PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت نام آزمون فراگیر دیپلم به کاردانی 89

8611479561
05-09-2010, 05:01 PM
سلام من دیپلم کامپیوتر از فنی و حرفه ای هستم برای شرکت در آزمون فراگیر پیام نور امسال باید کی ثبت نام کنم و چه مدارکی لازمه؟متشکرم

عاطفه غلامی
08-17-2010, 12:13 AM
سلام برای دوره فراگیر کاردانی دیپلم به کاردانی کی باید ثبت نام کنیم؟:169:

عاطفه غلامی
08-17-2010, 12:15 AM
چه رشته هایی هست؟
شهریه اش چه قده؟

NIMA.N
08-17-2010, 12:21 AM
سلام برای دوره فراگیر کاردانی دیپلم به کاردانی کی باید ثبت نام کنیم؟

ثبت نام دوره های فراگیر معولا" اسفند ماه صورت میگیره.
در اسفند دفترچه رو بگیرید کامل توضیح داده شده

عاطفه غلامی
08-17-2010, 12:29 AM
چه قد دیر نمی شه یه خورده زودتر؟:79:

NIMA.N
08-17-2010, 12:40 AM
چه قد دیر نمی شه یه خورده زودتر؟

دست ما نیست اگه نه میذاشتیم هر وقت شما بگین برگزار میکردیم.

nasimne
09-28-2010, 02:27 PM
سلام. با دیپلم کامپیوتر کارو دانش هم میشه واسه کارشناسی فراگیر تو رشته مهندسی نرم افزار امتحان داد؟

من کلی سوال راجع به دانشگاه پیام نور دارم. مخصوصا فراگیر.ممنون میشم اگه کسی بتونه جوابمو بده. اگه ممکنه آدی مسنجر برام بزاره که بشه بهتر صحبت کرد.

sheda
10-04-2010, 01:22 AM
با سلام من دانشجوی فراگیر کارشناسی فقه و حقوق هستم میخوام به معادل کاردانی تغییر بدم آیا فقط باید 72واحد پاس کنم یا اینکه دروس خاصی رو باید پاس کرده باشم مثلا میشه زبان عمومی و نحو 1 را پاس نکنم ؟در ضمن من ورودی87 هستم

NEGAHEFARDA
10-04-2010, 01:47 AM
سلام من دیپلم کامپیوتر از فنی و حرفه ای هستم برای شرکت در آزمون فراگیر پیام نور امسال باید کی ثبت نام کنم و چه مدارکی لازمه؟متشکرم

سلام :
یا باید پیش دانشگاهی داشته باشید :

یا باید مدرک کاردانی !!!!

نگته بسیار مهم و راهنمای من به شما : اگه توان و وقت دارید بشینید برای سراسری و.غیرانتفاعی بخونید !!!!

واگر قصد علاقه و.... هردلیل می خواهید تاشیف بیاورید به پیام نور :

مدارک بالا نیاره !!!! حالا برای پیش دانشگاهی چی کار کنید :

میتونید به مدارش پیش دنشگاهی برید :

مدارس پیش دانشگاهی بزرگ سالان ( که راهت میگرن و هزینه هم ازت مگیرن و... ) مدارش آمورزش از راه دور ( بری آمورش وپرورش شهرتون راهت بهت میگه کجا دارن )

ویا بری مدارس (معمولی همونی که بچها میرن ) شیفت بزرگ سالان شرکت کنی و نوبتهای امتحانی روبدی !!!!!!!!!!!!!!!!!!11و تا شهریور آینده مدرک پیش دانشگاهی رو بگیریییییییی

مهممممممممممممممممم : با مدرک پیش دانشگاهی انسانی هم میتوین همون کامیپوتر فراگیر شرکت کنی و کاری با رشته قبلت نداره !!!!!!! :26:

نکته مهم و حائز اهمیت این که : شما از دیپلم به کاردانی نمی روید عزیز !!!! یه راست به کارشناسییییییی میروید .

پیش دانشگاهی رو هرجوری شده ردیفش کن که اذیت نشی و.......... ( بند : آشنا - پارتی - پول و... )

سوالی داشتید بفرماید من درخدمتم .
یا علی ..

NEGAHEFARDA
10-04-2010, 01:52 AM
سلام. با دیپلم کامپیوتر کارو دانش هم میشه واسه کارشناسی فراگیر تو رشته مهندسی نرم افزار امتحان داد؟

من کلی سوال راجع به دانشگاه پیام نور دارم. مخصوصا فراگیر.ممنون میشم اگه کسی بتونه جوابمو بده. اگه ممکنه آدی مسنجر برام بزاره که بشه بهتر صحبت کرد.

با سلام

خوش اومدید :

بله میشه چرا که نه : من هم راهنمایتون میکنم : دقیقا پست بالارو مطالعه کرده باشید مشکلی نداره ومیتونید شرکت کنید وقبول بشید .........

سوالهای خودتون ور همیجا بفرمایید : مدیران سایت حضور فعال دارند و به جوابهای شما پاسخ مناسب رو خواهند داد .

من برای کمک به شما اماده ام و بفرمایید . : :109:

یا علی .