PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زن جوان مهريه نيم ميلياردي خود را بخشيد

TAHA
04-20-2010, 06:32 PM
با دريافت تنها 15 ميليون تومان
زن جوان مهريه نيم ميلياردي خود را بخشيد

خبرگزاري فارس: زن جواني با حضور در دادگاه خانواده، با دريافت 15 ميليون تومان، از مهريه 540 ميليون توماني خود گذشت.

ه گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، مدتي قبل زن جواني با حضور در شعبه 268 مجتمع قضايي خانواده ونك، مهريه خود را كه 2هزار سكه طلا بود به اجرا گذاشت.

اين زن جوان كه 25 ساله بود، به قاضي حسن عموزادي، رئيس شعبه 268 دادگاه خانواده گفت: مدتي قبل، يكي از همكارانم كه 18 سال از من بزرگتر بود، به من ابراز علاقه كرد و از من خواست با او ازدواج كنم.

وي ادامه داد: مي‌دانستم كه همكارم متأهل است و داراي 3 فرزند است، اما به قدري به من فشار آورد كه من هم در نهايت به اين ازدواج تن دادم.

زن جوان در ادامه اظهاراتش گفت: ابتدا قرار بود به صورت موقت با هم عقد كنيم تا شوهرم، همسر اولش را طلاق بدهد و بعد از آن من را به عقد دائم خود درآورد.

وي با بيان اينكه با مهريه 2هزار سكه به عقد موقت 30 ساله همسرم درآمدم،‌ افزود: مدتي از اين موضوع گذشت و هر بار كه اين موضوع را با او در ميان مي‌گذاشتم، به بهانه‌اي از موضوع طفره مي‌رفت.

زن جوان گفت: وقتي فهميدم كه شوهرم قصد ندارد من را به عقد دائم خود درآورد، تصميم گرفتم تا مهريه 2 هزار سكه‌اي خود را به اجرا بگذارم.

قاضي عموزادي نيز بعد از شنيدن اظهارات اين زن، با تعيين وقت مجدد براي رسيدگي به اين پرونده، دستور داد شوهر اين زن براي بيان توضيحات به دادگاه احضار شود.

صبح امروز شوهر اين زن نيز در دادگاه حاضر شد و مدعي شد كه من هم ديگر نمي‌توانم با اين زن زندگي كنم و بايد از او جدا شوم.

زن جوان گفت: او بايد هم مهريه من را پرداخت كند و هم ضمن فسخ مدت باقيمانده از عقد موقت، تعهد دهد كه ديگر براي من و خانواده‌ام مزاحمتي ايجاد نكند.

مرد ميانسال كه توسط مأمور پليس همراهي مي‌شد، گفت: من توانايي پرداخت اين ميزان مهريه را ندارم و اگر همسرم آن را نبخشد مجبورم به زندان بروم.

قاضي عموزادي تلاش خود براي ايجاد توافق بين 2 طرف را آغاز كرد و در نهايت مرد ميانسال پذيرفت كه مدت باقيمانده از زمان عقد موقت را بذل كرده و تعهد دهد كه ديگر مزاحمتي براي همسر موقتش ايجاد نكند.

زن جوان هم با قبول دريافت مبلغ 15ميليون تومان از شوهرش تا پايان وقت اداري امروز،‌ باقيمانده مهريه خود را بخشيد.