PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گردهمايي و جلسه ي عمومي (ميتينگ) كاربران باشگاه پيام نور در نمايشگاه كتاب تهران 89

صفحه ها : [1] 2

Borna66
04-22-2010, 09:22 AM
گردهمايي و جلسه ي عمومي (ميتينگ) كاربران باشگاه پيام نور در نمايشگاه كتاب تهران 89

با سلام خدمت شما دوستان عزيز.

با توجه به فعاليت مدوام تقريبا 2 ساله ي باشگاه از زمات تاسيس و پايه گزاري اش در دنياي بي كران اينترنت و وب و در طول اين مدت با ارائه ي خدمات مختلف كاربردي براي اولين بار براي يك قشر دانشجوي خاص ( همان دانشجويان مظلوم پيام نور ) در رشته هاي تحصيلي گوناگون مي باشد ،هميشه سعي كرديم از طريق باشگاه يك محيطي دوستانه و صميمي و بدور از هر گونه افراط و تفريط هاي زايد براي دانشجويان و كاربران فراهم كنيم تا آنها بتوانند از اين دنياي بي كران اطلاعات اينترنت وب به شكل مفيدتر و بهتر از اطلاعات پيرامونشان استفاده كنند و هرگونه سوال و مشكلات پيش آمده در مسايل مختلف درسي يا علمي رو در اين محيط دوستانه مطرح كنند تا با تجربيات ديگران به جواب و نتيجه ي مدنظر خود برسند و در كنار اين موارد، باشگاه سعي كرده در مورد ساير مباحث علمي و آموزشي در موضوعات مختلف هم تحت پوشش خود قرار داده تا يك كاربر عادي يا غير دانشجو هم بتواند از محتوا و امكانات متعدد باشگاه استفاده مدنظر را داشته باشد.:109:

اميدوارم كه باشگاه در زمينه هاي مطرح شده فوق توانسته باشيم تا حدي نيازهاي شما كاربران عزيز و دوستان رو برآورده كرده باشيم و در اين راستا هم كمك و ياري بي دريغ شما مديران عزيز و كاربران فعال باعث هر چه بهتر شده باشگاه شده كه همينجا ازتون كمال تشكر را دارم .:226:

اما همانظور كه مستحضر هستيد هر ساله در ارديبهشت ماه نمايشگاه بين الملي كتاب در تهران برگزار مي شود كه با استقبال پرشوري از قشرهاي مختلف جامعه به ويژه دانشجويان مواجه مي شود.:36:

در همين راستا مسئولين و مديران باشگاه تصميم گرفتند به بهانه ي اين رويداد علمي و فرهنگي مهم بخصوص براي قشر دانشجوي آزاد انديش ! يك گردهمايي و جلسه ي عمومي به اصطلاحا" متينيگ براي تمامي كاربران عزيز باشگاه در محل برگزاري نمايشگاه كتاب در تهران درنظر گرفتيم،تا علاوه بر حضور در اين رويداد مهم علمي،در صورت تمايل هر يك از شما كاربران عزيز در زمان و مكاني خاصي ملاقات و از حال و احوال همديگر جويا و باخبر شويم. و در مورد موارد زير اندكي صحبت و اطلاع رساني كنيم.:238:

http://www.raredisorders.ca/images/ee_meeting_000.jpg

بطور كلي اهداف اين جلسه ي عمومي به شرح زير مي باشد:

ملاقات و آشنايي كاربران باشگاه با يكديگر

ملاقات و آشنايي يا مديران رده بالايي باشگاه: مخصوصا مديريت كل باشگاه(Sunyboy) و اقا طه (Borna66) و ...

تشريح اهداف و برنامه ها و پروژه هاي آينده باشگاه

پرسش و پاسخ در مورد موضوعات مختلف مربوط به باشگاه

اما در مورد زمان و مكان گردهماييي و جلسه ي عمومي باشگاه ، مكاني مشخص از نمايشگاه كتاب درنظر گرفته مي شود كه حتما آدرس كامل آن در اين تاپيك ارايه مي شود و شما مي توانيد در زمان و تاريخ كه آن هم تعيين مي شود در صورت تمايل در جلسه عمومي باشگاه در مكان مشخصه حضور يابيد.

بنابراين دوستاني كه در صورت تمايل مي توانند در اين جسله ي عمومي باشگاه حضور بهم برسانند حتما در همين تاپيك اعلام آمادكي كنند تا اطلاعات تكميلي در مورد مكان و زمان و تاريخ اين جلسه عمومي كه بزودي مشخص مي شود برايشون ارسال شود.:75:

همچنين سعي مي شود هرچه زودتر اين اطلاعات تكميلي مكان و تاريخ و زمان جلسه ي عمومي مشخص شود و در همين تاپيك و پست قرار داده شود تا ساير دوستان هم از زمان و مكان دقيق جلسه عمومي مطلع شوند.:38:

و در اخر شما دوستان هم هرگونه نظر و پيشنهاد و انتقاد در مورد اين گردهمايي و جسله ي عمومي و كليه مسايل مربوط به ان داريد رو حتما مطرح كنيد تا به يك جمع بندي كلي و جامع در اين مورد برسيم.:13:

باتشك فراوان از مديريت كل باشگاه(Sunyboy) بابت همكاري و تلاشي هاي بي وقفه براي اين جسله ي عمومي:104:

موفق و سلامت باشيد و به اميد ديدارتون.:85:

با توجه به اتفاق نظر همه دوستان در اين تاپيك به اين نتيجه رسيديم كه:

گردهمایی در تاریخ 19 اردیبهشت ماه 1389 ساعت 12 تا 1 ظهر در مصلي در محلی که در عکس زیر نشان داده شده است برگزار میشود!

http://pnu-club.com/borna66/pnu-club2010.GIF

نقشه نمایشگاه بیست و سوم

http://tibf.ir/userfiles/image/TIBFMap23.jpg (http://tibf.ir/userfiles/image/TIBFMap23.jpg)

ده توصيه اسا سي به بازديد كنندگان از نمايشگاه

براي بازديد از نمايشگاه حتي الامكان از مترو و اتوبوس هاي ويژه نمايشگاه استفاده نمائيد.
اگر بنا داريد مدت طولاني در نمايشگاه بمانيد مواد غذايي و خوراكي مناسب به همراه خود بياوريد
به محض ورود به نمايشگاه مسير خود را مشخص و اطلاعات لازم مانند ناشر،عنوان كتاب،سالن و نقشه نمايشگاه را از ايستگاههاي اطلاع رساني اخذ نمائيد.
اگر وسايل زيادي به همراه خود به نمايشگاه آورده ايد مي توانيد به كيوسكهاي تحويل امانات در سطح نمايشگاه مراجعه نمائيد.
تمام غرفه های نمایشگاه به دستگاه کارت خوان مجهز شده است. از کارتهای شبکه شتاب برای خرید استفاده کنید.
به علايم و تابلوهاي اطلاع رساني نصب شده در سطح نمايشگاه توجه نمائيد.
از خريد نوشيدنيها و مواد غذايي غير بسته بندي شده و غير بهداشتي خودداري كنيد.
به علت ازدحام بيش از حد در بعضي از سالنها هرگونه موارد مشكوك و مزاحمت از سوي افراد را به انتظامات سالن ها اطلاع دهيد.
از ريختن زباله و كاغذ در سالنها و محوطه نمايشگاه خودداري كنيد.
كفش راحت و مناسب بپوشيد.

روزگار خوش همه دوستان:72::281:

yashar
04-22-2010, 10:19 AM
فکر خیلی فوق العاده ایه . ولی من که اردبیلم چی؟ من واسه الکامپ و رسانه های دیجیتالی تهران میام ولی برای کتاب نمی آم . ولی بازم فکرم رو می کنم

donya88
04-22-2010, 11:08 AM
سلام به همه :298:
به نظر من هم فكر خوبيه .:76:
شما تاريختونو اعلام كنيد تا ببينيم ما مي تونيم هما هنگي كنيم يا نه
چون من هفته اي دو روز تهرانم . اما به خاطر امتحا نات ميان ترمم در هفته هاي اينده بايد بيش از دو روز بمونم و به غير ان روزها نمي تونم بيام تهران چون بايد بشينم تو خونه درس بخونم .:256:
و مطمئنم چون الان فصل امتحا نات ميان ترمه هر كسي يه جور مشكل داره . پس شما يه تاريخو اعلام كنيد تا هر كي ميتونه بياد هما هنگي كنه :1:
با تشكر و اميد موفقيت

TAHA
04-22-2010, 11:52 AM
با سلام
دوستان دقت كنند شما هم تاريخ و زمان هاي مدنظرشون كه مي تونند بيايند نمايشگاه اعلام كنند تا استفاده از انها به يك جمع بندي كلي در مورد تاريخ و زمان جلسه برسيم.

moongirl
04-22-2010, 12:32 PM
سلام. فکر خیلی خوبیه من که شدیداا موافقم. و اگر اتفاق خاصی نیفته حتما میام. اگر روزهای زوج نباشه خیلی خیلی بهتره. یکشنبه و سه شنبه از نظر من خیلی خوبه. راستی نمایشگاه از کی باز میشه؟

yashar
04-22-2010, 12:39 PM
نمایشگاه 14 الی 24 اردیبهشت

donya88
04-22-2010, 12:51 PM
پس با تاريخي كه اقا ياشار اعلام كردند منم فقط و فقط يكشنبه 19 ارديبهشت ميتونم بيام و چون ساعت اخرين كلاسم هم 2 هست از 2 به بعد ميتونم . چقدر دقيق ........:68:
حالا بقيه دوستان بيان بگن تو چه تاريخايي ميتونن بيان تا هما هنگي شه . راستي ادرس را هم بديد تا ببينيم فاصله ي مكاني چقدره :162:

Borna66
04-22-2010, 12:59 PM
نمایشگاه 14 الی 24 اردیبهشت

با سلام
ابتداعا" از نظرات دوستان عزيز بسيار ممنون و متشكر
براي اين منظور تاپيكي در ادرس زير باز شده تا جديدتريت اخبار و اطلاعيه هاي نمايشگاه تهران 89 رو اطلاع رساني كنيم تا همه در جريان باشند.

جديدترين اخبار و اطلاعيه ها از نمايشگاه بين المللي كتاب تهران 89 (http://pnu-club.com/pnu.thread29690.html)

اولين خبر بدين صورت هست:

مكان بخش‌هاي مختلف نمايشگاه كتاب تهران مشخص شد
خبرگزاري فارس: مكان بخش‌هاي مختلف بيست و سومين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران در محوطه مصلاي امام خميني(ره) مشخص شد.
http://media.farsnews.com/Media/8802/Images/jpg/A0672/A0672020.jpg

مدير روابط عمومي بيست و سومين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران، به خبرنگار فارس، گفت: در نمايشگاه كتاب امسال ناشران عمومي مانند سال‌هاي قبل در شبستان مصلا به عرضه كتاب مي‌پردازند.
نمايش كتاب‌هاي خارجي يارانه‌اي در طبقه دوم شبستان بال مياني است و سراي اهل قلم نيز مانند قبل در طبقه دوم شبستان بال شرقي قرار دارد.
كتاب‌هاي خارجي بخش ريالي (عربي و لاتين) در ضلع جنوب غربي مصلا عرضه مي‌شوند و علاقه‌مندان براي دسترسي به اين بخش بهتر است از درب خيابان شهيد بهشتي به مصلا وارد شوند.
بخش كتاب‌هاي كودك و نوجوان، كتاب‌هاي آموزشي و كتاب‌هاي دانشگاهي نيز در ضلع شمالي مصلا واقع شده‌اند و بازديدكنندگان براي دسترسي به اين بخش‌ها بهتر از از درب بزرگراه رسالت وارد محوطه مصلا شوند.
زير زمين شبستان نيز به فعاليت‌هاي جنبي و كارنامه نشر اختصاص دارد.
بانك نمايشگاه نيز در جاي سابق واقع است.
روابط عمومي، ستاد اجرايي و مديريت هم مانند سال‌هاي گذشته هستند و تغييري در مكان آن‌ها رخ نداده است.
بيست و سومين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران 15 تا 25 ارديبهشت برگزار مي‌شود.
منبع خبر (http://pnu-club.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.farsnews.com%2 Fnewstext.php%3Fnn%3D8901250955)

مژگان
04-22-2010, 02:25 PM
متاسفانه من تحت هیچ شرایطی نمی تونم بیام .خیلی هم حالم گرفته است:71::71:

moongirl
04-22-2010, 03:38 PM
ای بابا مژگان جون یه فکری بکنش دیگه. اینجوری که بوش میاد هی داره تعداد آقایون زیادمیشه. خانم ها هم همون تعداد اندک میمونن. بیاین دیگه

donya88
04-22-2010, 04:37 PM
ای بابا مژگان جون یه فکری بکنش دیگه. اینجوری که بوش میاد هی داره تعداد آقایون زیادمیشه. خانم ها هم همون تعداد اندک میمونن. بیاین دیگه
منم همينو مي خواستم بگم:190:
پس بقيه ي خانوم هاي گل گلاب باشگاه كو:42:

Borna66
04-22-2010, 05:30 PM

جدا" حيف شد كه نمي تونيد بياييد.حالا بيشتر فكر كنيد شايد فرجي بشه:280:
واقعا متاثر شدم و اندكي :227: نمي تونيد بياد.
آخيش طه كُش نمياد:216:

منم همينو مي خواستم بگم:190:
پس بقيه ي خانوم هاي گل گلاب باشگاه كو:42:

خوبه پس مي تونيد اتحاد اقايون رو در جلسه بطور عملي قوي تر كنيم:227::227:

روزگار خوش

moo2010
04-22-2010, 06:24 PM
سلام
من امروز تونستم بیام باشگاه :79:همش lookingup ... می زد
منم نمی تونم بیام:47: چون امتحانات میان ترم شروع شده و هیچ چیزی نخواندم .:54::54::54:

donya88
04-22-2010, 06:27 PM

روزگار خوش

:289:زيادي خوش خيال نباش:105:منو سارا جون با چند صدتا از دوستا مون ميايم:299::283::10:

saeed.d
04-22-2010, 08:21 PM
ای کاش ما نیز می توانستیم بییاییم !!!!! ولی حیف !
بسوزه پدر عاشقی ( این چه ربطی داشت نمیدونم !!!! )

Borna66
04-22-2010, 09:41 PM
:289:زيادي خوش خيال نباش:105:منو سارا جون با چند صدتا از دوستا مون ميايم:299::283::10:
جدا با صدتا دوست مياييد سره جلسه :48::291:
اين چند صدتا دوست :280:عضو باشگاه هستند:73:
اگر عضو باشگاه نيستند حتما عضو بشند وگرنه:112::167:
به هر حال وقتي مژي خانوم نيست يعني 1000 تا دوست نيست:26:
پس يك جوري جاي خالي ايشون رو پر مي كنيد:184: :163:
پس كلا هواسون باشه ! يك لشكركشي بزرگ قرار رخ بده:111:

روزگار خوش

فرناز
04-22-2010, 11:24 PM
عجب فکر قشنگی خیلی خوبه مخصوصا اینکه همه مدیرا همدیگه رو ببینن!برای اولین بار

moo2010
04-22-2010, 11:56 PM
جای من بچه جنوب سبز ( چقدر از خودم خوشم میاد )
به جای من یه کاکتوس در جمع و محفل گرمتون بگذارید .

Borna66
04-23-2010, 12:30 AM

بله همين طور هست دوست عزيز و همكاري محترم و خيلي خوبتر هم مي شود كه شما هم در اين محفل پرفيض حضور برسانيد اگر مي تونيد و امكان دارد!:124:

جای من بچه جنوب سبز ( چقدر از خودم خوشم میاد )
به جای من یه کاکتوس در جمع و محفل گرمتون بگذارید .

نه محمد جان اين چه حرفي هست.اگر مي تونستيد حضور مي داشتيد كه بسيار خوشحال مي شديم. بنده هم از شرقي ترين قسمت كشور در اين محفل حضور مي يابم فقط به شوق ديدار ياران:40:(يهو احساسي شدم:241:)
ولي از حلوايي كه در جلسه عمومي پخش ميشه حتما براتون نگه مي داريم:63: و جاي خالي شما رو با يك:16:پراميد پر خواهيم كرد:189:

روزگار خوش:157:

moongirl
04-23-2010, 01:34 AM
سلام
من امروز تونستم بیام باشگاه :79:همش lookingup ... می زد
منم نمی تونم بیام:47: چون امتحانات میان ترم شروع شده و هیچ چیزی نخواندم .:54::54::54:
ببین دوست عزیز اگه نیای خودم دستور قتلت رو صادر می کنم.
آخه حرصم میگیره از این بچه خرخونایی که حاضرنیستن یک روز هم درسو به خاطر تفریح بذارن کنار. بابا بچه ها (چه من بیام چه نیام) سالی یکی دوبار دورهم جمع نمیشن.

moongirl
04-23-2010, 01:35 AM
جدا" حيف شد كه نمي تونيد بياييد.حالا بيشتر فكر كنيد شايد فرجي بشه:280:
واقعا متاثر شدم و اندكي :227: نمي تونيد بياد.
آخيش طه كُش نمياد:216:

روزگار خوش
آقایون هرکاری بکنن نمیتونن جلوی خانم ها اتحادی نشون بدن. حالا در جلسه خودتون متوجه خواهید شد:83:

moongirl
04-23-2010, 01:36 AM
بله دنیا جونم. همین که تو می گی
(البته اگر خودتم با همه اون شرط و شروطی که گذاشتی بیای:51:)

moongirl
04-23-2010, 01:37 AM
ای کاش ما نیز می توانستیم بییاییم !!!!! ولی حیف !
بسوزه پدر عاشقی ( این چه ربطی داشت نمیدونم !!!! )
شما چرا نمیتونین بیاین؟؟؟

moongirl
04-23-2010, 01:37 AM
تو میای عزیزم؟ اسمت رو به لشکر خانمها اضافه کنم؟

donya88
04-23-2010, 07:19 AM
بله دنیا جونم. همین که تو می گی
(البته اگر خودتم با همه اون شرط و شروطی که گذاشتی بیای:51:)

اره ديگه من فقط همون روز ميتونم بيام :270:. كلا سام هم خيلي مهمه چون اگه نرم برام غيبت رد مي كنن :195: تازه من به خاطر اين دوروز كلا س از اصفهان مي كوبم ميام تهران هر هفته نميشه نرم ديگه اون موقع نزديك پايان ترم ميشه و ...:112:
حالا به هر حال ببينيم روي چه روزي توا فق ميشه:101::217:
در كل شايد منم مثل مژي شم :80:اما اگر اومدم با لشگر ميام و تازه هيچ كدومشون هم عضو نيستند :227::227:
روزگار بعضيا خوش:302:

TAHA
04-23-2010, 11:13 AM
آخه حرصم میگیره از این بچه خرخونایی که حاضرنیستن یک روز هم درسو به خاطر تفریح بذارن کنار. بابا بچه ها (چه من بیام چه نیام) سالی یکی دوبار دورهم جمع نمیشن.

آقایون هرکاری بکنن نمیتونن جلوی خانم ها اتحادی نشون بدن. حالا در جلسه خودتون متوجه خواهید شد:83:

شما چرا نمیتونین بیاین؟؟؟

اره ديگه من فقط همون روز ميتونم بيام :270:. كلا سام هم خيلي مهمه چون اگه نرم برام غيبت رد مي كنن :195: تازه من به خاطر اين دوروز كلا س از اصفهان مي كوبم ميام تهران هر هفته نميشه نرم ديگه اون موقع نزديك پايان ترم ميشه و ...:112:
در كل شايد منم مثل مژي شم :80:اما اگر اومدم با لشگر ميام و تازه هيچ كدومشون هم عضو نيستند :227::227:

باشه دوستان عزيز مانعي نيست.ماكه بخليل نيستم.خانومي ها همراه با دوستانشو بيان تو جسله .مقدمشون به خير:177:ما كه خوشحال ميشيم لشكر هيچ كس :305: رو مي ببنيم ولي به شرطي كه حرفه عمل باشند و حضور يابيد.:104:البته با چوب و چماغ نياييد ديگه:263:مثل دوستي مي گفت انقدر حرصم ميگيره كه بچه درس خون هايي حالا يكي -دو روز بيخيال درس نمي شند گه و بيان نمايشگاه و تو جلسه .منم در ادامه حرفشون ميگم چقدر خوبه حرف عمل باشيم و يكي-دو روز بيخيال درس و كلاس بشيم و بيايم هم نمايشگاه و هم اگر شد بياييد تو جلسه:198::198::198:البته من قصده جسارت نداشتم ها.!
اين حرف حساب ديگه:230: البته اگر قبول كنيد.:177:
واي خدا رحم كنه الان با اين حرفام مورد حمله ي اتحاد قوي..... ميشم:284:

moo2010
04-23-2010, 11:18 AM

نه آبجی جون
من خیلی دوست دارم بیام ولی شرایط طوری هست که نمی شه .
علاوه بر درس که ترم قبل نزدیک بود بیافتم ولی خواست خدا پیش پا خوردم ، دبیر انجمن فیزیک هستم و باید در دانشگاه باشم چون تازه راه انداختیم .

n88
04-23-2010, 05:44 PM
سلام من خیلی وقت بود که به باشگاه سر نزده بودم!
یهو اومدم دیدیم پره خبره!
حالا تاریخه قطعیش کیه؟
من هر سال میرم یکی دو بار تاریخو بگید اگه بشه با شما یکی کنم که بر تعداد لشکر دخترها بیفزایم!

DEH-AB
04-24-2010, 12:02 AM
سلام به همه:
اقا طه اگه می خواستید من نیام میگفتید نیا... شوخی کردم:256::256:
ای کاش تاریخش بود برای 20 به بعد من 19 میانترم اصول دارم استادم اگه نرم سر جلسه یه صفر قشنگ با کمال تشکر و قدردانی به علت عدم حضور و در نتیجه عدم تصیحیح برگه بهم میده..
ولی حیف شد از دیدن یه بچه درسخون و مثبت از اون مخ های پیام نور محروم شدید.:214::214::214:
ولی من میام نمایشگاه کتاب انشاا... تو این مدتی که هست....

donya88
04-24-2010, 01:06 AM
باشه دوستان عزيز مانعي نيست.ماكه بخليل نيستم.خانومي ها همراه با دوستانشو بيان تو جسله .مقدمشون به خير:177:ما كه خوشحال ميشيم لشكر هيچ كس :305: رو مي ببنيم ولي به شرطي كه حرفه عمل باشند و حضور يابيد.:104:البته با چوب و چماغ نياييد ديگه:263:مثل دوستي مي گفت انقدر حرصم ميگيره كه بچه درس خون هايي حالا يكي -دو روز بيخيال درس نمي شند گه و بيان نمايشگاه و تو جلسه .منم در ادامه حرفشون ميگم چقدر خوبه حرف عمل باشيم و يكي-دو روز بيخيال درس و كلاس بشيم و بيايم هم نمايشگاه و هم اگر شد بياييد تو جلسه:198::198::198:البته من قصده جسارت نداشتم ها.!

خداييش نمي تونم بيخيال شم . :276: (شما كه خودتون شرايطه منو مي دونيد:223: )حالا شما تاريخو اعلام كن تا ببينيم چه شود :212:

نه آبجی جون
علاوه بر درس که ترم قبل نزدیک بود بیافتم ولی خواست خدا پیش پا خوردم ، دبیر انجمن فیزیک هستم و باید در دانشگاه باشم چون تازه راه انداختیم .
:298: باريك ا....:118:

حالا تاریخه قطعیش کیه؟
من هر سال میرم یکی دو بار تاریخو بگید اگه بشه با شما یکی کنم که بر تعداد لشکر دخترها بیفزایم!
در خدمتيم . ما هم منتظر اعلام تاريخ هستيم دوست جون:1:

سلام به همه:
ای کاش تاریخش بود برای 20 به بعد من 19 میانترم اصول دارم استادم اگه نرم سر جلسه یه صفر قشنگ با کمال تشکر و قدردانی به علت عدم حضور و در نتیجه عدم تصیحیح برگه بهم میده..
ولی حیف شد از دیدن یه بچه درسخون و مثبت از اون مخ های پیام نور محروم شدید.:214::214::214:
ولی من میام نمایشگاه کتاب انشاا... تو این مدتی که هست....
هنوز كه تاريخشو اعلام نكردند:308:

moo2010
04-24-2010, 01:10 AM
:172::172::172::172::172:

moongirl
04-24-2010, 08:43 AM
دنیا جون عزیزم می دونم که تو هم نمیتونی بیخودی اینهمه راهو بیای. ببین گلم بعد 20ام هیچ روزی نمیتونی بیای؟

moongirl
04-24-2010, 08:43 AM
من که شدیدا حرفاتون را تأیید می کنم

moongirl
04-24-2010, 08:45 AM
نه آبجی جون
باشه. هرجور خودتون صلاح می دونین خلاصه که ما مشتاق دیدارتون هستیم

moongirl
04-24-2010, 08:46 AM
حالا تاریخه قطعیش کیه؟
شما که حتما باید بیای. نمیشه که بچه های تهران هم عذر و بهانه بیارن. خوشحال میشم که اولین دیدارمون توی نمایشگاه باشه و بعد هم این دوستیمون ادامه پیدا کنه هم دانشگاهی عزیز:85:

moongirl
04-24-2010, 08:47 AM
سلام به همه:
ولی من میام نمایشگاه کتاب انشاا... تو این مدتی که هست....هنوز که تاریخش معلوم نیست. شاید شرایط جور شد که شما هم تونستین تشریف بیارین

donya88
04-24-2010, 09:37 AM
دنیا جون عزیزم می دونم که تو هم نمیتونی بیخودی اینهمه راهو بیای. ببین گلم بعد 20ام هیچ روزی نمیتونی بیای؟

ببين عزيزم من 2 روز تهران كلاس دارم يكشنبه و دوشنبه . دوشنبه هم بعد از تموم شدن كلاسام كه ساعته 2 و نيم هست سريع بر مي گردم ارژانتين ميام اصفهان:260: يعني من به خاطر شرايطي كه دارم اين ترمو در تردد هستم تا به اميد خدا ترم ديگه مهمان دانشگاه شهر خودمون شم.( و در ضمن دانشگا هي كه هستم براي حضور در كلاس استادا تا كيد دارن و من با توجه به اينكه يكي دو جلسه اي غيبت داشتم بيشتر از اين نميشه ) اگر همه ي بچه هايي كه مي خوان بيان روي 19 توافق كنند و هيچ كس مشكلي نداشته باشه كه عاليه وگرنه اگر روزي ديگه بشه هيچ عيبي نداره و ايشا ا... فرصت زياده و در جا هايي ديگه مي تونم شما عزيزانو ببينم:112::302:

Fahime.M
04-24-2010, 01:18 PM
منم خیلی دل میخواد بیام ...ولی دانشگاه گفته بعد از دهم معلوم میکنه که میتونیم بیایم یا نه!

SaHaR-A
04-24-2010, 02:49 PM
من که به دلیل امر خیری نمیتونم بیام:44:
وگرنه خیلی دوست داشتم به لشگر خانم ها ی باشگاه اضافه بشم:191:
موفق و پیروز باشید :76:هرکجایی که هستید:212:
به قول اقا طه روزگار خوش:88:

n88
04-24-2010, 07:56 PM
شما که حتما باید بیای. نمیشه که بچه های تهران هم عذر و بهانه بیارن. خوشحال میشم که اولین دیدارمون توی نمایشگاه باشه و بعد هم این دوستیمون ادامه پیدا کنه هم دانشگاهی عزیز:85:
----------------
منم همین طور اما ترجیحاً بندازید آخر هفته آنم عصری البته صبحم شد میام :87:ولی کله ی سحر نباشه ولی رو آخر هفتش تاکید دارم بهترین روز به نظره من پنجشنبست!
ولی کاش قبلش همو تو دانشگاه می دیدیم یک بار!
منم اگه بیام با دوستام میام که لشکرمون با شکوه شه:191:

DEH-AB
04-24-2010, 11:56 PM
هنوز که تاریخش معلوم نیست. شاید شرایط جور شد که شما هم تونستین تشریف بیارین
ولی از گفته های دوستان تاریخش همون 19 ...حداقل من این جوری استنباط میکنم...

sunyboy
04-25-2010, 02:52 AM
دوستان هنوز تاریخش معلوم نیست! بزارید ببینیم کیا میتونن بیان میخواهیم یک تاریخی را انتخاب کنیم که در ان تاریخ اکثرا دوستان بتونن بیان!! پس خواهشا کسانی که تمایل دارند بیان اعلام امادگی کنن و معلوم کنن در چه تاریخهایی میتونن بیان رو هم در صورت ممکن بگن تا یک جمع بندی کنیم و یک تاریخی را انتخاب کنیم!!

با احترام مدیریت باشگاه

parvaze
04-25-2010, 09:03 AM
salam omidvaram ke betonam biam faghat zodtar zamane meeting ro elam konid ta hamahang konim

Arak_fx
04-25-2010, 09:06 AM
سلام

اگر از طرف دانشگاه برنامه ی بگذارند و بیارن نمایشگاه و روزش با گردهمایی شما بخوره من هم می آیم :212:

cluster
04-25-2010, 12:19 PM
سلام
من تازه عضو این کلوب شدم اما خوشحال میشم توی نمایشگاه حضور داشته باشم

moongirl
04-25-2010, 05:26 PM
من که به دلیل امر خیری نمیتونم بیام:44:
وگرنه خیلی دوست داشتم به لشگر خانم ها ی باشگاه اضافه بشم:191:
موفق و پیروز باشید :76:هرکجایی که هستید:212:
به قول اقا طه روزگار خوش:88:
امرخیر یعنی چی اونوقت؟ مشکوک میزنیا:296:

moongirl
04-25-2010, 05:28 PM
salam omidvaram ke betonam biam faghat zodtar zamane meeting ro elam konid ta hamahang konim
سلام دوست عزیز. ماهم خوشحال میشیم که ببینیمت فقط شما هم اگر لطف کنی بگی که کی ها می تونی بیای خیلی اوضاع بهتر میشه

moongirl
04-25-2010, 05:31 PM
----------------
منم همین طور اما ترجیحاً بندازید آخر هفته آنم عصری البته صبحم شد میام :87:ولی کله ی سحر نباشه ولی رو آخر هفتش تاکید دارم بهترین روز به نظره من پنجشنبست!
ولی کاش قبلش همو تو دانشگاه می دیدیم یک بار!
منم اگه بیام با دوستام میام که لشکرمون با شکوه شه:191:
سلام گلم. اولا که فکر نکنم نمایشگاه از کله سحر اصلا شروع بشه. اما من اصلا دوست ندارم آخر هفته بیام خصوصا پنج شنبه. نمیشه از این موضعت کوتاه بیای؟
من امادم که توی دانشگاه همدیگرو ببینیم. اگر دوست داشتی روزای کلاست رو برام توی پیغام خصوصی بفرست تا بدونم کی ها باهم توی دانشگاهیم تا یه قراری بذاریم
اگر قراره همه دوستاشونو بیارن خب منم با دوستام میام که تنها نباشم دیگه:169:

moongirl
04-25-2010, 05:32 PM
ولی از گفته های دوستان تاریخش همون 19 ...حداقل من این جوری استنباط میکنم...
نه هنوز معلوم نیست. اما دنیاجان فقط 19هم میتونه بیاد. بازم تصمیم با مدیریت محترم باشگاهه. اونها هم حتما سعی می کنن روزی رو انتخاب کنن که تعداد حاضرین حداکثر باشه

moongirl
04-25-2010, 05:32 PM
سلام

اگر از طرف دانشگاه برنامه ی بگذارند و بیارن نمایشگاه و روزش با گردهمایی شما بخوره من هم می آیم :212:
خب شما بگو دانشگاهتون چه روزی قراره بیارنتون نمایشگاه تا ببینیم چه جوری میشه

moongirl
04-25-2010, 05:33 PM
سلام
من تازه عضو این کلوب شدم اما خوشحال میشم توی نمایشگاه حضور داشته باشم
تازه و کهنه نداره که. مهم اینه که الان عضوین. خوشحال میشیم که توی نمایشگاه ببینیمتون. شماهم اگر روز خاصی مدنظرتونه تاریخش رو اعلام کنین تا مدیریت در جریان باشه

mahdi271
04-26-2010, 02:05 PM
سلام
من نمیام دروغ نمیتونم بگم هیچ دلیلی برای نیومدنم ندارم.
نه امتحان دارم نه مشکلی دارم خواهرمم تهران گفت بیا جایی نمیخوام برم نمیام.
خوشم نمیاد بیام.
امیدوارم میتینگ بهتون خوش بگذره.

مژگان
04-26-2010, 02:17 PM
امیدوارم به همگیتون خوش بگذره:85:

sola
04-26-2010, 05:14 PM
salam man sinamikhastam dar miting sherkat konaminam id:ho.sola@yahoo.combaram ersal konid

khanoomgol
04-26-2010, 05:17 PM
منم اگه سر کار نباشم میام.:39::255:

TAHA
04-26-2010, 09:11 PM

راست ميگه هاي سحر خانوم مشكوك ميزني ها:169:

سلام گلم. اولا که فکر نکنم نمایشگاه از کله سحر اصلا شروع بشه. اما من اصلا دوست ندارم آخر هفته بیام خصوصا پنج شنبه. نمیشه از این موضعت کوتاه بیای؟
من امادم که توی دانشگاه همدیگرو ببینیم. اگر دوست داشتی روزای کلاست رو برام توی پیغام خصوصی بفرست تا بدونم کی ها باهم توی دانشگاهیم تا یه قراری بذاریم
اگر قراره همه دوستاشونو بیارن خب منم با دوستام میام که تنها نباشم دیگه:169:

به ما بگيد خوبه ما هم بدونيم چه خبره:39:تا هماهنگ كنيم

نه هنوز معلوم نیست. اما دنیاجان فقط 19هم میتونه بیاد. بازم تصمیم با مدیریت محترم باشگاهه. اونها هم حتما سعی می کنن روزی رو انتخاب کنن که تعداد حاضرین حداکثر باشه

خب شما بگو دانشگاهتون چه روزی قراره بیارنتون نمایشگاه تا ببینیم چه جوری میشه

فعلا داريم روي 19 ام و 20 ام كار مي كنيم تاببنيم چي ميشه

تازه و کهنه نداره که. مهم اینه که الان عضوین. خوشحال میشیم که توی نمایشگاه ببینیمتون. شماهم اگر روز خاصی مدنظرتونه تاریخش رو اعلام کنین تا مدیریت در جریان باشه

سلام راست ميگن.تازه و كهنه عضو بي عوض نداريم.هرعزيزي مي تونه توي اين جلسه عمومي شركت كنه:92:

سلام
خوشم نمیاد بیام.

ممنون دوست عزيز.اين هم دليلي هست براي نيامدن كه قابل احترام هست.
فقط نكته حايز اهميت اينجا هست كه ما فقط فقط براي جلسه نمياييم تهران و نمايشگاه.در كنار آمدنتون به تهران و نمايشگاه يك جلسه عمومي هم براي كاربران و دوستان باشگاهي گذاشتيم فقط براي آشنايي و اطلاع از برنامه هاي آينده باشگاه !. حال هر كسي اگر توانست باييد نمايشگاه و كنار ان در جسله عمومي هم شركت كرد بسيار مسرور مي شويم.

متشكرم از رك و راستيتون:208:

موفق و سلامت باشيد

امیدوارم به همگیتون خوش بگذره:85:

مطمئنا خوش ميگذره چون مدير ارشد نيست:303: و ما اين طوري شاد ميشيم
:124:

salam man sinamikhastam dar miting sherkat konaminam id:ho.sola@yahoo.combaram ersal konid

ما خوشحال ميشم شما هم در جلسه زيارت كنيم و حتما خبر و اطلاعيه هيا تكميلي در همين تاپيك ارايه خواهد شد.

moongirl
04-26-2010, 09:34 PM
سلام
خوشم نمیاد بیام.
مرسی از توضیحتون:frown:

moongirl
04-26-2010, 09:35 PM
حتما خبرت می کنیم دوست عزیز

moongirl
04-26-2010, 09:36 PM

ساعت کاریت چه جوریه؟

SaHaR-A
04-26-2010, 09:37 PM

راست ميگه هاي سحر خانوم مشكوك ميزني ها:169:

امر خیر نمیدونید دیگه یعنی چی:279::173:

اییییییییییی خدا من باید بیام توضیح بدم که قراره چه اتفاقی بیوفته:161:
:264:میخواییم بریم خواستگاری واسه خان داداشم:264:

مژگان
04-26-2010, 09:38 PM
مطمئنا خوش ميگذره چون مدير ارشد نيست و ما اين طوري شاد ميشيم

دل کیه که کتک میخواد؟:112::59:

SaHaR-A
04-26-2010, 09:43 PM

دل اقا طه دیگه پرسیدن نداشت :63::63::63:

yashar
04-26-2010, 09:45 PM

مبارکه
خوش به حالش. انشا الله واسه همه پسرای باشگاه قسمت بشه . من هم یکی از دوستام نامزد کرد .

SaHaR-A
04-26-2010, 09:48 PM
مبارکه
خوش به حالش. انشا الله واسه همه پسرای باشگاه قسمت بشه . من هم یکی از دوستام نامزد کرد .

انشالله
میخوای برا شما هم بریم خواستگاری:45:

اقاقی
04-26-2010, 09:51 PM
کسی واسه ما تره هم خورد نکرد منم می خوام میام ولی نمی توووووووووووووووووووووووو ووووونم :253:با کی بیام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:42:

yashar
04-26-2010, 09:56 PM
انشالله
شما واسه داداشت برو خواستگاری ببینیم چیکار می کنی کارت درسته یا نه.
اگه کارت خوب بود ...
ا

sunyboy
04-26-2010, 11:37 PM
دوستان عزیز لطفا در چهار چوب موضوع تاپیک پست بزنید!

با احترام مدیریت باشگاه

SaHaR-A
04-27-2010, 12:03 AM

با احترام مدیریت باشگاه

چشم :172:
تقصیر بعضیاست که تو کار مردم دخالت میکنن:265::191:
اقا یاشار در مورد حرفتون هم فکر میکنم :170:
یاعلی

TAHA
04-27-2010, 12:07 AM

دل اقا طه دیگه پرسیدن نداشت :63::63::63:

مبارکه

انشالله

کسی واسه ما تره هم خورد نکرد منم می خوام میام ولی نمی توووووووووووووووووووووووو ووووونم :253:با کی بیام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:42:

شما واسه داداشت برو خواستگاری ببینیم چیکار می کنی کارت درسته یا نه.
اگه کارت خوب بود ...
ا

اي خدااااااااااااا هم من (taha)صحبت مي كنم بقيه دوستان هم در مورد موضوعات مختلف غير مرتبط با اين تاپيك صحبت مي كنند :100::48:
مثله اينكه من محرك صحبت ديگران هستم و بايد:158::250:
دوسان من ديگه سعي مي كنم در مورد موضوعات متفرقه جز جلسه عمومي صحبت نكنم.:162::79:شما هم سعي كنيد حرف مدير كل عزيز رو گوش كنيد:226:

با احترام مدیریت باشگاه

و فقط فقط در مورد موضوعات مختلف مربوط به گردهمايي و جلسه ي عمومي و متينگ باشگاه بحث و گفتگو كنيد:226:

moongirl
04-27-2010, 01:03 AM
نمیدونم چی بگم واقعا. کاش کی میتونستی بیای

sunyboy
04-27-2010, 02:18 AM
دوستان عزیز اگر بجز موضوع تاپیک پست های اسپم ارسال کنید پست های شما بدون اطلاع قبلی حذف و به شما اخطار داده خواهد شد!!

با احترام مدیریت باشگاه

cute-baby
04-27-2010, 01:09 PM
سلام منم خیلی دوست دارم بیام اما بستگی به دانشگاهمون داره که کی بیارتمون
احتمالا تا آخر هفته تاریخش رو بهمون اعلام میکنند ومنم تاریخ مد نظرمو تو باشگاه اعلام میکنم
امیدوارم بتونم همه شما دوستان رو از نزدیک ملاقات کنم:286:
به امید دیدار همه شما عزیزان:85:

donya88
04-27-2010, 01:30 PM
سلام به همگي
پس تاريخ كي شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:204:
اعلام كنيد تا برنا مه ريزي بشه :88:

donya88
04-27-2010, 03:51 PM
يك پيشنهادي داشتم:36:
چطوره كه براي اين تايپيك نظر سنجي باز كنيد و گزينه هاش هه روزهاي بازديد نما يشگاه از 15 كه شروع ميشه تا 25 كه تموم ميشه باشه . هر كي هر روز را كه ميتونه بياد تيك بزنه تا اينطوري بتو نيم روزي را كه بيشترين نفرات ميتونن حاضر باشن پيدا بشه و توا فق بشه در ضمن اين نظر سنجي را هم براش مدت زمان معين كنيد مثلا تا 13 ارديبهشت

TAHA
04-27-2010, 06:24 PM
سلام منم خیلی دوست دارم بیام اما بستگی به دانشگاهمون داره که کی بیارتمون
احتمالا تا آخر هفته تاریخش رو بهمون اعلام میکنند ومنم تاریخ مد نظرمو تو باشگاه اعلام میکنم
امیدوارم بتونم همه شما دوستان رو از نزدیک ملاقات کنم:286:
به امید دیدار همه شما عزیزان:85:

سلام به همگي
پس تاريخ كي شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:204:
اعلام كنيد تا برنا مه ريزي بشه :88:

يك پيشنهادي داشتم:36:
چطوره كه براي اين تايپيك نظر سنجي باز كنيد و گزينه هاش هه روزهاي بازديد نما يشگاه از 15 كه شروع ميشه تا 25 كه تموم ميشه باشه . هر كي هر روز را كه ميتونه بياد تيك بزنه تا اينطوري بتو نيم روزي را كه بيشترين نفرات ميتونن حاضر باشن پيدا بشه و توا فق بشه در ضمن اين نظر سنجي را هم براش مدت زمان معين كنيد مثلا تا 13 ارديبهشت

با سلام
انشااالله سعي مي كنيم تاريخ رو زماني اعلام كنيم حداقل يك هفته مهلت برنامه ريزي براي امدن داشته باشيد:226:

famin
04-27-2010, 08:10 PM
سلام
فکر خوبیه ولی اگر یه روز تعطیل مثل جمعه باشه بهتره

طه
04-27-2010, 08:18 PM
منم انشاالله حتما ميام :36:هم براي نمايشگاه هم براي جلسه:289:

n88
04-28-2010, 11:57 AM
منم اول هفته نمی تونم بیاما !

donya88
04-28-2010, 12:04 PM
منم انشاالله حتما ميام :36:هم براي نمايشگاه هم براي جلسه:289:
:105::221::63: :199:

honey
04-29-2010, 07:02 PM
سلام به همگی
من پارسال اومدم نمایشگاه ولی فقط یه روز اونجا بودیم.امسال هم دوست دارم بیام ,ولی هم مسیر خیلی طولانیه ,هم میانترم دارم.:60:
هر کی رفت جای ما که نمیایم رو هم خالی کنه.:92:

moongirl
04-29-2010, 09:40 PM
چی شد بالاخره مدیران عزیز؟ وقتش چی شد؟

TAHA
04-29-2010, 11:44 PM
چی شد بالاخره مدیران عزیز؟ وقتش چی شد؟
با سلام
مدير كل به زوردي زمان و مكان رو حتما اعلام مي كنند.فقط اندكي صبر كنيم تا همه چيز قطعي بشه:41:

n88
04-30-2010, 11:47 AM
با سلام
مدير كل به زوردي زمان و مكان رو حتما اعلام مي كنند.فقط اندكي صبر كنيم تا همه چيز قطعي بشه:41:
-------
قط یک پیشنهاد بر اساس تجربیات اینجانب: اگه اواسط رو به اواخر مدت نمایشگاه باشه بهتره اولای نمایشگاه یک کم تق و لقه!!!!!

Y@SiN
04-30-2010, 01:04 PM
سلام كار و جلسه ي بسيار خوبي هست :104:اما
حيف كه من نمي تونم بيام:251: و امار گيري كنم:230::8::177:
چون سره كارم اقا طه خبر داره:40::305:
به همه خوش بگذره كه حتما با وجود مدير كل و اقا طه:273: خوش مي گذره

moongirl
04-30-2010, 05:59 PM
ای بابا هیچ کی نمیاد که:255:

n88
04-30-2010, 06:07 PM
---------
ما که میایم:177:

Borna66
04-30-2010, 06:11 PM
-------
قط یک پیشنهاد بر اساس تجربیات اینجانب: اگه اواسط رو به اواخر مدت نمایشگاه باشه بهتره اولای نمایشگاه یک کم تق و لقه!!!!!

اينم پيشنهاد خوبي هست حتما لحاظ ميشه

نه ديگه ماها هستيم ديگه/
مهمتر از وجود شما و دنيا خانوم هست كه مي اييد به همراه لشكركشيتون:299:و بعدش من(طه) مدير كل عزيز هستيم ديگه:76:
براي شروع كار خوبه و سال هاي بعد بايد سالن همايشهاي صدا و سيما رو بگريم براي ميتينگ:55:

بله ياسين جان در جريانم شما به مشغول به كار هستيد و شيريني هم نداديد به من:213:.
حيف شد كه نمي توني بيايي و حيف هم نشد كه بيايي و دوباره آمارگيري كني:55:
كاري ديگه بلد نيست شما:245:

روزگار خوش

SaHaR-A
04-30-2010, 10:36 PM
من هم خیلی خیلی دوست داشتم بیام و بعضی هارو از جمله اقا طه و اقا حسین و دنیا جون و سارا جون و بقیه رو از نزدیک میدیدم اما:99:.......

Borna66
04-30-2010, 11:18 PM
من هم خیلی خیلی دوست داشتم بیام و بعضی هارو از جمله اقا طه و اقا حسین و دنیا جون و سارا جون و بقیه رو از نزدیک میدیدم اما:99:.......
با سلام
خواهش.لطف داريد.ما هم خوشحال ميشديم شما عزيزان رو رويت كنيم كه قسمت نشده
انشاالله در جلسات و گردهمايي آينده:109: و يا امرخيرهاي بعدي:44: در خدمتتون خواهيم بوديم سخر خانوم عزيز:299:
موفق و سلامت باشيد.
روزگار خوش

فرناز88
05-01-2010, 10:50 AM
منم فکر نمیکنم بتونم بیام
ولی خب خوش بگذره ، بعد که اومدین خبرشو به ما هم بدین که چه گذشت؟؟؟
ما نیستیم و دلمون پیش شماست.

bahar68
05-01-2010, 01:30 PM
واقعاً فکر توپییه دم همه مسئولین باشگاه گرم واقعاً سنگ تموم گذاشتن :104:
ای کاش من هم می تونستم بیام :258:
فقط یه درخواست کوچولو ازتون دارم اگه میشه یه بزرگواری کنین اهداف و برنامه های آینده باشگاه رو تو سایت قرار بدین
:43: قربون همه شما برم:287:

ATHENA
05-01-2010, 01:42 PM
:110:منم شاید بیام شاید نیام بستگی به دانشگام داره :300:

MAHBOOBEH
05-01-2010, 03:04 PM
:24:

Borna66
05-01-2010, 03:59 PM

ممنون ياسين جان.چشم جاي شما رو هم خالي مي كنيم

منم فکر نمیکنم بتونم بیام
ولی خب خوش بگذره ، بعد که اومدین خبرشو به ما هم بدین که چه گذشت؟؟؟
ما نیستیم و دلمون پیش شماست.

واقعاً فکر توپییه دم همه مسئولین باشگاه گرم واقعاً سنگ تموم گذاشتن :104:
ای کاش من هم می تونستم بیام :258:
فقط یه درخواست کوچولو ازتون دارم اگه میشه یه بزرگواری کنین اهداف و برنامه های آینده باشگاه رو تو سایت قرار بدین
:43: قربون همه شما برم:287:
چشم حتما بعد از برگزاري جلسه يك گزارش كامل از اتفاقات و سخنراني هاس انجام شده در جلسه خواهيم گذاشت:110: تا بقيه دوستاني كه به هر صورت نتوستند بيان هم در جريان اتفاقات رخ داده در جلسه باشند.:119:

:110:منم شاید بیام شاید نیام بستگی به دانشگام داره :300:

اگر بياييد كه خوش حال ميشويم.:299:

:24:
چيه محبوبه خانوم از چي تعجب كرديد.:299: از طه :13: يا چيزه ديگري:45:

روزگار خوش

n88
05-01-2010, 09:14 PM
سلام
پس من نمی تونم بیام!

TAHA
05-02-2010, 11:06 AM
با سلام
دوستان اين خبر خوبي هست براي ما كه بتونيم بيشتر كتاب بگيريم.حتما بخونيد
ثبت نام خرید دانشجویی از نمایشگاه کتاب (http://pnu-club.com/pnu.newpost30237.html)

Dr.Mobile
05-02-2010, 11:21 AM
سلام
واي چه بد شد:161:.قرار بود من اقا طه باهم از طريق دانشگاه بيام تهران و نمايشگاه و ميتك باشگاه كه اين دانشگاه پيام نور شهرمون:211:.......اقايون روز 20 مي بره نمايشگاه و خانوم هاي رو 17 مي بره نمايشگاه.
هرچي اسرار كرديم كه اقايون رو زودتر ببره :203: كه قبول نكردند نشد و هي مي گفتند خانوم ها در اوليت هستند براي اين تور علمي از طرف دانشگاه:108:.

اين اقا طه ي ناقلا هم كه داره تنهايي مياد تهران :257: و منم نمي تونم اين طوري بيام.
بنابراين با اين اوضاع كه خيلي مايل بودم در جلسه و متينگ حضور داشته باشم ولي انگار قسمت نيست من حضور يابم.:268:
به هر حال خوشحال دوستاني هم چون شما دارم و حتما خبري و چيز شدي در مورد اين جلسه اعلام كنيد:289:
به همتون خوش بگذره و جاي من و خالي كنيد:99:

و هم چنين دوستان از طرف من حسابي هواي اين اقا طه رو داشته باشيد.:101::111:چون داره تنهايي مياد تهران:161:
ضمنا اقا طه مواظبه خودت و دخمل هاي تهروني و باشگاه:299: باش كه خيلي:44::110::45:

dolphin
05-02-2010, 01:06 PM
من که از تبریزم میام
ولی نمی دونم اگه 19ام اونجا بودم یه سری بهتون می زنم

moongirl
05-02-2010, 02:48 PM
لطف داری عزیزم ایشالله یه فرصت دیگه:26:

Borna66
05-02-2010, 06:37 PM
سلام
واي چه بد شد:161:.قرار بود من اقا طه باهم از طريق دانشگاه بيام تهران و نمايشگاه و ميتك باشگاه كه اين دانشگاه پيام نور شهرمون:211:.......اقايون روز 20 مي بره نمايشگاه و خانوم هاي رو 17 مي بره نمايشگاه.
هرچي اسرار كرديم كه اقايون رو زودتر ببره :203: كه قبول نكردند نشد و هي مي گفتند خانوم ها در اوليت هستند براي اين تور علمي از طرف دانشگاه:108:.

اين اقا طه ي ناقلا هم كه داره تنهايي مياد تهران :257: و منم نمي تونم اين طوري بيام.
بنابراين با اين اوضاع كه خيلي مايل بودم در جلسه و متينگ حضور داشته باشم ولي انگار قسمت نيست من حضور يابم.:268:
به هر حال خوشحال دوستاني هم چون شما دارم و حتما خبري و چيز شدي در مورد اين جلسه اعلام كنيد:289:
به همتون خوش بگذره و جاي من و خالي كنيد:99:

و هم چنين دوستان از طرف من حسابي هواي اين اقا طه رو داشته باشيد.:101::111:چون داره تنهايي مياد تهران:161:
ضمنا اقا طه مواظبه خودت و دخمل هاي تهروني و باشگاه:299: باش كه خيلي:44::110::45:

سلامي دكي جون.چشم جاي شما رو هم خالي ميكنيم:191:
انشاا... متيگ هاي بعدي شرايط طوري بشه كه شما هم بتوني بيايي:76:
از لطف و توصيه هاي شما:55: دوست عزيز هم نسبت به بنده متشكرم:44: حتما در حد توانم رعايت مي كنم اگر بتونم:245::287:

روزگار خوش

moo2010
05-02-2010, 06:58 PM
منم نمی تونم بیام
دانشگاه 16 تا 18 می یاره ، :256::67:

nimroozi
05-03-2010, 12:17 AM
لا اقل بزارين جمعه كه اونايي كه كارمند هستن بتونن بيان

nimroozi
05-03-2010, 12:21 AM
16 هم خوبه:156:

clarion
05-03-2010, 12:27 AM
راستی غذا چی میشه ؟
:73::42::242:

sunyboy
05-03-2010, 12:40 AM
لا اقل بزارين جمعه كه اونايي كه كارمند هستن بتونن بيان

نمیشه 19 اکثر بچه ها هستند برای همین تصمیم گرفته شده 19 برگزار بشه!! در ضمن شما که اهله تهران هستید میتونید مرخصی ساعتی بگیرین و بیان!!:272:

raoof_5404
05-03-2010, 11:35 PM
با سلام خدمت دوست عزيز - بسيار عاليه فقط سريع تاريخ و ساعت گردهمايي رو جمع و جورش كنيد و اعلام تا ما هم برنامه ريزي كنيم . . . دستتون درد نكنه . . . يا علي :smile:

Borna66
05-04-2010, 12:37 AM
با سلام خدمت دوست عزيز - بسيار عاليه فقط سريع تاريخ و ساعت گردهمايي رو جمع و جورش كنيد و اعلام تا ما هم برنامه ريزي كنيم . . . دستتون درد نكنه . . . يا علي :smile:

با سلام خدمت شما دوست عزيز
تاريخ و مكان گردهمايي در پست اول اعلام شده كه بدين صورت هست كه براي اطلاع بيشتر به ادرس زير برويد (http://pnu-club.com/showpost.php?p=102409&postcount=1)

http://pnu-club.com/showpost.php?p=102409&postcount=1 (http://pnu-club.com/pnu.thread29618.html)
در تاریخ 19 اردیبهشت ماه 1389 ساعت 12 تا 1 ظهر در مصلي تهران برگزار میشود!

موفق باشيد
روزگار خوش

donya88
05-04-2010, 12:43 AM
سلام به همه
كاشكي مدت زمان جلسه را بيشتر مي كرديد ممكنه كسي دير برسه اونم با اون ترافيك تو اون روز و تو اون ساعت

parvaze
05-04-2010, 06:17 PM
19 khob nist chera 18hom nabashe akhe ma 18hom miyayim nemayeshgah.khahesh rozesho avaz konid:257::37::164:dost dashtam bebinameton age emkan dare beshe 18ordibehesht:72:

mehrbanoo
05-05-2010, 11:06 AM
حيف من امتحان دارم19
خوش باشيد!

Borna66
05-05-2010, 12:45 PM
سلام به همه
كاشكي مدت زمان جلسه را بيشتر مي كرديد ممكنه كسي دير برسه اونم با اون ترافيك تو اون روز و تو اون ساعت

با سلام
چشم حتما در اين زمينه هم نتيجه نهايي رو اعلام مي كنيم

19 khob nist chera 18hom nabashe akhe ma 18hom miyayim nemayeshgah.khahesh rozesho avaz konid:257::37::164:dost dashtam bebinameton age emkan dare beshe 18ordibehesht:72:

حيف من امتحان دارم19
خوش باشيد!

حيف شد خوشحال مي شديم شما هم حضور يابيد.

روزگار خوش

yashar
05-05-2010, 01:13 PM
برا میتینگ میام.

Borna66
05-05-2010, 03:14 PM
برا میتینگ میام.
با سلام
عالي شد ياشار خان
حتما خوشحال مي شويم از ديدار شما:212:
روزگار خوش

Borna66
05-05-2010, 03:24 PM
نقشه نمایشگاه بیست و سوم
http://tibf.ir/userfiles/image/TIBFMap23.jpg (http://tibf.ir/userfiles/image/TIBFMap23.jpg)

براي بازديد از نمايشگاه حتي الامكان از مترو و اتوبوس هاي ويژه نمايشگاه استفاده نمائيد.
اگر بنا داريد مدت طولاني در نمايشگاه بمانيد مواد غذايي و خوراكي مناسب به همراه خود بياوريد
به محض ورود به نمايشگاه مسير خود را مشخص و اطلاعات لازم مانند ناشر،عنوان كتاب،سالن و نقشه نمايشگاه را از ايستگاههاي اطلاع رساني اخذ نمائيد.
اگر وسايل زيادي به همراه خود به نمايشگاه آورده ايد مي توانيد به كيوسكهاي تحويل امانات در سطح نمايشگاه مراجعه نمائيد.
تمام غرفه های نمایشگاه به دستگاه کارت خوان مجهز شده است. از کارتهای شبکه شتاب برای خرید استفاده کنید.
به علايم و تابلوهاي اطلاع رساني نصب شده در سطح نمايشگاه توجه نمائيد.
از خريد نوشيدنيها و مواد غذايي غير بسته بندي شده و غير بهداشتي خودداري كنيد.
به علت ازدحام بيش از حد در بعضي از سالنها هرگونه موارد مشكوك و مزاحمت از سوي افراد را به انتظامات سالن ها اطلاع دهيد.
از ريختن زباله و كاغذ در سالنها و محوطه نمايشگاه خودداري كنيد.
كفش راحت و مناسب بپوشيد.

yashar
05-05-2010, 05:01 PM
برا کسایی که تا حالا مصلی نرفتن(شهرستانی ها ) مصلی خیلی بزرگه و برای رفتن به درب ورودی مترو از داخل مصلی باید با ماشین های داخل مصلی برن.( صلواتیه).
7 - 8 تا هم در داره و خیلی بزرگه و اگه با کسی قرار میزارین حتما یه جای دقیق که هر دو تون میشناسین قرار بزارین.

vian
05-07-2010, 07:12 PM
منم خیلی دوست داشتم بیام بابچه هاآشنا بشم ولی حیف یک شنبه ها تا5 کلاس دارم:252:
کاش میشد جمعه میذاشتین که همه بتونن بیان
ب

cute-baby
05-08-2010, 07:29 AM
سلام
من خيلي مشتاق بودم كه بتونم در ميتينگ شركت كنم و همه شما دوستان رو ملاقات كنم اما متاسفانه قسمت نشد:256:
مارو 22م ميارن:77:

moongirl
05-08-2010, 11:21 AM
منم اومده بودم که همین عکس رو بذارم که شما زحمتشو کشیدین. فقط نصفی از شبستان مصلی در حال تعمیره به همین خاطر بیشتر غرفه ها امسال توی محوطه خارجی برگزار شده. فکر می کنم محلی که به عنوان محل قرار توی اون عکس نشون داده شده بود توی قسمت های دردست تعمیر قرار می گیره.
محوطه شبستان امسال خیلی کوچیکه. همدیگرو اونجا می بینیم. فقط ای کاش آقای مدیر یا اقا طه یه ادرس از مشخصات ظاهری خودشون می دادن که راحت بشه پیدا شون کرد.

نقشه نمایشگاه بیست و سوم
http://tibf.ir/userfiles/image/tibfmap23.jpg (http://pnu-club.com/redirector.php?url=http%3a%2f%2ftibf.ir%2fuserfile s%2fimage%2ftibfmap23.jpg)

50cent
05-08-2010, 11:28 AM
سلام به همه دوستان
امیدوارم میتینگ به همتون خوش بگذره جای منم خالی کنید
دوستان چندتا عکس از خودتونم بگیرید و تو سایت قرار بدید

yashar
05-08-2010, 01:19 PM
منم اومده بودم که همین عکس رو بذارم که شما زحمتشو کشیدین. فقط نصفی از شبستان مصلی در حال تعمیره به همین خاطر بیشتر غرفه ها امسال توی محوطه خارجی برگزار شده. فکر می کنم محلی که به عنوان محل قرار توی اون عکس نشون داده شده بود توی قسمت های دردست تعمیر قرار می گیره.
محوطه شبستان امسال خیلی کوچیکه. همدیگرو اونجا می بینیم. فقط ای کاش آقای مدیر یا اقا طه یه ادرس از مشخصات ظاهری خودشون می دادن که راحت بشه پیدا شون کرد.
من هم تا حالا اون قسمت مشخص شده رو ندیدم ولی شاید تو این 4-5 ماهه درست کرده باشن

moongirl
05-08-2010, 09:18 PM
اون که عکس نمایشگاه پارسال بود. البته اصلا مشخص نبود اما گمونم هم ماکت امید بود. اصلا همچین چیزی توی شبستان مصلی نیست که

SaHaR-A
05-08-2010, 10:03 PM
سلاااااااااام
عکس دسته جمعی یادتون نره بگیرید:287:

yashar
05-08-2010, 11:29 PM
میتینگ سه شنبه برگزار میشه

mehrbanoo
05-09-2010, 09:02 AM
میتینگ سه شنبه برگزار میشه
واقعا؟؟؟
اگه اینطور بشه خیلی خوبه ...من شاید بتونم بیام اخه دانشگاه میخواد سه شنبه مارو بیاره!
خیلی دوست دارم بیام:34:

فرناز
05-09-2010, 01:09 PM
آخه چرااااااااااااااااااااا وسط هفته
فكر منو نكردين كه شاغلم:113: