PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شهریه ترم تابستان

tania
07-19-2010, 12:59 AM
سلام

من برای ترم تابستان انتخاب واحد کردم ولی می خواستم بدانم مبلغ دقیق شهریه در کجای صفحه درج شده؟ چون زمانی که برروی دکمه وضعیت شهریه دربالای صفحه کلیک کردم با دو بخش تئوری ثبت نهایی و شهریه ثابت روبرو شدم که دورقم متفاوت (اولی رقمی کمتر و دومی رقمی بیشتر ) را نشان می داد. آیا مبلغ شهریه مجموع این دومبلغ است یا خیر؟ ویا اینکه مبلغ دقیق شهریه در بخش دیگری قید شده؟

با تشکر

sanobar
07-19-2010, 02:14 AM
سلام

من برای ترم تابستان انتخاب واحد کردم ولی می خواستم بدانم مبلغ دقیق شهریه در کجای صفحه درج شده؟ چون زمانی که برروی دکمه وضعیت شهریه دربالای صفحه کلیک کردم با دو بخش تئوری ثبت نهایی و شهریه ثابت روبرو شدم که دورقم متفاوت (اولی رقمی کمتر و دومی رقمی بیشتر ) را نشان می داد. آیا مبلغ شهریه مجموع این دومبلغ است یا خیر؟ ویا اینکه مبلغ دقیق شهریه در بخش دیگری قید شده؟

با تشکر

با سلام مبلغ شهریتون جمع این دو تا مبلغ میشه و مبلغ دقیق رو هم نشون میده ولی اگه شک داشتین که یه موقع شهریه رو زیاد زده که هر از گاهی هم همینطور میشه باید به دانشگاه مراجعه کنید تا مبلغ صحیحشو به شما بگه به بخش امور مالی
و همینکه در ترم تابستام مبلغ شهریه ثابت و متغیر نصف میشه البته در دو ترم تابستان قبل که اینطوری بوده برا همینه که احتمالا مبلغ تئوری نهاییتون کم شده
التماس دعا با تشکر

baby27784
07-29-2010, 11:05 AM
سلام

شهریه ها رو توی سایت در قسمت نتیجه ثبت نام (یه همچین چیزی) میزنن.ولی تا الان واسه این تابستون رو نزده.

هیچ جای دیگه هم نزده و تو قسمت ثبت نام هم که میگه زمان ثبت نام تموم شده .حالا از کجا باید بفهمیم چقدر باید واریز کنیم؟

NIMA.N
07-29-2010, 11:53 AM
سلام

شهریه ها رو توی سایت در قسمت نتیجه ثبت نام (یه همچین چیزی) میزنن.ولی تا الان واسه این تابستون رو نزده.

هیچ جای دیگه هم نزده و تو قسمت ثبت نام هم که میگه زمان ثبت نام تموم شده .حالا از کجا باید بفهمیم چقدر باید واریز کنیم؟

برای آگاه شدن از شهریه ترم تابستان مراحل زیر را انجام دهید:

به اطلاعات جامع دانشجو رفته سپس در زیر صفحه بر روی آیکون وضعیت شهریه کلیک کنید (اخرین خط در این گزینه مربوط میشود به شهریه ترم تابستان - یعنی ترم 3883 )

زهره محبی
07-29-2010, 02:00 PM
برای واریز شهریه مگه شماره سریال نمیخواد ؟
گزارش ثبت نام که شماره سریال توش نوشته شده نمیاد چه جوری شهریه رو واریز کنم؟

NIMA.N
07-29-2010, 02:22 PM
برای واریز شهریه مگه شماره سریال نمیخواد ؟
گزارش ثبت نام که شماره سریال توش نوشته شده نمیاد چه جوری شهریه رو واریز کنم؟

چرا می خواد. روشی که من گفتم فقط برای اونایی هست که میخوان بدونن شهریشون چقدر شده همین.
فرم واریز شهریه فعلا" غیر فعال هست و کسی هم فعلا" با هیچ شماره سریالی به حسابی پول واریز نکند