PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تا چه حد به اطلاعات و توانایی های خودتون اعتماد دارید .

moo2010
04-05-2010, 11:09 PM
سلام

اگه من همین الان ریاست شرکت تجاریه بزرگی که رتبه سوم از نظر درآمدزایی داره به شما بدم ، شما چه کار می کنید .
( با این شرط که اگر اشتباهی کنید و شرکت ورشکسته بشه ، شما تا آخر عمر به زندان می رید ولی اگر موفق بشید ، شرکت به نام شما می شه .)

DEH-AB
04-06-2010, 02:45 PM
سلام

اگه من همین الان ریاست شرکت تجاریه بزرگی که رتبه سوم از نظر درآمدزایی داره به شما بدم ، شما چه کار می کنید .
( با این شرط که اگر اشتباهی کنید و شرکت ورشکسته بشه ، شما تا آخر عمر به زندان می رید ولی اگر موفق بشید ، شرکت به نام شما می شه .)
من کاری به شر کت و کارخونه ندارم...
سعی میکنم نوآور باشم نه نوآور پذیر....
تا حالا سه چیز از خدا خواستم که همه چیزه:
1-عمر با عزت...
2-محبت علی و خاندان او...
3- سلامتی...
ولی در جواب شما باید بگم من اونقدر اعتماد به نفس دارم که سریعا قبول میکنم ..
به تونایی های خودم شکی ندارم...((به قول یکی از معلم های دبیرستان همیشه بهم میگفت
"دهقانی اگه بدونی چه استعدادی داری الان این وضع درس خوندنت و انظباطت نبود..با یکم تلاش بهترین دانشگاههای کشور برات سرو کله میزنن..."))
الان که خودم این را فهمیدم حسرت میخورم....حسرت یه دانشگاه خوب...حسرت اون طرح هایی که به علت دوستان ناباب از دست دادم وگرنه الان من این قدر ... نبودم ..
ولی خدا را شکر که یه زرتشتی به من فهموند که هنوز دیر نشده و کمکم کرد تا خودم را مطرح کنم...اون یه حرفی زد که اولش ناراحت شدم اما بعدش فهمیدم منظورش چیه.....
کاش یه نفر مثل این بابا پشتوانه ام بود... خدا را شکر که هنوز توانایی دارم که بتونم کاری بکنم هر چند که خیلی چیزا را از دست دادم...((الان که دارم تایپ میکنم اشک های حسرت داره صورتم را بوسه میزنه.))

tania
04-06-2010, 05:53 PM
اولاً شما زرنگتر از اونی هستید که بخواهید همچین شرکتی رو مفت و مسلم به من بدید.:50:
دوماً بادقت بررسی می کنم شرکت بدهی نداره تا با انداختن بدهیها به گردنم.یه عمر مجبور نشم آب خنک بخورم.:247:
سوم اینکه از مشاورا و مختصصای وارد به امورکمک میگیرم تا دچار ورشکستگی نشم.:122:

moo2010
04-06-2010, 06:36 PM
من کاری به شر کت و کارخونه ندارم...
سعی میکنم نوآور باشم نه نوآور پذیر....
تا حالا سه چیز از خدا خواستم که همه چیزه:
1-عمر با عزت...
2-محبت علی و خاندان او...
3- سلامتی...
ولی در جواب شما باید بگم من اونقدر اعتماد به نفس دارم که سریعا قبول میکنم ..
به تونایی های خودم شکی ندارم...((به قول یکی از معلم های دبیرستان همیشه بهم میگفت
"دهقانی اگه بدونی چه استعدادی داری الان این وضع درس خوندنت و انظباطت نبود..با یکم تلاش بهترین دانشگاههای کشور برات سرو کله میزنن..."))
الان که خودم این را فهمیدم حسرت میخورم....حسرت یه دانشگاه خوب...حسرت اون طرح هایی که به علت دوستان ناباب از دست دادم وگرنه الان من این قدر ... نبودم ..
ولی خدا را شکر که یه زرتشتی به من فهموند که هنوز دیر نشده و کمکم کرد تا خودم را مطرح کنم...اون یه حرفی زد که اولش ناراحت شدم اما بعدش فهمیدم منظورش چیه.....
کاش یه نفر مثل این بابا پشتوانه ام بود... خدا را شکر که هنوز توانایی دارم که بتونم کاری بکنم هر چند که خیلی چیزا را از دست دادم...((الان که دارم تایپ میکنم اشک های حسرت داره صورتم را بوسه میزنه.))

سلام
در جواب ابوالفضل که مخلصش هم هستم باید بگم هر وقت ماهی رو از آب بگیری تازه هست
منم 2 سال پشت کنکور بودم ، قبول نشدم و رفتم سربازی . در حین خدمت امتحان دادم و 18/6/88 خدمتم تموم شد و 10/7/88 سر کلاس دانشگاه رفتم و اصلا برام فرقی نداره پیام نور یا دولتی چون هدفم معلومه و می خوام جلو برم . الان هم دارم انجمن فیزیک دانشگاهمون رو تشکیل می دم و با 4 نفر دیگه هیئت موسسان رو تشکیل دادیم . وقت زیاده برای افسوس خوردن ولی خیلی کمه برای جبران ( هر لحظه که افسوس گذشته رو می خوری ، داری زمان جبران رو از دست می دی )
مشکل اول ما نشناختن خودمونه و استعدادهامون ، دوم نمی دونیم چطوری استفاده کنیم و از کجا شروع کنیم .:252:
من که توکل کردم و تا الان هم همه رو خودش درست کرده !!!:83:

moo2010
04-06-2010, 06:42 PM
اولاً شما زرنگتر از اونی هستید که بخواهید همچین شرکتی رو مفت و مسلم به من بدید.:50:
دوماً بادقت بررسی می کنم شرکت بدهی نداره تا با انداختن بدهیها به گردنم.یه عمر مجبور نشم آب خنک بخورم.:247:
سوم اینکه از مشاورا و مختصصای وارد به امورکمک میگیرم تا دچار ورشکستگی نشم.:122:

اگه در مورد سوال الان توضیح ندم بهتره چون بقیه جوابشون تغییر می کنه
فقط اینو بگم که ما ظاهر اعمال دیگران رو می بینیم و اصل باطن و نیتشونه که با کمی دقت می تونیم به اون پی ببریم .
تصمیمات در زندگی ما خیلی تاثیر داره مخصوصا در رابطه با دیگران . پس شناخت خود و طرف مقابل باعث می شه ما یک تصمیم درست و عاقلانه رو بگیریم و شاهد آمار طلاق یا دیگر فروپاشی های روابط اجتماعی نباشیم .
اگه مایلید توضیح بیشتری بدم باید صبر کنید

DEH-AB
04-06-2010, 11:06 PM
سلام
در جواب ابوالفضل که مخلصش هم هستم باید بگم هر وقت ماهی رو از آب بگیری تازه هست
منم 2 سال پشت کنکور بودم ، قبول نشدم و رفتم سربازی . در حین خدمت امتحان دادم و 18/6/88 خدمتم تموم شد و 10/7/88 سر کلاس دانشگاه رفتم و اصلا برام فرقی نداره پیام نور یا دولتی چون هدفم معلومه و می خوام جلو برم . الان هم دارم انجمن فیزیک دانشگاهمون رو تشکیل می دم و با 4 نفر دیگه هیئت موسسان رو تشکیل دادیم . وقت زیاده برای افسوس خوردن ولی خیلی کمه برای جبران ( هر لحظه که افسوس گذشته رو می خوری ، داری زمان جبران رو از دست می دی )
مشکل اول ما نشناختن خودمونه و استعدادهامون ، دوم نمی دونیم چطوری استفاده کنیم و از کجا شروع کنیم .:252:
من که توکل کردم و تا الان هم همه رو خودش درست کرده !!!:83:
اولا من بیشتر...همیشه خاک پاک رفقا بودم و هستم...
چه جالب داداش من هم برای اولین بار برای دانشگاهمون انجمن علمی رشته مهندشی فناوری اطلاعات را تاسیس کردم...اما حیف که قدر زحماتم را نمیدونن اگه بدونی من برا دانشگاه چه کردم ولی اونا چه کردن مثل من از دانشگاه پیام نور زده میشودی...
تا حالا در عوض کارم به جای تشکر یه 3 باری بلکه بیشتر به حراست احضار شدم....

elili
04-06-2010, 11:34 PM
منم با تانیا موافقم :76:

yashar
04-06-2010, 11:56 PM
همین الانم مدیر شرکت خودمم . اولین و تنها شرکت فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک استان اردبیل

moo2010
04-06-2010, 11:56 PM
منم با تانیا موافقم :76:

پس جوابی که به تانیا دادم به شما هم می دم

moo2010
04-07-2010, 12:00 AM
اولا من بیشتر...همیشه خاک پاک رفقا بودم و هستم...
چه جالب داداش من هم برای اولین بار برای دانشگاهمون انجمن علمی رشته مهندشی فناوری اطلاعات را تاسیس کردم...اما حیف که قدر زحماتم را نمیدونن اگه بدونی من برا دانشگاه چه کردم ولی اونا چه کردن مثل من از دانشگاه پیام نور زده میشودی...
تا حالا در عوض کارم به جای تشکر یه 3 باری بلکه بیشتر به حراست احضار شدم....

نچ
معلومه که هدف داشتی ولی درست و درمون نبوده هدفت .
به قول امام علی باید مثل شتر ماده 3 ساله باشی نه شیر بدی و نه سواری
من الان با بسیج و دانشگاه همکاری می کنم ولی اون چیزی که خودم مد نظرمه انجام می دم ، چون اونا به فکر خودشونن نه ما ( گر عده ای اندک که خیلی باحالن)

DEH-AB
04-07-2010, 12:23 AM
نچ
معلومه که هدف داشتی ولی درست و درمون نبوده هدفت .
به قول امام علی باید مثل شتر ماده 3 ساله باشی نه شیر بدی و نه سواری
من الان با بسیج و دانشگاه همکاری می کنم ولی اون چیزی که خودم مد نظرمه انجام می دم ، چون اونا به فکر خودشونن نه ما ( گر عده ای اندک که خیلی باحالن)
الان داداش از فعالیت هایی که برایدانشگاهمون کردم میگم برات:
1-تاسیس انجمن علمی برای اولین بار در طول تاسیس...
2-تاسیس بانک سوالات پیام نور هم امتحانی هم کارشناس ارشد...
3-ارائه مقالاتی که بعضی هاشون حتی تو بهترین دانشگاه یزد هم کنفرانس داده شد...
4-ارائه طرح هایی در زمینه بهبود اوضاع دانشگاه...
5-تاسیس و راه اندازی هسته کار افرینی به کمک برخی اساتید...
6-بر گذاری دوره های اموزش به کمک سازمان فنی وحرفه ایی...
7-تشکیل گروه محققین و استعدادهای برتر ر جهت شرکت در مسابقات و مطرح کردن اسم دانشگاه..
8-برگزاری کنفرانس ها و سمینارها در جهت بهبود وضع دانشگاه و اگاهی هر چه بیشتر دانشجویان با رشته مهندسی فناوری اطلاعات...
و .......

moo2010
04-07-2010, 12:37 AM
الان داداش از فعالیت هایی که برایدانشگاهمون کردم میگم برات:
1-تاسیس انجمن علمی برای اولین بار در طول تاسیس...
2-تاسیس بانک سوالات پیام نور هم امتحانی هم کارشناس ارشد...
3-ارائه مقالاتی که بعضی هاشون حتی تو بهترین دانشگاه یزد هم کنفرانس داده شد...
4-ارائه طرح هایی در زمینه بهبود اوضاع دانشگاه...
5-تاسیس و راه اندازی هسته کار افرینی به کمک برخی اساتید...
6-بر گذاری دوره های اموزش به کمک سازمان فنی وحرفه ایی...
7-تشکیل گروه محققین و استعدادهای برتر ر جهت شرکت در مسابقات و مطرح کردن اسم دانشگاه..
8-برگزاری کنفرانس ها و سمینارها در جهت بهبود وضع دانشگاه و اگاهی هر چه بیشتر دانشجویان با رشته مهندسی فناوری اطلاعات...
و .......

آفرین به همت و زکاوتت
حالا خودمونیم ، برای چی و کی این کارهارو کردی
نمی خوام مچ بگیرم یا اذیت کنم
ته دلت برای کی یا چی کار کردی ؟

DEH-AB
04-07-2010, 01:03 AM
آفرین به همت و زکاوتت
نه به قول معروف:
طلا که پاکه چه منتش به خاکه...
1-برای مطرح کردن خودم و توانایی هایی که همه مسخرش میکردن .
2-به خاطر بعضی از بچه های کلاس که واقعا دلم براشون میسوزه خیال میکنن خیلی زرنگن و برا خودشون تاقچه بالا میزارن.((می خواستم بهشون بفهمونم زیاد مالی نیستن.))
3-این روحیه دانش اموزی را تو دانشگاه از بین ببرم به بچه ها بفهمونم که یه دانش اموزن نه دانشجو...
4-مطرح کردن اسم دانشگاه پیام نور در سطح کشور..
5-ایجاد انگیزه و شرکت دادن دانشجویان تو مسائل دانشگاه نه این که فقط برن سر کلاس و بعد برن خونه..
6-حل مشکلاتی که واقعا یه عغده شده برام.
و..........

DEH-AB
04-07-2010, 01:07 AM
آفرین به همت و زکاوتت

ببخشید یادم رفت که بگم حدودا 2 ترمی طول کشید...:189:

moo2010
04-07-2010, 01:10 AM
سعی کن برای رضای خدا کار کنی نه رضای دلت
اون وقع می دونی قبلا چقدر اشتباه می کردی
هدف من فقط بالا کشوندن بقیه دانشجو هاست تا بتونیم با هم علم رو در کشور پیشرفت بدیم
کارهایی که کردی عالی هستن ولی تو با خودت مشکل داری نه با دیگران
دیگران تاثیر دارن ولی در مقابل اراده ما چیزی نیستن .
پس سعی کن خدایی باشی نه دنیایی . سختی داره ولی بعدش آسودگی خاطره

الان من ترم دوم دانشگاهم هست ولی دارم تلاشمو می کنم تا بتونم اون جایی که شما رسیدید برسم

moo2010
04-07-2010, 01:29 AM
همین الانم مدیر شرکت خودمم . اولین و تنها شرکت فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک استان اردبیل

شما کارتون درسته اساسی
آینده خودتو رو چه جور می بینی
من که آیندم خوبه ( یا استادم یا دست فروش)

DEH-AB
04-07-2010, 01:44 AM
سعی کن برای رضای خدا کار کنی نه رضای دلت
اون وقع می دونی قبلا چقدر اشتباه می کردی
هدف من فقط بالا کشوندن بقیه دانشجو هاست تا بتونیم با هم علم رو در کشور پیشرفت بدیم
کارهایی که کردی عالی هستن ولی تو با خودت مشکل داری نه با دیگران
دیگران تاثیر دارن ولی در مقابل اراده ما چیزی نیستن .
پس سعی کن خدایی باشی نه دنیایی . سختی داره ولی بعدش آسودگی خاطره

الان من ترم دوم دانشگاهم هست ولی دارم تلاشمو می کنم تا بتونم اون جایی که شما رسیدید برسم
نه داداشی من پشیمونم واسه این همه زحمتی که کشیدم...
اگه میدونی قدرت را میدونن انجام بده وگرنه الکی انجام نده...
برای خدا کاری کردن خوبه اما ..... بماند.
خدا میدونه حقم این نبود.جلو همه تحقیرم کردن.دوتا از بهترین طرحامو از دزدیدن.
الان 2 ترمه فقط میرم دانشگاه و میام خونه...
کاری کردن باهام که حتی رغبت درس خوندن هم ندارم...شدم یه پا ادم بی مصرف...
ولی الان دارم خودم را دوباره روبراه میکنم....

moo2010
04-07-2010, 01:52 AM
نه داداشی من پشیمونم واسه این همه زحمتی که کشیدم...
اگه میدونی قدرت را میدونن انجام بده وگرنه الکی انجام نده...
برای خدا کاری کردن خوبه اما ..... بماند.
خدا میدونه حقم این نبود.جلو همه تحقیرم کردن.دوتا از بهترین طرحامو از دزدیدن.
الان 2 ترمه فقط میرم دانشگاه و میام خونه...
کاری کردن باهام که حتی رغبت درس خوندن هم ندارم...شدم یه پا ادم بی مصرف...
ولی الان دارم خودم را دوباره روبراه میکنم....

برای هدف خودت کار کن نه کسی دیگه
اگه می بینی ارزششو ندارن رها کن .
آروز هات رو کم کن تا راحت زندگی کنی ( به نقل از امام علی )

yas69
04-07-2010, 11:14 AM
من خیلی خیلی اعتماد به نفسم ضعیفه و عمرا این مسئولیت رو قبل نمیکنم.
ولی اینم بگم اگه مسئولیتی رو قبل کنم تمام تلاشم رو میکنم که به بهترین نحو ممکن انجامش بدم.

moo2010
04-07-2010, 11:28 AM
من خیلی خیلی اعتماد به نفسم ضعیفه و عمرا این مسئولیت رو قبل نمیکنم.
ولی اینم بگم اگه مسئولیتی رو قبل کنم تمام تلاشم رو میکنم که به بهترین نحو ممکن انجامش بدم.

من از مدیریت خوشم نمی یاد ولی اگه مجبور باشم چی:252:
نیازه که اختراع و ابداع رو بوجود میاره :263:
اگه ما در درون خودمون احساس فقدان یک استعداد را کنیم و برای رسیدن بهش تلاش کنیم ، به دستش خواهیم آورد ( چون خدا گفته دنیا سرای فانیه ولی اگه کسی خواستارش باشه ما بهش عطا می کنیم )
پس ما می توانی ، فقط باید بخواهیم .:83:
بیشتر دانشمندان بزرگ گفتن : نتیجه کار ما بیشتر بخاطر تلاش بوده و فقط 3% از هوش خودشون استفاده کردن .
چرا ما نتونیم .

yas69
04-07-2010, 11:40 AM
بله حرفای شما کاملا درسته.
همیشه اگه مسئولیتی رو قبول میکردم به بهترین نحو ممکن انجام میدادم الانم تقریبا همینجوری هستم فقط مشکل اعتماد به نفس دارم که نمیدونم چجوری هلش کنم.

moo2010
04-07-2010, 12:07 PM
بله حرفای شما کاملا درسته.
همیشه اگه مسئولیتی رو قبول میکردم به بهترین نحو ممکن انجام میدادم الانم تقریبا همینجوری هستم فقط مشکل اعتماد به نفس دارم که نمیدونم چجوری هلش کنم.

نگاه کنید
از دو راه می شه حلش کرد
1.تلقین به خودتون : بگید من می تونم و از هیچ چیز هراسی نداشته باشید
2. چه عواملی باعث می شه شما اعتماد به نفستون کم بشه ( مثل اضطراب : وقتی شما در جمع قرار می گیرید . چون اون موقع ما زیر ذره بین شنونده قرار ی گیریم - یا ترس از اینکه اشتباه کنم : مثل قبلیه - دست کم گرفتن خودتان در مقابل کسانی که روبه رو شما هستن )
اونا رو برطرف کنید .
اگه شما به خودتون بگید که در هر شرایطی من می تونم و اگه کسی به من حرفی هم زد عیب نداره چون من هدف دارم ...
هدف به شما قدرت می ده و اعتماد به نفس چون تمام قوای ذهنیه شما به اون معطوف شده و در برابر این اراده شما کسی نمی تونه بایسته ( البته باید هدف شما خیلی خوب و والا باشه تا بشه هر سختی رو تحمل کرد . اگه هدف درست نباشه ، وسط راه خسته می شید )

خواندن زندگی نامه علما و بزرگان خیلی تاثیر در اعتماد به نفس داره . سعی کنید خوب گوش بدید و خوب عمل کنید و کمتر صحبت کنید. در جمع نظری ندید که بخاطرش عذر خواهی کنید . همیشه در بحث و گفت و گویی که اطلاعات کافی در موردش دارید شرکت کنید و اصلا احساس تازه واردی به دلتون راه ندید .

با تشکر محمد

yas69
04-07-2010, 12:19 PM
بابا محمد آقا واسه خودت یه پا روانشناسیا
مرسی ازراهنماییت:203:
امیدوارم در همه ی زمینه ها ما رو از راهنمایی هاتون بی نصیب نکنید

moo2010
04-07-2010, 09:40 PM
بابا محمد آقا واسه خودت یه پا روانشناسیا
مرسی ازراهنماییت:203:
امیدوارم در همه ی زمینه ها ما رو از راهنمایی هاتون بی نصیب نکنید

من 4 سال پیش تنها یک کتاب روانشناسی ( روانشناسی اجتماعی ) خواندم و دیگه هیچ
هر چی می دونم استارتش بخاطر اون کتاب بود و بقیه همه از دقت و تفکر در رفتار اطرافیانم و بحث با برادر کوچکم بود . ( اونم به جامعه شناسی علاقه داره )
فقط کافیه یکی یه کاری می کنه از خودتون بپرسید چرا این کارو کرد .
مثل الان چرا محمد همچین تایپیکی گذاشت ( مگه بی کار بود - چرا یه تایپیک با حال نگذاشت بخندیم و حال کنیم )
:288::288::288::288:

yashar
04-07-2010, 09:45 PM
شما کارتون درسته اساسی
آینده خودتو رو چه جور می بینی
من که آیندم خوبه ( یا استادم یا دست فروش)
من هر روز 1000 پله بالاتر از دیروز . در حال حاضر از من درخواست کردن به عنوان مدرس تجارت الکترونیک ، بازاریابی اینترنتی و سئو تو آموزشکده تجارت کالا و بازرگانی مشغول بشم.

moo2010
04-07-2010, 09:56 PM
من هر روز 1000 پله بالاتر از دیروز . در حال حاضر از من درخواست کردن به عنوان مدرس تجارت الکترونیک ، بازاریابی اینترنتی و سئو تو آموزشکده تجارت کالا و بازرگانی مشغول بشم.

اگه این طوری باشه عالیه
حالا با این همه پیشرفت از کار خودت راضی هستی و به تمام هدف هات رسیدی ؟
به کسایی که کمکت کردن ، کمک کردی یا حداقل تشکر ؟؟
می دونی چرا می پرسم ؟

چون ما هر چقدر از نظر دیگران پیشرفت کنیم ولی خودمون راضی نباشیم به هیچ جایی نرسیدیم

دیگران به تو راه رو نشون دادن و اگه کمکهاشون رو از یاد ببری ، دنیا تو رو از یاد می بره و تنها می شی .:113:

این طوری بگم یک دکتر تا وقتی دکتر هست که ما بهش می گیم دکتر و بهش ارزش می دیم .
مثل گذشته که دانشمندان و علما یک بعد کنار گذاشته شده جامعه بودن ( تا وقتی بهشون توجه می شد ، ارزش داشتن )
اگه شما به افراد دور و برتون توجه کنید ، اونا هم به شما بها می دن .

yashar
04-07-2010, 10:48 PM
اگه این طوری باشه عالیه
حالا با این همه پیشرفت از کار خودت راضی هستی و به تمام هدف هات رسیدی ؟
به کسایی که کمکت کردن ، کمک کردی یا حداقل تشکر ؟؟
می دونی چرا می پرسم ؟

چون ما هر چقدر از نظر دیگران پیشرفت کنیم ولی خودمون راضی نباشیم به هیچ جایی نرسیدیم

دیگران به تو راه رو نشون دادن و اگه کمکهاشون رو از یاد ببری ، دنیا تو رو از یاد می بره و تنها می شی .:113:

این طوری بگم یک دکتر تا وقتی دکتر هست که ما بهش می گیم دکتر و بهش ارزش می دیم .
مثل گذشته که دانشمندان و علما یک بعد کنار گذاشته شده جامعه بودن ( تا وقتی بهشون توجه می شد ، ارزش داشتن )
اگه شما به افراد دور و برتون توجه کنید ، اونا هم به شما بها می دن .
کاملا از جایی که هستم راضیم. من هیچ چیزی رو از هیچکس یاد نگرفتم . هر چی یاد گرفتم از سعی و خطا یاد گرفتم من تو رشته و تخصصم اول بودم و کسی نبود که به من چیزی یاد بده و بقیه آدما از رو من کپی برداری کردن.

yamahdi
04-08-2010, 03:27 AM
من توکوچکترین کارمم اعتمادبه نفس ندارم چه برسه به ..............

moo2010
04-08-2010, 09:49 AM
من توکوچکترین کارمم اعتمادبه نفس ندارم چه برسه به ..............

چرا ؟
کسایی که به یک دین و اصولی درست و صحیح پایبند هستن ، از همه نظر سالم ترند ، چون هدف دارن و می دونن چی کار می کنن .

moo2010
04-08-2010, 09:53 AM
کاملا از جایی که هستم راضیم. من هیچ چیزی رو از هیچکس یاد نگرفتم . هر چی یاد گرفتم از سعی و خطا یاد گرفتم من تو رشته و تخصصم اول بودم و کسی نبود که به من چیزی یاد بده و بقیه آدما از رو من کپی برداری کردن.

آفرین به این همه هوش شما
چون فهمیدید چطوری باید استعدادتون رو شکوفا کنید و در کجا استفاده .
اگه تجربه خاصی دارید به ما هم بگید تا استفاده کنیم . :301:
چون یه مدیر خوب ، تجربیات جالبی داره که مختص خودشه .
هر فرد متناسب با روحیاتش به نحوی مدیریت می کنه که با دیگران فرق داره .

yas69
04-10-2010, 05:58 PM
محمد عزیز میشه اون کتاب روانشناسی که خوندی به ما هم معرفی کنی؟

moo2010
04-10-2010, 06:47 PM
مشکوک می زنی
می خوای مخ کی رو بزنی

روانشناسی اجتماعی
نویسنده : الیوت ارونسون
مترجم : دکتر حسین شکرکن
جزو کتب دانشگاهی هست ولی مطالب روانی داره .

توصیه نمی شود چون از دیدگاه غربی به مسائل روانشناسی نگاه می کنه و با فرهنگ ایرانی ناسازگاری داره ولی در مجموع خوبه .

علمای ما هم کتب روانشناسی دارن ، فقط من اسمش رو یادم نمی آید .

یک توصیه برادرانه
هرگز یک نظریه یا سخنی رو تا نقدش نکردی و صحتش رو ندونستی قبول نکن و ترویج نده .

yas69
04-11-2010, 11:39 AM
من اگر مخ زدن بلد بودم که الان اینجا نبودم.
کتاب رو برای خودم میخوام چو احساس میکنم از نظر روانی مشکل دارم باید اول خودمو درست کنم.
بله حرفتون رو کاملا قبول دارم برادر من.