ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درس تفسیر ترتیبی قرآن 1

فانوس 110
05-27-2010, 05:46 PM
به نام یگانه هستی بخش

سلام
دوستانی که گرایش علوم قرآن و حدیث هستن ، کسی درس تفسیر ترتیبی 1 ( تفسیر سوره یوسف (ع) از تفسیر صافی و البرهان ) رو گرفته ؟
کتاب یا جزوه این درس رو از کجا تهیه کردید ؟ مخصوصا تفسیر البرهانش رو ؟
ممنون میشم اگه زودتر جوابمو بدید .

قاسمی فرخ
06-13-2012, 12:38 PM
با سلام کسی میدونه ترجمه تفسیر ترتیبی قران 1 رو از کجا میتونم تهیه کنم ممنون میشم زود جواب بدید

jir jirak
06-16-2012, 08:21 PM
بابا من امتحان دارم تو رو خدا ترجمه تفسیر ترتیبی1 سوره یوسف تفسیر صافی رو بذارین رو سایت من دارم دیوونه میشم

jir jirak
06-16-2012, 08:28 PM
بابا من امتحان دارم تو رو خدا ترجمه تفسیر ترتیبی1 سوره یوسف تفسیر صافی رو بذارین رو سایت من دارم دیوونه میشم

jir jirak
06-16-2012, 08:42 PM
پس چرا کسی جوابمو نمیده:105:

jir jirak
06-16-2012, 09:19 PM
[img]جیرجیرک[/img

خالد1
02-18-2014, 10:27 PM
سلام دوست عزیز در صورت تهیه و حصول جزوه تفسیر ترتیبی قرآنی 1 لطفا یک نسخه به ایمیل من ارسال کنید با تشکر آدرس ایمیلم khaled.khasraji1@yahoo .com

Borna66
02-19-2014, 12:02 AM
به نام یگانه هستی بخش

سلام
دوستانی که گرایش علوم قرآن و حدیث هستن ، کسی درس تفسیر ترتیبی 1 ( تفسیر سوره یوسف (ع) از تفسیر صافی و البرهان ) رو گرفته ؟
کتاب یا جزوه این درس رو از کجا تهیه کردید ؟ مخصوصا تفسیر البرهانش رو ؟
ممنون میشم اگه زودتر جوابمو بدید .

با سلام کسی میدونه ترجمه تفسیر ترتیبی قران 1 رو از کجا میتونم تهیه کنم ممنون میشم زود جواب بدید

پس چرا کسی جوابمو نمیده:105:

دوست گرامی
ابتداعا باید خدمتمون بگم این گونه کتاب ها را باید از کتاب فروشی ها تهیه کنید و در اینترنت و وب برای این گونه موارد جزوه نیست.. ضمنا فکر نکنید در اینترنت همه چیز یافت می شود و این تصور کاملا غلطی هست..

ضمنا در ارسال پست های تکراری تجدید نظر کنید که هیچ ترتیب اثری در پاسخگویی ندارد...

روزگار خوش