PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کوتاه شدن مدت تحصیل دانشگاه پیام نور

sunyboy
07-05-2010, 12:06 PM
معاون آموزش و سنجش دانشگاه پیام نور از اصلاح طولانی بودن مدت تحصیل در دانشگاه پیام نور خبر داد.

عبدالله معتمدی افزود : این دانشگاه مانند دانشگاه های دیگر در صورت معدل بیش از ۱۷ تا ۲۴ واحد و در صورت کسب معدل زیر ۱۷ تا۲۰ واحد ، دانشجویان را مجاز به انتخاب واحد کرده است. وی گفت : آیین نامه های دیگری هم اصلاح شده است که به روان شدن و ارتقاء تحصیلی دانشجویان منجر می شود .

معاون آموزش و سنجش دانشگاه پیام نور با اشاره به اینکه این دانشگاه حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار دانشجو دارد ، افزود : از این میزان در سال تحصیلی ۸۸ ـ ۸۹ بیش از ۸۰۰ هزار دانشجوی کارشناسی و ۱۶ هزار دانشجوی کارشناسی ارشد مشغول تحصیل بودند.

معتمدی همچنین به عضویت ۳۳ هزار نفر به عنوان هیئت علمی این دانشگاه اشاره کرد و افزود:یکی از مزیت های این دانشگاه برپایی آزمون های پایان ترم به شکل یکسان و متمرکز است که مانند سازمان سنجش طراحی و اجرا می شود و در ترم گذشته برای حدود چهار هزار عنوان درسی طراحی و اجرا شد.

tall.boy64
07-20-2010, 10:59 AM
معدل زیر 12 می تونه 20 واحد بردار طبق قانون جدید؟

NIMA.N
07-20-2010, 01:17 PM
معدل زیر 12 می تونه 20 واحد بردار طبق قانون جدید؟

دوست عزیز یکجا سوال کن . همه جا این سوالو کردنی
خیر . معدل 12 تا 17 میتونه 20 واحد برداره.

dokhtar
07-21-2010, 12:40 AM
وا زیر 12 یعنی مشروط دیگه
خوب الان 2 ترم که اینجوره
شما تازه خبر میدین

tall.boy64
07-27-2010, 06:57 AM
دوست عزیز کسی جوابمو نداد برا همین چند بار سوالو پرسیدم
پست اوال همین تایپیک سوال رو تو ذهنم ایجاد کرد
چون گفته بود زیر 17 فکر کردم 12 هم زیر 17 اون قانون اخه دو ترم بود داشت اجرا می شد قانون جدید نبود
ممنون که جواب دادین
اگه دقت کنین من حرفم منطقی بود طبق پست اول تایپیک چون همه میدونن 12 هم زیر
17 اشکال از بیان خبر بود
عبدالله معتمدی افزود : این دانشگاه مانند دانشگاه های دیگر در صورت معدل بیش از ۱۷ تا ۲۴ واحد و در صورت کسب معدل زیر ۱۷ تا۲۰ واحد ، دانشجویان را مجاز به انتخاب واحد کرده است. وی گفت : آیین نامه های دیگری هم اصلاح شده است که به روان شدن و ارتقاء تحصیلی دانشجویان منجر می شود .
شایعه سازم کردیمون قصد ما پرسش بود

NIMA.N
07-27-2010, 09:56 AM
دوست عزیز کسی جوابمو نداد برا همین چند بار سوالو پرسیدم
پست اوال همین تایپیک سوال رو تو ذهنم ایجاد کرد
چون گفته بود زیر 17 فکر کردم 12 هم زیر 17 اون قانون اخه دو ترم بود داشت اجرا می شد قانون جدید نبود
ممنون که جواب دادین
اگه دقت کنین من حرفم منطقی بود طبق پست اول تایپیک چون همه میدونن 12 هم زیر
17 اشکال از بیان خبر بود
شایعه سازم کردیمون قصد ما پرسش بود

دوست عزیز برو به همون تاپیکهایی که پرسش کرده بودی توی همه ی اونها بنده شخصا" خودم جوابتو داده بودم. مشکل شما اینه که به تاپیکهایی که سوال کردی سر نزدی. یک نگاهی به تاپیکهات بنداز. بنده در هیمن تاپیک هم حتی جواب شما رو دادم

abdollah68
07-27-2010, 11:41 AM
سلام .

ممکنه کسی به من بگه که آیا حقیقت داره مشروطی ها هم می تونن تا سقف 20 واحد بگیرن؟؟؟

NIMA.N
07-27-2010, 01:26 PM
سلام .

ممکنه کسی به من بگه که آیا حقیقت داره مشروطی ها هم می تونن تا سقف 20 واحد بگیرن؟؟؟

سلام.

اگر پست های بالا رو میخونید جوابتونو میگرفتین. به خودتون زحمت نمیدین یکم بگردین.

جواب شما:

خیر :

معدل زیر 12 مشروط و حداکثر 12 واحد حق انتخاب دارد.
معدل 12 تا 17 حداکثر 20 واحد حق انتخاب دارد
معدل 17 به بالا حداکثر 24 واحد حق انتخاب دارد

(بزرگ نوشتم که همه ببینند)

NIMA.N
08-08-2010, 09:03 PM
آره معدل زير 12مي تونه 20 واحد برداره مثل دانشگاههاي ديگه

دوست عزیز شایعه درست نکنید.
در صورت تکرار هر کسی شایعه پراکنی کنه در مورد این موضوع برخورد جدی خواهد شد.
تا بخشنامه صادر نشده شایعه است.

khoshidardel
08-24-2010, 02:10 PM
سلام

من معدلم بالاي 16 هستش و 14 واحد بر مي دارم مشكلي نداره ؟؟؟؟

amir_csj
09-14-2010, 04:09 PM
دوره آموزش محور چیه ؟

NIMA.N
09-14-2010, 07:46 PM
سلام

من معدلم بالاي 16 هستش و 14 واحد بر مي دارم مشكلي نداره ؟؟؟؟

خير مشكلي ندارد

دوره آموزش محور چیه ؟

آزمون محور و راديو تلويزيوني)غير حضوري(

در اين شيوه بومي بودن دانشجو ملاك نميباشد . دانشجو بسياري از مطالب را از طريق رسانه و راديو و تلويزيون فرا خواهد گرفت ودانشجو بر اساس امكانات براي امتحانات پايان نيمسال به يكي از مراكز /واحدها نزديك به محل سكونت معرفي مي شود .