PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسپانيا قهرمان جام جهاني مي‌شود (جالبه بخونید)

Borna66
06-06-2010, 10:40 PM
طبق شبيه سازي صورت گرفته توسط نرم افزارهاي رايانه‌اي ، تيم ملي اسپانيا در ديدار پاياني جام جهاني با گل داويد ويا در دقيقه 61 ، برزيل را شكست خواهد داد.

http://pnu-club.com/imported/2010/06/469.jpg

به گزارش ايسنا ، يك شركت رايانه‌اي با نرم‌افزار شبيه سازي توجه علاقمندان به فوتبال را به خود جلب كرده است.
مت پريور، طراح شركت EA SPORT در مصاحبه تلفني گفت: از اين طرح استقبال بسيار خوبي شد. داده‌هاي مربوط به تيم هاي حاضر در جام‌جهاني از نقاط مختلف دنيا جمع‌آوري شده و بيش از 40 مورد از اطلاعات فني مربوط به هر بازيكن مانند سرعت، شوت زني، قدرت بدني و... در سيستم ذخيره شده است.
پريور درباره ميزان سليقه‌اي بودن اين برنامه گفت: با توجه به اين كه داده‌ها از نقاط مختلف دنيا جمع‌آوري شده اند فكر مي كنم تا حد زيادي به واقعيت نزديك باشد.
بازي هاي جام جهاني توسط اين بازي رايانه اي شبيه سازي شد و در پايان تيم ملي فوتبال اسپانيا در ديدار پاياني با تك گل داويد ويا تيم برزيل را شكست داد و به مقام قهرماني رسيد.
جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي روز 11 ژوئن در آفريقاي جنوبي آغاز خواهد شد.

pnugirl
06-07-2010, 01:27 PM
من امروز امتحان شبیه سازی داشتم :303:
خدا کنه ارژانتین قهرمان شده. من آرژانتینو دوست دارم