ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تفاوت تغییر رشته و تغییر گرایش

hamidy
05-02-2010, 12:14 PM
سلام

تفاوت تغییر رشته و تغییر گرایش چیست؟
شرایط هر کدام از این دو ؟

مثال :
اگه کسی بخواد از رشته مدیریت دولتی به رشته مدیریت صنعتی منتقل بشه؟
یا
کسی که رشته سخت افزار می خونه بتونه رشته نرم افزار رو بخونه؟

با تشکر

hamidy
05-20-2010, 04:33 PM
کسی نبود جواب بده؟

nanazz
09-13-2010, 02:29 PM
سلام کسی نبود جوابتو بده؟
اگه فهویدی به منم بگو
میخوام از نرم افزار برم روانشناسی میشه؟

Borna66
09-13-2010, 03:28 PM
سلام

تفاوت تغییر رشته و تغییر گرایش چیست؟
شرایط هر کدام از این دو ؟

مثال :
اگه کسی بخواد از رشته مدیریت دولتی به رشته مدیریت صنعتی منتقل بشه؟
یا
کسی که رشته سخت افزار می خونه بتونه رشته نرم افزار رو بخونه؟

با تشکر

کسی نبود جواب بده؟

اگه فهویدی به منم بگو

با سلام
دوستان عزيز خواهشنا قبل از مطرح كردن سوال اندكي بيشتر در مورد موضوع مدنظرتون. جستجو كنيد
تمام قوانين مربوط به تغيير رشته و گرايش در ادرس زير در باشگاه موجود مي باشد

قوانين و ضوابط دانشگاه پیام نور (http://pnu-club.com/pnu.469.html)

روزگار خوش

hamidy
09-14-2010, 08:07 AM
اگه فهویدی به منم بگو

سلام

جواب سوال شما در اين تاپيك هست

http://pnu-club.com/pnu.thread36232.html

در ضمن اگه به تاريخ سوال من دقت كنيد زمانش خيلي گذشته و پاسخ در اين تاپيك قرار گرفته

با تشكر از دوست خوبم Borna66 (http://pnu-club.com/members/borna66.html) و NiMa.N

mahyar2424
09-27-2010, 07:13 PM
با سلام
من دانشجو رشته فقه و حقوق اسلامی پیام نور هستم میخواستم بدونم برای تغییر رشته به رشته حقوق چیکار باید کنم؟ در ضمن من 17 واحد تا الان پاس کردم اگه تغییر رشته بدم 17 واحد از بین میره؟ یعنی باید از اول بخونم رشته جدیدو؟ یعنی حقوق
با تشکر از راهنمایی شما دوستان

NIMA.N
09-27-2010, 11:21 PM
شرایط تغییر رشته در دانشگاه پیام نور چیست؟

در انتقال با تغییر رشته ،دانشجوبا يد هم شرايط انتقال وهم تغييررشته را كسب نموده باشد.
دانشجو درطول تحصيل فقط يكبار مي تواند تغييررشته دهد.
براي تغييررشته داشتن شرايط زيرالزامي است :
حداقل 24 واحد درسي گذرانده باشد، درسهاي پيش دانشگاهي ومعادلسازي شده جزو 24 واحد محسوب نمي شود.(دانشجویان سراسری)
ميانگين كل 12 داشته باشد.
نمره آزمون ورودي دانشجو از نمره آزمون پايين ترين فرد پذيرفته شده درهمان رشته همان سال، سهميه وسال كمتر نباشد.
تغيير رشته ازطرح تجميع به سنتي امكان پذير نمي باشد
تغييررشته دانشجويان دوره هاي فراگير بعد از ثبت نام وگذراندن يك ترم تحصيلي بعد ازدانشپذيري مقدور است.(دانشجویان فراگیر)
دانشجويان دوره هاي فراگير , از طريق شركت در 2 تا 3درس اختصاصي دوره دانشپذيري رشته ای که متقاضی تغییر رشته می باشد وكسب نمره 10 و معدل 12 درهردرس ميسر است.
درصورت موافقت يا تغييررشته وثبت نام دررشته جديد حق بازگشت به رشته قبلي را نخواهد داشت.
تا زمانيكه با تغييررشته دانشجو موافقت نشده دانشجو موظف به ثبت نام در رشته قبلي است.
تقاضاي تغييررشته حداقل شش هفته پيش از شروع نيمسال تحصيلي بايد باشد.
درزمان ثبت نام براي تغييررشته ازطريق بند ج، دانشجو مي تواند درسهاي فوق را مازاد برسقف انتخاب واحد نمايد ويا از رشته قبلي مرخصي تحصيلي بگيرد.

mahyar2424
09-28-2010, 09:59 AM
با تشکر از پاسخگویی شما

فقط میشه بگید اگه من تغییر رشته بدم باید از اول شروع کنم یا این واحد هایی که پاس کردم تطبیغ میدن
باز هم متشکرم