PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جشن 70 سالگي راديو برگزار شد

مژگان
04-24-2010, 05:18 PM
امروز در استوديو شماره يك راديو
جشن 70 سالگي راديو برگزار شد
جام جم آنلاين: معاونت صدا جشن 70 سالگي راديو را امروز با حضور كارمندان راديو جشن گرفت.در اين مراسم خانم زينت پستادست از روزنامه جام جم خبرنگار برگزيده بخش روزنامه‌هاي طرح راديو نگاران شد.
http://www.jamejamonline.ir/Media/images/1389/02/04/100873396445.jpg
به گزارش فارس، جشن 70 سالگي راديو امروز با حضور محمدحسين صوفي معاون صدا ، مهدي لبيبي مدير كل اداره پژوهش راديو، كامران كاظم‌زاده مدير راديو فرهنگ، شيخ محمدي مدير راديو سلامت و جمعي از كارمندان راديو در استوديو شماره يك ساختمان شهداي راديو برگزار شد.
بنا بر اين گزارش ، اين مراسم با اجراي فاطمه آل عباس برگزار شد و بخش‌هايي از آن نيز به طور زنده روي آنتن رفت كه مصاحبه با صوفي يكي از آيتم‌هاي آن بود.
صوفي در اين بخش ضمن تبريك 70 سالگي راديو خطاب به شنوندگان راديو گفت: من پيش از تصدي‌گري معاونت صدا، معاون بخش نظارت و ارزيابي سازمان صداوسيما بودم و تقريبا در آن مقطع نسبت به عملكرد همه بخش‌ها اشراف داشتم. در حال حاضر نيز پس از گذشت 14 الي 15 ماه از آمدن من به راديو، مجموعه عملكرد واحدهاي مختلف راديو قابل قبول است.
وي افزود: ما در راديو 2 عنصر ارزشمند نيروهاي انساني داخل سازمان و سرمايه‌هاي انساني به عنوان مخاطبان را داريم كه تعامل اين دو به همراه هم روز به روز بر تحرك راديو مي‌افزايد.
معاون صدا اضافه كرد: راديو بايد نقش آفريني بيشتري داشته باشد و بايد در عرصه ‌هاي مختلف سياسي ، اجتماعي ، فرهنگي ، اقتصادي و... تاثيرگذاري بيشتري داشته باشد. همچنين تكريم به محاطب، توجه به نيازمندي‌ها و انتظارات مخاطب از جمله انتظاراتي است كه من از راديو دارم.
صوفي تصريح كرد: راديو در عرصه‌هاي مختلفي نظير پس از انتخابات اخير ايران ، دفاع مقدس و همچنين رويدادهاي طبيعي نظير بروز سيل يا زلزله نقش‌هاي بي‌بديلي داشته است.
وي همچنين در پاسخ به اين سوال كه سرآمدي راديو به چه معني است؟‌، گفت: همين كارهايي كه تا به حال انجام شده، به تشخص خواهد انجاميد و راديو در حال حاضر جزو توسعه يافته‌ترين رسانه‌هاي كشور است.
در ادامه اين مراسم، عليرضا جاويدنيا و عباس محبي به اجراي قطعه نمايشي پرداختند و آقاخاني اجراي مسابقه‌اي با حضور كارمندان راديو را برعهده گرفت.
پس از آن نيز رضا عبدي و ويدا شهشهاني نيز به اجراي قطعه نمايشي پيرامون راديو پرداختند.
در ادامه اين مراسم نيز، برگزيدگان طرح راديونگاران معرفي و قدرداني شدند كه مريم فيروزفر (خبرنگار راديو و تلويزيون خبرگزاري فارس) و فاطمه عودباشي (خبرنگار راديو و تلويزيون خبرگزاري مهر) خبرنگاران برگزيده اين طرح بودند و در بخش خبرگزاري‌ها، خبرگزاري‌ هاي فارس، مهر و ايسنا نيز خبرگزاري‌هاي برگزيده اين طرح معرفي شدند.
همچنين زينت پسادست از روزنامه جام جم خبرنگار برگزيده بخش روزنامه‌هاي طرح راديو نگاران شد.
در بخش پاياني اين مراسم با پخش نماهنگي ياد و خاطره درگذشتگان فعال در عرصه راديو گرامي داشته شد و ورزشكاران داخلي راديو نيز مورد قدرداني قرار گرفتند.