PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به من گفتند تو دانشجویی!(بیا تو جوون)

sadaf-eng
06-28-2010, 03:28 PM
اگه ما هم عهد شاه وزوزک زندگی می کردیم الان اینجا تاپیک من بهتر می شد ، می گفتم اولین باری که اسمم را توی روزنامه دیدم! اما پیشرفت علم و تکنولوژی این آرزو را هم بر دل ما گذاشت
مهم اینه که اصلا اسمم را دیدیم!!!
نه خوشحال شدم و نه یک لحظه حس کردم من هم یک دانشجوام!
از ان روز 3 سال میگذره و من هنوز هم به اصل موضو شک دارم :" من دانشجو ام؟"

نمیخوام اینجا بحث هایی که توی باشگاه مهندسان تکرار بشه ( امثال سواد پیام نور یها بالاست !و... )

یک کلام شما چی؟ چقدر با پیام نور کنار اومدید؟

yashar
06-28-2010, 03:35 PM
تازه با هاش کنار اومدم

sadaf-eng
06-28-2010, 03:51 PM
بعد از چند مدت؟

سحاد
06-28-2010, 10:24 PM
Salam man taze sale avale k daneshju shodam khodaro shokr vali ziyad mohite payame nur ro dust nadaram

yas69
06-29-2010, 12:33 PM
به دانشگاه همان چون مور رفتیم/
گهی با میل گهی با زور رفتیم/
ولی باید بگوییم از ته دل/
غلط کردیم پیام نور رفتیم/
:261:

nona s
06-29-2010, 02:10 PM
من الان ترم دوم هستم و همینجا اعلام میکنم که واقعا کم اوردم درس خوندن تو پیام نور خیلی سخته .

Mehr@n
06-29-2010, 03:00 PM
دانشجو !!! هرهر خندم می گیره .... این روزا هر ننه قمری شده دانشجو ، واقعاً اجر و قرب دانشجویی اومده پایین ، سی چهل سال پیش دانشجو کی بود چی بود و چه امکاناتی بهش می دادن حالا چی ؟! مغزهای واقعی واقعی تاپ از کشور می زنن بیرون و بلا فاصله سر از دانشگاههای آمریکا و انگلیس و کانادا و فرانسه و آلمان و ...... در میارن ، نیمچه مغزها می مونن ایران و میرن دانشگاههای سراسری مثل شریف و علم و صنعت و تهران و خواجه نصیر و .... تفاله های مغز فندقی ( من و شما ) میریم دانشگاههای پیام نور رو پر می کنیم ،تفاله های مغز عدسی ( یا تفاله های بی مغز ) هم میرن دانشگاههای آزاد و غیرانتفاعی........ کنکور هم مثل غربال می مونه خوبا و دونه درشت ها رو از ریزها و تفاله ها سوا می کنه. حالا من که خوشبختانه ترم آینده 90-89 ترم آخرمه و از این خراب شده خلاص میشم، امیدوارم یه دانشگاه خوب سراسری برای ارشد قبول بشم.

Atish pare
06-29-2010, 07:27 PM
دانشجو :246: تا الان که ترم 6 رو هم گذروندم حسش نکردم والا :248::288:

ولی دیگه باهاش کنار اومدم امیدوام ارشدیه دانشگاه خوب قبول شم وهمینطور شما بچه ها:109:

saeed.d
06-29-2010, 07:49 PM
[B]سلام !

کار ما که باهاش ( pnu ) تموم شد ! پروزه رو تحویل بدیم و خلاص !

Y@SiN
06-29-2010, 07:57 PM
من احسای می کنم ولی کم.!!! اما پیام نور حسابی ادم رو صبرشو زیاد می کنه وپخته میشه برای اینده:171:

زهره محبی
06-29-2010, 08:51 PM
مهم نیست کجا باشیم مهم اینه هر جا باشیم بهترین باشیم
درسته که دانشجوی پیام نور احساس دانشجویی نمیکنه ولی توی همین پیام نور هم میشه روزای خوب داشت مهم خواستنه.
من خودم دوران تحصیلم خیلی درسم خوب بود دبیرستانم انتظار داشت روزانه یه جای خوب و یه رشته خوب قبول شم همین طور پدر و مادرم ولی من اهل درس و کتاب نیستم اگه پیام نور قبول شدم به خاطر کم کاریه خودم بود الان هم با هاش کنار اومدم وقت دارم کلاسای دیگه برم سر کار برم درسته که محدودیت هایی داره ولی بی انصافیه بگیم خراب شده!

Borna66
06-29-2010, 09:18 PM
با سلام
به نظره من ادمي در هر جا باشد بستگي به پندار و رفتار خودش دارد كه چه احساسي داشته باشد.
در كل پيام نور داره روز به روز در جهات مختلف بهتر ميشه البته اين بهتر شدنش لاك پشتي هست و زمان زيادي مي بره كه ادم احساسي بشه:88:
روزگار خوش

sadaf-eng
06-29-2010, 09:30 PM
دانشجو :246: تا الان که ترم 6 رو هم گذروندم حسش نکردم والا :248::288:

ولی دیگه باهاش کنار اومدم امیدوام ارشدیه دانشگاه خوب قبول شم وهمینطور شما بچه ها:109:

همین طور

sadaf-eng
06-29-2010, 09:31 PM
من الان ترم دوم هستم و همینجا اعلام میکنم که واقعا کم اوردم درس خوندن تو پیام نور خیلی سخته .

اره ولی تلقین هم تاثیر داره
تکلیف خودتون را معلوم کنید یا بمونید و مث ما بسازید یا ...

sadaf-eng
06-29-2010, 09:37 PM
من احسای می کنم ولی کم.!!! اما پیام نور حسابی ادم رو صبرشو زیاد می کنه وپخته میشه برای اینده:171:

شاید

moo2010
06-30-2010, 01:24 AM
سلام
انشاء كه نمرات پيان ترم خوبي داشته باشيد
من از همون اول كه پيام نور رو انتخاب كردم مي دونستم چه وضعيتي داره . پيام نور بيشتر براي كساني خوبه كه شاغل باشند و يا وقت كمتري داشته باشن براي حضور در كلاسها . من از همون اول به خودم گفتم كه بايد خودم بخوانم و تا الان سر هيچ كلاسي درست و حسابي شركت نكردم و نمرات قابل قبولي دارم .
چاره اي جز پذيرفتن موضوع نيست و بايد خودمون گليممون رو از آب بكشيم بيرون

يا حق

sadaf-eng
06-30-2010, 09:11 PM
سلام
انشاء كه نمرات پيان ترم خوبي داشته باشيد
من از همون اول كه پيام نور رو انتخاب كردم مي دونستم چه وضعيتي داره . پيام نور بيشتر براي كساني خوبه كه شاغل باشند و يا وقت كمتري داشته باشن براي حضور در كلاسها . من از همون اول به خودم گفتم كه بايد خودم بخوانم و تا الان سر هيچ كلاسي درست و حسابي شركت نكردم و نمرات قابل قبولي دارم .
چاره اي جز پذيرفتن موضوع نيست و بايد خودمون گليممون رو از آب بكشيم بيرون

يا حق

بله درسته

ماه ناز
10-09-2011, 10:16 PM
چی بگم هم خوبه هم بده

petra_na
10-22-2011, 07:16 PM
درسته وقتی اومدم دانشگا ...فک میکردم همه دانشجوها اهل درسو کتابن، همه پی تحقیق وتفحصن ولی اینطور نبود...
دانشگا پیام نور رو فقط وفقط بخاطر این انتخاب کردم که تو شهر خودم بود

ولی میتونم بگم هر چی هست مکانی هست برای گرفتن حداقل یک مدرک+یه شغل خوب در آینده
الان دیگه نمیگن چی بلدی میگن فقط مدرک بده،
اینجاست که خود شخص اگه بخاد اطلاعاتش بره بالا خودش باید بخونه...

alamatesoall
10-22-2011, 08:21 PM
هر شخصی این خودشه که میتونه به سطح سواد خودش و ارتقای اون کمک کنه این ما هستیم که اگه بخواییم میتونیم بار علمی خودمون رو ببریم بالا و به حد اعلا برسونیم فقط کافیه که تنها به کتب درسی اکتفا نکنیم اگر مطالعه ی غیر درسی رو ببریم بالا اون وقت شاهد نتایج بهتری خواهیم بود

در ضمن اینم بگم که کتب پیام نور رو اساتید سایر دانشگاه ها به عنوان منبع واسه دانشجویانشون معرفی میکنن تا دانشجویان واسه رفع هر گونه ابهامی به اونها مراجعه کنن

پس خیلی دانشگاه پیام نور رو دست کم نگیرید اما خب ما عادت کردیم که تا چوب زور بالا سرمون نباشه پیشرفت نکنیم بعدشم وقتی کم میاریم زمین و زمان و عمه و خاله و دایی و... رو مقصر میدونیم ولی خودمون عین خیالمونم نیس از نظر ما همه مقصرن جز خودمون

خب انصافم خوب چیزیه یکم اگه منطقمون رو بکار بگیریم میتونیم عادلانه تر قضاوت کنیم که به نفع خودمون هستش و این ما هستیم که شاهد نتایج بهتر و مفیدتر خواهیم بود

مهم نیس چه مدرکی داری... مهم اینه که چه درکی داری :72:

baransafa
10-27-2011, 12:27 AM
سلام به همه
خوب واسه منم کنار اومدن با پیام نور خیلی سخت بود, نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی خیلی بچه درسخون بودم، واسه کنکور روزی 13 ساعت خالص درس میخوندم البته با اشتیاق و خودم مطمئن بودم که بهترین رشته قبول میشم ، ولی روز 11 فروردین که یکی از عزیزان خانوادم فوت کرد دیگه بهم ریختم و به زور رفتم سر جلسه ، البته فقط جسمم اونجا بود. بعد دانشگاه پیام نور اومدم البته اوایل فقط واسه روحیه خودم بود.، چون قبلا حتی تصورشم نمی کردم و ازش متنفر بودم. الان کم کم کنار اومدم،
الانم رشته زیست شناسی هستم و 3 ترم دیگم مونده ، درسته که مرحله اول موفق نشدم ولی الان میخوام هر طوری هست واسه ارشد، میکروب شناسی یا هماتولوژی و یا ژنتیک که خیلی علاقه دارم قبول بشم البته به یاری خدا.

اینارو گفتم که بگم پیام نور واسم خوب بود اگه نمی رفتم واقعا نمی دونستم چی به سرم میاد، چون خیلی از اون اتفاق به هم ریخته بودم.

اینکه میگین سخته و پیام نور رو دوست ندارین واقعا درکتون میکنم، ولی چارهای نیست خوب درس بخونین که به امید خدا ارشد بهترین رشته قبول بشین:36::79:

andia
02-29-2012, 10:05 AM
من که ترم 4 حس دانشجویی دارم درسته کلاس کم داریم ولی وقتم را با رفتن به سایر کلاسای مرتبط با رشتم پر کردم مهم اینکه ما خودمون برای پیشرفتمون تلاش کنیم وگرنه با غصه خوردن وگفتن هرروز این جمله که پیام نور بده که دولتی نمیریم مهم اینکه یه پیام نوری درس خون باشی وبعد از گرفتن مدرک با سواد باشی دانشگاه زیادم مهم نیست

tanha545
01-28-2013, 09:45 AM
اصلا دوسش ندارم اح حالم ازش بهم میخوره فقط بخاطر اینده ام تحملش میکنم با اون نظام اموزشی افتضاح واستادای ...حالم ازش بهم میخوره