PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حل المسائل آناليز عددي( اور‍ژانسي!)

1pnue
05-16-2010, 04:34 PM
سلام. من دنبال حل المسائل كتاب آناليز عددي، جلد اول، تاليف ديويد كينكيد و ترجمه ي دكتر فائزه توتونيان و منصوره صائمي با ويراستاري اسماعيل بابليان مي گردم. اين كتاب، منبع درس خبر خطي عددي رشته ي علوم كامپيوتره. كسي ميدونه از كجا ميتونم حل المسائلشو پيدا كنم؟ ممنون

1pnue
05-18-2010, 10:40 AM
كسي جواب نميده؟

Y@SiN
05-18-2010, 11:01 AM
سلام. من دنبال حل المسائل كتاب آناليز عددي، جلد اول، تاليف ديويد كينكيد و ترجمه ي دكتر فائزه توتونيان و منصوره صائمي با ويراستاري اسماعيل بابليان مي گردم. اين كتاب، منبع درس خبر خطي عددي رشته ي علوم كامپيوتره. كسي ميدونه از كجا ميتونم حل المسائلشو پيدا كنم؟ ممنون

كسي جواب نميده؟

سلام
دوست عزيز ابتداعا عنوان مناسب با درخواستون تعيين كنيد تا سريع تر به پاسخ برسيد و صبر هم بكنيد تا براتون درخواستتون پيدا كنيم .نمي شود كه همين طور از هوا فراهم كرد.
درخواست شما در ادرس زير نمونه اي مي باشد.شايد بدردتان خورد
حل مسائل ریاضی ونرم افزارهای..رشته ریاضی (http://riyaziolompayeh.blogfa.com/cat-1.aspx)

موفق باشيد

noujan
11-21-2013, 10:41 AM
سلام منم در به در دنبال پاسخنامه ی این کتاب هستم ولی متاسفانه چیزی پیدا نمی کنم. لطفا اگر پیدا کردید ما را هم در جریان بگزارید.