PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعاي دختر و پسر مجرد!! (شما هم یک دعا بکن)

mojgan77
04-15-2010, 03:53 PM
دعاي پسر مجرد
اللهم ارزقنا حوريا تک دانه و کم توقعا و والدينها رو به موتا و جهيزيتها کامله و کدبانوا في اامور المنزل و تسليما لخشمنا و خدمتنا

دعاى دختر مجرد: اللهم ارسل خواستگارنى خوش تيپا" ورشيدا" وماله كثيرا . بيت المستقل والشمال ويلانا و سيارته:79:

mojgan77
04-19-2010, 09:39 PM
خدایا عاشقان را غم مده:43::79::79:

علی رضا
04-27-2010, 07:14 AM
آخه وقتی چهارتا دختر به هر پسر ایرونی می رسه دیگه چه دعای هست که ما پسرا بکنیم

خدا قبلاً به دعای ما پسرا رسیدگی کرده شما دخترا به فکر خودتون باشید

شما دخترا باید بریم نماز حاجت و هزارتا دعای دیگه بکنید شاید یکی عاشقتون بشه نه ترشین

sara.it69
08-28-2010, 08:32 PM

شما دخترا باید بریم نماز حاجت و هزارتا دعای دیگه بکنید شاید یکی عاشقتون بشه نه ترشین

علیرضا خان:283: این آمار جدیدو از کدوم سایت اطلاعاتی استخراج کردین؟:167:
محض اطلاعتون بگم حتی یکی از اون چهارتا :280:یه دونه ی شماهارو هم قبول ندارن:240:
اگه آرزوی دست نیافتنیه شما پسرا هم یه روزی براورده بشه :212:خوبیش اینه که چهارتا دختر باید یک نفرو تحمل کنند نه چهارتا دختر چهارتا پسرو :63:

اقاقی
08-30-2010, 11:16 AM
:39:

بابا اعتماد به نفس :39::39: اينا تو خوابو خيالاته شما جدي نگير كجاي دنيا ديدي كه برسه :112::112::112:

اين خوش خياليتون محشررررررررره:170:

asssal66
08-30-2010, 11:19 AM

این جور که بوش میاد فکر کنم یکیشم به تو نرسه

elya tarlan
08-30-2010, 12:32 PM
جانب آقاي عليرضا خان بد نيست كمي اخبار و اطلاعاتي كه به دستتون مي‌رسه رو بررسي و تفسير كنيد:169:
احتمالا اين توهمات از طرح چهار همسري كه در حال تصويب هست به ذهن نا تحليلگر شما خطور كرده
اول اينكه سالهاست قبل از تصويب اين قانون هم هر كي زورش مي‌رسيد و پولش اونو اجرا مي‌كرد
دوم اينكه اگه اونها مي گن كه چهار همسري يادتون باشه كه اسلام هم گفته اگه يقين داريد كه مي‌تونيد در مورد هر 4 تا (يا هر چندتا) عدالت را برقرا كنيد(چه مالي و چه عاطفي) اين كار شدني است در غير اينصورت گناه محسوب مي‌شه
در ضمن با اين اوضاع اقتصادي فكر مي‌كنيد چند درصد از آقايون توانايي اجراي اين قانون را داشته باشند
و البته جهت اطلاع شما عرض مي كنم طبق آمار دو سال پيش تعداد پسران 1.4% بيش از پسران بوده است.
به هر حال خواستن توانستن است (عدالت رو داشته باش اقتصاد مالي خوب داشته باشه 10 تا دختر قسمتت بشه اشكالي نداره )
آرزو بر جوانان عيب نيست

NEGAHEFARDA
08-30-2010, 05:40 PM
وای وای اینجا جا منههههههااااااااااااااااا ااااااااا

گل پسرها ایطور دعا وکنن :

بار خدیا :
به حق اون حواریون خوشگل بهشتی که خیلی زیادن یه دونه این دنیا نصیب کنی کم نمیشه ....
خدایا : دختری رو که می خواد قسمت ما بشه مرکز اطلاعات و فوریتهای قلب پسرهای مردم دیگه نبوده باشه

خدا یا این دختره که می خواد بشه خانمی گل پسرها تمام شهرای ایران و دینا رو آباد نکرده باشه هرچند که جهاد در راه خدا میکنن و مقدسه !!!
خدایا : زن بد اخلاق کج و کوله گر بدهی صبری ده گر مادر زن ( آتیش پاره میدهی ) اصاعه مرگ بده !!! :79::172:

dokhtar
08-30-2010, 11:00 PM
من دعا میکنم همیشه دلی شاد داشته باشم همین

NEGAHEFARDA
08-31-2010, 12:39 AM

همیشه نمیشه دلی شاد داشت : چرا که همش غم ها وخوبی ها به مساوات سراغ آدم میاد.... اگه هم همش توی خوشی باشی که متوجه نمی شی که خوشی !!!

البته ببخشیدا : یه کلمه رو جا انداختید : اون هم " آقا " است دیگه : خوب بخش دعا بود کاملش می بایست کرد !!!!

من دعا میکنم همیشه با آقامون دلی شاد داشته باشم همین

خدایا :
گر حاج خانمی :240: روزی با حاج پسری ازدواج کرد !!! به آنها بیاموز که کعبه زندگی همین گل پسر (هه) هست که باید تا آخر عمر دورش بگردن !!!! :172:

یا علی .

اقاقی
08-31-2010, 09:04 AM
اقاي عليرضا فكر كنم بايد رسما بياين عذر خواهي كنين :167::167::167:

منتظريم :272::272:

sany seven star
08-31-2010, 02:03 PM
سلام
دعای من اینه:
"خدایا از عشق امروزمان برای فرداهایی که فراموش میکنیم عاشق بوده ایم،قدری کنار بگذار
به قدر یک مشت
به قدر یک لبخند
تا فراموش نکنیم عاشق بوده ایم
عاشق بمیریم و
عاشق بمانیم."

راما
09-01-2010, 02:26 PM

واسه آقایون خوش خیال
you have two choices in life :you can stay single and be miserable,or get married and wish you were dead

و اما خواسته من:
همه بدنبال چشم زیبا هستند اما من بدنبال نگاه زیبا هستم ..نگاهی گرم و مهربان...همه بدنبال سر سپرده می گردند من بدنبال دل سپرده هستم ...نه در پی نانم ..نه در پی نام بدنبال گمشدهای میگردم که در زندگی برای من انگیزه خلق کرده و ..مرید ان باشم که روییدن ارزوهایم باشد ..شاید بگوید ایده الیست هستم ..من بدنبال احساسی هستم که از باده عرفان و عشق سرمست و بی ریا گردم ...

فرناز
09-01-2010, 02:33 PM

:265:
:167:
آخی خیلی دوست داشتین اگه واقعا اینجوری بود نه؟
اصلا ازین خبرا نیست!!!
دعا کنین با خیال راحت:55:

فرناز
09-01-2010, 02:36 PM
جانب آقاي عليرضا خان بد نيست كمي اخبار و اطلاعاتي كه به دستتون مي‌رسه رو بررسي و تفسير كنيد:169:
احتمالا اين توهمات از طرح چهار همسري كه در حال تصويب هست به ذهن نا تحليلگر شما خطور كرده
اول اينكه سالهاست قبل از تصويب اين قانون هم هر كي زورش مي‌رسيد و پولش اونو اجرا مي‌كرد
دوم اينكه اگه اونها مي گن كه چهار همسري يادتون باشه كه اسلام هم گفته اگه يقين داريد كه مي‌تونيد در مورد هر 4 تا (يا هر چندتا) عدالت را برقرا كنيد(چه مالي و چه عاطفي) اين كار شدني است در غير اينصورت گناه محسوب مي‌شه
در ضمن با اين اوضاع اقتصادي فكر مي‌كنيد چند درصد از آقايون توانايي اجراي اين قانون را داشته باشند
و البته جهت اطلاع شما عرض مي كنم طبق آمار دو سال پيش تعداد پسران 1.4% بيش از پسران بوده است.
به هر حال خواستن توانستن است (عدالت رو داشته باش اقتصاد مالي خوب داشته باشه 10 تا دختر قسمتت بشه اشكالي نداره )
آرزو بر جوانان عيب نيست

باریکلا
ایول
فکر کنم این دوست عزیزی که دچار اعتماد به نفس کاذب بود دیگه متقاعد شد که اشتباه فکر میکرده!!!
ممنون از توضیحاتتون:172:

فرناز
09-01-2010, 02:40 PM
الهی عشق هامان به دوست داشتن تبدیل شده و تا ابد جاودان گردد!!!:36:

emprator_01
09-05-2010, 10:05 AM

خیلی باهات موافقم ،چون دل شاد خیلی امتیاز بزرگیه

aram89
09-05-2010, 11:46 AM
(((((اینم یک دعای کلاس بالا فقط به خاطر گل روی شما دوستان)))))

خوندم که: اگه کسی آرزو داشت همسر وفرزندان خوبی در آینده داشته باشه یکی از راه هایی

که می تونه اون را از خدا بخواد اینه که: سه روز با اخلاص روزه بگیره و در آخر هر کدوم از

این سه شب که تشریف می بره به رختخواب 100 بار آیه شریف 74 سوره فرقان را تلاوت کنه

انشاءالله که به این آرزو می رسه (( اگه متاهل هم باشه فرزند خوب خدا به اوعطا می کنه ))

والذین یقولون"ربنا هب لنا من ازواجنا وذریتنا قرة اعین و اجعلنا للمتقین اماما"

"ازهمسران و فرزندان ماکسانی قرارده که مایه روشنی چشم ماگردندومارا امام وپیشوای پرهیزکاران قرارده"

درجریان هستید که: دعا مقصدها را نزدیک ودلها را روشن و انرژی رسیدن به خواسته هارا مضاعف میکند

وبه هیچ عنوان جای تلاش ولیاقت انسانهارا در رسیدن به آرزوهایشان نمی گیرد بلکه به آنها جهت وقدرت می بخشد