PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخبار نقل و انتقالات

pnugirl
05-23-2010, 12:09 PM
هافبک تیم فوتبال استیل‌آذین گفت: من حرفه‌ای فکر می‌کنم و در پایان بررسی پیشنهادهایم بهترین تصمیم را خواهم گرفت.
"حسین کعبی" درخصوص فصلی که با استیل‌آذین پشت سر گذاشت، اظهار داشت: فصل بسیار خوبی را با استیل اذین پشت سر گذاشتم. حتی می‌توانستیم رده چهارم را بدست آوریم اما در نهایت به رده پنجم رضایت دادیم. خوشحالم که با یک تیم حرفه‌ای فصل خوبی را پشت سر گذاشتیم و در واقع معتقدم امسال، بهترین سال فوتبالی زندگی‌ام را با استیل‌آذین داشتم.
وی ادامه داد: با این حال قرارداد من با این تیم یک ساله بود و بعد از پایان لیگ تمام شد. البته هنوز با باشگاه تسویه حساب نکرده‌ام اما نگرانی هم از این بابت ندارم. امسال تنها سالی بود که نگرانی بابت پرداخت مطالبات از سوی باشگاه نداشتم و آنقدر از حضور در این تیم رضایت دارم که هرگز آن را فراموش نمی‌کنم.
هافبک تیم فوتبال استیل‌آذین در پایان گفت: پیشنهادهایی دارم که مشغول بررسی آنها هستم. من حرفه‌ای فکر می‌کنم و در پایان بررسی پیشنهادهایم بهترین تصمیم را خواهم گرفت. مبلغ قرارداد برای هر بازیکنی حائز اهمیت است و من نیز از این موضوع مستثنی نیستم.

pnugirl
05-24-2010, 05:24 PM
مهرزاد معدنچی که می گویند با استیل به توافق رسیده می گوید منتظر پیشنهاد پرسپولیس است.

مهاجم ایرانی تیم الاهلی امارات که به تازگی از این تیم جدا شده است اعلام کرد که دیگر در امارات نمی ماند شاید در یک تیم لیگ برتری بازی کند.

مهرزاد معدنچی در خصوص وضعیت آینده فوتبالی اش می گوید«: من ناخواسته در این فصل به یک تیم اماراتی رفتم و از بد شانسی در اینجا هم چند تیم عوض کردم.

انتظار اماراتی ها از ایرانی ها بسیار بالا است و فکر می کنند که مهاجم طراز اول به تیم آورده اند.بعد از بازی ما در لیگ قهرمانان آسیا و حذف در آن رقابتها مسئولان باشگاه با من لج کردند.»

معدنچی در پایان می گوید« من همچنان منتظر پیشنهاد پرسپولیس هستم ولی هنوز مذاکره ای با هیچ تیمی نداشتم. امسال اگر در یک تیم لیگ برتری بازی کنم نشان می دهم که بسیار پیشرفت کرده ا م و برای آن تیم موثر خواهم بود.»

pnugirl
05-24-2010, 05:24 PM
کریم ملاحی مدیرعامل باشگاه پاس همدان بعد از جدایی علی اصغر مدیرروستا فقط یک گزینه را جستجو می‌کند و او کسی نیست جز فیروز کریمی.

فیروز کریمی که سال گذشته به دلیل مشکلات خود با ستاد منشور اخلاقی به دسته پایین‌تر رفت و با تیم داماش گیلان کار خود را آغاز کرد، ‌در آستانه صعود به لیگ برتر است،‌ اما مشخص نیست که در این باشگاه باقی بماند.

کریمی و ملاحی در دوره حضور خود در پاس آخرین قهرمانی باشگاه‌های آسیا را برای تیم‌های ایرانی به ارمغان آورده‌اند.
پاس فعلی که هنوز نتواسته در حد پاس تهران ظاهر شود امیدوار است با فیروز کریمی بتواند حداقل در حد دوره درخشان وینگو بگوویچ ظاهر شود. دوره‌ای که پاس به مقام پنجم لیگ برتر رسید.

pnugirl
05-24-2010, 05:28 PM
حامد بابايي؛ رئيس هيات مديره باشگاه مس كرمان در مورد انتخاب سرمربي تيم فوتبال اين باشگاه گفت: چند گزينه براي مربيگري داريم كه اصلي‌ترين آن لوكا بوناچيچ است. با حميد استيلي هم مذاكره داشتيم. نمي‌دانم وضعيت امير قلعه‌نويي با سپاهان به كجا رسيد و او با اين باشگاه قرارداد امضا كرده است يا نه اما او هم از گزينه‌هاي ما بود.

وي تصريح كرد: با توجه به جدايي مرفاوي از استقلال از اين مربي هم برنامه‌ خواسته‌ايم و نژاد‌زماني مدير عامل باشگاه با او صحبت كرده است. سرمربي تيم حداكثر ظرف دو روز آينده از بين گزينه‌هاي مطرح انتخاب خواهد شد.
بابايي در مورد اختلاف 200 ميليون توماني باشگاه مس و بوناچيچ براي تمديد قرارداد گفت: اين ارقام صحيح نيست اما تنها اختلاف ما با لوكا بوناچيچ بر سر مسايل مالي است و در ساير موارد به توافق رسيده‌ايم.منتظريم بوناچيچ رقم درخواستي‌ خود را به طور مكتوب به باشگاه اعلام كند.

pnugirl
05-24-2010, 05:30 PM
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: برای تمدید قراردادم با تراکتورسازی هیچ مشکلی ندارم و اگر به توافق نهایی با این باشگاه برسم صددرصد یک فصل دیگر هم در تراکتورسازی می‌مانم.

"فراز کمالوند" اظهارداشت: کارهای مقدماتی برای تمدید قراردادم را انجام دادم و انشاءالله اگر مشکلی پیش نیاید یک فصل دیگر در تراکتورسازی می‌مانم اما خبر مذاکره با صنعت نفت را رد می‌کنم و من با این تیم هیچ مذاکره‌ای نداشتم.

وی در خصوص شایعه جذب طالب‌لو، جباری و نصرتی تصریح کرد: صددرصد این 3 بازیکن فصل آینده در تراکتورسازی هستند. حتی با هر 3 بازیکن نام برده صحبتهای مقدماتی را انجام دادیم و در چند روز آینده وضعیت آنها مشخص خواهد شد.
همچنین سرمربی تراکتورسازی در خصوص خبر جذب 5 ملی‌پوش و 2 لژیونر خاطرنشان ساخت: کاملا این خبر درست است. جواد کاظمیان و ایمان مبعلی در لیست تراکتورسازی هستند و ما این 2 بازیکن را برای فصل آینده می‌خواهیم. صحبت ها و رقم پیشنهادی باشگاه را به این 2 بازیکن ارائه می‌کنیم و اگر به توافق برسیم کاظمیان و مبعلی را جذب می‌کنیم. همچنین بقیه اعضای کادر فنی هم در این تیم می‌مانند و من مشکل از بابت همکاری آنها ندارم.

pnugirl
05-24-2010, 05:31 PM
"د.پ.آ " در خبري كه منتشر كرد، نوشت: وحيد هاشميان مي‌خواهد به تهران بازگردد و براساس اخبار و گزارش‌هاي منابع مختلف قصد بازي در تيم استيل‌آذين را دارد.

اين خبرگزاري نوشت: تيم استيل‌آذين اين اخبار را نه تاييد كرده و نه در مقام تكذيب برآمده است. گفته مي‌شود اين مهاجم قرار است در هفته آتي با تيم تهراني قراردادي دو ساله منعقد كند. اين در حالي است كه قرارداد او با بوخوم به پايان رسيده و تمديد نيز نخواهد شد. اين گلزن باسابقه در سال‌هاي 1999 الي 2010 در تيم‌هاي آلماني هامبورگ، بوخوم، بايرن‌مونيخ،‌ هانوفر و بار ديگر بوخوم بازي كرده است. وي در صورت حضور در استيل‌آذين با لژيونرهاي سابق ايران در بوندس‌ليگا يعني مهدي مهدوي‌كيا، علي كريمي، فريدون زندي و امير شاپورزاده هم‌تيمي خواهد شد.
اين منبع افزود: استيل‌آذين فصل باشگاهي ليگ ايران را به كسب عنوان پنجمي به پايان رساند، ولي مي‌كوشد تا در فصل آتي جزو سه تيم نخست ليگ شده تا مجوز حضور در ليگ قهرمانان آسيا را پيدا كند.

pnugirl
05-24-2010, 05:31 PM
"د.پ.آ " در خبري كه منتشر كرد، نوشت: وحيد هاشميان مي‌خواهد به تهران بازگردد و براساس اخبار و گزارش‌هاي منابع مختلف قصد بازي در تيم استيل‌آذين را دارد.

اين خبرگزاري نوشت: تيم استيل‌آذين اين اخبار را نه تاييد كرده و نه در مقام تكذيب برآمده است. گفته مي‌شود اين مهاجم قرار است در هفته آتي با تيم تهراني قراردادي دو ساله منعقد كند. اين در حالي است كه قرارداد او با بوخوم به پايان رسيده و تمديد نيز نخواهد شد. اين گلزن باسابقه در سال‌هاي 1999 الي 2010 در تيم‌هاي آلماني هامبورگ، بوخوم، بايرن‌مونيخ،‌ هانوفر و بار ديگر بوخوم بازي كرده است. وي در صورت حضور در استيل‌آذين با لژيونرهاي سابق ايران در بوندس‌ليگا يعني مهدي مهدوي‌كيا، علي كريمي، فريدون زندي و امير شاپورزاده هم‌تيمي خواهد شد.
اين منبع افزود: استيل‌آذين فصل باشگاهي ليگ ايران را به كسب عنوان پنجمي به پايان رساند، ولي مي‌كوشد تا در فصل آتي جزو سه تيم نخست ليگ شده تا مجوز حضور در ليگ قهرمانان آسيا را پيدا كند.

pnugirl
05-24-2010, 05:38 PM
محمد نوري درباره اينكه گفته مي شود با پرسپوليس قرارداد داخلي امضا كرده، اظهار داشت: هنوز قراردادي با هيچ تيمي نبسته ام اما با پرسپوليس، استقلال، ذوب آهن و سپاهان مذاكراتي داشته ام.

وي افزود: پيشنهاد مالي تيم هاي اصفهاني بهتر از دو تيم تهراني است اما هنوز تصميم خود را نگرفته ام. هر چهار تيم بزرگ هستند.
اين بازيكن تصريح كرد: هر بازيكني دوست دارد در تيم هاي پرسپوليس و استقلال بازي كند. هر كسي هم كه مي گويد اين طور نيست، دروغ مي گويد. بايد شرايط را بسنجم. تا پايان اين هفته از بين اين چهار تيم يكي را انتخاب مي كنم اما احتمال ادامه فوتبالم در تهران بيشتر از شهرستان است.

نوري در پاسخ به اين سوال كه قصد ماندن در صبا را ندارد، گفت: 3 سال در اين تيم زحمت كشيده ام و احساس مي كنم زمان تغيير تيمم فرا رسيده است.

pnugirl
05-24-2010, 05:39 PM
مهرزاد معدنچی که می گویند با استیل به توافق رسیده می گوید منتظر پیشنهاد پرسپولیس است.

مهاجم ایرانی تیم الاهلی امارات که به تازگی از این تیم جدا شده است اعلام کرد که دیگر در امارات نمی ماند شاید در یک تیم لیگ برتری بازی کند.

مهرزاد معدنچی در خصوص وضعیت آینده فوتبالی اش می گوید«: من ناخواسته در این فصل به یک تیم اماراتی رفتم و از بد شانسی در اینجا هم چند تیم عوض کردم.

انتظار اماراتی ها از ایرانی ها بسیار بالا است و فکر می کنند که مهاجم طراز اول به تیم آورده اند.بعد از بازی ما در لیگ قهرمانان آسیا و حذف در آن رقابتها مسئولان باشگاه با من لج کردند.»

معدنچی در پایان می گوید« من همچنان منتظر پیشنهاد پرسپولیس هستم ولی هنوز مذاکره ای با هیچ تیمی نداشتم. امسال اگر در یک تیم لیگ برتری بازی کنم نشان می دهم که بسیار پیشرفت کرده ا م و برای آن تیم موثر خواهم بود.»

pnugirl
05-24-2010, 05:42 PM
مسایل مالی یکی از دلایلی است که اشجاری دوست دارد در لیگ امارات توپ بزند.

بازیکن چپ پای ذوب آهن که شایعه پرسپولیسی شدنش در روز های اخیر شنیده می شد امشب راهی امارات می شود تا مذاکراتش با الوحده را آغاز کند.

این اتفاق در حالی افتاده است که خود اشجاری اصلا فکرش را نمی کرده که مورد توجه مسئولان این باشگاه اماراتی قرار گرفته باشد. « قرار نبود کسی از پیشنهاد الوحده مطلع شود اما 2 روز پس از با خبر شدن من، سایت الوحده این خبر را منتشر و اخبار سیما هم آن را پخش کرد، آن وقت تازه فهمیدم پیشنهاد آنها چقدر جدی است.»

اشجاری این را می گوید و با اشاره به اینکه مسئولان ذوب آهن مخالفتی با رفتن او به امارات نمی کندد ادامه می دهد: « فکر نمی‌کنم مسئولین ذوب‌آهن مشکلی با انتقال من داشته باشند، البته چند پیشنهاد دیگر نیز از اماراتی‌ها دارم ولی اگر قرار باشد در امارات بازی می‌کنم بی‌شک فقط برای الوحده بازی خواهم کرد.»
مدافع ذوب آهن در پایان می گوید:«امشب برای صحبت‌های نهایی به امارات سفر می‌کنم، لیگ امارات اگر بهتر از ایران نباشد کمتر از آن نیست و به همین علت علاقه‌مندم برای الوحده بازی کنم، ضمن آنکه قطعا پیشنهاد مالی آن نیز یکی از علت‌هایی است که من را برای رفتن به امارات تشویق می‌کند.»

pnugirl
05-24-2010, 05:45 PM
ابراهيم ميرزاپور در پاسخ به اين سوال كه با استقلال براي عقد قرارداد به توافق رسيده يا خير اظهار داشت: يك هفته اي است در شهرستان هستم و با هيچ تيمي مذاكره نداشته ام.

وي افزود: از استقلال پيشنهادي ندارم و آخرين باري كه آقاي واعظ آشتياني را ديدم مربوط به بازي استقلال و سايپا بود.
اين دروازه بان گفت: در فصل نقل و انتقالات هميشه از اين حرف و حديث ها وجود دارد. فعلا منتظر سايپا هستم و اگر با اين تيم قراردادم را تمديد نكردم فكر ديگري مي كنم.

ميرزاپور تصريح كرد: در فوتبال همه چيز امكان پذير است و شايد از استقلال پيشنهاد دريافت كردم و با اين تيم قرارداد بستم.

pnugirl
05-24-2010, 05:47 PM
حبیب کاشانی و شیث رضایی دیشب در اردوی بازی پرسپولیس و گسترش فولاد بر سر ماندن رضایی در این تیم به توافق رسیدند.
شیث رضایی با صحبتهایی که با حبیب کاشانی انجام داده برای 2 سال دیگر با پرسپولیس به توافق رسید. بنابراین چهارشنبه شیث برای توافقات نهایی به باشگاه پرسپولیس می‌رود تا در مورد رقم قرارداد 2 فصل آینده با این تیم مذاکره کند.
رضایی در این خصوص هم گفته که مشکلی برای تمدید قراردادش ندارد و به احتمال زیاد در این تیم می‌ماند.

pnugirl
05-24-2010, 05:52 PM
ابراهيم ميرزاپور در پاسخ به اين سوال كه با استقلال براي عقد قرارداد به توافق رسيده يا خير اظهار داشت: يك هفته اي است در شهرستان هستم و با هيچ تيمي مذاكره نداشته ام.

وي افزود: از استقلال پيشنهادي ندارم و آخرين باري كه آقاي واعظ آشتياني را ديدم مربوط به بازي استقلال و سايپا بود.
اين دروازه بان گفت: در فصل نقل و انتقالات هميشه از اين حرف و حديث ها وجود دارد. فعلا منتظر سايپا هستم و اگر با اين تيم قراردادم را تمديد نكردم فكر ديگري مي كنم.

ميرزاپور تصريح كرد: در فوتبال همه چيز امكان پذير است و شايد از استقلال پيشنهاد دريافت كردم و با اين تيم قرارداد بستم.

pnugirl
06-01-2010, 01:52 PM
سیاوش اکبرپور مهاجم جدید تیم فوتبال استیل آذین تهران،برای پیوستن به سپاهان اصفهان مبلغ زیادی را تقاضا کرده بود.
مسئولان باشگاه سپاهان اصفهان با تائید پیشنهاد این باشگاه به سیاوش اکبرپور اعلام کردند که رقم پیشنهادی مهاجم سابق استقلال به سپاهان 600 میلیون تومان برای یک فصل بوده است.
با توجه به اینکه باشگاه قادر به پرداخت این مبلغ نبود در نهایت با پیشنهاد باشگاه استیل آذین به سیاوش اکبرپور وی به این باشگاه ملحق شد.

pnugirl
06-01-2010, 01:54 PM
مدافع تیم فوتبال مس کرمان گفت: افرادی که مستأجر بودند صاحب‌خانه‌ها را بیرون کردند اما با رفتن هیأت مدیره و تغییر شرایط به تیم استقلال برمی‌گردم.
"پیروز قربانی" اظهارداشت: من با اعضای هیأت مدیره مستعفی استقلال مشکلی نداشته و ندارم. خوشحالم که امیدوار رضایی همچنان در باشگاه مانده است.
وی ادامه داد: اگر شرایط تغییر کند صددرصد به تیمم بازمی‌گردم. استقلال خانه من است و سال گذشته نیز مجبور شدم از این تیم بروم. افرادی که مستأجر بودند صاحب‌خانه‌ها را بیرون کردند اما با رفتن هیأت مدیره و تغییر شرایط به تیم استقلال برمی‌گردم.
قربانی در خصوص شرایط پیچیده استقلال و عقب ماندن این تیم در فصل نقل و انتقالات گفت: باید اسکلت اصلی تیم در این شرایط حفظ شود. استقلال تیم بزرگی است و بازیکنان این تیم نیز بزرگ هستند. با این حال در این شرایط باید اولویت کار باشگاه تمدید قرارداد بازیکنان فعلی تیم باشد.
وی در خاتمه اضافه کرد: استقلال به لحاظ نیروی انسانی چیزی کم ندارد. مطمئن باشید بازیکنان فعلی اگر می‌خواستند بروند تا الان رفته بودند آنها نیز منتظر مشخص شدن تکلیف تیم هستند، چون بازی در استقلال برای هر بازیکنی مایه افتخار است.

pnugirl
06-01-2010, 01:58 PM
عزيز محمدي در مورد مدت قرارداد 2 ساله بازيكنان كه از سوي سازمان ليگ تعيين شده و اكثر بازيكنان قيد توافقي را براي سال دوم درج مي‌كنند، گفت: به دليل اينكه سقف قرارداد براي سال دوم تعيين نشده باشگاه و بازيكن بر روي مبلغ قرارداد قيد توافقي مي‌گذارند. ضمن اينكه قانون قرارداد 2 ساله را در حمايت از باشگاه‌ها تصويب كرديم تا بازيكنان مانند روال گذشته و پس از عقد قراداد يك ساله براي باشگاه بازي درنياورند.

وي تاكيد كرد: با وجود عقد قرارداد 2 ساله بازيكن با يك باشگاه در صورتي كه باشگاه حتي در نيم فصل به بازيكن براي جدايي رضايت‌نامه بدهد آن بازيكن مي‌تواند از باشگاه جدا شود و منعي در اين زمينه وجود ندارد.

رئيس سازمان ليگ در مورد درخواست رضايت‌نامه 500 ميليوني سايپا براي كريم انصاري فرد براي حضور در پرسپوليس با وجود سقف قرارداد 350 ميليوني بازيكنان اظهار داشت: سقف قرارداد شامل حال رضايت‌نامه نمي‌شود زيرا زماني كه يك باشگاه با سرمايه‌گذاري بر روي يك بازيكن آن را مطرح كرده مي‌تواند براي صدور رضايت‌نامه‌اش هر چقدر كه بخواهد پول مطالبه كند. اين پول را بازيكن نمي‌گيرد بلكه مبلغ رضايت‌نامه به حساب باشگاه واريز مي‌شود.

محمدي در مورد اينكه احتمال دور زدن قانون و رد و بدل شدن ارقام زير ميزي در قرارداد بازيكنان با باشگاه‌ها وجود دارد گفت: متمم قرارداد بازيكنان قابل قبول نيست. فرم قرادادها شفاف و روشن است و اگر با موردي از تخلف مواجه شويم با آن به شدت برخورد خواهيم كرد.

رئيس سازمان ليگ در مورد منشوري‌هاي احتمالي ليگ دهم كه كفاشيان و شريفي اعلام كرده‌اند براي فصل بعد منشوري نداريم به خبرنگار فارس گفت: اين دو به اين دليل اعلام كرده‌اند منشوري وجود ندارد كه تاكنون ما نامي را به آنها اعلام نكرده‌ايم. ظرف روزهاي آينده با بررسي پرونده‌ها مشخص خواهد شد كه ليگ برتر دهم منشوري دارد يا ندارد اما زماني كه به باشگاه‌ها اعلام كرده‌ايم قبل از عقد قرارداد از سازمان ليگ استعلام لازم را بگيرند براي بررسي پرونده‌ها اين كار را كرده‌ايم.

pnugirl
06-01-2010, 01:58 PM
هافبک تیم فوتبال استیل آذین تا اطلاع ثانوی از همراهی این تیم و حضور در مسابقات رسمی محروم شد.

میثم خسروی بازیکن تیم استیل آذین به دلیل عدم اجرای تعهدات خود نسبت به مهدی غفاری کارگزار رسمی نقل و انتقالات در موعد تعیین شده به موجب بند "الف" ماده 39 آئین نامه نقل و انتقالات از تاریخ 22 اردیبهشت ماه از همراهی تیم استیل آذین و حضور در مسابقات رسمی محروم شد.
در نامه ابلاغی به میثم خسروی تاکید شده این محرومیت تا زمان اجرای حکم از سوی نامبرده تداوم خواهد داشت.

pnugirl
06-07-2010, 01:29 PM
حسين هدايتي در خصوص مذاكره علي كريمي با بازيكنان براي پيوستن به استيل‌آذين عنوان كرد: اين حرف‌هايي را كه در برخي رسانه‌ها مي‌زنند اصلا درست نيست. كريمي دوست من و بازيكن و كاپيتان با ارزشي براي استيل‌آذين است. من از ايشان در جلسه‌اي تقاضا كردم به استيل‌آذين كمك كند. او نيز با 3 بازيكن بنا به درخواست من وارد مذاكره شد و خوشبختانه به ما كمك كرد تا با آنها به توافق برسيم. اين كار مداخله در كار مسئولان باشگاه نيست بلكه يك نوع كمك است كه اين بازيكن با ارزش و ستون استيل‌آذين براي ما انجام داده است.

وي افزود: من و آجورلو با هماهنگي‌هايي كه با پيرواني شده است براي جذب بازيكن تصميم مي‌گيريم و غير از اين فرد ديگري دخالتي ندارد.

هدايتي در جواب سؤالي مبني بر اينكه چرا نظم و انضباط فصل نقل و انتقالات را با قيمت‌‌هاي زياد به هم ريخته‌ايد، گفت: استيل‌آذين به سرنوشت تيم‌هاي قبلي كه خصوصي شده‌اند اما شكست خورده‌اند دچار نمي‌شود. سال اولي كه پا به فوتبال گذاشتيم همه گفتند استيل‌آذين فقط 4 سال عمر مي‌كند. ‌اين روزهايي كه مي‌گذرد 4 سال استيل‌آذين به پايان رسيده و مي‌بينيد كه قرص و محكم كار خود را ادامه مي‌دهيم. البته بايد بگويم از تأسيس باشگاه استيل‌آذين 6 سال مي‌گذرد اما اجازه ندادم خدشه‌اي بر پايه‌‌هاي اين تيم وارد شود. ما به هيچ عنوان قصد بهم زدن نظم و انضباط در قيمت بازيكنان را نداريم و با لطف خدا كارمان را با قدرت پيگيري مي‌كنيم.

مالك باشگاه استيل آذين تصريح كرد: تعجب مي‌كنم چرا برخي از دوستان، ما را زير سؤال مي‌برند و مي‌گويند با قيمت‌هاي گزاف نظم و انضباط را بهم مي‌ريزيم. من با بازيكني در روزهاي اول فصل نقل و انتقالات صحبت كردم و با او به توافق رسيديم اما تنها ساعاتي بعد همان بازيكن به ديدار من آمد و اعلام كرد كه طبق اين اسناد و مدارك يك تيم پرطرفدار حاضر است 50 ميليون بيشتر بدهد. آيا من قيمت‌ها را بالا بردم؟

هدايتي يادآور شد: ما هزينه مي‌كنيم چون نتيجه مي‌خواهيم اما قانون را زيرپا نمي‌گذاريم. به خيلي از فوتبال دوستان مي‌گويم قيمت‌هاي ما پائين‌تر از برخي از تيم‌هاي صنعتي و دولتي براي جذب بازيكن است و اگر لازم باشد اين موضوع را با مدارك ثابت مي‌كنم.

رئيس هيأت مديره استيل‌آذين تاكيد كرد: بايد چند دليل ديگر نيز براي حرف‌هايم بگويم. ما با هر 6 بازيكني كه وارد مذاكره شديم بعد از چند روز اتفاقات عجيبي افتاد. آنها اعلام كردند برخي از تيم‌ها حاضر هستند مبالغ بيشتري به آنها پول بدهند و يا تسهيلات ويژه براي آنها در نظر بگيرند. حالا من نمي‌دانم چرا فقط همه به دنبال استيل‌آذين هستند تا اين تيم را زير سؤال ببرند. با مدرك مي‌گويم در فصل گذشته 5 ميليارد و 300 ميليون تومان براي استيل‌آذين خرج كردم اما خيلي از جاهاي ديگر كه دوست ندارم اسم ببرم دو برابر ما هزينه كردند. ‌چرا آنها را ناديده مي‌گيريد؟ آنها با قيمت‌هاي خيلي بالاتر بازيكن جذب كردند، آيا اين هم تقصير من است؟

وي اظهار داشت:‌ قبول دارم اگر 3 يا 4 تيم در ليگ برتر پرقدرت باشند فوتبال بي‌معني مي‌شود و جذابيت خود را از دست مي‌دهد. به همين دليل بايد به سمت خصوصي‌سازي حركت كنيم يا اگر باشگاه‌ها دولتي هستند به آنها رسيدگي بيشتر كنيم. ‌همين موضوع رقابت‌ها را بيشتر، زيباتر و جدي‌تر مي‌كند.

هدايتي در جواب سؤالي كه آيا به دنبال جذب علي دايي نيز خواهيد رفت يا خير، گفت: دايي دوست بسيار خوب من است و مطمئن هستم شايستگي‌اش را مجددا با مجموعه پرسپوليس به نمايش خواهد گذاشت. افتخار مي‌كنم كه يك روز در خدمت علي دايي باشم اما او سرمربي پرسپوليس است و فعلا درباره اين موضوع نبايد حرف زد.

رئيس هيأت مديره باشگاه استيل‌آذين در خصوص كدورت‌هاي بوجود آمده بين كريمي و دايي گفت: دايي و كريمي دوست و با يكديگر برادر هستند. اميدوارم كدورت‌هاي اين دو نفر هرچه سريع‌تر برطرف شود تا شاهد اين باشيم كه آنها با يكديگر مشكلي نداشته باشند. اين موضوع به فوتبال ما بيشتر كمك مي‌‌كند.

هدايتي در خصوص حضور علي پروين به عنوان مديرفني استيل‌آذين و آخرين وضعيت حشمت مهاجراني گفت: خوشحالم كه فردي فوتبالي به نام پروين دوباره به خانه خود يعني استيل‌آذين برگشت. اميدوارم با تجارب او براي رسيدن به موفقيت مانع‌ها را راحت‌تر از بين ببريم.

وي افزود: حالا كه پروين به استيل‌آذين آمده از حشمت مهاجراني كه يكي از سرمايه‌‌هاي فوتبال ايران است در بخش ديگري از باشگاه استفاده خواهيم كرد. افتخار مي‌كنم كه باشگاه استيل‌آذين از وجود بزرگاني چون مهاجراني استفاده مي‌كنند. براي او پست بسيار خوبي را در نظر گرفته‌ايم كه شايد رئيس سازمان فوتبال استيل‌آذين باشد.

هدايتي در خصوص مذاكره با مربيان خارجي و ايراني گفت: با ريكارد مذاكراتي داشتيم. او به ما پيشنهاد 1.5 ميليون دلاري داده كه اين نامه به صورت مكتوب موجود است و تا 30 ساعت درباره اين موضع تصميم مي‌گيريم.‌ حالا من نمي‌دانم چرا برخي از ارقام در رسانه‌ها نوشته مي‌شود كه اصلا واقعيت ندارد. درباره سرمربي تا يك هفته آينده تصميم نهايي را مي‌گيريم.

وي عنوان كرد: اين را بدانيد برخي از پيشنهادهاي مربيان خارجي بسيار خوب است چرا كه هزينه خرج كردن براي جذب دو بازيكن است، اما متاسفانه اگر من به دنبال مربي ايراني بروم هزار حرف و حديث پيش مي‌آيد. اگر با قلعه‌نويي مثلا حرف بزنم مي‌گويند تو پرسپوليسي هستي چرا مربي استقلالي مي‌خواهي جذب كني. اگر با مربي ديگر حرف بزنم به شيوه ديگر مرا زير سؤال قرار مي‌دهند.
هدايتي خاطرنشان كرد:‌ ظرف چند روز آينده تكليف سرمربي خود را روشن مي‌كنيم و اگر دچار مشكلي شديم كه به ما اجازه نداد مربي خارجي باتجربه و خوب جذب كنيم با پيرواني و عابدزاده و مديريت پروين كار خودمان را ادامه مي‌دهيم.

pnugirl
06-07-2010, 01:35 PM
با حضور علی دایی در کشور فرانسه 3 بازیکن فرانسوی به عضویت تیم پرسپولیس درخواهند آمد.

علی دایی که این روزها در فرانسه به سر می‌برد باب مذاکره را با 3 بازیکن مطرح این کشور باز کرده.

طبق شنیده‌ها 3 بازیکن در خط دفاع، هافبک و مهاجم مدنظر سرمربی سرخپوشان خواهد بود که قرار است به زودی این مذاکرات نهایی شده و آنها برای حضور و عقد قرارداد راهی ایران شوند.
شایان ذکر است؛ پرسپولیس یکی از موفق‌ترین تیمهای نقل و انتقالات تاکنون بوده است.

pnugirl
06-07-2010, 01:41 PM
مدافع تیم فوتبال مقاومت سپاسی شیراز گفت: امسال می خواهم در تهران بازی کنم.

مصطفی صبری مدافع تیم فوتبال مقاومت سپاسی شیراز در مورد احتمال پیوستنش به پرسپولیس تهران به خبرنگار ورزشی برنا گفت: با پرسپولیس مذاکراتی داشته ام اما هنوز چیزی قطعی نشده است و قرار است باز هم در این باره با مسئولان باشگاه صحبت کنم.

وی ادامه داد: برای لیگ دهم فقط قصد دارم در تهران بازی کنم و به همین خاطر از استیل آذین هم پیشنهاد دارم که بزودی تیم آینده ام را انتخاب خواهم کرد.
گفتنی است،اگر پرسپولیس با گزینه های خود در خط دفاعی به توافق نرسد شانس سرخپوش شدن صبری بیشتر می شود.

pnugirl
06-07-2010, 01:46 PM
وحيد طالب لو اظهار داشت: 10 روز در ايران نبودم و ازوضعيت استقلال بي خبرم اما شنيدم استعفاي دسته جمعي مديران رخ داده است. در گذشته صحبت هايي در اين زمينه مي شد اما بعد از اين كه در آخر فصل اقدامي رخ نداد تصور كردم اين مسئله منتفي شده است.

وي در مورد ادامه حضورش در استقلال گفت: استقلال خانه من است و مردم هميشه به من لطف داشته اند. همواره گفته ام هر چه دارم اول از خدا و بعد از لطف و عنايت مردم است. در حال حاضر هيچ اقدامي نمي توانم انجام دهم و منتظر هستم سازمان تربيت بدني و آقاي سعيدلو براي استقلال تصميم بگيرد تا در خدمت استقلال و مردم باشم.

طالب لو در مورد سقف قرار داد 350 ميليوني بازيكنان عنوان كرد: نظر خاصي در اين مورد ندارم اما تبليغات منفي روي بازيكنان زياد است. اين بحث ها در گذشته هم انجام و سقف قرارداد تعيين شده است اما نمي توان كتمان كرد وقتي بازيكني پيشنهاد بهتري داشته باشد حاضر نيست با اين مبلغ بازي كند. من مي خواهم از فوتباليست ها دفاع كنم.

وي يادآور شد: در فدراسيون همه اصناف فوتبال نماينده دارند به جز بازيكنان. چرا بازيكنان نماينده اي در فدراسيون فوتبال ندارند؟ چرا بازيكنان نقشي در تصميم گيري هاي فدراسيون در زمينه بازيكنان هيچ نقشي ندارند؟
مديران، تمام تصميم ها را در فدراسيون مي گيرند كه اكثر آن تصميم ها نيز خوب است اما بازيكنان نيز بايد در فدراسيون نماينده داشته باشند.

طالب لو با اشاره به ممنوعيت جذب دروازه بان خارجي براي تيم هاي ليگ برتر گفت: فكر مي كنند با اين تصميم براي دروازه بان ها همه كاري كرده اند در حالي كه من به عنوان يك دروازه بان ايده هايي دارم؛ مثل اينكه بايد مربيان دروازه باني آموزش ببينند تا همه براساس يك مدل خاص و تعريف شده دروازه بان ها را تمرين دهند و تمرينات سليقه اي نباشد. البته شنيده ام اين ممنوعيت قرار است از فصل آينده برداشته شود.

دروازه بان استقلال كه در يك برنامه راديويي صحبت مي كرد در مورد اينكه حاضر است با رقم 350 ميليون تومان براي اين باشگاه بازي كند گفت: من با كمتر از اين مبالغ هم براي استقلال بازي كرده ام. مي توانيد از مديران باشگاه در گذشته سوال كنيد. همه آنها وعده هاي زيادي هم به من داده اند كه عملي نشد اما من بسيار صبورم. به قول قلعه نويي در استقلال و پرسپوليس بازيكنان هم اين دنيا را دارند هم آن دنيا را. پول استقلال اگرچه كم بوده اما برايم بركت داشته است.
وي در مورد ارزيابي خود از شرايط كنوني استقلال گفت: شرايط استقلال بسيار بد است و براي مديران، كادر فني و بازيكناني كه فصل آينده مي خواهند در اين تيم حضور داشته باشند ريسك بزرگي است. همه تيم ها يارگيري هم كرده اند و تمريناتشان از دو سه روز آينده آغاز مي شود اما در استقلال اينگونه نيست. اين مسئله باعث مي شود تيم هايي كه خوب يارگيري كرده اند 10 امتياز اول فصل را به راحتي تصاحب كنند.

pnugirl
06-13-2010, 03:59 PM
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: اگر می‌خواستم از این تیم بروم و در بازیهای آسیایی همراه با پرسپولیس حضور نداشته باشم، برایم سنگین تمام می شد.

گفتگوی"علیرضا محمد" را در ادامه بخوانید:
*چه شد که تصمیم گرفتی 2 سال دیگر در پرسپولیس بمانی؟
- باتوجه به اینکه 2 سال در پرسپولیس بودم و علاقه‌ای که به این تیم داشتم باعث شد تا 2 سال دیگر قراردادم را با این تیم تمدید کنم. از آن جا که می‌خواستم در کشور خودم بازی کنم دیدم بهتر از پرسپولیس تیم دیگری وجود ندارد، بنابراین با افتخار تمام قراردادم را امضا کردم.

*از اینکه قراردادها 2 ساله شده شاکی نیستید؟ شیث 2 سال دیگر هم با پرسپولیس تمدید کرد و مدت قراردادش با این تیم 4 ساله شد؟
- در حال حاضر قانون همین است و باید 2 ساله امضا می‌کردیم. در خصوص شیث هم باید بگویم که سن او از من پایین‌تر است و طبعا با علاقه‌ای که به پرسپولیس داشت 2 سال دیگر تمدید کرد.

*باتوجه به اینکه در اواخر فصل گذشته تنها ملی‌پوش پرسپولیس بودی حفظ تو از سوی این تیم قابل پیش‌بینی بود؟
- در این 2 سال اخیر خیلی زحمت کشیدم و سعی می‌کردم در سمت خودم خوب بازی کنم. واقعا برای موفقیتم زحمت زیادی کشیدم و توانستم نظر کارشناسان را جلب کنم.

*آیا فصل خوبی را سپری کردی؟
- بله با آمدن دایی تیم دچار شوک خوبی شد، همچنین مدیریت بی‌نقص آقای کاشانی هم مزید بر علت شد تا باوجود یکسری بدشانسی‌هایی که داشتیم اما فصل نسبتا خوبی را پشت سر بگذاریم. خدا را شکر توانستیم با قهرمانی جام حذفی خداحافظی خوبی را از لیگ داشته باشیم.

*با توجه به اینکه اکثر بازیکنان جذب شده توسط باشگاه در پست چپ هستند مانند فشنگچی، احتمالا معدنچی و حتی حضور اکبری و شکوری و منصوری در این پست نشان می‌دهد که شما به خوبی توانستید سمت راست این تیم را بیمه کنید و دایی از شما رضایت دارد؟
- در پست من بازیکنان خوبی مانند علی عسگری و نوروزی حضور دارند اما من خیلی زحمت کشیدم. در فصل آینده فصل پرمهره‌ای پیش رو داریم که کار را برای بازی کردن سخت کرده است با این حال هدف من برای فصل آینده این است که در وهله اول دایی و مدیر عامل از من راضی باشند و در وهله دوم اینکه اگر به تیم ملی دعوت شدم بتوانم موفق شوم. همچنین می خواهم همراه با پرسپولیس نیز در آسیا و لیگ موفق عمل کنیم.

*فکر می‌کنی با پرسپولیس بتوانید در آسیا و لیگ موفق عمل کنید؟
- با این مهره‌های خوبی که پرسپولیس جذب کرده رسیدن به این امر مهم دور از دسترس نیست. ما برای فصل آینده واقعا تیم پرقدرتی داریم. امسال با حضور این مهره‌های خوب شرایط سخت شده و رقابت در پرسپولیس فشرده‌تر خواهد شد اما من از رقابت نمی‌ترسم. همیشه رقابت کرده ام و برای رسیدن به هدفم پا عقب نمی‌گذارم.

*خیلی امیدوارانه در خصوص فصل بعد صحبت می‌کنی؟
- بله. این موضوع را هم باید بگویم که ما یک سال زحمت کشیدیم تا پرسپولیس قهرمان جام حذفی شد. حالا که تیم قهرمان شده برای چه باید از پرسپولیس جدا می‌شدم، باید می‌ماندم و در جام باشگاهها برای تیم محبوبم بازی می‌کردم.
* چرا پیشنهاد تیم اماراتی را قبول نکردی؟
- اتفاقا شرایط مالی تیم اماراتی بسیار خوب بود اما حضور پرسپولیس در بازیهای آسیایی و اینکه می‌خواستم به تیم ملی دعوت شوم باعث شد تا قید پیشنهاد خوب امارات را بزنم.

pnugirl
06-13-2010, 04:01 PM
باشگاه پيکان قزوين اولين خريد خود را در فصل نقل و انتقالات انجام داد.

"ابراهیم میرزاپور" دروازه بان تیم فوتبال سایپای کرج در فصل گذشته، با امضای قراردادی یکساله به تیم فوتبال پیکان قزوین پیوست.

گلر سابق تیم ملی که فصل خوبی را با سایپا پشت سر گذاشت، روز گذشته قرارداد داخلی یکساله ای با باشگاه پیکان امضا کرد تا با توجه به جدایی مسعود غلامعلی زاد از این تیم، در فصل بعد سنگربان پیکان باشد.

گفتنی است؛ بعد از شروع فصل نقل و انتقالات و با توجه به جدایی چند بازیکن پیکان از این تیم از جمله غلامعلی زاد و عباسفرد، ابراهیم میرزاپور اولین خرید این فصل این تیم محسوب می شود.

pnugirl
06-13-2010, 04:02 PM
تمرینات تیم استیل آذین تهران زیر نظر افشین پیروانی در آکادمی ملی المپیک پیگیری شد.

دومین روز تمرینات تیم فوتبال استیل آذین زیر نظر افشین پیروانی و سایر اعضای کادرفنی برگزار شد.

در این تمرین که بیشتر به کارهای بدنسازی اختصاص داشت، حسین کاظمی و محمد غلامی در تست پزشکی و آمادگی جسمانی شرکت کردند تا پیروانی در جریان سلامت و میزان آمادگی این دو بازیکن قرار بگیرد.
در آغاز تمرین بازیکنان دور زمین دویدند و پس از گرم کردن بدن ها به وزنه زدن پرداخته و کارهای بدنسازی را در دستور کار قرار دادند. تمرین عصر امروز استیل آذین ساعت 45/17 در آکادمی ملی المپیک برگزار خواهد شد.

pnugirl
06-13-2010, 04:07 PM
ظاهرا رقم پیشنهادی محسن خلیلی بالاتر از چیزی است که علی دایی پیش‌بینی می‌کرد.
ممکن است علی دایی و محسن خلیلی به توافق نرسند. خلیلی که در آخرین قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر آقای گل شد، پس از آن نتوانست مهاجم گل‌زنی برای تیمش باشد اما با این وجود از پرسپولیس جدا نشد.
با توجه به رابطه خوبی که دایی و خلیلی از زمان حضور همزمان خود در سایپا دارند، به نظر می‌رسید خلیلی فصل آینده را هم بدون مشکل در پرسپولیس بماند اما طبق اخباری که از باشگاه پرسپولیس به گوش می‌رسد، ممکن است دایی قید خلیلی را بزند.
البته مشکل دایی و خلیلی فنی نیست بلکه خلیلی پولی از باشگاه می‌خواهد که بعید است پرسپولیسی‌ها توان پرداخت آن را داشته باشند. به همین دلیل ممکن است خلیلی در فصل نقل و انتقالات راهی تیم دیگری شود؛ مگر این‌که رقم پیشنهادی خود را پایین بیاورد.

pnugirl
06-13-2010, 04:08 PM
باشگاه پرسپولیس تهران، پرداخت مبلغ 300 میلیون تومان را برای صدور رضایت نامه محمد پروین خواستار شد.

محمد پروین در دیدار با حبیب كاشانی سرپرست این باشگاه خواهان جدایی از این تیم شد كه باشگاه پرسپولیس نیز پرداخت مبلغ 300 میلیون تومان را شرط صدور رضایت نامه وی، اعلام كرده است.

همچنین حبیب كاشانی و میثاق معمارزاده دروازه بان تیم پرسپولیس، در دیدار هم درخصوص وضع این بازیكن در فصل آینده، مذاكره كردند كه در نهایت مقرر شد معمارزاده شرایط خود را به باشگاه اعلام كند تا در این مورد تصمیم گیری شود.

pnugirl
06-13-2010, 04:26 PM
علي اميري درباره اينكه گفته مي شود باشگاه استقلال به دنبال جذب وحيد هاشميان و علي حمودي است، اظهار داشت: با توجه به شرايطي كه باشگاه از ابتداي فصل و نقل و انتقالات داشته، سعي مديران فعلي و سرمربي تيم بر اين است كه ابتدا بازيكنان خودي را حفظ و سپس بازيكنان مورد نياز آقاي مظلومي را جذب كنيم.

وي عنوان كرد: در فهرستي كه آقاي مظلومي در اختيار باشگاه گذاشته، نامي از وحيد هاشميان و علي حمودي نيست. البته اين دو، از بازيكنان خوب كشورمان هستند اما استقلال براي خريد آنها برنامه اي ندارد.
اميري درباره روند مذاكرات با خسرو حيدري گفت: روز گذشته مذاكراتي با اين بازيكن داشتيم و روند اين گفت و گوها نيز مثبت بود. به زودي استقلال با اين بازيكن قرارداد مي بندد.

pnugirl
06-13-2010, 04:26 PM
مديرعامل باشگاه مس کرمان گفت: "نئا ندرو" برزيلي با عقد قراردادي 2 ساله به تيم فوتبال مس کرمان پيوست تا در فصل آينده اين تيم را در رقابت هاي ليگ برتر فوتبال همراهي کند.

فتح اله نژادزماني افزود: تمديد قرارداد با "ادر لوسيانو ادينهو" ديگر بازيکن برزيلي فصل قبل تيم مس کرمان نيز با توافق وي با باشگاه قطعي شده است و قصد داريم دو بازيکن خارجي ديگر نيز جذب کنيم.

وي تاکيد کرد: "پائلو زالترون" ديگر بازيکن برزيلي فصل قبل تيم مس کرمان تاکنون با باشگاه مذاکره نکرده و حتي مدير برنامه هاي وي نيز براي مذاکره به مسوولان باشگاه مس کرمان مراجعه نکرده است.

وي با بيان اينکه تاکنون بر اساس مقررات فدراسيون فوتبال براي جذب بازيکن عمل کرده ايم، تصريح کرد اگر تمامي باشگاه ها سقف قراردادها را با بازيکنان رعايت کنند قيمت دستمزد مورد درخواست بازيکنان پايين خواهد آمد.

نژاد زماني اظهار داشت: فدراسيون به راحتي مي تواند بازيکنان را بر اساس توانايي آنها و همچنين سابقه و حضور در ميادين مختلف سطح بندي کند تا برخي از بازيکنان زيادتر از سطح خود دستمزد نخواهند.

مديرعامل باشگاه مس کرمان ادامه داد سه شنبه هفته جاري تمرينات تيم مس در کرمان با حضور سرمربي و بازيکنان تيم آغاز خواهد شد و تا آن هنگام قصد داريم در صورت امکان چند بازيکن ليگ برتري فوتبال ايران را جذب کنيم.

وي افزود: پس از برگزاري اردوي آماده سازي اوليه براي هماهنگي بيشتر بازيکنان در ترکيب تيم و انجام تمرينات هوازي از چهارم تيرماه اردويي 12 روزه را در ترکيه برگزار خواهيم کرد و در طول برپايي اردو نيز 2 ديدار تدارکاتي خواهيم داشت.

نژادزماني خاطر نشان کرد: هنوز حريفان مس در ديدارهاي تدارکاتي مشخص نيستند اما قصد داريم با انتخاب دو تيم خوب ترکيه سطح برگزاري اين اردو را بالا ببريم.

pnugirl
06-13-2010, 04:34 PM
رئيس باشگاه سايپا با تاکيد بر اينکه استرانژي اين باشگاه براي ليگ دهم ترميم نقاط ضعف تيم است نه تغييرات گسترده، هدف تيم سايپا در فصل آينده را کسب سهميه ليگ قهرمانان آسيا عنوان کرد.

ناصرشهبازی ضمن بیان این مطلب افزود: هدف مدیریت و کادر فنی تیم سایپا برای فصل آینده حفظ بازیکنان فصل گذشته است چرا که در نیم فصل دوم تیم در نتیجه گیری عملکرد قابل قبولی داشت و بازیکنان جوان در قالب کارهای گروهی و تیمی روند قابل قبولی داشتند و اعتقاد داریم با حفظ این مجموعه جوان و منسجم و تقویت نقاط ضعف می‌توانیم فصل موفقی را پیش رو داشته باشیم حتی به سهمیه لیگ قهرمانان آسیا دست یابیم.

شهبازی تصریح کرد: برای فصل آینده بدنبال تغییرات و جابجایی های زیاد درترکیب تیم نیستیم و تنها نقاط ضعف را با جذب بازیکنان جدید ترمیم خواهیم کرد. ما تاکنون مطابق نظر آقای مایلی کهن نسبت به جذب بازیکنان مورد نظر اقدام کرده ایم که مصطفی صبری از تیم مقاومت سپاسی، جابرانصاری و علی لطیفی از تیم صبای قم رسما به سایپا منتقل شده اند و سه بازیکن دیگر لیگ برتری را نیز مد نظر داریم که با آنها درحال مذاکره هستیم .

وی اضافه کرد: با تعدادی از بازیکنان با سابقه و قدیمی تیم نظیر یزدانی ، امید شریفی نسب و نفرات جوانی چون سعید آشتیانی، حبیب دهقانی و سعید قزلکچلی هم تمدید قرارداد کرده ایم و به مرورقرارداد سایر بازیکنان هم تمدید خواهد شد.

وی یادآور شد: خوشبختانه اکثر بازیکنان تیم با سایپا قرارداد دارند و نگرانی برای حفظ شاکله تیم برای فصل آینده نداریم .

رئیس باشگاه سایپا درخصوص پیشنهاد باشگاه پرسپولیس برای جذب کریم انصاریفرد اظهار داشت : سیاست ما حفظ سرمایه های باشگاه است و از همین رو تلاش می کنیم تا انصاریفرد که امسال موعد ثمر دهی اش است را حفظ کنیم.

شهبازی درعین حال تصریح کرد: با این وجود در حال بررسی پیشنهاد باشگاه پرسپولیس هستیم و ظرف روزهای آینده وضعیت انتقال یا ادامه همکاری این بازیکن با سایپا قطعی خواهد شد.

pnugirl
06-21-2010, 12:30 AM
مهرزاد معدنچي پس از مذاكره با آجورلو و امضاي قراردادي 2 ساله با استيل آذين گفت: 3 سال را در فوتبال امارات سپري كردم اما پس از مشكلاتي كه سال گذشته براي تمامي بازيكنان ايراني شاغل در امارات پيش آمد، تصميم گرفتم به ايران برگردم. امسال با توجه به اينكه مسابقات جام ملت‌هاي آسيا را در پيش داريم براي ما و فوتبالمان سال بسيار مهمي است. من هم براي حضور ثابت در تركيب تيم ملي تصميم به بازگشت به فوتبال ايران گرفتم.

وي افزود: استيل آذين تيمي بزرگ و كاملا حرفه‌اي است و من پس از مذاكراتي كه با مديران اين باشگاه داشتم، تصميم گرفتم در بازگشت به فوتبال ايران پيراهن اين تيم را بر تن كنم. حضور بازيكنان بزرگي مثل مهدوي كيا، كريمي، كعبي، حسين كاظمي، سياوش اكبرپور و فريدون زندي نشان مي‌دهد كه اين تيم فقط به دنبال قهرماني است اما جذب اين همه ستاره فشار را روي استيل آذين زياد مي‌كند. بايد بدانيم كه توقعات از اين تيم بالاست و از همان هفته‌هاي ابتدايي به دنبال كسب حداكثر امتيازات باشيم تا ضمن كسب عنوان قهرماني، جواز حضور در ليگ قهرمانان آسيا را نيز كسب كنيم.

هافبك ملي پوش استيل آذين گفت: خوشحالم كه به اين تيم آمدم. در استيل آذين اهداف بزرگي را دنبال مي‌كنم كه از اين جمله مي‌توان به قهرماني ليگ برتر، حضور ثابت و درخشش در تركيب ثابت تيم ملي و راهيابي به ليگ قهرمانان آسيا اشاره كرد. اميدوارم بتوانم به تيم جديدم كمك كنم تا بتواند توقعات را برآورده كرده و به مقام قهرماني ليگ برتر دست پيدا كند.

pnugirl
06-21-2010, 12:31 AM
ایمان مبعلی امروز(یکشنبه) در ابشگاه استقلال حضور یافت و علی فتح الله زاده دیدار کرد.

هافبک فصل گذشته تیم فوتبال الشباب امروز(یکشنبه) در باشگاه استقلال حضور یافت و با سرپرست این باشگاه دیدار گفتگو کرد. وی بعد از صحبت با فتح الله زاده در حالی که به توافق کامل نرسیده بود از باشگاه خارج شد و هنوز وضعیت او با استقلال مشخص نیست.

pnugirl
06-21-2010, 12:34 AM
رحمان احمدي عصر امروز با حضور در باشگاه پرسپوليس پس از توافق با مسئولان اين باشگاه با اين تيم قرارداد داخلي يك ساله امضا كرد.

احمدي براي اينكه هر چه زودتر خود را به جمع سرخپوشان در اردوي اردبيل برساند راهي هيات فوتبال تهران شده تا قرارداد خود را به ثبت برساند.

pnugirl
06-29-2010, 12:50 AM
فرزاد آشوبي در خصوص آخرين وضعيت تيمش و برپايي اردو در كردان اظهار داشت: تا به امروز زمان زيادي را از دست داديم چون تمريناتمان را دير شروع كرديم ولي درصدد جبران تأخير هستيم. همه مي‌‌دانند كه اين مسائل به دليل تغييرات در كادر مديريتي و مربي به وجود آمد و آنها نيز در تلاش هستند استقلال را به شرايط مطلوب برسانند.
هافبك جديد تيم استقلال در ادامه صحبت‌هايش گفت: در چند روز گذشته تمرينات پرفشاري زير نظر مربيان انجام داديم و اميدوارم براي حضور پرقدرت در ليگ دهم به آمادگي مطلوب برسيم. انتظارات از ما بسيار بالا است و تمامي بازيكنان با هدف برآورده ساختن انتظارات هواداران تلاش مي‌كنند.

آشوبي در خصوص حساسيت هواداران پرسپوليس براي حضور وي در تيم استقلال گفت: بايد بگويم خوشحال هستم كه پيراهن استقلال را مي‌پوشم و با توجه به اينكه از پرسپوليس پيشنهادي نداشتم حساسيتي روي اين مسئله وجود ندارد. استقلال تيم بزرگي است و با حمايت هواداران اين تيم به فكر موفقيت هستم.

pnugirl
07-01-2010, 06:49 PM
دروازه بان فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس برای پیوستن به تیم نفت تهران با مسئولان این باشگاه وارد مذاکره شد.

دروازه بان فصل گذشته پرسپولیس که برای رقابت‌های لیگ دهم در فهرست مازاد علی دایی قرار گرفته است برای پیوستن به تیم نفت با مسئولان این باشگاه وارد مذاکره شد.

به گفته نادر دست نشان سرمربی این تیم در نشستی که روز پنجشنبه بین مسئولان نفت و میثاق معمارزاده برگزار شد، طرفین برای عقد قرارداد به توافق رسیدند. تنها مشکل برای امضای قرارداد با این بازیکن، عدم توافق بر سر مسائل مالی و مبلغ قرارداد است.

مسئولان باشگاه نفت پیشنهاد مالی خود را به دروازه بان فصل پیش پرسپولیس داده‌اند و قرار بر این شده که این بازیکن طی چند روز آینده پاسخ نهایی را به پیشنهاد باشگاه تهرانی نفت بدهد.
طبق اعلام سرمربی تیم نفت، میثاق معمارزاده اولین بازیکنی است که برای رقابت‌های لیگ دهم با او وارد مذاکره شدند. مذاکره با گزینه‌های بعدی، طی روزهای آینده انجام می شود.

pnugirl
07-01-2010, 06:51 PM
نام بازیکن ایرانی فرانسوی مدنظر علی دایی مسخص شد.

روزنامه پرسپولیس در شماره امروز خود نام این بازیکن 21 ساله را شهریار وفایی اعلام کرد که بعد از ظهر دیروز در تمرینات سرخ پوشان در دورتموند حضور پیدا کرده است.

شهریار وفایی در مصاحبه کوتاهی که با این روزنامه داشته گفته است که: 6 سال است که در فرانسه توپ می زند. 2 سال در تیم پرسه و یک سال در زیر 18 سال نانسی و در ایران نیز در تیم های پایه پیکان بازی کرده است.

pnugirl
07-15-2010, 12:26 AM
آندره لوئيز دالويرا هافبك راست فصل گذشته تيم پاراناي برزيل دقايقي پيش با حضور در هيات فوتبال قرارداد خود را با تيم استقلال ثبت كرد.

اين بازيكن در تيم‌هايي از سري a و b برزيل و همچنين در يكي از تيم‌هاي سري b اسپانيا حضور داشته است.

لوئيز پس از تست پزشكي با مسئولان استقلال به توافق رسيد و به عنوان جانشين خسرو حيدري در سمت راست استقلال بازي مي‌كند.

pnugirl
12-04-2010, 12:42 PM
علی دایی از مسئولان باشگاه پرسپولیس خواسته که آنها مهدی جعفرپور و رضا ناصحی دو بازیکن نیمکت‌نشین سپاهان را در تعطیلات نیم فصل جذب کنند.
در این میان جعفرپور علاقه دارد که پیراهن پرسپولیس را برتن کند. در ضمن او فوتبالیست توانایی است که در تیم قلعه‌نویی فرصت بازی پیدا نمی‌کند. جعفرپور در پاسخ به این سوال که آیا دوست داری به پرسپولیس بروی؟
می‌گوید:« من الان بازیکن سپاهان هستم و نمی‌توانم در این خصوص اظهارنظر خاصی داشته باشم. نظر من برای پیوستن به پرسپولیس مثبت است ولی من با سپاهان قرارداد دارم و تابع تصمیم این باشگاه هستم.»
جعفرپور در پاسخ به این سوال که فکر نمی‌کنی در صورت ماندن در سپاهان همچنان نیمکت‌نشین باشی؟ می‌گوید:« فعلا که شرایط خوبی ندارم و نیمکت‌نشین هستم. اگر کادرفنی و باشگاه احساس می‌کند که نمی‌توانم به تیم کمک کنم یا اینکه دیگر فرصت بازی به من نخواهد رسید، می‌توانند رضایت‌نامه‌ام را بدهند. من می‌توانم شانس خودم را در تیم دیگری امتحان کنم ولی باز هم می‌گویم که همه چیز به مذاکرات دو باشگاه مربوط می‌شود و هر تصمیمی که سپاهان بگیرد را قبول می‌کنم.»

pnugirl
12-05-2010, 12:58 PM
بوناچيچ با 200 هزار دلار سرمربي گسترش فولاد تبريز شد

سرمربي کروات سابق تيم‌هاي سپاهان و مس کرمان هدايت تيم دسته اولي گسترش فولاد تبريز را با 200 هزار دلار برعهده گرفت.
لوکا بوناچيچ که فصل گذشته هدايت مس کرمان را بر عهده داشت و با آغاز فصل جديد ليگ برتر فوتبال ايران در هيچ تيمي مشغول به کار نشده بود، پس از کسب نتايج ضعيف باشگاه دسته اولي گسترش فولاد تبريز و کناره‌گيري فيروز کريمي از اين تيم به عنوان سرمربي آبي‌پوشان تبريزي تا پايان فصل ليگ دسته اول انتخاب شد.
مهدي دادرس، مديرعامل گسترش فولاد تبريز اظهار داشت: پس از بررسي گزينه‌هاي مختلف، تصميم گرفتيم لوکا بوناچيچ را به عنوان سرمربي تا پايان فصل ليگ دسته اول انتخاب کنيم. اين مربي با 200 هزار دلار هدايت تيم تبريزي را برعهده گرفت.

pnugirl
12-06-2010, 11:28 PM
دروازه بان سابق پرسپوليس و مهاجم تيم ملي عراق در استيل آذين

تيم استيل آذين عصر امروز يک دروازه بان و يک مهاجم عراقي را به خدمت گرفت.

محسن الیاسی دروازه بان دو فصل پیش پرسپولیس که سال قبل در تیم دسته اولی شن سا اراک حضور داشت، پس از چند جلسه تمرین مورد تایید قرار گرفت و قرارداد رسمی خود را امضا کرد.
همچنین امجد راضی مهاجم 20 ساله تیم ملی عراق نیز به استیل آذین پیوست. این بازیکن که قرار بود ابتدای فصل به این تیم بپیوندد، با تاخیری 6 ماهه قرارداد خود را ثبت کرد. راضی فصل گذشته در تیم نیروی هوایی بازی می کرد و با 33 گل زده آقای گل لیگ برتر عراق شده بود. او 5 بازی ملی نیز در کارنامه دارد.

pnugirl
12-07-2010, 10:34 AM
ملادن لازارويچ به راه آهن پيوست

ملادن لازارويچ مدافع 26 ساله اهل صربستان به تيم راه آهن تهران پيوست

این مدافع صرب که فصل گذشته در لیگ بلژیک بازی می کرد، پس از حضور در تمرینات راه آهن مورد تایید تارتار قرار گرفت و دیروز قرارداد رسمی خود را با باشگاه منعقد کرد. لازارویچ که یک برادرش بازیکن هاکی روی یخ و یک برادر دیگرش بازیکن بیسبال بوده اند، در زمان جنگ بالکان به همراه خانواده اش به کانادا مهاجرت کرد و در این کشور بزرگ شده است. این مدافع بلند قد سابقه بازی در تیم های زمون، پارتیزان بلگراد صربستان و روئسلار و کورتریک بلژیک را در کارنامه دارد.

O M I D
12-08-2010, 09:20 PM
نقل و انتقالات نيم فصل ليگ برتر

سازمان ليگ برتر فهرست کامل بازيکناني که در فصل نقل و انتقالات به تيمهاي ليگ برتر منتقل شده اند را اعلام کرد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg در فصل نقل و انتقالات لیگ برتر که از22 آبان تا 15 آذر ادامه داشت، 25 بازیکن داخلی و خارجی به تیم های لیگ برتری پیوستند ضمن اینکه 7 باشگاه نیز در بازار نقل و انتقالات شرکت نکردند.
اسامی بازیکنانی جدید 11 باشگاه حاضر در لیگ برتر به شرح زیر است :
* پرسپولیس : سکوبرت ( از باشگاه پلیمنت انگلیس)
* استقلال : حوار ملامحمد ( ازباشگاه اربیل عراق) و علی صباحی (از امیدهای استقلال)
* راه آهن : مجتبی خنجری و یک بازیکن صربستانی
* استیل آذین : پیترسدیو(از باشگاه دی استراوا اسلواکی) و محسن الیاسی ( از باشگاه شن سا) ، اگدیوس مایوس (لیتوانی)
* پیکان قزوین : الونگ الونگ ، زلاتان هارثانی (از باشگاه دی استراوا اسلواکی) ، صالح سدیر (باشگاه احد لبنان) رحمان رضایی (از باشگاه شاهین بوشهر)
* صبا باتری قم : سعید آقاجانی ، حمید رضا پاکیزه ، مسعود کشوری فرد (هر سه از امیدهای صبای قم )
* فولاد خوزستان : باکاری جرومی دیاکیته (از باشگاه فرانکفورت آلمان)
* شاهین بوشهر : عماد محمد رضا (از باشگاه الزمان مصر) و میلاد صارمی (از امیدهای شاهین بوشهر)
* تراکتورسازی تیریز: حسن ابهری (تمیدید قرارداد) محمد احمدپوری (بازیکن قرضی از شاهین بوشهر)
* شهرداری تبریز: علی انصاریان (بازیکن قرضی از باشگاه فولاد گستر تبریز) و گلسون دو سانتوز( از باشگاه ابومسلم)
* نفت تهران : سیامک کوهنورد (از باشگاه مقاومت سپاسی) ، ژودیفلی فریرا(موراسلول برزیل) محمد رضا ناصحی (قرضی از باشگاه سپاهان)
بنابر اعلام سازمان لیگ به جز باشگاه های استقلال، استیل آذین، تراکتورسازی، نفت آبادان، مس کرمان و نفت آبادان سایر باشگاه های لیگ برتر مجاز هستند تا از یک سهمیه بازیکن آزاد خود استفاده کنند.

pnugirl
12-27-2010, 12:44 PM
هافبک نفت تهران به فولاد يزد پيوست

هافبک چپ پاي تيم فوتبال نفت تهران ديروز (يکشنبه) با عقد قراردادي 6 ماهه به تيم ليگ يکي فولاد يزد پيوست.

"حسین رحیمی" که سال گذشته با نفت تهران به لیگ برتر صعود کرده بود امسال اختلاف نظراتی با حسین فرکی داشت به همین خاطر در نیم فصل از جمع نفتی‌ها جدا شد و قراردادی را تا پایان فصل جاری با فولاد یزد منعقد کرد.
به احتمال فراوان رحیمی از دیدار هفته آینده فولادیزد مقابل صنعت ساری می‌تواند در ترکیب این تیم قرار بگیرد.

pnugirl
12-28-2010, 03:57 PM
به مدت يک سال
بازيكن غنايي به ابومسلم پيوست

مهاجم غنايي با قرارداد يک ساله به تيم فوتبال ابومسلم مشهد پيوست.
ژوزف، مهاجم غنايي با عقد قراردادي يک ساله به تيم فوتبال ابومسلم مشهد پيوست تا از هفته يازدهم اين تيم را در ليگ دسته اول همراهي کند.
ابومسلم در پايان هفته دهم با 17 امتياز در رده پنجم جدول گروه دوم قرار دارد.
اين تيم روز جمعه 10 دي‌ماه به مصاف فولاد يزد مي‌رود.

pnugirl
12-29-2010, 07:45 PM
پس از منتفي شدن حضور دست‌نشان
داريوش يزدي سرمربي استقلال اهواز شد

داريوش يزدي که تاکنون به عنوان مربي استقلال اهواز فعاليت مي‌کرد حکم سرمربيگري‌اش را دريافت کرد.

پس از جدايي علي فيروزي، داريوش يزدي به عنوان مربي، اين تيم را هدايت مي‌کرد. مسئولان باشگاه استقلال اهواز در اين زمان به دنبال استخدام سرمربي جديد بودند و مذاکراتي را نيز با نادر دست نشان انجام داده بودند اما به دليل برخي مسائل و اين که گفته مي‌شود فدراسيون فوتبال مجوز مربيگري دست نشان را صادر نکرده اين موضوع به سرانجام نرسيد.
به همين دليل در حکمي از سوي عبدالحميد رمضاني مديرعامل اين باشگاه، داريوش يزدي به عنوان سرمربي انتخاب شد.
خبر ديگر از استقلال اهواز اين که هفته آينده بخش ديگري از پيش قرارداد بازيکنان اين تيم پرداخت خواهد شد. در صورتي که اين کار صورت گيرد بازيکنان بيش از 20 درصد قراردادشان را دريافت خواهند کرد.

pnugirl
12-29-2010, 08:03 PM
قرارداد نیکبخت با صبا فسخ می‌شود

علیرضا واحد نیکبخت چند هفته‌ایست که تیم فوتبال صبای قم را همراهی نمی‌کند و مشکلاتی که برایش به وجود آمده باعث شده که فعلا نتواند در لیگ برتر به میدان برود. او که قبلا در فهرست منشوری‌های فوتبال ایران قرار داشت، باز هم برایش مشکلاتی به وجود آمد تا نتواند در لیگ برتر به میدان برود.
این بازیکن به احتمال فراوان با محرومیتی سنگین مواجه خواهد شد. این در حالی است که از باشگاه صبا خبر می‌رسد که قرار است قرارداد نیکبخت فسخ شود و حق و حقوق او نیز به طور کامل پرداخت نخواهد شد. گفتنی که نیکبخت در حال حاضر تمرینات انفرادی خود را در مجموعه ورزشی انقلاب دنبال می‌کند. او به شرایط خوبی نزدیک شده بود ولی باز هم حاشیه‌ها این بازیکن را دچار مشکل کردند.

pnugirl
01-05-2011, 01:51 AM
بازيكن اسبق استقلال به پيكان قزوين پيوست

هافبک اسبق تيم فوتبال استقلال به پيکان قزوين پيوست.

بهشاد ياورزاده هافبکي که در گذشته عضو تيم استقلال بود با عقد قراردادي به مدت يک فصل و نيم به تيم پيکان قزوين پيوست.
آخرين تيم اين بازيکن دي ‌استرادا اسلواکي بود و ياورزاده مدتي براي اين تيم بازي مي‌کرد.
فهرست پيکان با جذب اين بازيکن تکميل شد و اين تيم ديگر نمي‌تواند بازيکن جديدي به خدمت بگيرد.
پيکان تا پايان هفته بيستم ليگ برتر با 21 امتياز در رده سيزدهم جدول قرار دارد.

pnugirl
01-30-2011, 08:44 PM
سامره با پاس ثبت كرد

سرپرست تيم فوتبال پاس با حضور خود در هيئت فوتبال استان قرار داد سامره را با اين تيم همداني به ثبت رساند.

علی سامره که قرار داد خود را با پاس به امضا رسانده با تکمیل و ارائه مدارک خود به هیئت فوتبال استان همدان توسط سید مجتبی پیمبری رسما به عضویت تیم فوتبال پاس درآمد. با توجه به اینکه علی سامره فصل قبل در مس کرمان عضویت داشت از این رو پیمبری با در دست داشتن تسویه مالیاتی استان کرمان و هیئت فوتبال آن شهر عملا قرار داد این مهاجم کرمانی را با تیم پاس نهایی کرد.
فدراسیون فوتبال هم باتوجه به ثبت قرار داد رسمی در هیئت فوتبال استان همدان کارت بازی این بازیکن را صادر کرد. علی سامره با دریافت کارت بازی خود عملا هیچ مشکلی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم پاس برابر تراکتور سازی در همدان را ندارد و به تشخیص یاوری سرمربی تیم پاس میتواند در این بازی به میدان برود.

O M I D
06-09-2011, 05:17 PM
رحيمي با استقلال قرارداد بست

بازيکن فصل پيش تيم فوتبال راه‌آهن امروز قراردادي داخلي به مدت يک سال با باشگاه استقلال امضا کرد.

http://pnu-club.com/imported/2011/06/257.jpg ابوذر رحيمي امروز در باشگاه استقلال حاضر شد و پس از مذاکره با مسئولان باشگاه قراردادي يک ساله و داخلي با اين تيم امضا کرد.
رحيمي پس از خروج از باشگاه چکي در دست داشت و خطاب به خبرنگاران گفت: مي‌روم اين چک را نقد کنم.

O M I D
06-09-2011, 05:18 PM
نقل و انتقالات ليگ يازدهم
پژمان منتظري قراردادش را با استقلال تمديد کرد

مدافع تيم فوتبال استقلال قراردادش را با آبي‌پوشان تهران براي يک فصل ديگر تمديد کرد.

http://pnu-club.com/imported/2011/06/258.jpg پژمان منتظری که فصل گذشته یکی از بازیکنان ثابت و تاثیرگذار تیم فوتبال استقلال بود عصر امروز چهارشنبه پس از گفتگو با مسئولان باشگاه استقلال، قراردادش را به مدت یک فصل دیگر با این تیم تهرانی تمدید کرد.

O M I D
06-09-2011, 05:19 PM
حاج‌صفي با تراكتورسازي قرارداد 2 ساله امضا كرد

بازيکن فصل گذشته تيم فوتبال سپاهان با تراکتورسازي تبريز قراردادي 2 ساله امضا کرد.

http://pnu-club.com/imported/2011/06/259.jpg جعفر جعفري مديرعامل باشگاه تراکتورسازي تبريز گفت: احسان حاج صفي دوران سربازي‌اش را گذرانده و اکنون بازيکن آزاد است. با حاج‌صفي قراردادي 2 ساله امضا کرديم و اين بازيکن فصل آينده در تيم تراکتورسازي بازي مي‌کند.
حاج‌صفي فصل گذشته عضو سپاهان بود و يکي از بازيکنان ملي‌پوش اين تيم محسوب مي‌شد.

O M I D
06-11-2011, 05:10 PM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpgدروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان و مدافع فصل گذشته تیم فوتبال تراکتورسازی به تیم استقلال تهران پیوستند.
مهر: سیدمهدی رحمتی که در سالهای اخیر به عنوان دروازه بان شماره یک تیم ملی فوتبال کشورمان از دروازه تیم سپاهان اصفهان محافظت می کرد، صبح امروز شنبه با عقد قراردادی دو ساله به تیم فوتبال استقلال پیوست. رحمتی پیش از این در نشست هایی با علی فتح الله زاده شرایط حضورش در استقلال را بررسی کرده بود. قرارداد رحمتی با استقلال دو ساله است.
از سوی دیگر محمد نصرتی مدافع ملی پوش تیم فوتبال تراکتورسازی نیز که هفته گذشته مذاکراتی را با مسئولان باشگاه استقلال انجام داده بود، امروز شنبه با عقد قراردادی یکساله به تیم آبی پوش تهرانی پیوست. قبل از این جاسم کرار از تیم تراکتورسازی به استقلال پیوسته بود.

O M I D
06-12-2011, 09:00 PM
تيم فوتبال فولاد خوزستان سه بازيكن جديد جذب كرد

مديرروابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي فولاد خوزستان گفت : اين باشگاه براي تيم فوتبال خود جهت حضور در مسابقات فصل آينده ليگ برتر باشگاه هاي ايران سه بازيکن جديد جذب کرد.

http://pnu-club.com/imported/2011/06/365.jpg محمد احرام باف اظهارداشت : اين بازيکنان عبارتند از رشيد مظاهري ، حکيم نصاري و امير شرفي .
وي اضافه کرد : اين بازيکنان فعلا قرارداد داخلي وبراي مدت دوسال با اين باشگاه امضا کرده اند تا بموقع قرارداد آنان درهيات فوتبال خوزستان به ثبت برسد.
رشيد مظاهري در پست دروازه باني ، اميرشرفي درخط مياني و حکيم نصاري در خط حمله انجام وظيفه مي کنند.
بنابه اين گزارش اين سه بازيکن نخستين جذبيهاي تيم فوتبال فولاد خوزستان براي جام يازدهم مي باشد.
تمرينات تيم فوتبال فولاد خوزستان قراراست از روز ششم تيرماه آينده درزمين اختصاصي اين باشگاه دراهواز با کادرفني سال گذشته شروع شود.

O M I D
06-12-2011, 09:01 PM
صباي قم 9 بازيكن دسته اولي جذب كرد

تيم فوتبال صباي قم با 9 بازيکن ليگ دسته اولي به توافق رسيد.

http://pnu-club.com/imported/2011/06/366.jpg عبدالله ويسي سرمربي تيم صبا با 9 بازيکن ليگ دسته يک براي حضور در اين تيم به توافق رسيد.
اين بازيکنان عبارتند از محمود تيغ‌نورد و احمد خرمالي از آلومينيوم هرمزگان، مجيد هوتن از نساجي، حامد اکبري از شيرين فراز، کريم اسلامي از اتکاي گلستان، ميلاد سليمان فلاح از تيم ملي دانشجويان، رسول بروش و حسين حجازي‌پور از شهرداري ياسوج، حميد فيروز‌آبادي از گل گهر سيرجان.
ضمن اينکه ويسي به دنبال جذب يک بازيکن از کشور صربستان، يک بازيکن برزيلي و يک بازيکن مراکشي نيز هست. سرمربي صبا قصد دارد فقط يک بازيکن از ليگ برتر جذب کند.
تمرينات تيم صباي قم از 5 تيرماه شروع مي‌شود و اين تيم دو اردو در اردبيل و ترکيه خواهد داشت.

O M I D
06-12-2011, 09:03 PM
چهار بازيكن بومي قرارداد خود با تيم فوتبال صباي قم را ثبت كردند

چهار بازيکن بومي عصر يکشنبه با حضور در هيات فوتبال استان قم قرارداد خود را با تيم فوتبال صبا ثبت کردند.
http://pnu-club.com/imported/2011/06/367.jpg مديرتيم هاي پايه باشگاه فرهنگي ورزشي صباي قم در حاشيه امضاي قرارداد اين چهار بازيکن گفت: محمد عرب خراساني ، محسن کرمي ، محمد رضا وفايي و مجتبي مبيني همگي به مدت سه فصل با تيم فوتبال صبا قرارداد بستند.
''محمد رضا خازني '' افزود: طبق قوانين سازمان ليگ برتر فوتبال هر تيم علاوه بر 22 بازيکن بزرگسال خود مي تواند از 13 بازيکن رده هاي سني جوانان و اميد نيز استفاده کنند.
وي ابرازداشت: بازيکنان بومي اضافه شده به ترکيب تيم صباي قم همگي جزو سهميه هاي رده سني اميد تيم صبا هستند.
وي خاطر نشان کرد: بزودي ياسر کرمي ملي پوش اميد تيم صباي قم نيز با اين تيم قرارداد منعقد خواهد کرد.

O M I D
06-13-2011, 05:29 PM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpgعلی حمودی بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان امروز با تیم استقلال تهران قراردادی دو ساله بست.
خبر آنلاین:همچنین امروز میثم حسینی، بازیکن گسترش فولاد نیز در باشگاه حاضر شد و با مسئولان مذاکره کرد. امید روانخواه هم برای صحبت با مسئولان استقلال در ساختمان باشگاه حاضر شد.

O M I D
07-04-2011, 05:32 PM
مهدوي‌كيا قراردادش را با داماش امضا كرد

مهدي مهدوي‌کيا به تيم فوتبال داماش گيلان پيوست.

http://pnu-club.com/imported/2011/07/65.jpg

به نقل از سايت باشگاه داماش،‌ مهدي مهدوي‌کيا پس از گفت‌وگو با امير عابديني در محل اين باشگاه، قرارداد خود را امضا کرد تا فصل آينده داماش گيلان را در ليگ برتر همراهي کند.
وي امروز در نشست خبري عابديني حضور يافته و به سؤالات خبرنگاران پاسخ خواهد داد.