PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمکم کنید مشکل در عدم تطابق معدل هنگام ثبت نام

hamidhaha
07-20-2010, 12:06 PM
برام مشکل جدی پیش اومده .یه نامه از دانشگاه بهم دادن که توش گفته من و تعدادی از دانشجوهای دیگه دانشگاه معدلی رو که موقع ثبت نام نوشتیم معدل کل بوده و ما باید معدل کتبی رو می نوشتیم . حالا هم از ادامه تحصیل در این رشته منعم کردن و گفتن باید برم سازمان سنجش . یعنی واقعا این سیستم اینا نمیتونه وقتی یکی از اطلاعات وارده رو با سوابق تحصیلی من که دیگه همشم ثبت کامپیوتری شده یکی نیست رو تشخیص بده حالا بعد از 2 ترم درس خوندن اینطوری راحت عمر و وقت منو تلف می کنن. حالا من اشتباه کردم درست، ولی سیستم نباید اینو بگه.تو رو خدا اگه کسی می دونه چیکار باید بکنم راهنمایی ام کنه . واقعا بد وضعییتی برام درست شده.
در ضمن من دانشگاه پیام نور شهرستان تفرش هستم .

ممنون

baby27784
07-21-2010, 07:12 PM
مگه با معدل کل شرایط تبدیل از دانش پذیری به دانشجویی رو را ندارید؟

به واحد اصلی دانشگاه شهر خود مراجعه کنید .

Arak_fx
07-21-2010, 10:17 PM
برام مشکل جدی پیش اومده .یه نامه از دانشگاه بهم دادن که توش گفته من و تعدادی از دانشجوهای دیگه دانشگاه معدلی رو که موقع ثبت نام نوشتیم معدل کل بوده و ما باید معدل کتبی رو می نوشتیم . حالا هم از ادامه تحصیل در این رشته منعم کردن و گفتن باید برم سازمان سنجش . یعنی واقعا این سیستم اینا نمیتونه وقتی یکی از اطلاعات وارده رو با سوابق تحصیلی من که دیگه همشم ثبت کامپیوتری شده یکی نیست رو تشخیص بده حالا بعد از 2 ترم درس خوندن اینطوری راحت عمر و وقت منو تلف می کنن. حالا من اشتباه کردم درست، ولی سیستم نباید اینو بگه.تو رو خدا اگه کسی می دونه چیکار باید بکنم راهنمایی ام کنه . واقعا بد وضعییتی برام درست شده.
در ضمن من دانشگاه پیام نور شهرستان تفرش هستم .

ممنون

سلام

تفرش را ول کن بیا اراک بپرس . آموزش واحد اراک برو از خانم رضایی سوال کن ( فقط و فقط خودشون ) .