PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آيا مي توان شهريه فراگيران را با اين روش كاهش داد؟

abasghari
05-07-2010, 04:50 PM
سلام.
1-من چون جزء مناطق تحت پوشش شيراز نبودم ازطريق فراگير وارد پيام نور شيراز شدم/رشته زيست/.شهريه دروس عملي پر هزينه برايم زياد است.به همين خاطر به اين فكر افتاده ام كه امسال از طريق كنكور وارد پيام نور منطقه خودمان شوم/رشته علوم تر بيتي/.درنتيجه دروس عمومي را تطبيق بزنم /14/واحد.وترم اول سال 89-90 رشته علوم تربيتي 10 واحد عمومي بگيرم و جمعا 24 واحد را در رشته علوم تربيتي بگذرانم.سپس با پر كردن فرم تغيير رشته و انتقالي در ترم اول 89-90 رشته زيست شيراز را انتخاب كنم و به آنجا منتقل شوم و آخر دروس زيستي كه قبلا گذرانده ام را تطبيق بزنم.
حالا از شما مي خواهم كه راهنماييم فرماييد كه اين كار شدني است يا نه؟

2-من واحد آزمايشگاهي 74 هزار تومان در حذف و اضافه گرفتم وقتي به پيام نور رفتم فهميدم كه ارائه نمي شود .آيا راهي است كه پولي كه پرداختم به عنوان بستانكاري برايم بزنند؟
3-آيا واحد هاي آزمايشگاهي در تابستان ارائه مي شود؟
با تشكر از مديران و معاونان و اعضاي باشگاه لطفا جوابم را بدهيد.

Borna66
05-14-2010, 08:06 AM
سلام.
1-من چون جزء مناطق تحت پوشش شيراز نبودم ازطريق فراگير وارد پيام نور شيراز شدم/رشته زيست/.شهريه دروس عملي پر هزينه برايم زياد است.به همين خاطر به اين فكر افتاده ام كه امسال از طريق كنكور وارد پيام نور منطقه خودمان شوم/رشته علوم تر بيتي/.درنتيجه دروس عمومي را تطبيق بزنم /14/واحد.وترم اول سال 89-90 رشته علوم تربيتي 10 واحد عمومي بگيرم و جمعا 24 واحد را در رشته علوم تربيتي بگذرانم.سپس با پر كردن فرم تغيير رشته و انتقالي در ترم اول 89-90 رشته زيست شيراز را انتخاب كنم و به آنجا منتقل شوم و آخر دروس زيستي كه قبلا گذرانده ام را تطبيق بزنم.
حالا از شما مي خواهم كه راهنماييم فرماييد كه اين كار شدني است يا نه؟

2-من واحد آزمايشگاهي 74 هزار تومان در حذف و اضافه گرفتم وقتي به پيام نور رفتم فهميدم كه ارائه نمي شود .آيا راهي است كه پولي كه پرداختم به عنوان بستانكاري برايم بزنند؟
3-آيا واحد هاي آزمايشگاهي در تابستان ارائه مي شود؟
با تشكر از مديران و معاونان و اعضاي باشگاه لطفا جوابم را بدهيد.

با سلام
ابتداعا دوست عزيز سعي كنيد سوالات خود را در جاي منايب خود مطرح كنيد تا سريعتر به پاسخ برسيد
سوالات مرتبط با پيام نور (http://pnu-club.com/pnu.300.html)

اما در مورد سوال اولتون اين كار امكان پذير هست و دروس عمومي شما اگر براي رشته ي كه در شيراز مي خواهيد انتخاب كنيد منابع اش يكي باشد مانعي نيست و تطبيق مي خورد.
ولي براي مطمئتر شدن حتما به مركز اموزشي خود مراجه كنيد.

در مورد سوال دومتون باشيد بگم اگر دروس عملي كه شما در انتخاب واحدتون انتخاب كرديد در دانشگاه محل تحصلي ارايه نشده هست بدين معني هست كه به حدنصاب تشكيل نرسيده و شهريه شما هم مي بايست بطور خودكار به حساب شما بازگردد و سيستم به شما بستنكار شود براي اين كار هم حتما به بخش آموزش پيام نور شهرتون مراجعه كنيد و مسئولين آموزشي رو در جريان بگزاريدو
نهايتا در مورد سوال اخرتون بايد بگم در اكثر مراكز پيام نور سطح كشور دروس عملي در تابستان ارايه نمي شود.

موفق باشيد
روزگار خوش