PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صندلی داغ شماره 2 - [كاربر hiddenboy] (مدير بخش شبكه و لينوكس)

sunyboy
09-11-2008, 11:22 PM
واقعا ایده ی صندلی داغ خیلی جالب هستا!:15:
بله اگر دوست داری نوبت شماست بشینی:28:

hiddenboy
09-12-2008, 10:54 AM
من اینجا هستم بفرمایید سوالاتتون رو

hiddenboy
09-12-2008, 11:08 AM
من ÷یشنهاد میکنم برای صندلی داغ یه ساعتی رو در نظر بگیریم که توی اون ساعت بیاییم برای سوال و جواب.

sunyboy
09-12-2008, 01:14 PM
من اینجا هستم بفرمایید سوالاتتون رو
با اجازه من شروع می کنم
شما الان ترم چندمی؟ و اصولا توی زندگی با احساسات تصمیم میگیری یا با عقل؟

sunyboy
09-12-2008, 01:16 PM
من ÷یشنهاد میکنم برای صندلی داغ یه ساعتی رو در نظر بگیریم که توی اون ساعت بیاییم برای سوال و جواب.
اینم خوبه ولی بزارید بعد روز دوشنبه!!که من تا اون موقع سرم خلوت بشه

hiddenboy
09-12-2008, 03:55 PM
خوب من ترم 2 رو تمام کردم و دارم میرم توی ترم 3. و از ورودی های 86 هستم. کلا تصمیم گیری توی زندگی باید بر پایه ی منطق و عقل باشه. ولی خیلی جا ها هم باید احساسات رو وارد کار کرد و اصلا شاید بدون دخالت احساس نشه تصمیم گیری کرد. و من سعی میکنم میانه باشم یعنی بستگی به موقعیتم .

sunyboy
09-12-2008, 05:29 PM
خوب من ترم 2 رو تمام کردم و دارم میرم توی ترم 3. و از ورودی های 86 هستم. کلا تصمیم گیری توی زندگی باید بر پایه ی منطق و عقل باشه. ولی خیلی جا ها هم باید احساسات رو وارد کار کرد و اصلا شاید بدون دخالت احساس نشه تصمیم گیری کرد. و من سعی میکنم میانه باشم یعنی بستگی به موقعیتم .

خوبه:289:

شما به این رشته علاقع داشتی یا اینکه مجبور شدی؟
در ضمن فرزند چندم خانواده هستی؟ اصولا دوست داری خودت مشکلاتت رو حل کنی یا میخوای بقیه هم کمکت کنن؟

hiddenboy
09-12-2008, 07:31 PM
نه علاقه داشتم که رفتم. اصولا من کاری رو که بهش علاقه نداشته باشم انجام نمیدم. اگرم بدم با اکراه انجام میدم که بعدش پشیمون میشم و ولش میکنم. فرزند اول هستم. تا اونجایی که بشه سعی میکنم خودم انجام بدم. و اگر احساس کنم تنهایی از عهده ی حل مشکل بر نمیام از دیگران هم کمک می گیرم.

sunyboy
09-12-2008, 09:35 PM
نه علاقه داشتم که رفتم. اصولا من کاری رو که بهش علاقه نداشته باشم انجام نمیدم. اگرم بدم با اکراه انجام میدم که بعدش پشیمون میشم و ولش میکنم. فرزند اول هستم. تا اونجایی که بشه سعی میکنم خودم انجام بدم. و اگر احساس کنم تنهایی از عهده ی حل مشکل بر نمیام از دیگران هم کمک می گیرم.

منم علاقه دارم به رشته ام!!:16:
پس کلا اخلاقت عین منه!:15: فقط من فرزند اول نیستم:0:
به نت معتاد شدی؟ دوست داری تا چه مقطعی ادامه تحصیل بدی؟ تا حالا شده عاشق کسی بشی یا نه(البته این سوال خصوصی بود اگر جواب هم ندی مانعی ندارد:0:)

hiddenboy
09-13-2008, 11:16 AM
نت که کلا ته اعتیاده ولی چون هزینه نره بالا فقط واسه آپ کردن سایت میام تو نت. دانلود ها مم از طریق دیش انجام میدم. منظورم همون دانلود آفلایه. دوست ئارم تا تهش برم تا هرجا که جا داشته باشه. بخاطر همین مجبورم تا آخر عمرم فقط درس بخونم.(آه ه ه ه ه ه ه ه). آره عاشق شدم ولی انقدر خجالتیم که نرفتم بهش بگم تا از دستم پرید

pnugirl
09-13-2008, 01:38 PM
علی آقا فکر نمی کنین برای عاشق شدن یه ذره زود باشه. از بچه های دانشگاهتون نبود که احیانا؟؟؟
فرمودین پیام نور کرج درس می خونین، درسته؟ می تونم بپرسم کجا می شینین؟ تهران یا کرج؟ و کجای شهر؟؟؟ اسم منطقتون رو هم بفرمایین

sunyboy
09-13-2008, 06:39 PM
علی آقا فکر نمی کنین برای عاشق شدن یه ذره زود باشه. از بچه های دانشگاهتون نبود که احیانا؟؟؟
فرمودین پیام نور کرج درس می خونین، درسته؟ می تونم بپرسم کجا می شینین؟ تهران یا کرج؟ و کجای شهر؟؟؟ اسم منطقتون رو هم بفرمایین
چرا زود باشه؟:229:نوشته که محل سکونت کرجه

sunyboy
09-13-2008, 06:45 PM
نت که کلا ته اعتیاده ولی چون هزینه نره بالا فقط واسه آپ کردن سایت میام تو نت. دانلود ها مم از طریق دیش انجام میدم. منظورم همون دانلود آفلایه. دوست ئارم تا تهش برم تا هرجا که جا داشته باشه. بخاطر همین مجبورم تا آخر عمرم فقط درس بخونم.(آه ه ه ه ه ه ه ه). آره عاشق شدم ولی انقدر خجالتیم که نرفتم بهش بگم تا از دستم پرید
:107:
بله ولی آف لاین دردسش زیاد برای چیزی که میخوای باید کلی تنظیم کنی و منتظر باشی که کسی اون فایل رو دان کنه که به تو هم برسه از چه مسیری استفاده می کنی ترکیه یا w3?
خیلی خوبه آفرین درس خون:289:
ای بابا باید بهش می گفتی علم غیب نداشت که بدونه دوسش داری که!!:178:
تا حالا فکر کردی که میخوای وقتی ازدواج کنی چه چیزایی باید طرف مقابل داشته باشه؟ و کی باید اقدام کنی؟ اونی که دوسش داشتی مثلا چیا داشت که بهش علاقه مند شی؟

hiddenboy
09-13-2008, 09:10 PM
خوب بالاخره عاشقی که دیر و زود نداره. مگه واسه خوتون اتفاق نیفتاده؟ ------ از طریق مسیر w3 دانلود دارم. .------ محل تحصیل و سکونتم کرجه و توی ولیعصر میشینیم ولی متولد تهرانم.------ به نظر من زمان مناسب برای ازدواج سن 25 -26 سالگیه برای پسرا و در باره ی اون 2 قسمت دیگه خودش یه زمانی میطلبه بس زیاد!!!!

pnugirl
09-13-2008, 09:40 PM
من یه ذره با شما فرق می کنم. من دخترم شما پسرین. به هر حال منظوری نداشتم.
پس ساکن کرجین.
اهل فیلم هستین؟؟؟ چه جور فیلم هایی می بینین؟؟؟ کدوم فیلم ایرانی و خارجی رو می پسندین؟؟؟ بازیگر زن و مرد مورد علاقتون که عاشق بازیشین کیه؟؟؟
موسیقی چه طور؟؟؟ خواننده مورد علاقتون کیه؟؟
فوتبال نگاه می کنین؟؟؟ قرمزین با آبی؟ توی اروپا طرفدار چه باشگاهی هستین؟ توی جام جهانی بعد از ایران برای موفقیت چه تیمی دعا می کنین؟؟

hiddenboy
09-14-2008, 10:51 AM
اهل فیلم که هستم و همه جورش و نگاه میکنم. زیادم میبینم. از تخیلی و ترسناک (که خیلی دوست دارم) گرفته تا رمانتیک و طنز و .... . فیلم ایرانی که نگاه نمیکنم زیاد در حد سالی 2-3 تا. ولی خارجی ها مثلا تو قسمت ترسناکش از wrong turn 1,2 ( پیچ اشتباه) و the hills have eyes 1, 2 (تپه های چشم دار) و jaws . توی طنزم که زیاد دیدم ولی euro trip قشنگ تر از american ها بوده. توی رمانتیک the forgotten , Devile Advocate, finding neverland قشنگ هستن. بازیگر مرد از تقریبا قدیمی تر ها ربرت دنیرو و آل پاچینو ، از امروزی ها هم برد پیت و نئو بازیگر ماتریکس که اسمش و همش یادم میره. از زنهاهم انقدر تنوع دارن که اصلا به غیر از چند تا از معروفها دیگه کسی رو نمیشناسم. گفتم برد پیت یاد فیلم meet joe black افتادم که اونم خیلی قشنگ بود. موسیقی همه همه چی گوش میدم ولی بیشتر rock بعدpop بعد شجریان بعد کلاسیک و .... توی راک avril lovinge توی متال evanesence توی پاپ سیاوش. فوتبالم چون قرمز هستم فقط فوتبال پرسپولیس و تیم ملی رو میبینم. خارجی هم نگاه نمیکنم ولی طرفدار آرسنالم. رشته ی اصلیم والیبال هست بعد از ایران برای یک تیم آسیایی دعا میکنم.

sunyboy
09-14-2008, 04:58 PM
اهل فیلم که هستم و همه جورش و نگاه میکنم. زیادم میبینم. از تخیلی و ترسناک (که خیلی دوست دارم) گرفته تا رمانتیک و طنز و .... . فیلم ایرانی که نگاه نمیکنم زیاد در حد سالی 2-3 تا. ولی خارجی ها مثلا تو قسمت ترسناکش از wrong turn 1,2 ( پیچ اشتباه) و the hills have eyes 1, 2 (تپه های چشم دار) و jaws . توی طنزم که زیاد دیدم ولی euro trip قشنگ تر از american ها بوده. توی رمانتیک the forgotten , devile advocate, finding neverland قشنگ هستن. بازیگر مرد از تقریبا قدیمی تر ها ربرت دنیرو و آل پاچینو ، از امروزی ها هم برد پیت و نئو بازیگر ماتریکس که اسمش و همش یادم میره. از زنهاهم انقدر تنوع دارن که اصلا به غیر از چند تا از معروفها دیگه کسی رو نمیشناسم. گفتم برد پیت یاد فیلم meet joe black افتادم که اونم خیلی قشنگ بود. موسیقی همه همه چی گوش میدم ولی بیشتر rock بعدpop بعد شجریان بعد کلاسیک و .... توی راک avril lovinge توی متال evanesence توی پاپ سیاوش. فوتبالم چون قرمز هستم فقط فوتبال پرسپولیس و تیم ملی رو میبینم. خارجی هم نگاه نمیکنم ولی طرفدار آرسنالم. رشته ی اصلیم والیبال هست بعد از ایران برای یک تیم آسیایی دعا میکنم.
ایول بالا نگفتم اخلاقیات من عین شماست!!:15:
من بزرگترین
ارشیو ممکن فیلم دارم خیلی زیاد حدود چند هزار تا!! از بهترین فیلمهای روز و خوب دینا!! حالا ازسری فیلم های اره هم خوشت میاد؟ هتل جی؟ و اره برقی تگزاس؟ و..:303:

sunyboy
09-14-2008, 05:15 PM
خوب بالاخره عاشقی که دیر و زود نداره. مگه واسه خوتون اتفاق نیفتاده؟ ------ از طریق مسیر w3 دانلود دارم. .------ محل تحصیل و سکونتم کرجه و توی ولیعصر میشینیم ولی متولد تهرانم.------ به نظر من زمان مناسب برای ازدواج سن 25 -26 سالگیه برای پسرا و در باره ی اون 2 قسمت دیگه خودش یه زمانی میطلبه بس زیاد!!!!
چرا برای همه اتفاق می افته!!
آهان خوبه ولی مواظب ویروسا هم باش!!
تا حالا شده از دست کسی انقدر ناراحت بشی که نتونی ببخشیش؟

pnugirl
09-14-2008, 06:18 PM
بعد از ایران برای یک تیم آسیایی دعا میکنم.
خیلی ممنون که کامل توضیح دادی. البته من زیاد از اسم هایی که گفتین سر در نمی یارم. یادمه یه نفر قرار بود چند تا فیلم توپ خارجی برام بیاره. گمونم از ترس همون فیلم ها هم دیگه پیش من پیداش نشد.
اما از این قسمت نوشتتون فوق العاده خوشم اومد.
بازم ممنون
درمورد تفریحاتتون بگین. الان که تابستون است اوقات فراغتتون رو چه جوری می گذرونین؟؟؟
اگر با دوستاتون بخواین برین بیرون کجا رو انتخاب می کنین؟؟؟ پارک؟ سینما؟ رستوران؟؟؟ کجای کرج پاتوق شماست؟؟؟
اگر بخواین نامزد یا دوست دخترتون رو ببرین بیرون کجا رو انتخاب می کنین؟؟؟

hiddenboy
09-14-2008, 08:39 PM
آره 1 تا 4 دیدم. خیلی خوف- ولی ÷یچ اشتباه و تپه های چشم دارم خیلی خیلی ترسناکه. من از یکی از بچه ها دی وی دی ها رو میگیرم خودم تو خونه نزدیک 300 تا فیلم دارم- 2006-2007-2008

hiddenboy
09-14-2008, 08:44 PM
چرا برای همه اتفاق می افته!!
آهان خوبه ولی مواظب ویروسا هم باش!!
تا حالا شده از دست کسی انقدر ناراحت بشی که نتونی ببخشیش؟
ویروسا رو با esset smart security مه فایروال داره میترکونم.
راستشو بخوای هرچقدر هم که از دست کسی عصبانی باشم، عمر این عصبانیت نهایتا به 1 روز میرسه. یعنی بعد از یک روز دیگه هیچ احساس کینه و عصبانیتی نسبت به اون شخص ندارم و دوست دارم که دوباره باهاش رابطمو مثل اول کنم.

hiddenboy
09-14-2008, 08:55 PM
خیلی ممنون که کامل توضیح دادی. البته من زیاد از اسم هایی که گفتین سر در نمی یارم. یادمه یه نفر قرار بود چند تا فیلم توپ خارجی برام بیاره. گمونم از ترس همون فیلم ها هم دیگه پیش من پیداش نشد.
اما از این قسمت نوشتتون فوق العاده خوشم اومد.
بازم ممنون
درمورد تفریحاتتون بگین. الان که تابستون است اوقات فراغتتون رو چه جوری می گذرونین؟؟؟
اگر با دوستاتون بخواین برین بیرون کجا رو انتخاب می کنین؟؟؟ پارک؟ سینما؟ رستوران؟؟؟ کجای کرج پاتوق شماست؟؟؟
اگر بخواین نامزد یا دوست دخترتون رو ببرین بیرون کجا رو انتخاب می کنین؟؟؟
تابستون یا سر کار بودم یا کلاس. کمتر وقت رسیدن به خودم رو داشتم. الان توی این ماه رمضونی فرصت استراحت دارم.
اوقات فراغتم رو معمولا پای کامپیوتر کارامو انجام میدم و یا کتاب های مربوط به رشتمو مطالعه میکنم./ با دوستام معمولا پارک میریم. سینما کم میرم-- مگر اینکه چه شود و یا طرف کی باشه. رستوران هم فقط با پسر عمو های گلم میرم و با یکی از دوستام که خیلی با هم صمیمی هستیم.پاتوق خاصی هم نداریم ، معمولا چهار راه طالقانی و جهانشهر. من نامزذد و دوست دختر ندارم- اگرم میخواستم داشته باشم روش و ندارم(خجالتی تشریف دارم تو این زمینه) ولی اگه داشتم همه جا میبردمش. پارک - سینما و رستوران و ....

الان که تابستون است اوقات فراغتتون رو چه جوری می گذرونین؟؟؟
البته آلان که تابستون تموم شده ها!

sunyboy
09-15-2008, 11:01 AM
آره 1 تا 4 دیدم. خیلی خوف- ولی ÷یچ اشتباه و تپه های چشم دارم خیلی خیلی ترسناکه. من از یکی از بچه ها دی وی دی ها رو میگیرم خودم تو خونه نزدیک 300 تا فیلم دارم- 2006-2007-2008

سری هل رو گیر بیار ببین خیلی ترسناکه!! خصوصا شماره دو فیلم هتل!!

برای خجالت خودت نمیخوای کاری بکنی؟
خجالت خوبه ولی نه اینقدر و نه همه جا!!!

hiddenboy
09-15-2008, 11:41 AM
شما بگو چه کار کنم؟

pnugirl
09-15-2008, 11:47 AM
تابستون یا سر کار بودم یا کلاس. کمتر وقت رسیدن به خودم رو داشتم. الان توی این ماه رمضونی فرصت استراحت دارم.
اوقات فراغتم رو معمولا پای کامپیوتر کارامو انجام میدم و یا کتاب های مربوط به رشتمو مطالعه میکنم./ با دوستام معمولا پارک میریم. سینما کم میرم-- مگر اینکه چه شود و یا طرف کی باشه. رستوران هم فقط با پسر عمو های گلم میرم و با یکی از دوستام که خیلی با هم صمیمی هستیم.پاتوق خاصی هم نداریم ، معمولا چهار راه طالقانی و جهانشهر. من نامزذد و دوست دختر ندارم- اگرم میخواستم داشته باشم روش و ندارم(خجالتی تشریف دارم تو این زمینه) ولی اگه داشتم همه جا میبردمش. پارک - سینما و رستوران و ....

البته آلان که تابستون تموم شده ها!
اولا که دست از خجالت بردارید علی آقا. اگر روزی عاشق دختری شدین حتما بهش بگین نذارین باز هم از دستتون بره. یادتون باشه برای دخترا اول از همه همین صفا و پاکی دلتونه که مهمه. اینقدر مظلومانه گفتین که همه جا می بردمش، من که به نوبه خودم با اینکه دخترم غبطه خوردم. کاشکی یه ذره از این ....ولش.
خوب یه سوال دیگه
19 سالتونه درسته؟؟؟ اونوقت کجا کار می کنین؟؟؟ مهارت هاتون که باعث شده اونجا مشغول به کار بشین چیه؟ اخه اینجور که معلومه شما هم از اون دسته دانشجوها هستین که بیش تر از مهندس ها از کامپیوتر سر در می یارن

hiddenboy
09-15-2008, 11:58 AM
درسته. توی یه شرکت کار شبکه انجام میدم (Network & Linux Administration) شبکه های معمولی و لینوکسی .راستشو بخواین من سیستم عامل لینوکس رو نزدیک 10 سال هست که میشناسم. از زمانی که redhat 2.2 بود تا آلان. 4 سال ÷یش یکی از فامیل هامون بهم گفت که کار لینوکس خوبه برو مرکز آموزش آی تی دانشگاه شریف ثبت نام کن و بخون تا یک میان بری باشه واست که توی سالهای بعد که همه تازه میخوان شروع کنن تو بلد باشی منم چون به این جور چیزا علاقه داشتم رفتم خوندم

sunyboy
09-15-2008, 06:47 PM
شما بگو چه کار کنم؟
بهت میگم ولی بصورت خصوصی چند روز صبر کن یکم کار دارم اونارو جمع و جور کنم بهت میگم

hiddenboy
09-15-2008, 09:30 PM
بابا مقسی بوکو( یعنی خیلی مرسی به فرانسه نوشتما)

sunyboy
09-16-2008, 11:28 AM
ما که سواد نداریم خوب شد ترجمه اش رو هم نوشتی

فریبا
09-17-2008, 10:23 AM
سلام سلام . من تازه از گرد راه رسیدم و ببخشینا فعلا حوصله خوندن صفحات قبل رو ندارم اگه سوال تکراری پرسیدم شرمنده.
1-ترم چندی؟
2-این ترم چند واحد بر میداری؟
3- چند واحد تا حالا افتادی؟
4- فکر نمیکنی قوانینی واسه این صندلی بذاریم بهتر باشه؟
5-اگه جوابت به سوال بالایی مثبته چرا تا حالا اقدام نکردی؟
6-واسه بهتر شدن این باشگاه چه کارهایی میخوای انجام بدی؟ چرا؟
فعلا بسه

sunyboy
09-17-2008, 05:49 PM
این سوالات از آقا علی باید بپرسی چون فعلا ایشون پشت صندلی نشستن !!

pnugirl
09-17-2008, 06:08 PM
منظورتون علی آقاهه دیگه؟؟؟ امروز نبودن. کم پیدا شدن

سوالی از آقای مدیر .............

hiddenboy
09-18-2008, 04:02 PM
سلام سلام . من تازه از گرد راه رسیدم و ببخشینا فعلا حوصله خوندن صفحات قبل رو ندارم اگه سوال تکراری پرسیدم شرمنده.
1-ترم چندی؟
2-این ترم چند واحد بر میداری؟
3- چند واحد تا حالا افتادی؟
4- فکر نمیکنی قوانینی واسه این صندلی بذاریم بهتر باشه؟
5-اگه جوابت به سوال بالایی مثبته چرا تا حالا اقدام نکردی؟
6-واسه بهتر شدن این باشگاه چه کارهایی میخوای انجام بدی؟ چرا؟
فعلا بسه
سلام به همه. واقعا از این غیبتم عذر میخوام چند روزی درگیر تغییر سرور به آمریکا و ترنسفر اطلاعاتم روی سرور جدید بودم وقت سر خاروندن نداشتم.
1- ترم 2 دارم میرم ترم 3
2- چون ترم ÷یش برای شرکت در کنکور اصلا درس نخوندم مشروط شدم(شانس ما کارت شرکت در کنکور من هم به دلیل معافیت تحصیلی صادر نشد!) هم از کنکور موندم و هم از دانشگاه. 14 واحد برداشتم(ولی باید 12 تا ور میداشتم)
3- فقط ترم 2 16 تا برداشته بودم 14 تا افتادم ولی خوب ترم 1 که 18 واحد برداشته بودم و درس خوندم 18 تا رو با معدل 17.5 پاس کردم
4- نه خوبه
6- همه کار-- بیشتر توش فعالیت کنم. چون میخوام توپه توپ بشه. که اولا سطح علمی دانشجو ها بره بالا 2 اینکه پیام نور هم شاخی بشه!:229:

sunyboy
09-18-2008, 09:17 PM
خیلی خوبه

1- علی جان اهل رفیق بازی هستی؟ منظورم اینه چند ساعت را با دوستات هستی؟
2-اگه یه روز بخوای یه کسی که دوسش داری یه هدیه بدی چی بهش میدی؟
3- در برنامه نویسی هم واردی؟ به چه زبانی؟
فعلا همینا

hiddenboy
09-18-2008, 10:16 PM
با دوستان صمیمی هستم. ولی خیلی کم وقت بیرون رفتن میکنم. هرچند خیلی دوست دارم بیرون برم و بین مردم باشم ولی وقتشو ندارم. اگه خواستم بهش هدیه بدم قلبم و بهش هدیه میدم. آره پاسکال، C پلاس پلاس در حد دانشگاه. fortran ، برنامه نویسی مطلب (matlab program ) ، برنامه نویسی میکروکنترل های روبات با استفاده از basicstamp pro. و linux shell programing . فعلا همینا

برنامه نویسی میکرو کنترل ها را هم تو دانشگاه تدریس می کنند؟؟؟؟؟؟؟

hiddenboy
09-19-2008, 12:24 PM
نه این و دانشگاه یاد نمیدنمن چون اول دبیرستان با دوستام روبات ساختیم خودمون یاد گرفتیم. 2 اینکه ÷سر عموی من رشتش الکترونیم و به اونا هم اسمبلی و هم برنامه های دیگر برای میکروکنترلر یاد میدن. اونها آزمایشگاه میکروکنترلر دارن اصلا!!

شما اگه کتاب آموزشی برای اون دارید که مناسب من باشه به من معرفی کنید.
ممنون.

sunyboy
09-19-2008, 04:01 PM
روباتی که ساختین چه مشخصاتی داره؟ من بزودی آموزش ساخت چند روبات رو بطور کامل در ساخت قرار خواهم داد تا تمامی علاقه مندان بتونن استفاده کنن!!

برای روباتیک پیشنهاد می کنم موضوع جدیدی باز کنید ..........

sunyboy
09-19-2008, 04:17 PM
بله حتما اینجا که نمیشه شاید با موافقت دوستان تالارمخصوصی برای روباتیک استارت بشه!!

hiddenboy
09-20-2008, 09:53 AM
والا یه کتاب جلد آبی بود. نوشته بود آموزش bascistamp pro و PIC . البته من اکثر کتابام انگلیسی و از انتشارات osborn ya macGrewHill که از نمایشگاه بین المللی تهیه کرده بودم

sunyboy
09-20-2008, 09:42 PM
والا یه کتاب جلد آبی بود. نوشته بود آموزش bascistamp pro و pic . البته من اکثر کتابام انگلیسی و از انتشارات osborn ya macgrewhill که از نمایشگاه بین المللی تهیه کرده بودم
خوبه ولی منظورم این بود که روباتی که ساختین چیکارا می کنه؟ من انشاالله بزرودی آموزش ساخت چند روبات که درست کردم رو توی سایت قرار خواهم داد!!

ما هم منتظریم ...........

فریبا
03-30-2009, 12:10 AM
دوستان عزیز با این پست پایان صندلی داغ Hiddenboy عزیز رو اعلام میکنم واز طرف همهی کاربران سایت از ایشون تشکر میکنم .