PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آغاز ثبت نام ترم تابستان ۸۹ دانشگاه پیام نور

sunyboy
07-17-2010, 10:22 PM
ثبت نام ترم تابستان ۸۹ دانشگاه پیام نور از هم اکنون آغاز شده است.

برای سهولت در انتخاب واحد نکات بسیار مهم زیر را بخوانید.

۱- انتخاب واحد ترم تابستان ۸۹ پیام نور از امروز ۲۶ تیرماه ۸۹ آغاز و تا ۱ مرداد ۸۹ ادامه دارد.
۲- تایید نهایی انتخاب واحد از ۲ تا ۵ مرداد ماه صورت میگیرد.
۳- دانشجویان سالهای آخر یعنی ترمهای تحصیلی ۷ ، ۸ و ۹ و دانشجویان کارشناسی ارشد که دروس جبرانی را پشت سر نگذاشتند از ۲۶ تیرماه می توانند نسبت به ثبت نام در ترم تابستان دانشگاه پیام نور اقدام کنند.
۴- در ترم تابستان دانشگاه پیام نور کلاس برگزار نمی شود – دروس در این ترم به صورت خودخوان ارائه می شود.
۵- حداکثر دروس قابل ارائه ۶ واحد درسی غیر عملی می باشد که شامل کلیه دروس عمومی و دروس تخصصی که در سایت گلستان دارای تاریخ امتحان می باشد.

۶- زمان امتحانات دانشجویان در ترم تابستان از ۳ تا ۶ شهریوراز ۱۳ تا ۱۵ شهریورماه و برگزار خواهد شد ضمن اینکه در فاصله میان امتحانات پایان ترم این دانشگاه در ایامی که با لیالی قدر ماه مبارک رمضان همزمان باشد، هیچ امتحانی از دانشجویان دانشگاه پیام نور گرفته نخواهد شد.
۷- مهلت پرداخت شهریه تا تاریخ ۱۰ مردادماه می باشد.
۸- کلیه دروس ترم تابستان به صورت خود خوان می باشد و نمره میان ترمی به آنها تعلق نمیگیرد و نمره نهایی بر اساس ۲۰ نمره محاسبه می شود.

.
۹- تاریخ دریافت کارت آزمون ورود به جلسه از تاریخ ۳۰ مرداد ماه تا ۳۱ مرداد ماه از طریق سایت گلستان می باشد.
۱۰- مسئولیت عدم رعایت پیشنیاز و سقف واحد حتی در صورتی که سیستم به دانشجو اخطار ندهد به عهده دانشجو می باشد و دانشجویان موظف به رعایت آن هستند.
۱۱- دانشجویانی که فقط با ۶ واحد درسی دانش آموخته می شوند , در صورت عدم ارائه آن در دانشگاه می توانند دروس غیر عمومی مذکور را در سایر دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری به صورت مهمان تحصیل نمایند.
۱۲- ترم تابستانی فاقد حذف و اضافه و حذف اضطراری می باشد.

hadi_r
07-18-2010, 11:56 AM
ممنون از اطلاعات کاملت:76:

behdadfu3
07-18-2010, 01:13 PM
ما که فعلا آغازی نمیبینیم
تو انتخاب واحد ما جز درس فلسفه اخلاق و تنظیم خانواده درس دیگه نیست نه اختصاصی هست نه عمومی تازه این 2 تا درس هم الان اضافه شد

sunyboy
07-18-2010, 01:58 PM
كاربران عزيز عجله نكنيد! سيستم تازه فعال شده! امكان دارد بزودي دروس ديگري هم به ليست انتخاب اضافه شود!

با احترام مديريت باشگاه

rostamiani
07-18-2010, 03:56 PM
سلام
من می خواستم تابستون درس "تاریخ تحلیلی صدر اسلام" رو بردارم ولی توی لیست نیست !
درس جایگزینی داره ؟ درس "فرهنگ و تمدن اسلام و ایران" به جای اون اومده یا نه ؟

متشکرم

NIMA.N
07-18-2010, 05:18 PM
سلام
من می خواستم تابستون درس "تاریخ تحلیلی صدر اسلام" رو بردارم ولی توی لیست نیست !
درس جایگزینی داره ؟ درس "فرهنگ و تمدن اسلام و ایران" به جای اون اومده یا نه ؟

متشکرمفایل زیر را دانلود کنید و بخوانید :

behdadfu3
07-18-2010, 07:18 PM
فایل زیر را دانلود کنید و بخوانید :
خیلی جالبه برا دانلود کردن فایل پیوست باید کاربر ویژه بشی اونم باید پول بدی
جالبه

sunyboy
07-18-2010, 07:46 PM
جالبه

هيچ چيزي مفت نيست! چيز مفت ارزش ندارد! :170:

با احترام مديريت باشگاه

NIMA.N
07-18-2010, 07:59 PM
جالبه

سلام.
دوست عزیز ببینید ما داریم واسه شماها کار انجام میدیم بدون هیچ منتی.
برپاداشتن چینین سایتهایی خیلی هزینه ی سنگینی می خواد. ما الان بر روی یک سرور اختصاصی هستیم که سرعت سایت بالاتر باشه.هزینه این سرور و وقت گذاشتن ما رو کسی به ما نمیده.
هزینه کاربر ویژه شدن تمام بچه های باشگاه فقط میتونه نصفی از هزینه های مارو در بر بگیره. پس بهتر نیست برای بهتر شدن خدمات و جوابگویی کاربر ویژه بشید که حداقل به ما کمکی کنید؟خودتان قضاوت کنید

behdadfu3
07-18-2010, 08:29 PM
ما هم مثلا شما انجمن داریم از این مشکلات هم خبر داریم خودمونم تو اینترنت هاست میفروشیم ولی این درست نیست که پولی کنید.سایت شما با پست زدن های کابرای معمولی به اینجا رسیده این کاربرای معمولی بودن که نمونه سوال آپلود کردن حالا درست نیست بعد از مدتی که سایتتون پر بازدید شد پولیش کنید
من خودم هر روز چند بار میام اینجا ولی پست خیلی کم میزنم حتی بهتون پیشنهاد مدیریت قسمت جغرافیا رو هم دادم اما مدیرم نکردین تا جایی هم که وقت کنم نمونه سوالای رشته خودمون رو اون قسمت قرار میدم حداقل اگه میخواین پولی کنید از کاربرای جدید پول بگیرید نه ما که کاربرای قدیمی هستیم

sunyboy
07-18-2010, 09:05 PM
ما هم مثلا شما انجمن داریم از این مشکلات هم خبر داریم خودمونم تو اینترنت هاست میفروشیم ولی این درست نیست که پولی کنید.سایت شما با پست زدن های کابرای معمولی به اینجا رسیده این کاربرای معمولی بودن که نمونه سوال آپلود کردن حالا درست نیست بعد از مدتی که سایتتون پر بازدید شد پولیش کنید
من خودم هر روز چند بار میام اینجا ولی پست خیلی کم میزنم حتی بهتون پیشنهاد مدیریت قسمت جغرافیا رو هم دادم اما مدیرم نکردین تا جایی هم که وقت کنم نمونه سوالای رشته خودمون رو اون قسمت قرار میدم حداقل اگه میخواین پولی کنید از کاربرای جدید پول بگیرید نه ما که کاربرای قدیمی هستیم

دوست عزيز قبلا در اين مورد بحث شده است!!

دوست عزيزمان نيما توضيحات كاملي دادند در ادامه و تكميل فرمايشات ايشان!

اولا در اين دو سالي كه باشگاه بوجود اومده! كاربراني نديدم كه پست مفيدي را زده باشند! اكثرا تيم مديريت پست هاي مفيد داشته اند! متاسفانه اكثر كاربران مصرف كننده هستند!

دوما براي باشگاه يك سرور اختصاصي گرفته شده است كه شارژ ماهيانه اي بالايي دارد! كه اينكار براي راحتي و كيفيت باشگاه و سرعت مناسب براي كاربران انجام شده است!. كه باشگاه نه مال ما بلكه مال همه كاربران عزيز ميباشد كه هر كاربر با پرداخت مبلغ نا چيز فقير نميشود!بلكه نشان قدر داني از باشگاه و همچنين كمك به ادمه كار باشگاه ميكند!

سوما نمونه سوالات را اكثر با پول يك جا خريداري ميكنيم! و مفتي بدستمان نميرسد! براي همين كامل و مرتب شده هستند!

با پرداخت اشتراك چه كاربران قديمي چه جديد! هم باعث پيشرفت باشگاه هم بالا رفتن امكانات و هم تهيه نمونه سوالات جديدتر و كاملتر و هم اينكه دسترسي به تالار كاربران ويژه كه بعد فعال شدن اشتراك كاربران ويژه قابل رويت است را دا خواهند شد!. براي تشكر و قدر داني از همت و فهم ودرك بالاي اين دسته از كاربران ما در تالار كاربران ويژه فايلها و پست هاي ارزش مندي قرار داده ايم كه به مرور زمان بهتر هم خواهد شد!!
l (http://pnu-club.com/pnu.thread31373.html)

شما و كاربران عزيز ديگر هم به پيوستن به گروه كاربران ويژه نشان ميدهيد كه به باشگاه علاقه مند هستين و خواهان پيشرفت روز افزون باشگاه و افزوده شدن امكانات بيشتر براي كاربران و بالا رفتن كيفيت خدمات رساني در باشگاه را خواهان هستيد و مهم تر از همه قدر داني از زحمات تيم مديريت باشگاه را نشان ميدهيد!

اميدوارم با توضيحات من و دوست گرامي (نيما جان) مسئله كاربران ويژه براي شما شفاف سازي شده باشد!

براي كسب اطلاعت تكميل تر به ادرس زير مراجعه كنيد

http://pnu-club.com/pnu.thread31373.htm (http://pnu-club.com/pnu.thread31373.html)

با احترام مديريت باشگاه

sarayy
07-23-2010, 03:01 PM
salam.be nazareton zamane entekhab vahede terme tabestan tamdid mishe ya na?

sunyboy
07-23-2010, 03:17 PM
salam.be nazareton zamane entekhab vahede terme tabestan tamdid mishe ya na?

دوست عزيز اول از همه با قوانين باشگاه احترام بگذاريد و فارسي تايپ كنيد بعد هم احتمالا تمديد بشه!

با احترام مديريت باشگاه

sarayy
07-23-2010, 03:23 PM
ببخشید .ممنون از جوابتون .یه سوال دیگم داشتم امروز یکمه یعنی زمان ثبت نام هنوز تموم نشده.اما صفحه ثبت نامی من خالیه .واسه رشته ها زمان بندی خاصی داشت ثبت نام؟اگه نداشت چیکار باید بکنم؟

sarayy
07-24-2010, 10:55 PM
سلام .مثل اینکه وقتی قوانین رعایت نشه جوابو زودتر میدینا.:227:

elili
07-25-2010, 12:54 AM
ممنون مفيد بود:238:

Mehr@n
07-25-2010, 04:13 PM
هنوز که گزارش ثبت نام و فیش واریزی نیومده رو سایت ! هرچند من جلو جلو هزینه شو همون 29 تیر ریختم به حساب ، حالا پولی که ریختم سوخت نشه .

alizadeh67
08-03-2010, 11:27 AM
سلام با عرضه خسته نباشيد
من يكي از درسامو اشتباه انتخاب كردم و سيستم گلستان به من هيچ اخطاري نداد و بعدا متوجه شدم كه بيش نياز اين درس اينكه من بايد 90 واحد درس پاس كرده داشته باشم ،الان تكليف اين در س چيه؟؟؟دانشگاهم تا 29 مرداد تعطيله الان موندم شهريه رو واريز كنم يا نه؟؟ خيلي ممنون ميشم كمكم كنيد

NIMA.N
08-03-2010, 12:40 PM
سلام با عرضه خسته نباشيد
من يكي از درسامو اشتباه انتخاب كردم و سيستم گلستان به من هيچ اخطاري نداد و بعدا متوجه شدم كه بيش نياز اين درس اينكه من بايد 90 واحد درس پاس كرده داشته باشم ،الان تكليف اين در س چيه؟؟؟دانشگاهم تا 29 مرداد تعطيله الان موندم شهريه رو واريز كنم يا نه؟؟ خيلي ممنون ميشم كمكم كنيد

سلام.
متاسفانه کاری نمیشه کرد. جز واریز کردن شهریه و شرکت نکردن در سر جلسه آزمون.
البته بازم عجله نکن بزار دانشگاه بار بشه مسئول آموزش به احتمال 50% بتونه از اختیاراتش استفاده کنه و درستونو بدون شهریه حذف کنه.