PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصحیح برگه توسط استاد دیگر

Arak_fx
04-12-2010, 11:20 PM
سلام

من با یکی از استادها این ترم به مشکل بر خوردم و باید حتما درسی که باهاش دارم را پاس کنم تا بتونم 6 ترمه درسم را تمام کنم . اما استاد مورد نظر مطمئنم آخر ترم مشکل آفرین میشه .

میخوام بدونم قانونی هست یا امکانی هست که برگم را پایان ترم استاد دیگری تصحیح کنه ؟ تمام هزینه اش هم قبول میکنم فقط میخوام استاد دیگری برگه منو تصحیح کنه . میان ترم هم نمیخوام و همون 10/7 هم ضرب بشه نمرم را می گیرم :203:

متشکرم :56:

Borna66
04-12-2010, 11:34 PM
سلام

من با یکی از استادها این ترم به مشکل بر خوردم و باید حتما درسی که باهاش دارم را پاس کنم تا بتونم 6 ترمه درسم را تمام کنم . اما استاد مورد نظر مطمئنم آخر ترم مشکل آفرین میشه .

میخوام بدونم قانونی هست یا امکانی هست که برگم را پایان ترم استاد دیگری تصحیح کنه ؟ تمام هزینه اش هم قبول میکنم فقط میخوام استاد دیگری برگه منو تصحیح کنه . میان ترم هم نمیخوام و همون 10/7 هم ضرب بشه نمرم را می گیرم :203:

متشکرم :56:

خوب دوست عزيز.
استاد به غير از نمره ي ميان ترم .نمي تونه نمره اي ديگه رو دست كاري كنه و اگر هم مثلا نمره تشريحي پايان ترم رو دست كاري كنه طوري كه شما مطئن باشيد اين كار رو كرده خيلي راجت مي تونيد بريد جاي مسئول آموزش يا نهايتا رسيد دانشگاه پيگيري كنيد كه اين استاد از روي خصومت شخصي داره اين كار رو مي كنه.به همين راحتي:213:

روزگار خوش

Arak_fx
04-12-2010, 11:45 PM
ممنون دوست عزیز . مطمئنی نمیتونه دست توی نمره تشریحی ببره ؟

آخه من قبلا دانشگاه آزاد بودم و اونجا استاد آزادی عمل زیادی داره برای نمره دادن . یعنی پیام نور مثل آزاد نیست ؟!

استاد مورد نظر سر کلاس به من توهین کرده و کلاس که تمام شد وقتی رفتم باهاش منطقی و مودبانه حرف زدم لحن بدی باهام حرف زد و منم عصبانی شدم و گفتم با منطق حرفمو زدم اما حرف مودبانه سرت نمیشه و تهدید به برخورد خشونت آمیز کردم .
اونم تهدید کرده حراست میکشونم و نمرت هم صفر میکنم و اینها و منم گفتم برو هر غلطی خواستی بکن . خودت شروع کردی تازه طلبکارم شدی .

Arak_fx
04-12-2010, 11:48 PM
میخوام بدونم اگر کار به حراست نکشه و بخواد پایان ترم تلافی کنه میتونه ؟

Borna66
04-13-2010, 04:59 PM
ممنون دوست عزیز . مطمئنی نمیتونه دست توی نمره تشریحی ببره ؟

آخه من قبلا دانشگاه آزاد بودم و اونجا استاد آزادی عمل زیادی داره برای نمره دادن . یعنی پیام نور مثل آزاد نیست ؟!

استاد مورد نظر سر کلاس به من توهین کرده و کلاس که تمام شد وقتی رفتم باهاش منطقی و مودبانه حرف زدم لحن بدی باهام حرف زد و منم عصبانی شدم و گفتم با منطق حرفمو زدم اما حرف مودبانه سرت نمیشه و تهدید به برخورد خشونت آمیز کردم .
اونم تهدید کرده حراست میکشونم و نمرت هم صفر میکنم و اینها و منم گفتم برو هر غلطی خواستی بکن . خودت شروع کردی تازه طلبکارم شدی .

میخوام بدونم اگر کار به حراست نکشه و بخواد پایان ترم تلافی کنه میتونه ؟

نه دوست عزيز.
به نظره من نمي تونه كاري بكنه.مخصوصا نمره ي پايان ترم كه شما خودت داري ميدي.
فوقش نمره ميان ترم كه دسته خودشه مي نونه صفر بده/بقيه رو نمي تونه يعني جرات نداره.چون ابروش ميره ! مگر اينه مدركي بر عليه شما داشته باشد جهت اون حرفها و تهديداتي كه بهش كردي !

روزگار خوش

Arak_fx
04-19-2010, 05:37 PM
سلام

امروز رفتم حراست دانشگاه و دیدم استاد از من شکایت کرده و من هم از استاد شکایت کردم و نامه ای نوشتم و درخواست تصحیح برگم در پایان ترم توسط استاد دیگری نمودم .

windows
04-20-2010, 12:36 PM
سلام
من ترم قبل رياضي 2 و كاربرد در مديريت داشتم ولي از اونجاييكه اين درس از دروس خودخوان بود يه استادي كه مربوط به مهندسي بود برگه من و صحيح كرده و اجازه اعتراض در سيستم گلستان ندادند به واحد امتحانات رفتم تا اعتراض كنم گقتند تا استاد نياد نمي تونين برگتون رو ببينيد . بالاخره بعد از پيگيري 2 - 3 ماهه گفتند استاد ديگه نمياد و خارج از ايران هستند . و من مطمئن هستم كه نمره قبولي رو مي گرفتم حالا من ديگه نميدونم چي كار كنم ؟ لطفا راهنمايي بفرماييد با تشكر

yashar
04-20-2010, 12:38 PM
یکباره دیگه امتحان بده .

Arak_fx
05-06-2010, 02:02 PM
دانشگاه میگه امکان تصحیح برگه توسط استاد دیگری نیست چون در سیستم گلستان تعریف شده و استاد فقط یوزر و پسورد ورود به درس خودش را داره . قانونی نیست که بشه از این مورد رد شد ؟

r_p1360
05-10-2010, 05:28 PM
سلام يكي از اساتيد ما تو سازمان مركزي و تهديد كرده كه اونجا نمره هاتونو دستكاري مي كنم .ميتونه؟

Borna66
05-13-2010, 11:33 PM
سلام يكي از اساتيد ما تو سازمان مركزي و تهديد كرده كه اونجا نمره هاتونو دستكاري مي كنم .ميتونه؟

با سلام
نه به هبچ عنوان نمي توند اين كار ر بكند و فقط در ح يك تهديد و ترساندن بوده

موفق باشيد.

روزگار خوش

Arak_fx
05-28-2010, 12:17 PM
سلام

استادی که گفتم باهاش مشکل پیدا کردم . سر کلاس بین همه گفت من پایان ترم به ایشون 2 میدم . برو هر کجا هم میخوای شکایت کن . در ضمن دیگه هم نمیخود بیاد دانشگاه ما تدریس کنه .چون داره میره امکان داره حرفش را عملی کنه . اگر عملی شد چه کار کنم ؟

Arak_fx
05-30-2010, 12:24 PM
کسی نیست پاسخ بده ؟

Arak_fx
09-10-2010, 10:36 AM
درس مذکور همان ترم و بدون نمره میان ترم پاس شد :39: