابداری ویه مدت جای نیما خان بودم ( سمتش یادم نیست ) الان همک ه سوپور باشگاه ام :55::55:

چی شد که گذاشتی كه توي باشگاه مدیریت شدي؟

خودت جمله اتو بخون اگه چیزی دستگیرت شد به من هم بگو ...جمله بندیت منو کشته :39:

و چی شد بعد از این همه مدت اين تاپيك توي مگس مي پريد؟

خداییش باید سوسمار می پرید ؟...ها ؟....هر چی سوال تو عالم وآدم بود شما پرسیدید دیگه یعنی نباید یه جا تموم می شد ؟!:56:

و این مدت چی کار میکردی ؟

منظورت از کاریی که اینجا انجام می دادم یا تو خونه وزندگی خودم ؟( سوالهای دو پهلو نپرسید لطفا :55:) تو زندگی وخونه خودم برو تو وبلاگم بخون ....در گیر تعویض خونه فعلیمم وکلی تغییرات ودکور برای خونه جدید که حسابی وقتمو گرفته .برای باشگاه هم که هر دفعه می زنم تو یه شاخه وهمون بخش رو پربار میکنم از مطالب مربوط به رشته خودم حسابداری بگیر تا پزشکی ورژیم وتست شخصیت شناسی وفال و...سعی کردم به تناسب هر کدوم از این بخش هارو که بیشتر باهاشون همخونی دارم پربار وپر مطلب بکنم :59:

یه چند تا اتفاق های جالب باشگاه را از اون موقع بگو ؟

دوسه تا هست که خوشم نمیاد بگم:240: .یکیش هم همین دوروز پیش که شما بر اساس اون نوشته تاریخ تولد نیما خان رو اشتباه کردید .اتفاقا میخوام یه دستی به سروروی اون نوشته ها بکشم واز همه هم بخوام که کمکم کنن ( در اسرع وقت )

یه سوال هست خیلی وقت میبره جواب دادنتش !!!
5 تاشون مدیر (مدیر و ناظم و سرپرست و ..) باشن هر کدوم را توی یه خط توصیف کن از نظر خودت:36:و از هر کدوم یه انتقاد بکن

نفهمیدم منظورت چیه ولی اگه بچه های باشگاه منظورت واقعا بچه های خوبی هستند شاید یه چند تاشون عین خودت یا من سریع پاسخ ندند وهمیشه هم انلاین نباشند ولی رو هم رفته خوب وبا صفا اند

قسمت دوم:59:
خب بیاینم سر خودت :39:!
خودت را توصیف کن اول !

واقعا مهربون وبا گذشت ام .امکان نداره چیزی رو بخوام وکف دستم نباشه با اراده ام وتصمیمی که بگیرم صد برابر تصمیم کبری س.خیلی خیلی هم مثبت اندیشم وهمین شده رمز موفقیتم

از خودت انتقاد کن :26:!

بستگی داره .شاید بشه بگی لجباز وکمی کم طاقت

بگو با چه تیپی میری توی خیابون :26:

نمیدونم با این تیپ های هشل هفت الان باید رو تیپ من اسم چی گذاشت ولی همیشه مرتب وآراسته وتقریبا می شه بگی شیک پوشم .به قول مامانم هم از هر خواننده یه ترانه نیستم ! _ یعنی ست می پوشم ولباس هام با هم همخونی داره _

با چه تیپی میری مهمونی ! :26:
آخرش:39:

یه شعر هم بهمه تقدیم کن !!! !:59:

یک میلیون بار گفتم زیاد اهل شعر نیستم وراست وحقیقتش خوشم هم نمیاد :240:

3 تا ارزوهای دوران بچگیت را بگو ؟:59:

واقعا یادم نمیاد .من سعی کردم خاطرات ناخوش رو کلا از دهنم حذف کنم .میدونم نه دوست داشتم دکتر بشم نه معلم

2 تا ارزوهای الانت را بگو ؟:36:
اگه بگم چون نمی تونم توضیح بیشتری بدم یا شما خیلی با من آشنایی ندارید سو برداشت می کنید:164: پس بهتره نگم .البته ارزو نیست من بهش فکر می کنم وتا به دست نیارم ول کن هم نیستم

توی باشگاه یه پسر و یه دختر که باهاشون راحت تری را بگو ؟:26:

منظورت از راحتی چیه ؟...من کلا با کسی راحت نمی شم :265:.اخه یه عده بی ادبی صحبت کردن وکمی بی احترامی رو می کن راحت بودند .من همیشه سعی میکنم فاصله حفظ بشه تا خدایی نکرده شوخی نابجایی اون وسط مسطا صورت نگیره ولی اگه منظورت راحت حرف زدن وکمی شوخی کردنه فقط با شما راحتم .با خانم ها هم که اکثرشون ولی از همه بیشتر دنیا جونه تانیا وفرناز و....واین دختر گلی که اومده تو باشگاه ، آبجی رو می گم خیلی با ادب ومهربونه

نظرت را هم در مورد زندگی بگو ؟:26:
زندگی در عین گند وبیخود بودنش ، زیباست. بستگی داره چطوری بهش نگاه کنی .باید فکر کنی یکی بهت لطف کرده:79: ویه امکاناتی رو برات فراهم اورده:79: وبهت حیات داده:79: که تو لذت ببری لذت ببری بدون آسیب رسوندن به همنوع خودت انوقت می بینی زندگی اونقدرا هم که می گن سخت نیست ...برای من در اکثر مواقع رنگارنگه

Borna66
09-26-2010, 05:29 PM
عجب چقدر تند تنتد سوال جواب ميدي ها :105:

اين قسمت ديگه سوالم

موفق كيه و موفقيت چيه ؟

دوست داري در اينده چه كار مهمي انجام بدي؟

نظرت درباره مهريه 2000 سكه اي ؟

به نظر شما دوست ناباب به كي ميگن ؟

به نظرت یه دختر برخوردش باید چجوری باشه ؟
ساده - سنگین - جلف - بی تفاوت -با حجاب؟

چه فرقي بين زن ومرد هست؟

ذات خوب و بد چيه؟

تلخ ترين حادثه براي جامعه بشريت؟

راستشو بگو چه حسی داری الان رو صندلی داغ!!!!!!!؟

اصلا فکرشو میکردی بری روی صندلی ؟
دیدی من چند مدتي اين اين تاپيگ نیومدم دیگه داشتي ناامیدي شدي؟ !! :39:

الان چند درصد دلت میخواد کله من را بکنی !! :159:

راستی 3 تا انتقاد سازنده از من بکن ! البته اگر باشه:26:

از زیر سوالات هم در نرو !!!! :265:
هنوز برات دارم تا 10 مهر:112::167:

روزگار خوش

مژگان
10-05-2010, 02:09 PM
عجب چقدر تند تنتد سوال جواب ميدي ها :105:

اين قسمت ديگه سوالم

موفق كيه و موفقيت چيه ؟

چه فرقي بين زن ومرد هست؟

ذات خوب و بد چيه؟

از زیر سوالات هم در نرو !!!! :265:
هنوز برات دارم تا 10 مهر:112::167:

روزگار خوش

موفق كيه و موفقيت چيه ؟

من می گم :احساس آسایش ، خوشبختی ، داشتن آرامش روحی و روانی ، مزاحم دیگران نشدن ومزاحمتی از سوی دیگران ندیدن ، موفقیت واقعی اند، زیرا مقام ، ثروت ، فرزند شایسته ، مدارج تحصیلی وهمسر دلخواه ، همه عواملی اند كه با داشتن آرامش روحی ، خوب بودن با دیگران و داشتن آسودگی خاطر می توان آنها را به دست آورد ، مشروط به این كه با دانش و آگاهی واقعی اهدافی را برای زندگی خود برگزید . چنان كه لویی استونی می گوید: " تنها گنجی كه ارزش جست وجو كردن دارد، هدف است ."
زندگی نردبانی است بی پایان که هر پلۀ این نردبان نوعی از موفقیت است و هر کدام امتیاز مخصوص خود را دارند.”شاید گاهی امتیاز پلۀ سوم از امتیاز پلۀ هفتم بیشتر باشد و نیز برعکس. هر رویدادی که در زندگی ما باعث پیشروی و جلو رفتن، حتی به اندازۀ یک قدم نیز شود، نوعی موفقیت است. هر حادثه ای که باعث تحول ما، حتی به اندازۀ یک دست شستن شود، موفقیت است. موفقیت چیزی نیست که بتوان برای آن معیار تعیین کرد.این موفقیت ها اگر به صورت زنجیروار به یکدیگر متصل شوند، موفقیتی بزرگ را رقم می زنند. اصلا بگذارید واضح بگویم: از قدیم می گفتند “پول، پول می آورد” اما بهتر است که امروز به جای این عبارت بگوییم “موفقیت، موفقیت می زاید”. زیرا وقتی شما پیشرفت خود را، هرچند کوچک، به عنوان یک موفقیت قلمداد کنید، آنگاه از عملکرد خود راضی شده و بنابر اصول فکری، این موفقیت نوعی تجربۀ مفید را برای شما رقم می زند. این تجربۀ مفید خود بخود باعث می شود که شما بخواهید این تجربه را دوباره تکرار کنید و این چنین زنجیرۀ موفقیت ها رقم می خورد. حالا معلوم می شه موفق کیست

خیلی کارا .شاید کتاب حسابداری نوشتم

من کلا با مهریه مخالفم هر چند که بنا به خواست شوشو نسبتا مهریه بالایی دارم .دلیل هم برای این مخالفتم دارم ولی حیف که تو جامعه ما نمی شه برای همین اصلا نمی گم !

هر دوستی که ادم رو از مسیر زندگیش خواسته یا ناخواسته منحرف کنه ( مسیر درست زندگی منظورم هست )

اخه از این وژه ها هر کسی یه جور برداشت می کنه .من می گم علاوه بر موقر بودنش باید بلد باشه حق خودشو بگیره وتو جامعه رفت وامد داشته باشه

چه فرقي بين زن ومرد هست؟
از زمین تا آسمون ...یه نگاه به من وتمامی خانوم های باشگاه بکن ویه نگاه به خودت واقایون باشگاه:112: دیگه خودت می فهمی وسوال نمی پرسی :55::55::39:

ذات خوب و بد چيه؟
چرا سوالهای اینجوری می پرسی :167::167:من شخصا به داشتن ذات خوب وبد در اول به دنیا اومدن یه شخص اعتقاد ندارم به نظرم همگیمون پاک به دنیا می ایم .وقتی که انسانسیت ادم بره زیر سوال وکارهای غیر انسانی انجام بدی اونجاس که ذاتت بده .وقتی برای کسی بزنی وبه هیچ کسی رحم نکنی تو مرامت شفقت وبزرگواری نباشه وعین یه حیوان درنده خو رفتار کنی اون موقع است که ذات بدتت سراسر وجودت رو الوده کرده

سوالای بیخودی پرسیدن !!!:55::55: ( فکر کردی من کی ام ؟ فیلسوف یا محقق یا ... )

حس خوب که دارم حال یکی رو اساسی می گیرم البته بلانسبت شما :59:

اره ...مگه من چمه ؟:39:

نه منم نبودم .اصلا نا امید ی تو وجود مژی نیست :107:

هیچ در صد ....می ذارم با سوالاتت خوش باشی:272: این شد همون فرق خانم ها واقایونی که چند تا سوال قبل پرسیده بودی :63::63::63:

همین تواضحت منو کشته هااااااا

مژگان
10-05-2010, 02:09 PM
:59::59::59::59::59::59::59:

Borna66
10-05-2010, 02:41 PM
:59::59::59::59::59::59::59:
پس كه اين طور به خاطر غيب چند وقت شما :59:
براي اخرين بار اين تاپيك رو تا اخر مهر ما تمديد مي كنيم:39: تا دوره جديد سوزش رو شروع كنيم:112:

روزگار خوش

Borna66
10-05-2010, 02:46 PM
سلام اين سوالا متفاوت من:112: كه هر كدوم رو صلاح مي دوني جواب بده:26:

اگه زیزیگولو بودی چیکار میکردی؟
پینوکیو بعد از چند قسمت آدم شد؟
دوس داشتی شبیه به کودوم عروسک بودی؟
اگه گروگان بگیرنت چیکار میکنی؟
چه شیطونی رو دوس داری که دور از چش پدر و مادرت باشه؟
عاشقی...بد دردیه؟!!!
خوب اگه بد دردیه چرا گرفتارش شدی؟
قشنگ میرقصی؟:26:
اگه با دوچرخه زمین بخوری گریه میکنی؟
تا حالا چند تا پسرو سر کار گذاشتی؟
دوس داری کی بیاد خواستگاریت؟
شهر محبوبت کجاست؟
رنگ مورد علاقت چیه و چرا؟
متولد چه ماهی هستی؟
از متولدین چه ماهی خوشت میاد؟
چه ورزشیو دوس داری؟
خاله شادونه دوس داری یا عمو پورنگ؟
دوس داری چیکاره بشی؟
از چه فصلی خوشت میاد؟
چه ماشینیو دوس داری؟
دودی هستی؟:39:
صبح ها ساعت چند از خواب پا میشی؟
چقدر پول تو جیبی میگیری؟
روزی چقدر خرج میکنی؟
دوس داری اسم بچتو چی بزاری؟
دوس داری چند تا بچه داشته باشی؟
مدل گوشیت چیه؟
عصبی میشی چیکار مینی؟
اهل مد هستی؟
چه مارکیو دوس داری؟
مشخصات ظاهری پسر مور علاقت؟
بابات بزنه زیر گوشت فوشش میدی؟
فحش مورد علاقت چییه؟:59:

وای دیگه خسته شدم فعلا همینارو جواب بدهhttp://pnu-club.com/imported/2010/10/18.gif

روزگار خوش:59:

MIN@MAN
10-05-2010, 04:00 PM
منم چند سوال كوچلو مي پرسم. شرمنده اگر تكراري هست مژي خانوم عزيم

چقدر خدا رو میشناسی ؟

هترین دوستاتو توی بشگاه بگو....البته همه خوبنا...با اونایی که صمیمی هستی بیشتر !؟

و بهترین چیزی که توی این دنیای مجازی بهش رسیدی چی بوده؟

R@ha 69
10-06-2010, 06:37 PM
سلام مژگان جون.منم چند تا سوال ساده ازت میپرسم.
1-ميشه زير آب گريه کرد؟
2-اگر روغن ذرت از ذرت تهيه ميشه و روغن سبزيجات از سبزيجات، پس روغن بچه از چي تهيه مي شه؟
3-چرا وقتي باطري کنترل تلويزيون تموم مي شه دکمه هاي اونو محکمتر فشار ميديم؟
4-اگه کسی جلوت دعای بدی برات بکنه چیکار میکنی؟
5-چرا ما دروغ مصلحتی میگیم؟
6-دوست داری بری به گذشته یا آینده؟
7-اگه رییس جمهور بهت زنگ بزنه خوشحال میشی؟
8-نظرت در مورد من چیه؟
9-به نظرت معنیه ... (سه نقطه) چی میتونه باشه؟

مژگان
10-06-2010, 08:58 PM
سلام اين سوالا متفاوت من:112: كه هر كدوم رو صلاح مي دوني جواب بده:26:

عاشقی...بد دردیه؟!!!
شهر محبوبت کجاست؟
متولد چه ماهی هستی؟
چه ورزشیو دوس داری؟
دوس داری چیکاره بشی؟
از چه فصلی خوشت میاد؟
چه ماشینیو دوس داری؟
چقدر پول تو جیبی میگیری؟
روزی چقدر خرج میکنی؟
مدل گوشیت چیه؟
عصبی میشی چیکار مینی؟
اهل مد هستی؟
چه مارکیو دوس داری؟

وای دیگه خسته شدم فعلا همینارو جواب بدهhttp://pnu-club.com/imported/2010/10/18.gif

روزگار خوش:59:

بعضیا رو ادم می کردم _ البته نه از نظر ظاهری بلکه از نظر اخلاقی _:57:

همون قسمتای اخرش بلاخره ادم شد :45:

خودم یه پا عروسکم خبر نداری :26:

خوب از ترس....:26:

مادر پدر من فوت شدند:99:

عاشقی...بد دردیه؟!!!
نه:240:

حالت گرفته شد ؟...من که نگفتم آره :112::55:

واقعا تک می رقصم به مرگ پسر همسایه راست می گم :39:

عمرا فقط جایی رو که درد گرفته می مالم وتازه خنده هم می کنم

به خدا هیچی ...خودشون سر کار بودند:39:

دلت بسوزه ...من شوشو دارم :55::55:

شهر محبوبت کجاست؟
تابلو معلومه ....تهران

سبز ...چون دوسش دارم ودلم میخواد:59:

متولد چه ماهی هستی؟
:114::114::114::114::114: من یه مردادی تمار عیارم اونم روز 28 وای به حالت سال دیگه یادت بره :265:

فقط مردادی هااااا:55::39::59:

چه ورزشیو دوس داری؟
ای خدا پسر همسایه رو مرگ بده که باید سوال تکراری جواب بدم .....بسکتبال وبدمینتون وشنا

فقط شوشو:39:

دوس داری چیکاره بشی؟
:272::272::272:

از چه فصلی خوشت میاد؟
پاییز وزمستون _ از بس گرمایی تشریف دارم _

چه ماشینیو دوس داری؟
همینی که دارم رو دوس دارم :45:

عمرا:167::167::167:

همیشه نه صب روزای تعطیل تا دوازده یک ظهر هم خوابم :26:

چقدر پول تو جیبی میگیری؟
بگو چقدر پول تو جیبی میدم :55:

روزی چقدر خرج میکنی؟
شرمنده روی شوشو ام :56:

هنوز نمیدونم .ولی از یاشار وبنیامین خوشم میاد یا گلاره ...ولی کو تا اون موقع :56:

حداکثر یکی :39:

مدل گوشیت چیه؟
سونی اریسکون مدل فضول سنج ( قبلا گفتم ):112:

عصبی میشی چیکار مینی؟
اب میخورم وکمی تو خونه دور خودم می چرخم ...سریع عصبانیتم فروکش می کنه وبعد تصمیم می گیرم

اهل مد هستی؟
شیک پوش هستم وتا حدی اهل مد ولی هر چی مد بشه رو نمی پوشم !

چه مارکیو دوس داری؟
بستگی داره

وااااااااااااای من شوشو دارم .( از شوخی گذشته از قد بلند وچهارشونه وخوش تیپ مثل شوشو خوشم میاد ):39:

تا وقتی زنده بود منو اصلا یک بار هم کتک نزد:168::168:
:168:

نمی شه خوبیت نداره سر پرست ارشد اینو بگه:114:

مژگان
10-06-2010, 09:03 PM
منم چند سوال كوچلو مي پرسم. شرمنده اگر تكراري هست مژي خانوم عزيم

چقدر خدا رو میشناسی ؟

هترین دوستاتو توی بشگاه بگو....البته همه خوبنا...با اونایی که صمیمی هستی بیشتر !؟

شاید

شوشو

همون یکیش هم زیادیه:39:

چقدر خدا رو میشناسی ؟
بیشتر از اونی که بهمون به زور وبا ترس یاد دادن خیلی بیشتر از اینهایی که تو کتابا نوشتن

بهترین دوستاتو توی بشگاه بگو....البته همه خوبنا...با اونایی که صمیمی هستی بیشتر !؟
خودت هم گفتی همه خوبند:281:

از سال 79

اینکه دنیای مجازی هم مثل دنیای واقعی پر از دروغ ونیرنگ وادمهای بد هست

مژگان
10-06-2010, 09:08 PM
سلام مژگان جون.منم چند تا سوال ساده ازت میپرسم.
1-ميشه زير آب گريه کرد؟
2-اگر روغن ذرت از ذرت تهيه ميشه و روغن سبزيجات از سبزيجات، پس روغن بچه از چي تهيه مي شه؟
3-چرا وقتي باطري کنترل تلويزيون تموم مي شه دکمه هاي اونو محکمتر فشار ميديم؟
4-اگه کسی جلوت دعای بدی برات بکنه چیکار میکنی؟
5-چرا ما دروغ مصلحتی میگیم؟
6-دوست داری بری به گذشته یا آینده؟
7-اگه رییس جمهور بهت زنگ بزنه خوشحال میشی؟
8-نظرت در مورد من چیه؟
9-به نظرت معنیه ... (سه نقطه) چی میتونه باشه؟

-ميشه زير آب گريه کرد؟
نمیدونم

-اگر روغن ذرت از ذرت تهيه ميشه و روغن سبزيجات از سبزيجات، پس روغن بچه از چي تهيه مي شه؟
از بچه :39:

-چرا وقتي باطري کنترل تلويزيون تموم مي شه دکمه هاي اونو محکمتر فشار ميديم؟
شرمنده هااااا روم به دیوار چون یه عده عقل ندارند :39::59:

-اگه کسی جلوت دعای بدی برات بکنه چیکار میکنی؟
هیچی تا وقتی خدا هست کی زور داره ؟...ها ؟اونقدری بد بگه تا جونش در بره :272:زندگی ما که تو دست بقیه نیست

-چرا ما دروغ مصلحتی میگیم؟
دروغ دروغه ...این گول زدن خودمونه

-دوست داری بری به گذشته یا آینده؟
گذشته رو خیلی ...از بس آزمون خطا داشتم وخیلی عمرم وبه باد دادم واشتباه کردم

-اگه رییس جمهور بهت زنگ بزنه خوشحال میشی؟
عمرا:159:

-نظرت در مورد من چیه؟
واقعا سخته ادم کسی رو تو دنیای مجازی اونم در این حد کم گفت وگو بشناسه ...نه ؟

-به نظرت معنیه ... (سه نقطه) چی میتونه باشه؟
همون ... ( سه نقطه ):55:

مژگان
10-06-2010, 09:09 PM
:59::59::59::59::59::59::59::59:

Borna66
10-13-2010, 12:36 AM
اينم سوالي بعدي من . شرمنده ديگه ....جملگي و رپيت هست:36:

ماهی چقدر پول تلفنتون میاد؟؟؟

چند تا عشق بی سر انجام داشتی؟؟؟

آخرین باری که گریه کردی کی بود؟؟؟

آخرین باری که مامانت غذا گذاشت دهنت کی بود؟؟؟

بزرگترین دروغی که گفتی به کی بود؟؟؟

به عشق های خیابونی اعتقاد داری؟؟؟

زندگی برات چه رنگیه؟؟؟

راز دلتو به کی میگی؟؟؟

تا حالا از کلاس انداختنت بیرون؟؟؟؟چی کار کرده بودی؟؟؟

بچه بودی آمپول بازی هم میکردی؟؟؟ وای وای...

دوس داری چند سال عمر کنی؟؟؟

به نظره خودت لوسی یا خاکی؟؟؟؟

بچه درس خونی؟؟

کم ترین معدلت چقدر بود چه سالی؟؟؟

تا حالا تو زمان تحصیلت مردود شدی؟؟؟(راست بگو)

تا به حال به بزرگترین آرزوت رسیدی؟؟؟
به نظرت میری بهشت یا جهنم؟؟؟

از مرگ میترسی؟؟؟
روزگار خوش؟:39:

KIAN~~~~
10-14-2010, 01:29 AM
اگه بخوای هر کدوم از کلمه های زیر رو تو یه کلمه توصیف کنی چی میگی؟
1.خونه
2.درس
3.دانشگاه
4.پیام نور
5.باشگاه
6.دخترای باشگاه
7.پسرای باشگاه
8.مقام
9.امتحانات
10.آخر ترم
11.استاد
12.ورزش
13.شوشو
14.صندلی داغ
15.سوال
--------------------------------------
حالا به انتخاب خودت یکیشونو کامل توضیح بده

مژگان
10-16-2010, 03:43 PM
اينم سوالي بعدي من . شرمنده ديگه ....جملگي و رپيت هست:36:

زندگی برات چه رنگیه؟؟؟

راز دلتو به کی میگی؟؟؟

بچه درس خونی؟؟

از مرگ میترسی؟؟؟
روزگار خوش؟:39:

سی چهل هزار تومن بغیر از قبض موبایل خودم وشوشو

یکی تو سن 16 سالگی

همین چند وقت پیش از دست اطرافیان خودم

من که یادم نمیاد حتما خیلی کوچولو بودم ولی بابای خدابیامرزم یادمه که راهنمایی هم که بودم گاهی حتی شده یه لقمه صبحونه دهنم می ذاشت که مثلا بخور ببین چقدر خوشمزه است :168::168:

من ادم دروغگویی نیستم ...اصلا ...فوقش در مورد یه چیزی حرف نمیزنه وسکوت اختیار می کنم ولی دروغ ....عمرا تا جایی که شده که نگفتم !

نه اصلا

زندگی برات چه رنگیه؟؟؟
رنگین کمانی از رنگ های شاد ولی گاهی هم بدجوری تیره وتار میشه ولی زیاد طول نمی کشه

راز دلتو به کی میگی؟؟؟
به هیچ کسی

آره .به تقلب کردن یکی از دوستام اونقدری خندیدم که هر سه نفرمون رو انداختند بیرون .یک بار هم به یه نفر تیکه انداختم معلم انداختتم بیرون :39:

اره ...یه چند باری:26:

دوست دارم عمر با عزت داشته باشم کمیت برام مهم نیست اصل کیفیته زندگی کردنه

متاسفانه زیاد خاکی ام که باعث سو رفتار بقیه می شه .یعنی اولش اونقدری از جبروت من مات می مونن بعدش که حرف می زنم از سر وکولم بالا میرند :59:

بچه درس خونی؟؟
نه ولی خیلی باهوشم .

شاید 14 یا 15 اونم با اون همه تنبلی کردن واز زیر کلاسا در رفتن

اره ...دوم دبیرستان بخاطر همون عشق اولیم که چند تا سوال قبل تر پرسیده بودی :39:

بارها وبارها

باید ببینم اصلا بهشت وجهنمی در کار هست یا نه ؟:39:

از مرگ میترسی؟؟؟
نه زیاد:45:

مژگان
10-16-2010, 03:47 PM
اگه بخوای هر کدوم از کلمه های زیر رو تو یه کلمه توصیف کنی چی میگی؟
1.خونه
2.درس
3.دانشگاه
4.پیام نور
5.باشگاه
6.دخترای باشگاه
7.پسرای باشگاه
8.مقام
9.امتحانات
10.آخر ترم
11.استاد
12.ورزش
13.شوشو
14.صندلی داغ
15.سوال
--------------------------------------
حالا به انتخاب خودت یکیشونو کامل توضیح بده

1.خونه
محل ارامش

2. درس

عشق من

3.دانشگاه

دوسش دارم

4.پیام نور

یا پیام گور یا شاید هم پیام دور هر چی هست عین دانشگاه نیست !:39:

5.باشگاه
یک کمی بهم ریخته !

6.دخترای باشگاه
دخترای خودم

7.پسرای باشگاه
باعث تفریحات من ودخترای خودم !:112:
8.مقام
خوبه

9.امتحانات
زیاد خوشم نمیاد ولی بدم هم نمیاد:109:

10.آخر ترم
ددین نتیجه کار

11.استاد
خره !!:26:

12.ورزش
تنبلیم میاد

13.شوشو
عشق منه

14.صندلی داغ
خنکه :55::55:

15.سوال
در پیته :167::167:

مژگان
10-16-2010, 03:48 PM
:56::56::56::56::56:

Borna66
11-03-2010, 10:23 PM
با سلام
باتشكر فراوان از مگان خانوم عزيز بابت پاسخگويي خوب و سريع به سوالات مختلف كاربران كه در اين تاپيك پرسيده شده.واقعا كم نياوردند:39: و اكثره سوالات رو پاسخگو بودند.:59:
در هر حال از مژگان خانوم و دوستان عزيز ديگر كه اين اين تاپيك فعال بودند متشكرم .:104:
و بدين وسيله صندلي داغ مژگان خانوم به پايان مي رسد و اين تاپيك بسته مي شود.:112:
ضمنا دستان هر گونه انتقاد و پيشنهاد در مورد صندلي داغ باشگاه دارند در تاپيك ير مطرح كنند:36:
تاپیک انتقادات و پیشنهادات بخش صندلی داغ باشگاه (http://pnu-club.com/pnu.thread4264.html)

روزگار خوش