PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بیوگرافی رضا پيشرو

MIN@MAN
04-22-2010, 05:00 PM
رضا پيشرو متولد بهمن ماه 1364 است.او از 5 سال پيش شروع به رپ خواني کرده است که طي آن دو آلبوم بيرون داده است.او در آلبوم اول خود که وقته کثيف نام داشت در حدود 18 آهنگ پخش کرد که تعدادي از آنها در نت پخش نشد. نکته جالب اين است که آهنگ وقته کثيف هيچوقت بر روي نت نيامد.

اگر بخواهيم از آلبوم اول رضا چند آهنگ زيبا نام ببريم مي تواينم به نام اهنگهاي پرده اخر و لبخند تلخ و وقته کثيف اشاره کرد.
رضا در طول 5 سال سابقه کاري خود بدترين اهنگ هاي خود را از اين آلبوم نام مي برد آهنگ هايي که با ابد و داريا در ابتداي کارش رکورد کرده بود...مانند:فاک زدبازي با همکاري داريا و فينچر(که رضا ابراز پشيموني کرد از خوندن اين اهنگ).تغير به همراهي داريا و فينچر.محبوبيت و مقابله هردو با همراهي ابد و خودخواه با همکاري داريا.

آلبوم دوم او که واقعيت نام دارد تحول عظيمي در سبک رپ در ايران بوجود آورد.اين آلبوم از کيفيت بسيار بالايي برخوردار است .رضا پيشرو در اين آلبوم در حدود 10 الي 12 آهنگ خوانده است که هر کدام از زيبايي خاصي برخوردار است.اين آلبوم با اهنگ هاي زيبا و تکست هاي قويش باعث شد رضا را در صدر برترين رپرهاي ايران جاي دهد.

بيشتر آهنگهاي اين آلبوم با همکاري امير تتلو بهترين خواننده سبک آر اند بي در ايران است.رضا دليل اينکار را صداي زيباي امير و دلنشين بودن سبک آر اند بي اعلام ميکند.

اکثر آهنگ هاي اين آلبوم زيبا هستند و تعدادي از انها از پرطرفدار ترين آهنگ هاي پرشين رپ هستند.مانند:واقعيت(با موضوع سياسي به همراه ابليس علي کينگ و تتلو)بايد برم(موضوع شخصي)برو از پيشه من (با همکاري تتلوتهي و روزبه)سفري بي انتها(آهنگ معنوي با همکاري امزيپر) زنداني و چشام نديد و... .

پيشرو و 3پاک القاب رضا بودند که وي در اواسط کارش تصميم مي گيرد لقب 3پاک را واسه هميشه از خود دور کند به همين دليل آهنگي با نام فقط 021 مي خواند که در آن به اين موضوع اعلام مي شود.

آهنگ مورد علاقه رضا بايد برم است که در اخر اين آهنگ اعلام مي کند 2سال رپ نخواهد خوند اما به دلايلي نتوانست اينکارو بکند و تصميم گرفت ادامه دهد و خيلي هارو با اين تصميم خوشحال کرد.
رضا پيشرو هميشه از سروش لشکري ملقب به هيچکس به عنوان برترين رپ کن ايران در کنار خود نام ميبرد.
وي مي گويد براي انتخاب بهترين خواننده فقط نياز به گوش دادن به آهنگ هاي او نيست بلکه بايد واقعيت زندگي اورا دانست.

نامزد وي که ملقب به آتش است تا به اينجا دو اهنگ بيرون داده است که يکي با همکاري خود رضا و پيمان قدرت بود و ديگري هم به تنهايي رکورد کرده است.

مصاحبه با رضا پیشرو:

خودتونو معرفی کنید
رضا هستم 21 ساله از تهران
گروهی ندارید؟
نه
نظرتون درباره ی رپ پرشین رپ چیه؟

خیلی مسخره اس آشغاله اگه چند تا بزرگ نداشت که ول معتل بود
چرا رپ می خونید؟
1 عقده
2-علاقه
3-ارضا میشم
بین رپرای ایرانی کیا رو دوست داری؟؟
ما چند نفریم که خوبیم روابط خوبی با سروش (هیچ کس) دارم البته ابلیس و تهی و سهراب و سامانم از دوستانمن که اینا خوبن
کدوم آهنگت از نظر خودت ترکونده؟
چوابی ندارم شاید برو از پیش من ولی من آهنگ های دیگمم دوست دارم
در حال حاضر کجایی؟
جوابو نمی دو چون 1 تحت تعقیبم 2 گفتن نگم
بیکاری چی میکنی؟
ندارم
آهنگ ها و تکست هاتو خودت می نویسی دیگه؟
آره مسلمه
1 اعتراض دارم اونم اینه که آهنگ باید برم با کیفیت پایین تو اینترنت پخش شده
چرا اسم پیشرو و 3pak رو انتخاب کردی؟
پیشرو واسه اینکه بعد از ازادیم از زندان خیلی پیشرفت کردم روز به روز ثانیه به ثانیه 1 ایده ی جدید برای راههای زندگیم
چرا اسم 3pak رو انتخاب کردی؟
چون تسلط زیادی روی متن های 2pak داشتم
درباره ی کار های آینده ات یه توضیحی بده
بعد ها متوجه می شوید
حرف آخر؟
(بالاخره تموم میشه ریاضت وزجر/منو تو کنار همین زیر نور شب
ستاره ها می سوزونن خاطرات بعد/ تولد دوباره ای رو می گیریم جشن)
این یکی از هدف های منه
اعتراضی نداری؟
باید رمان کرد اینجا جاش نیست