PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آخرین تغییرات و نکات در ترم تابستان 89 دانشگاه پیام نور

sunyboy
07-03-2010, 07:30 PM
آخرین تغییرات اعلام شده توسط دانشگاه پیام نور (http://pnunews.com/) در ارتباط با ترم تابستان به اطلاع کلیه دانشجویان ، مراکز و واحد ها می رساند

۱- تاریخ امتحانات به روزهای سوم٬چهارم٬پنجم،ششم،سیزدهم ،چهاردهم و پانزدهم شهریور تغییر یافت (بدلیل همزمانی با ایام شب های قدر ) پیش از این طبق تقویم آموزشی قرار بود امتحانات پیام نور (http://www.pnunews.com/) از تاریخ ۱ شهریور شروع شود.

۲- ترم تابستان در مراکز بین الملل (برون مرکزی) برگزار نمی شود

۳- دانشجویان برای مهمان (http://www.pnunews.com/)شدن تا تاریخ ۲۵ تیر ماه ۸۹ فرصت دارند

۴- دانشجویان کارشناسی ارشد دروس (http://www.pnunews.com/)جبرانی که دارای تاریخ امتحانات (http://www.pnunews.com/) باشند را می توانند در ترم تابستان انتخاب کنند.

۵- دانشجویان که با ۶ واحد درسی فارغ التحصیل می شوند در صورت عدم ارائه این دروس در پیام نور (http://www.pnunews.com/) می توانند دروس مورد نظر را در سایر دانشگاه های وزرارت علوم مهمان شوند

۶- زمان دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات ترم تابستان ۸۹ دانشگاه پیام نور (http://www.pnunews.com/) از ۳۰ مرداد ۸۹ می باشد

tall.boy64
07-28-2010, 10:29 AM
درود
یه سوال داشتم ربطی به این تایپیک نداره
من می خوام فرم واریز شهریه رو از تو سایت بگیرم نیست چه کار کنم
همه این مشگل رو دارن؟
کد18 : اجازه دسترسي به اين امكان براي شما وجود ندارد.
از راهنمایی تون ممنون میشم

NIMA.N
07-28-2010, 10:49 AM
درود
یه سوال داشتم ربطی به این تایپیک نداره
من می خوام فرم واریز شهریه رو از تو سایت بگیرم نیست چه کار کنم
همه این مشگل رو دارن؟
کد18 : اجازه دسترسي به اين امكان براي شما وجود ندارد.
از راهنمایی تون ممنون میشم

سلام.
هنوز دسترسی به فرم شهریه امکان پذیر نیست و هنوز فعال نشده.

elya tarlan
07-28-2010, 11:12 AM
با سلام
در صفحه اول سايت زده 5 تا 8 تير مي‌تونيم فرم واريز شهريه را دريافت كنيم
اما هنوز خبري نيست
كي ميدونه كه پيام نور داره چي كار ميكنه و چراهاش درست نيست؟

dokhtar
07-28-2010, 12:31 PM
بابا این چه زندگیه چه دانشگاهیه
قرار بود فرم واریز 5 ام بیاد الان 6ام هنوزم خبری نیست
مگه این همه دانشجو علافنننن
:114:

NIMA.N
07-28-2010, 01:02 PM

حالا چه عجله ای دارین برای دادن شهریه؟ پولاتون اضافیه :دی

samaneh2000
07-28-2010, 07:22 PM
حالا چه عجله ای دارین برای دادن شهریه؟ پولاتون اضافیه :دی

دوست عزیز مسئله زیاد شدن پول نیست مسئله 1ینه که ممکنه بعضی از دروس به حدنصاب نرسه و خیلی ها تو فکر تهیه کتاب هستند و ....

NIMA.N
07-28-2010, 07:51 PM
دوست عزیز مسئله زیاد شدن پول نیست مسئله 1ینه که ممکنه بعضی از دروس به حدنصاب نرسه و خیلی ها تو فکر تهیه کتاب هستند و ....
من بهتون این اطمینانو میدم که دروسی که به حد نساب نرسیدن فقط 1 درصد باشن.
به اضافه دروسی که تاریخ امتحان نداشتن.

Mehr@n
07-29-2010, 03:54 AM
این پیام نور دیگه گندشو درآورده . گزارش ثبت نام کو ؟ فرم واریز شهریه کو ؟ اصلاً معلوم هست تا کی وقته برای واریز شهریه ؟

من الان انتخاب واحد کردم ولی نه خبری از گزارش ثبت نام هست نه خبری از فرم واریز شهریه .... مسخره شو درآوردن اینا با این دانشگاه شون :97:

samaneh2000
07-29-2010, 09:36 AM
بفرموده
مسئول فعال سازی گزارش ثبت نام یادش رفته چجوری باید گزارش رو فعال کنه حالا توش مونده چکار کنه ..........

:55::55::55:

:55:

hamidy
07-29-2010, 09:41 PM
سلام
دوستان عزیز عجله نکنین
از خرید کتاب هم پشیمون نمیشین
بالاخره اونا نیاز به این پول دارن و ما باید پول پرداخت کنیم حالا یکم دیر تر یکم زودتر

tall.boy64
07-29-2010, 11:37 PM
:301:خیلی از دانشجوها کافی نت میرن این کارو انجام بدن 1 ساعت دنبال فیش می گردن پیداش نمی کنن
پیام نور این همه دانشجو داره 800تومن رو ضرب در تعداد دانشجو ها بکنین ببینید چقدر میشه
حالا پولش هیچ چقدر وقت دانشجوها تلف میشه
این پول رو میتونستن خرج امکانات برای دانشگاه بکنن

Borna66
07-30-2010, 12:34 AM
این پیام نور دیگه گندشو درآورده . گزارش ثبت نام کو ؟ فرم واریز شهریه کو ؟ اصلاً معلوم هست تا کی وقته برای واریز شهریه ؟

من الان انتخاب واحد کردم ولی نه خبری از گزارش ثبت نام هست نه خبری از فرم واریز شهریه .... مسخره شو درآوردن اینا با این دانشگاه شون :97:

دوست گلم حق با شما هست و پيام نور ديگه .بعضي وقت ها كفر ادم درمياره با اين كاراش:265:

بفرموده
مسئول فعال سازی گزارش ثبت نام یادش رفته چجوری باید گزارش رو فعال کنه حالا توش مونده چکار کنه ..........

:55::55::55:

سلام
دوستان عزیز عجله نکنین
از خرید کتاب هم پشیمون نمیشین
بالاخره اونا نیاز به این پول دارن و ما باید پول پرداخت کنیم حالا یکم دیر تر یکم زودتر

:301:خیلی از دانشجوها کافی نت میرن این کارو انجام بدن 1 ساعت دنبال فیش می گردن پیداش نمی کنن
پیام نور این همه دانشجو داره 800تومن رو ضرب در تعداد دانشجو ها بکنین ببینید چقدر میشه
حالا پولش هیچ چقدر وقت دانشجوها تلف میشه
این پول رو میتونستن خرج امکانات برای دانشگاه بکنن

دقيقا با حرفه شما دوستان عزيز موافقم و اميدوارم در اينده اين نكات هم لحاظ بشه

روزگار خوش

hamid_diablo
07-30-2010, 07:42 PM
سلام دوستان

من برای ترم تابستون 6 واحد برداشتم
درسهای اندیشه1.تفسیر نهج البلاغه و اخلاق اسلامی
بعد تو سایت زده که از گروه معارف فقط یه درس میشه برداشت
الان من باید چی کار کنم 4 واحد باید حذف کنم
اصلا میشه از ترم تابستون انصراف بدم ؟
یهنی هر 6 تا ئاحد رو حذف کنم؟

elya tarlan
07-31-2010, 09:55 AM
درود بر دوستان
بایدعرض کنم اگر اشتباه نکنم مسولین دانشگاه تا 29 مرداد تشریف ندارند تا جوابگوی مشکلات ما باشند
فکر کنم بتونی انصراف بدی اما تا کی مهلت داری رو دیگه نمیدونم
فقط من نمیدونم اگه تعداد دروسی به حد نصاب نرسه و درس حذف بشه امکان گرفتن درس جایگزین به دانشجو نمیدن؟
امروز هم 9 مرداد و فرم واریز شهریه هنوز رو سایت نیومده،کی باید تکلیف و روشن کنه الله علم
عجله ما واسه واریز شهریه واسه این هست که یه وقتی اعلام میکنند که ممکن پول نباشه(پول که رو دست ما نمیمونه) اونهم اگه خدای ناکرده مثل ترم پیش فقط 3000 تومان از شهریه کم باشه اعلام میکنند به علت بدهی امکان دسترسی به کارت ورود به جلسه و... وجود نداره حالا پاشون واسه 3 تومن برو تو صف بانک تا اجازه صادر بشه.

NIMA.N
07-31-2010, 11:05 AM
در مورد به حد نصاب نرسیدن دروس الان میتونید ببینید که درس مورد نظر شما به صورت قطعی ثبت شده یا نه.

به اطلاعات جامع دانشجو برید و روی ترم تابستان کلیک کنید. درس هایی که ثبت نهایی شدن برای شما نشان داده خواهد شد.

hamid_diablo
07-31-2010, 12:04 PM
سلام دوستان

samaneh2000
07-31-2010, 01:37 PM
سلام دوستان

دوست گرامی ترم تابستان معمولا حذف و اضافه نداره ولی شما می تونید حذف اضطراری کنید که با این حال باید شهریه رو واریز کنید و هیچی دیگه پس بهتره همونی که براتون مونده رو امتحان بدید تا لااقل شهریه تون فرط نشه .................

Mehr@n
07-31-2010, 01:38 PM
الان که بعد از کلی سرکار گذاشتن آخر گزارش ثبت نام رو فعال کردن میگه : " اطلاعاتي جهت نمايش يا چاپ موجود نيست " .... می خوام دوباره انتخاب واحد کنم میرم توی عملیات ثبت نام باز میگه : " 1 خطا کد17 : در حال حاضر اين امكان غيرفعال است. دیگه تحمل ندارم ، خدایا چه گناهی کردم آخه گیر این دیوونه های زنجیری افتادم :168: چه جوری مسخره مون کردن ، سر کارمون گذاشتن . از روزی که این دانشگاه لعنتی قبول شدم تا حالا هزار بار آرزوی مرگ کردم . خسته شدم دیگه :168:.

samaneh2000
07-31-2010, 02:02 PM
الان که بعد از کلی سرکار گذاشتن آخر گزارش ثبت نام رو فعال کردن میگه : " اطلاعاتي جهت نمايش يا چاپ موجود نيست " .... می خوام دوباره انتخاب واحد کنم میرم توی عملیات ثبت نام باز میگه : " 1 خطا کد17 : در حال حاضر اين امكان غيرفعال است. دیگه تحمل ندارم ، خدایا چه گناهی کردم آخه گیر این دیوونه های زنجیری افتادم :168: چه جوری مسخره مون کردن ، سر کارمون گذاشتن . از روزی که این دانشگاه لعنتی قبول شدم تا حالا هزار بار آرزوی مرگ کردم . خسته شدم دیگه :168:.

Mehr@n جان شما چرا آرزوی مرگ می کنید حیف نیست مثل اینکه تازه اولاشی حالا اگه هم اخراشید که خودتون بهتر می دونید تو پیام نور این کارا ( بی قانونی و بی نظمی ) خودش برا خودش یه قانونه ( خیلی جالبه نه قانون بی قانونی ) خدا بهتون صبر بده و به همه هم ..........

NIMA.N
07-31-2010, 02:12 PM

مطمئنا" اجازه ثبت نام داده نمی شود. چون مهلت ثبت نام ترم تابستان پایان یافته

hamid_diablo
07-31-2010, 04:09 PM
سلام

من برای تابستون تفسیر موضوعی نهج البلاغه رو برداشتم
بعد فهمیدم این درس اختیاریه
منظور از اختیاری چیه؟
یعنی میشه این درس رو پاس نکنم؟

Borna66
07-31-2010, 05:10 PM
با سلام
اينم خبر جديد
فعال سازي پرينت شهره ترم تابستان در سيستم گلستان (http://pnu-club.com/pnu.thread33243.html)

روزگار خوش

Borna66
07-31-2010, 05:13 PM
سلام

من برای تابستون تفسیر موضوعی نهج البلاغه رو برداشتم
بعد فهمیدم این درس اختیاریه
منظور از اختیاری چیه؟
یعنی میشه این درس رو پاس نکنم؟

با سلام
درس تفسیر موضوعی نهج البلاغه يك درس عمومي معارف هست كه دانشجو بايد در طول دوران دانشجويي خود از ميان اين دو درس عمومي معارف
تفسیر موضوعی نهج البلاغه
تفسیر موضوعی قرآن
يكي از اين دو را به اختيار خود پاس كنند.

اگر يكي را پاس كرده ديگر نيازي به پاس كردن موردي ديگري نيست

موفق باشيد

روزگار خوش

hamid_diablo
07-31-2010, 08:16 PM
دوستان
درسهای اندیشه 1 و تفسیر نهج البلاغه تو یک گروه هستند

یعنی باید یکی از اینارو حذف کنم

Mehr@n
07-31-2010, 10:41 PM
من نمی دونم تکلیفم چیه ؟! یکی بگه تکلیف من چیه ؟ ببینید . اون درس هایی که من واسه ترم تابستون انتخاب کرده بودم توی قسمت " حذف اضطراری " هست ( که اگه مثلاً بخوام اونارو حذف کنم ) . این معنیش اینه که انتخاب واحد من ثبت شده . پس چرا توی قسمت گزارش ثبت نام میگه : " اطلاعاتي جهت نمايش يا چاپ موجود نيست "؟؟؟؟؟ ببینید . من هزینه شو روز 29 تیر واریز کردم به حساب . اون موقع می خواستم از گزارش ثبت نام پرینت بگیرم ولی پرینترم جوهر نداشت گفتم بگذارم فرداش که دیگه روز بعد گزینه گزارش ثبت نام خبری ازش نبود . آیا به خاطر واریز شهریه اطلاعات گزارش ثبت نام پاک شده ؟ من تکلیف خودمو نمی دونم ، بدبختی اینجاست که کتاب هم تهیه کردم .

NIMA.N
07-31-2010, 10:56 PM
من نمی دونم تکلیفم چیه ؟! یکی بگه تکلیف من چیه ؟ ببینید . اون درس هایی که من واسه ترم تابستون انتخاب کرده بودم توی قسمت " حذف اضطراری " هست ( که اگه مثلاً بخوام اونارو حذف کنم ) . این معنیش اینه که انتخاب واحد من ثبت شده . پس چرا توی قسمت گزارش ثبت نام میگه : " اطلاعاتي جهت نمايش يا چاپ موجود نيست "؟؟؟؟؟ ببینید . من هزینه شو روز 29 تیر واریز کردم به حساب . اون موقع می خواستم از گزارش ثبت نام پرینت بگیرم ولی پرینترم جوهر نداشت گفتم بگذارم فرداش که دیگه روز بعد گزینه گزارش ثبت نام خبری ازش نبود . آیا به خاطر واریز شهریه اطلاعات گزارش ثبت نام پاک شده ؟ من تکلیف خودمو نمی دونم ، بدبختی اینجاست که کتاب هم تهیه کردم .

اگر تاپیک های دیگر را میخوندین به جوابتون میرسیدین.
اینم برای چندمین بار
با اینکه اعلام شده گزارش ثبت نام در دسترس هست اما برای هیچ کس فعال نشده و همه با همین نوشته مواجه میشن.
احتمال میدیم فردا با فعال شدن ثبت نام دانشجویان متقاضی تغییر رشته گزارش ثبت نام هم نیز فعال شود.
نگران نباشید

IT.88
08-01-2010, 12:56 AM
سلام ببخشید من یه سوال داشتم
من این ترم یعنی ترم بهار 17 واحد گرفتم ولی فقط 3 واحد امتحان دادم چون مشکلی واسم پیش اومد که نتونستم در همه ی امتحانام شرکت کنم
حالا فقط نمره ی همین درسو واسه معدل گذاشتن و من مشروط شدم آخه مگه با یکی درس هم میشه مشروط شد؟؟؟؟:168:
مدیر گروه به من گفتن چون کمتر از 5 واحد امتحان دادی معیار انتخاب واحد ترم بعدت معدل ترم پاییزه وتو میتونی 20 واحد واسه ترم پاییز برداری ولی با جدیت نگفتن آخه گفتن شاید آیین نامه عوض شه
شما چی میگین ؟؟ تورو خدا کمکم کنید دارم دیوونه میشم:79:
در ضمن من آی تی میخونم ترم 2

Borna66
08-01-2010, 01:09 AM
سلام ببخشید من یه سوال داشتم
من این ترم یعنی ترم بهار 17 واحد گرفتم ولی فقط 3 واحد امتحان دادم چون مشکلی واسم پیش اومد که نتونستم در همه ی امتحانام شرکت کنم
حالا فقط نمره ی همین درسو واسه معدل گذاشتن و من مشروط شدم آخه مگه با یکی درس هم میشه مشروط شد؟؟؟؟:168:
مدیر گروه به من گفتن چون کمتر از 5 واحد امتحان دادی معیار انتخاب واحد ترم بعدت معدل ترم پاییزه وتو میتونی 20 واحد واسه ترم پاییز برداری ولی با جدیت نگفتن آخه گفتن شاید آیین نامه عوض شه
شما چی میگین ؟؟ تورو خدا کمکم کنید دارم دیوونه میشم:79:
در ضمن من آی تی میخونم ترم 2
با سلامه
بله همين طور هست و معيار مدل شما براي ترم جديد پاييز همون معدل ترم قبل بالاي 5 واحد هست.

موفق باشيد
روزگار خوش

IT.88
08-01-2010, 01:20 AM
ممنون از راهنماییتون

elya tarlan
08-01-2010, 10:53 AM
hamid_diablo
با سلام
هر چه سريعتر يه سري به دانشگاه بزن اگه مسولين باشن و به مرخصي نرفته باشند(تا 29 مرداد معمولا نيستند) به احتمال زياد مي‌تو نيد انصراف بديد بدون اينكه نياز به پرداخت شهريه باشه

hamid_diablo
08-01-2010, 12:54 PM
سلام

درسهای اندیشه 1 و اخلاق اسلامی تو یک گروه درسی هستند
یعنی یکی از اینها رو باید بردارم

IT.88
08-01-2010, 05:50 PM
سلام دوستان
از اونایی که از پیام نور فارغ التحصیل شدن می خواستم بپرسم که تو مدرک دانشگاه مشروطی هم مینویسن ؟؟
یا فقط همون معدلو مینویسن؟ خیلی دپم:168:

Mehr@n
08-05-2010, 11:07 AM
هنوز که گزارش ثبت نام نیومده رو این سایت.... چی شد پس، منصرف شدن؟ می خواستم الان ....... بدم ....

ويرايش شد!!!

NIMA.N
08-05-2010, 11:31 AM
هنوز که گزارش ثبت نام نیومده رو این سایت.... چی شد پس، منصرف شدن؟ می خواستم الان ....... بدم ....

ويرايش شد!!!

.ضمن احترام به گفته های شما لطفا" قوانین رو رعایت کنید.
من کسی رو میشناسم که روستایی هستند ولی الان پسر خودش مهندسی نفت میخونه و بورسیه از امریکا و روسیه براش صادر شده. پس ما به پدر و ماردش کار نداریم.
دوم اینکه دوست عزیز حرفاتون یکی بی احترامی هم به باشگاه میشه و هم به دانشجوها. هم به خودتون.
چون ما داریم پیام نور درس میخونیم. وقتی شما میگی اونا پستن و هیچی حالیشون نیست پس توهین به خودمون کردیم که داریم زیر دست اونا درس میخونیم یعنی از اونها پستتر هستیم.
لطفا" قوانین رو رعایت کنید.
ممنون

iliya_raf
08-17-2010, 02:36 PM
:114:
:170:میشه حالا این بار بخاطر من ببخشیدشون

cepirani
08-17-2010, 10:36 PM
سلام من امکان دسترسی به تاریخ امتحانات ترم تابستان را ندارم باید چیکار کنم؟:77:

NIMA.N
08-17-2010, 10:56 PM
سلام من امکان دسترسی به تاریخ امتحانات ترم تابستان را ندارم باید چیکار کنم؟:77:

برنامه امتحانی رو از لینک زیر دانلود کنید:

http://pnu-club.com/pnu.thread32490.html

mortezasaeid
08-23-2010, 01:00 PM
بدون محدودیت.........

(لینک حذف شد - لینک گذاشته شده جنبه تبلیغاتی داشت)

برمودا
08-26-2010, 02:00 AM
یا باید بسازیم وبسوزیم با این پیام نور یا زود خودمونو خلاص کنیم لیسانس وبگیریمو بای. که اونم شاهکار شاهکاراست