PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ابهام در حذف اضطراری نیمسال دوم 89-88 دانشگاه پیام نور

Borna66
05-24-2010, 10:50 PM
در نحوه ی حذف اضطراری نیمسال دوم ۸۹-۸۸ دانشگاه پیام نور ابهام وجود دارد حذف اضطراري ترم دوم سال تحصیلی ۸۹-۸۸ دانشگاه پيام نور كه طبق تقويم آموزشي اين دانشگاه آخرين روز مهلت آن ۶ خرداد ۸۹ مي باشد، هنوز در نحوه ي انجام اين موضوع ابهام وجود دارد و در سيستم گلستان پيام نور هنوز هيچ گزينه اي براي حذف اضطراري فعال نشده است .
بنظر مي رسد این قانون که عملا یکی از قوانین بدون کاربرد در دانشگاه پیام نور است به فراموشی سپرده خواهد شد !

چرا که دانشجویان پیام نور با غيبت در جلسه هر امتحان، آن درس برای آنها حذف محاسبه می شود.

ehsanpnu
05-26-2010, 10:46 AM
من مي خواهم درسي را حذف کنم بايد چکار کنم با اين وضعيت.

مژگان
05-26-2010, 12:17 PM
من مي خواهم درسي را حذف کنم بايد چکار کنم با اين وضعيت.

همین که سر جلسه امتحان حاضر نشی خود اون درس حذف می شه وتو کارنامه هم غیبت در امتحانات میخوره...عین حذف اضطراری

ehsanpnu
05-26-2010, 12:20 PM
با اينکار که پول بر نمي گردد و متضرر مي شوم.

NIMA.N
05-26-2010, 12:55 PM
با اينکار که پول بر نمي گردد و متضرر مي شوم.

در حذف اضطراری به هیچ عنوان پولی برگشت داده نمیشه. پس فرقی نمیکنه چه سر امتحان نرید چه حذف اضطرارای کنید.

yas69
05-26-2010, 07:26 PM
ببخشیدمن درست متوجه نشدم یعنی چی غیبت میخوره؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟

Borna66
05-26-2010, 07:53 PM
ببخشیدمن درست متوجه نشدم یعنی چی غیبت میخوره؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟
منظور اين هست كه شما اگر در جلسه ي امتحان شركت نكنيد نمره ي صفر مذكور نميشه اما در امار كلي واحدهاي برداشته شده و پاس نشده درج مي شود.براي اين كار مي تونيد از گزارش شماره 79 سيستم گلستان يوزرتون استفاده كنيد و بامشاهده امار مربوطه به گزارش 79 تا منظور منو بيشتر متوجه شويد
موفق باشيد
روزگار خوش

amirmahdi22
05-31-2010, 08:25 PM
منظور اين هست كه شما اگر در جلسه ي امتحان شركت نكنيد نمره ي صفر مذكور نميشه اما در امار كلي واحدهاي برداشته شده و پاس نشده درج مي شود.براي اين كار مي تونيد از گزارش شماره 79 سيستم گلستان يوزرتون استفاده كنيد و بامشاهده امار مربوطه به گزارش 79 تا منظور منو بيشتر متوجه شويد
موفق باشيد
روزگار خوش
من یک سوالی داشتم اینکه گفتید امار کلی واحدهای برداشته شده و پاس نشده زیادمیشه و درج میشه ایا نکته منفی در اون هست یعنی اینکه اگه زیاد شه نمره منفی برای دانشجو محسوب میشه.ویکی دیگه اینکه تا چه تعداد درس رو میشه این شکلی حذف کرد.مثلا اگه کسی فقط یک درس رو بره و بقیه واحدهاش رو امتحان نده همه درسهاش حذف میشه بدون اینکه کسی بهش ایراد بگیره.ممنون میشم جواب سوالم روبدید

negar_pub
06-07-2010, 09:06 AM
سلام،
میخواستم بدونم اگر بجای حذف اضطراری، سر جلسه امتحان حاضر نشین، هزینه درس رو بهتون برمیگردونن یا نه؟

sunyboy
06-07-2010, 10:09 AM
سلام،
میخواستم بدونم اگر بجای حذف اضطراری، سر جلسه امتحان حاضر نشین، هزینه درس رو بهتون برمیگردونن یا نه؟

هزينه برگشت داده نميشود!

با احترام مديريت باشگاه