PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش ترافیک وب سایت و وبلاگ و بهبود رتبه الكسا

sunyboy
05-29-2010, 12:30 PM
افزایش ترافیک وب سایت
تا حالا فکر کردین چطور میشه ترافیک یا بازدیدکننده یک سایت بیشتر بشه و حتما راه هایی هم به ذهنتون رسیده باشه و بهشون عمل کرده باشین در هر صورت این راهها خیلی کارامد نبوده و یا با زحمت زیادی همراه بوده و نیز وقتتان را میگرفت.

من در این پست میخواهم به یک راه صددرصد تضمینی پیشنهاد کنم که شما را از شر راههای کسل کننده و غیر کارآمد خلاص کنم با این روش شما در سایتتان روزانه بالای ۴۰۰ بازدید خواهید داشت .

در این روش سایتی را به شما معرفی میکنم که شما با عضویت در این سایت می توانید هر چقدر که دلتان خواست بازدید کننده به صورت قانونی و واقعی داشته باشید.
این سایت جهت افزایش بازدید کننده سایت های شما طراحی شده و بهترین گزینه برای بالا بردن ترافیک و در نتیجه افزایش رتبه در الکسا و گوگل می باشد.
این سایت با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته قادر است 4 پنجره همزمان را در زمان بازدید اتوماتیک به نمایش در آورد که تا 300% کارایی و بازدیدها را افزایش خواهد داد
توسط این سایت شما بازدیدکنندگان خود را به شکل کاملا رویایی و باورنکردنی افزایش خواهید داد که باعث افزایش رتبه و در نتیجه در هنگام جستجو سایت شما سریعتر به نمایش در خواهد آمد.
به همین سادگی! شما قادر خواهید بود در دنیای مجازی یکه تاز باشید.
بیشتر از این منتظرتان نمیگذارم ، می توانید با لینک زیر به سایت وارد شده و عضو شوید و شاهد افزایش آمار بازدیدتان باشید.حتما آب قند آماده داشته باشید.

لینک سایت(براي ورود كليك كنيد) (http://p30rank.ir/?ref=9270)

اگر هم مشکلی یا سوالی داشته میتونید تو همین پست نظر بدید.
توضیحاتی در مورد عملکرد سایت:

۱) وارد سایت شده و روی ثبت نام کلیک کرده در صفحه ثبت نام پس از وارد موارد لازم ثبت نام خود را تکمیل کرد در این مرحله سایت لینک فعالسازی حساب شما را به ایمیل شما ارسال خواهد کرد که پس از فعالسازی ، حساب شما آماده فعالیت خواهد بود.

2)پس از ورود به اکانت خود میتوانید با کلیک روی افروزدن سایت جدید سایت خود را اضافه کنید پس از اضافه کردن سایت خود به حسابتان به صفحه حساب برگشته و برای آغاز بازدیدها روی شروع بازدیداتوماتیک کلیک کنید و صفحه بازشده را نبندید ، این سیستم به طور اتوماتیک شروع به بازدید از سایتهای بازدید کننده ها خواهد کرد و در هر 20 ثانیه به اندازه نرخ بازدید اتوماتیک (1.8) به امتیازتان اضافه خواهد شد ، هرچه امتیازتان بیشتر باشد بازدید کنندگانتان بشتر خواهد شد.

موفق باشید.