PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیکشنری زنان !!! مورد استفاده آقایان ...

saeed.d
04-19-2010, 12:43 PM
معانی برخی از کلماتی که از خانوم ها میشنوید . . .

پیش توضیح : لطفآ برای خواندن کلمات پر رنگ شده ء (بولت) ابتدای هر جمله، همچین با لحن نیش دار زنانه و کمی با مَد کششی بخوانید. آقایون با تجربه میدونن من چی میگم !!
مراقب این کلمات باشید !

۱. خُب: این کلمه‏ای است که زنان برای پایان دادن به مکالمه‏هایی استفاده می‏کنند که در آن حق با آن‏هاست و شما کاملآ باید خفه‏ بشوید.‏
۲. پنج دَیقه: اگرمشغول لباس‏پوشیدن است یعنی حداقل نیم ساعت!!! هرچند پنج دَیقه "دقیــــقاً " معادل پنج دقیقه است در زمانی که به شما پنج دقیقه بیش‏تر زمان جهت تماشای فوتبال داده شده باشد.‏

۳. هیچی: به یاد داشته باشید که احتمالآ این آرامش قبل از توفان است. معنی و مفهوم آن این است که باید به شدت گوش‏به ‏زنگ باشید. بحث‏هایی که با "هیچی" شروع می‏شوند، غالباً با "خُب" تمام می‏شوند.‏

۴. بفرمایید: این کلمه اصلاً ربطی به اجازه دادن انجام کاری ندارد. بیشتر مفهوم ِ "اگه جرئت داری" در آن مستتر است.

۵. آه بلند: این در حقیقت یک کلمه محسوب می‏شود که معمولاً درست فهمیده نمی‏شود. آه بلند یعنی او فکر می‏کند شما یک احمق ِ به ‏دردنخور هستید و او نمی‏داند چرا دارد وقتش را با ماندن و بحث با شما سر ِ هیچی تلف می‏کند !!

۶. اشکال نداره: این یکی از خطرناک‏ترین جملاتی است که زن شما ممکن است به شما بگوید. "اشکال نداره"، یعنی اون به زمان طولانی‏تری احتیاج دارد که تصمیم بگیرد شما چگونه باید تاوان این اشتباه‏تان را پس بدهید.‏

۷. ممنون: از شما تشکر می‏کند. درین گونه مواقع فقط و فقط بگویید خواهش می‏کنم و هیچ گونه حرف اضافه‏ای نزنید. خیلی ممنون می‏تواند نشان دهنده یک خطر بالقوٌه برای شما باشد.

۸. اصلاً هرچی: این ترکیب برای گفتن مرده‏شورت رو ببرن استفاده می‏شود.

۹. نگران‏ نباش عزیزم، خودم انجام می‏دم: یک جمله بسیار خطرناک دیگر است. به معنی آنست ‏که این کار به دفعات متعدد به شما محول شده، ولی حالا تصمیم گرفته خودش دست به کار شود. این حالت معمولاً منجربه حالتی خواهد شد که شما بپرسید چی شده؟ و ایشان
بگویند: هیچی . . .

منبع : آست خان اولیا !