PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مزاری که بوی عطر میدهد

yamahdi
04-02-2010, 01:53 PM
:72:شهیدپلارک فرزندسیدعباس متولد1344تهران واصالتاتبریزی است درسال 66درعملیات کربلای 8 شلمچه به شهادت رسید.در6سالگی پدرازدست دادوچون تک پسرخانواده بودعلاوه برتحصیل بارمسئولیت خانواده نیزبرعهده اوافتادوتن به کاردادوتوانست خواهرانش رادرازدواج یاری دهداودرخیابان ایران میدان شهداودرمحله ای مذهبی زندگی میکرد.
مسجدحاج آقاضیا آبادی (علی بن موسی الرضاعلیه السلام )مامن همیشگی اش بود. اگرچه اوراازبچگی نمی شناختم اماازسال 63رفاقتمان شدیدترشدوی دائمابه منطقه می رفت ومن ازسال 65به اوملحق شدم وازنزدیک همراهیش نمودم اوفرمانده آرپی چی زنهای گردان عماردرلشگر27حضرت رسول بود.احمدمثل خیلی ازشهدای دیگه بود.به مادرش احترام می گذاشت.به نمازاول وقت اعتقادداشت.نمازشبش ترک نمی شدهمیشه غسل جمعه می کرد. سوره ی واقعه رومی خوندو....امااین که چرامزارش خوشبوشده ودوسه بارهم که سنگش عوض کردن بازهم خیلی ازنیمه شب هاخصوصاتابستون هافضارومعطرمی کنه به نظرمن یه دلیلی داره ....سیداحمدیه مادرداره که هنوزهم زنده است خداحفظش کند.خیلی مومنه واهل دله.معروف بودکه توقنوت نمازازلبانش آبی می ریخت که معطربود.بعضی از زن هامی گفتندما باچشم خودمون این مسئله رودیدیم .امایه عده ای اونقدرباطعنه وکنایه هاشون پیرزن رواذیت کردن که بنده ی خداگوشه نشین شده ....فکرمی کنم خداخواست باخوشبوکردن مزار احمد قدرتش روبه اونهانشون بده ....تازه خیلی هاهم ازهحمدحاجت می گیرن .
(برگرفته ازکتاب ننه علی )
بهشت زهراقطعه 26 ردیف 32 شماره 22 مزارشهیدسیداحمدپلارک
آیت الله بهجت می گویند:یکی ازنهرهای بهشت اززیرقبرمطهرشون ردمیشه تشریف ببریدزیارت کنید.انگاه مطمن باشید باخلوص نیت بیشتری پروردگارتان راعبادت می کنید.

من این اولین مطلبی بود که خودم براتون تایپ کردم ازسرسیدیادیاران سال 1388 امسال توعیدهم خودم رفتم سرمزاراین شهید حیفم اومدکه یه موقع کسی این شهیدرا نشناسه حتمااگرامکانش براتون هست بروید وببنید.
التماس دعا.

moo2010
04-02-2010, 04:59 PM
خیلی ممنون
اگه کمک کنی و با هم یه قسمتی درست کنیم و احادیث معتبر و مفید رو هر روز تو سایت بگذاریم و در موردش بحث کنیم خیلی خوب می شه .
من یه مدتیه می خوام اینو به شما ولی یادم می ره . الان که این مطلب رو خوندم یادم اومد .:169:

elili
04-02-2010, 07:47 PM
خیلی جالب بود ... ممنون :79: