PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سوال؟؟؟

m.rosoukhi
05-02-2010, 09:57 PM
خیلی وقتها فکر میکنم این همه دعا برای ظهور آقا میکنیم حالا اگه خدا لطف کرد و یه روز چشمتون به جمالش روشن شد اولین چیزی که به محضرشون تقدیم میکنید یا بهشون عرض میکنید چیه؟

moo2010
05-02-2010, 10:15 PM
از اونجایی که تجربه نشون داده
وقتی محبی ، حبیبی رو می بینه ، زبونش بند میاد و نمی تونه چیزی بگه ، توصیه من اینه که نیازی نیست حرفی بزنید و خودش می دونه تو دل شما چه خبره ، فقط سعی کنیم همیشه به یادش باشیم .

منتظران را به لب آمد نفس
ای شه خوبان تو به فریاد رس

mohamadasas
05-03-2010, 05:35 AM
:156:

yas69
05-04-2010, 11:32 AM
اشک شوق

DEH-AB
05-05-2010, 12:45 AM
به نظر من هر چیزی لیاقتی می خواد همه لیاقت همه چیز را ندارن.....

DEH-AB
05-05-2010, 01:00 AM
از اونجایی که تجربه نشون داده
وقتی محبی ، حبیبی رو می بینه ، زبونش بند میاد و نمی تونه چیزی بگه ، توصیه من اینه که نیازی نیست حرفی بزنید و خودش می دونه تو دل شما چه خبره ، فقط سعی کنیم همیشه به یادش باشیم .

منتظران را به لب آمد نفس
ای شه خوبان تو به فریاد رس
داداشی منتظر بودن که فایده نداره بهتر نیست به جا منتظر بودن بستر ظهور مهدی فاطمه را فراهم کنیم....
دیدی بعضی ها میگن اگه من تو روز عاشورا بودم میرفتم و تو رکاب امام حسین میجنگیدم... ولی الان امام حسین نیست به جای امام حسین مگه مهدی فاطمه نیست برای عزیز فاطمه چه کردن که برای امام حسین میخوان بکنن. چرا کار میکنیم که امام زمان ناراحت, بشه چرا اصلا به یاد ایشون نیستیم, چرا گناه میکنیم, چرا دنبال ناموس مردم میریم, چرا و هزارن چراهای دیگر......:73::73:
چرا بعض از علما باید امام زمان را ببینن در حالی که یشون ناراحتن اندامشون لاغر شده زیر چشمشون کبود شده و مقتی ازشون میپرسن چرا اقا این طوری شدید بفرمایند از دست شیعه هام از بس گناه میکنن...
داداشی به نظر من ادم باید خودش درست باشه وقتی هر نفر خودش را درست کنه تو یه جامعه همه درست میشن در نتیجه جامعه بستر پذیرش را داره....