PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بچه ها از نمايشگاه كتاب چه خبر؟

hesabdar2010
05-12-2010, 11:54 PM
كي رفته كي نرفته؟
اتفاقا منم روز يكشنبه رفته بودم نمايشگاه ولي نميدونستم شما اونروز ميتينگ داشتيد چون يه چند روزي به اينترنت دسترسي نداشتم
حالا شما كجاي مصلي مستقر شده بوديد؟ و كيا اومده بودن؟ و چيا به همديگه گفتيد؟

moo2010
05-13-2010, 10:43 PM
من که نرفتم ولی به قول دوستانی که وقایع را از نزدیک دیدند همه چیز به صورت فشرده سازی بوده .

Borna66
05-13-2010, 11:43 PM
كي رفته كي نرفته؟
اتفاقا منم روز يكشنبه رفته بودم نمايشگاه ولي نميدونستم شما اونروز ميتينگ داشتيد چون يه چند روزي به اينترنت دسترسي نداشتم

من که نرفتم ولی به قول دوستانی که وقایع را از نزدیک دیدند همه چیز به صورت فشرده سازی بوده .
با سلام
بله ميتنگ در تاريخ و زمان خود برگزار شده و بزودي اطلاعات تكيميل . گراش جامعي در اين مورد براي شما عزيزان ارايه ميشود و اطلاعات تكميلي رو دذر تاپيك زير دنبال كنيد و ار هرگونه تاپيك زدن و بحث هاي بي مورد در اين مورد خودداري كنيد
گردهمايي و جلسه ي عمومي (ميتينگ) كاربران باشگاه پيام نور در نمايشگاه كتاب تهران 89 (http://pnu-club.com/pnu.thread29618.html)

روزگار خوش

sadaf-eng
05-14-2010, 12:42 AM
كي رفته كي نرفته؟

راست میگن یه گزارشی بدید