PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یادبود یک مادر

pnugirl
06-10-2010, 08:11 PM
به نام خالق خوبی ها
یک ماه گذشت. حدود یک ماه پیش خبر درگذشت مادری مهربون رو شنیدم. خبری که همه بچه های سایت رو متأثر کرد و شاید من رو از بقیه بیشتر. باورم نمی شد که همچین اتفاقی افتاده باشه. شنیدم که اقای مدیر در غم عزیزترین کسش نشسته. خیلی از میتینگ باشگاه توی نمایشگاه نگذشته بود. نمیتونستم آقا حسین رو توی لباس سیاه عذا تصور کنم. نمی تونستم حتی توی خیالم چشماش رو گریون ببینم. نمیدونم. حالا که فکر می کنم شاید همون روز هم غمی توی دلشون بود که اونقدر ساکت بودن و فقط آقا طه صحبت می کرد. میدونم روزهای سختی رو گذروندن. از اون روز فقط به این فکر می کنم چقدر دیوار شادی هامون لرزونه و هرآن ممکنه آواره یک غصه سقف دیوار دلمون رو خم کنه. و حالا... حالا که حساب می کنم خیلی نزدیک به یادبود چهلمین روز فقدان مادر مدیریت محترم سایت هستیم.
می خوام بگم که من مثل هرپنج شنبه امروز هم به یادشون هستم. امیدوارم که هیچ کسی خنده از لبش برچیده نشه، امیدوارم هیچ کسی غم از دست دادن پدرو مادرش رو نبینه. و ... کاری جز دعا کردن از دستمون ساخته نیست برای آرامششون.
روحشون شاد و یادشون گرامی باد.
نزدیکای چهلم مادر آقای مدیره. براشون یه فاتحه بخونین

sunyboy
06-10-2010, 08:25 PM
به نام خالق خوبی ها
یک ماه گذشت. حدود یک ماه پیش خبر درگذشت مادری مهربون رو شنیدم. خبری که همه بچه های سایت رو متأثر کرد و شاید من رو از بقیه بیشتر. باورم نمی شد که همچین اتفاقی افتاده باشه. شنیدم که اقای مدیر در غم عزیزترین کسش نشسته. خیلی از میتینگ باشگاه توی نمایشگاه نگذشته بود. نمیتونستم آقا حسین رو توی لباس سیاه عذا تصور کنم. نمی تونستم حتی توی خیالم چشماش رو گریون ببینم. نمیدونم. حالا که فکر می کنم شاید همون روز هم غمی توی دلشون بود که اونقدر ساکت بودن و فقط آقا طه صحبت می کرد. میدونم روزهای سختی رو گذروندن. از اون روز فقط به این فکر می کنم چقدر دیوار شادی هامون لرزونه و هرآن ممکنه آواره یک غصه سقف دیوار دلمون رو خم کنه. و حالا... حالا که حساب می کنم خیلی نزدیک به یادبود چهلمین روز فقدان مادر مدیریت محترم سایت هستیم.
می خوام بگم که من مثل هرپنج شنبه امروز هم به یادشون هستم. امیدوارم که هیچ کسی خنده از لبش برچیده نشه، امیدوارم هیچ کسی غم از دست دادن پدرو مادرش رو نبینه. و ... کاری جز دعا کردن از دستمون ساخته نیست برای آرامششون.
روحشون شاد و یادشون گرامی باد.
نزدیکای چهلم مادر آقای مدیره. براشون یه فاتحه بخونین

خدا رفتگان شما رو بيامورزه!

با تشكر و احترام مديريت باشگاه

Borna66
06-10-2010, 11:27 PM
با سلام
منم به نبوه ي خودم چهلمين روز در گذشت اين عزيز بزرگوار رو به مدير كل عزيز تسليت مي گم.
انشاا.... غم اخرتون باشد و از اين به بعد خبرهاي خوشي و موفقيتتون بشنويم.
بلع هر سكوت نشاني حرفي هست نگفتي اما وجود داشتي !!!

روزگار خوش

pnugirl
06-11-2010, 10:33 PM
با سلام
منم به نبوه ي خودم چهلمين روز در گذشت اين عزيز بزرگوار رو به مدير كل عزيز تسليت مي گم.
انشاا.... غم اخرتون باشد و از اين به بعد خبرهاي خوشي و موفقيتتون بشنويم.
بلع هر سكوت نشاني حرفي هست نگفتي اما وجود داشتي !!!

روزگار خوش

یعنی چیزی بوده که شما ازش با خبربودین و به ما نگفتین؟

monak
06-12-2010, 09:49 AM
یعنی چیزی بوده که شما ازش با خبربودین و به ما نگفتین؟ __________________

منم بازم تسلیت میگم امیدوارم غم اخرتون بشه

مطمعنم خیلی چیزا بوده که شما نمیدونید