PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش قیمت کتاب‌های دانشگاه پیام نور به ازای کاهش شهریه دانشجویان

sunyboy
07-24-2010, 10:18 PM
رئیس دانشگاه پیام‌نور گفت: افزایش قیمت کتاب‌های دانشگاه پیام‌نور از شهریه دانشجویان کسر می‌شود.

حسن زیاری، رئیس دانشگاه پیام‌نور با بیان این‌که کتاب‌های دانشگاه پیام‌نور از این پس با قیمت تمام شده به فروش می‌رسد، افزود: دانشگاه‌های دیگر از کتاب‌های دانشگاه پیام‌نور استفاده می‌کنند و این در حالی است که دانشگاه پیام‌نور دارد هزینه این کتاب‌ها را می‌پردازد.

وی گفت: به دلیل استفاده سایر دانشگاه‌ها از کتاب‌های دانشگاه پیام‌نور گاهی کتاب‌های این دانشگاه به دانشجویان دانشگاه پیام‌نور نمی‌رسد.

رئیس دانشگاه پیام‌نور اظهار کرد: کتاب‌های دانشگاه پیام‌نور از این پس با قیمت تمام شده به فروش می‌رسد اما از شهریه دانشجویان اضافه پرداخت کتاب‌های آموزشی کسر می‌شود.
این در حالی است که چندی پیش رئیس دانشگاه پیام نور اعلام کرده بود افزایش حداقلی بر روی شهریه های دانشگاه پیام نور صورت میگیرد.

Borna66
07-24-2010, 10:38 PM
با سلام
واقعا اين قيمت كتاب مخصوصا براي رشته هاي فني ناعادالانه هست
حال فرض كنيد كتاب مهندسي نرم افزار پرسمن جلد1 25 هزار تومان باشه كه براي يك درس سه واحدي هست
بعدس بقيه درس ها هم هست. ديگه ببين چه ميشه:291:

روزگار خوش

Arak_fx
07-25-2010, 09:22 AM
سلام

..................................................

بخاطر مغاير بودن با قوانين باشگاه ويراش شد!!

با احترام مديريت باشگاه

NIMA.N
07-25-2010, 09:51 AM
............................ !!!خواهش میکنم بحث رو سی ا سی نکنید واسه باشگاه خطرناکه

elya tarlan
07-25-2010, 02:05 PM
گفته شده كتاب‌هاي چاپ پيام نور افزايش قيمت دارند
كتاب مهندسي نرم افزار پرسمن چاپ پيام نور نيست كه قيمتش افزايش پيدا كنه!
پس جاي نگراني براي قيمت كتاب‌هاي چاپ بيرون نيست

Borna66
07-25-2010, 02:46 PM
گفته شده كتاب‌هاي چاپ پيام نور افزايش قيمت دارند
كتاب مهندسي نرم افزار پرسمن چاپ پيام نور نيست كه قيمتش افزايش پيدا كنه!
پس جاي نگراني براي قيمت كتاب‌هاي چاپ بيرون نيست

دوست من منظورم حالت كلي بود!!:291:
من خودم مي دونم كتاب مهندسي نرم افزار از انتشارات پيام نور نيست:174:
ولي در كل كتاب هاي فني مهندسي مخصوصا غير چاپ پيام نور قيمتاشون بالا هست:80:

روزگار خوش