PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كمك:مشكل در فارغ التحصيل شدن

hesabdar2010
07-19-2010, 11:07 PM
سلام من دانشجوي حسابداري ورودي 85 هستم و الان 4 واحد دارم تا درسم تموم بشه ولي متاسفانه از اين 4واحد در ترم تابستان 3 واحدش رو كه درس مباني جامعه شناسي باشه ارائه ندادن حالا من موندم چكار كنم ؟!!! لطفا من رو راهنمايي كنيد

sunyboy
07-19-2010, 11:58 PM
صبر كنيد شايد اضافه كردن !! ميتونيد از مسئول رشته يا مسئول اموزش در دانشگاه سوال كنيد تا بهتون جواب نهايي رو بدن!!

Arak_fx
07-20-2010, 10:05 AM
سلام

دوست عزیز من هم رشته حسابداری هستم . جالبه که درس مبانی جامعه شناسی برای تجمیع ها ارائه شده اما برای کسانی مثل شما که طرح سنتی هستید ارائه نشده !!!

hesabdar2010
07-21-2010, 12:10 AM
اره تمام كارهاي پيام نور جالبه من ترمي كه گذشت تمام درس هاي تخصصيم رو گرفتم گفتم نكنه اينا رو تو ترم تابستون ارائه ندن از جمله كتابهاي مديريت مالي2 و كتاب حسابرسي2 ولي حتي يك درصد هم فكر نميكردم كه درس خوندني مباني جامعه شناسي رو ارائه ندن عجيبتر اينه كه اين دو تا كتابي كه گفتم توي ترم تابستون ارائه شده دانشگاه ميگه اون يك واحدت رو الان بگير 3واحد باقيمونده رو بزار براي تكدرس يا معرفي به استاد ما كه چيزي نفهميديم از اين قوانين پيام نور اگه كسي فهميد به ما هم بگه خوشحال ميشيم

زهره87
07-21-2010, 12:18 AM
اره تمام كارهاي پيام نور جالبه من ترمي كه گذشت تمام درس هاي تخصصيم رو گرفتم گفتم نكنه اينا رو تو ترم تابستون ارائه ندن از جمله كتابهاي مديريت مالي2 و كتاب حسابرسي2 ولي حتي يك درصد هم فكر نميكردم كه درس خوندني مباني جامعه شناسي رو ارائه ندن عجيبتر اينه كه اين دو تا كتابي كه گفتم توي ترم تابستون ارائه شده دانشگاه ميگه اون يك واحدت رو الان بگير 3واحد باقيمونده رو بزار براي تكدرس يا معرفي به استاد ما كه چيزي نفهميديم از اين قوانين پيام نور اگه كسي فهميد به ما هم بگه خوشحال ميشيم
دوست عزيز شما ازشون نخواستى مبانى جامعه شناسى رو با درس ديكه معادلش كننن.

hesabdar2010
07-21-2010, 12:29 AM
نه چيزي در اين رابطه نشنيده بودم فك نميكنم اين جز اون كتابهاي اختياري باشه كه معادل سازي بشه ميشه بيشتر توضيح بديد تا من يه چيزاي دستگيرم بشه

زهره87
07-21-2010, 12:35 AM
نه چيزي در اين رابطه نشنيده بودم فك نميكنم اين جز اون كتابهاي اختياري باشه كه معادل سازي بشه ميشه بيشتر توضيح بديد تا من يه چيزاي دستگيرم بشه

شما فردا برين برسى كنين

جون من دانشكا بيام نور نيستم و شايدم قوانين دانشكاتون با ما متفاوته

ولى دانشكاههاى ديكه اكه ببينن طرف همه درساشو باس كرده و ميخواد فارغ التحصيل شه

طرف ميره ازشون درخواست ميكنه يا طرحش ميكنن و يا اون درسو براش معادله ميكننن