PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد اخطار بی مورد گلستان

shinjiono
07-18-2010, 02:38 PM
سلام .
من دیشب 6 واحد واسه ترم تابستون برداشتم و شهریمو اعلام کرد 82.000 تومان.
امروز که دوباره سر زدم .دیدم نوشته به علت بدهی قبلی صفحم بلاک شده ( بدهی قبلی ندارم) تو لیست شهریمم زده باید 52.000 تومان پرداخت بشه . :33:
چرا بلاک شدم ؟ (بدهی ندارم :97: )
انتخاب واحدم چی شده ؟
سایت قاطی کرده یا بهتره سریعتر پولو بریزم تا دوباره بتونم انتخاب واحد کنم ؟ :287:
ممنون مس شم راهنمایی کنین . :72:

NIMA.N
07-18-2010, 05:22 PM
بله متاسفانه سیستم رو طوری تنظیم کردن که ساعاتی بعد از انتخاب واحد ترم تابستان پروفایل دانشجو قفل میشود تا شهریه ترم تابستان رو پرداخت کند.
به دانشجویان دیگر هم که انتخاب واحد نکردن تاکید میکنیم قبل از اعمال تغییرات انتخاب واحد حتما” دوباره دروس خود را چک کنند که بعد از اعمال تغییرات پروفایل دانشجو تا واریز شهریه بسته خواهد شد. و تا ۷۲ ساعت بعد از واریز شهریه پروفایل دانشجو باز نخواهد شد.

سایت قاطی کرده یا بهتره سریعتر پولو بریزم تا دوباره بتونم انتخاب واحد کنم ؟

شما که انتخاب واحد کردید دیگه.دوباره می خواید انتخاب واحد کنید؟

shinjiono
07-18-2010, 09:22 PM
ممنون از جوابتون . فقط یه سوال دیگه :
دیشب شهریمو زده بود 82 یا 89 ولی امروز مقدار بدهیم 52 تومنه ، ممکنه از واحدایی که برداشتم چیزی حذف شده باشه ؟؟؟؟ ( مشکل پیش نیاز نداشتم). :210:

NIMA.N
07-19-2010, 12:01 AM
ممنون از جوابتون . فقط یه سوال دیگه :
دیشب شهریمو زده بود 82 یا 89 ولی امروز مقدار بدهیم 52 تومنه ، ممکنه از واحدایی که برداشتم چیزی حذف شده باشه ؟؟؟؟ ( مشکل پیش نیاز نداشتم).

نه ممکنه دیشب شهریه ثابت رو بر اساس نمسال های معمولی محاسبه کرده. چون شهریه ثابت ترم تابستان نصف شهریه ثابت نمیسال های معمولی است.

redalatkhah
07-19-2010, 10:41 AM
سلام دیروز صفحه من هم قفل شده بود ولی امروز دوباره باز شد . ( شما هم یه سر بزن )فعلا پولی واریز نکنید تا چند روز دیگه دقیقا مبلغ مشخص بشه !!!