PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربه ای خواندنی برای دوستان خاصه خانمها!

m.rosoukhi
05-21-2010, 06:49 PM
با سلام
چند روزی نبودیم ولی دعا گوی همه دوستان بودیم
انشاء الله انچه که همه دوستان در این روزها عمل می کنند و عزاداری می کنند مورد قبول ساحت اهلبیت باشد
وقتی داشتیم می امدیم برای استان گلستان تو اتوبوس که نشستیم چند تا آبجی محترم ولی (hejab not) و کم حجاب آمدن و نشستند جلوی ما
جون داداش ما باهاشون کاری نداشتیم ولی خداییش دیگه ستم بود این خانمه مصرف روسریش کم بود بماند و فکر کنم اشتباهی به خاطر اینکه عجله داشتند روسری دختر کوچیکش را برداشته بود و سرش کرده بود
تازه همون هم تند تند هی از سرش می افتادhttp://static.cloob.com//public/images/smiles/4.gif
خب ما باید اینجا چه کنیم؟؟
نگیم بهمون میگن بی غیرت!
بگیم میگن: متهجر!!
خلاصه با 25 تا پسوند و پیشوند جملات زیبا عرض امر به منکر کرده و گفتیم
حضرت سرکار خانم لطف کرده الگوی مصرف را در روسری خودتون رعایت نکنید و کمی بالا تر بکشید اون تیکه پارچه را(روسری)
و این جواب دموده شده و تکراری و همه جایی را که دیگه برش نداره را اون خانم به ما داد و گفت:

حاج آقا حجاب فقط مال زنها نیست تو چشمت و درویش کن
ما یواشکی گفتیم ولی اون داد زد و کل 65 نفر نگاه کردند(ظرفیت اتوبوس 40 نفره)http://static.cloob.com//public/images/smiles/4.gif
خلاصه چشمتون روز بد نبینه (انی ضایعا شدیداااااااااااااااا)ما ضایع شدیمhttp://static.cloob.com//public/images/smiles/2.gif
ولی از اونجایی که بنا بر دستور گفته بودم اتفاقا خیلی این حرفش حال داد بهم
گفتم خدایا تو خودت میدونی اگه من این حرف را زدم برای این بود که خودت امر کرده بودی!!حالا یه چیز جور کن جواب این (مادام کوری) و این خانم منور الفکر را بدیم
دوستان کسی که برای خدا از خودش خرج کند خدا اون مقع هاش براش خرج می کنه
چند دقیقه نگذشته بود که یه پیرمرده با حال و شاد و خلاصه از صورتش سجده می بارید سوار ماشین شد
سوار شد گفت :یا حیدر کرار
و بعد با صدای بلند به همه سلام کرد(قربون مرامش)
از شانس خوب ما هم اومد نشست دقیقا کنار ما و پشت سر همون خانم منور الفکر
داداش ؛ آبجی چشمت روز بد نبینه دست کرد تو جیبش یک عدد عطر در اورد که خدای شما شاهده به محض اینکه درش را باز کرد سرم (fire)خلاصه سرم یتفجر شدیدااااااااااااااااااا
خیلی بوی خوبی داشت!!!
بعد به همین هم رضایت نداد از اونجایی که مرامش شدیدااااااااااا بالا بود رفت از سر اتوبوس با صدای بلند و زیبای صلوات به همه عطر تعارف می کردو اگر هم کسی بینیش را می گرفت میزد جلوی صندلیش بعد می گفت قابل نداره صلوات بفرست
خلاصههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههه
جاتون خالی اتوبوس بوی عطر این اقا گرفت و واقعا خود من هم داشتم ..... می اوردم
این خانمه منور الفکره برگشت و بلند سر ما داد زد گفت آقااااااااااااااااااااااا ااااا
جمع کن این باروتت را همهجا را بو گرفت ما از این بو خوشمون نمیاد
اینجا بود که دیدم حضرت استا کریم بامرام جوابه را داده دست ما بدیم به این خانم
بلند گفتم:خانم ما با این خوشیم تو جلوی بینیت را بگیر!!
خانمه گفت آقا ما بدمون میادددد
گفتم ما هم از اون موهای ....رنگ شما بدمون میاد
گفت اخه برای خودمون که زیباست
گفتم این پیرمرده هم الان تو اوج حاله و فکر می کنه داره به شما صفا میده
هر موقع شما جلوی بینیت را گرفتی ما هم جلوی چشممون را می گیریم
بعد بهش گفتم حضرت سرکار من خودم هم مثل تو سرم درد می کنه ولیییییییییییی
خداییش
انصافااااااااااااا
اگر جوانی تحریک میشه به خاطر اینه که این وضع ها را می بینه و تو نمیتونی بهش بگی که تو دلت خرابه و تو حالت خوش نیست
همانطوری که 10 دقیقه قبل شما سرت درد نمی کرد ولی این حاجی با مرامه که امده شما سرت درد می کنه
پس منصف باش و هیچ موقع به کسی توهین نکن
بعدش منم دست کردم توی ساکم و از بسته ماسکهام یه ماسک بهش دادم و بعد هواکش بالای سرش را باز کردم و اون هم فردین بازی در اورد وروسریش را درست کرد
فقط هر موقع هر ایرادی بهمون گرفتند منصف باشیم و رفع کنیم ان ایراد را در خودمان
1-منصفانه نظر بده
2- اگه خوشت اومد صلوات بفرست و بنویس

نوشته:حرف حساب ملتمس دعا.

yamahdi
05-22-2010, 12:18 AM
من که خیلی خوشم اومددست شمادردنکنه
اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.