PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مادرم نمی ذاره من ازدواج کنم

rezawilson
03-16-2010, 11:20 PM
من 18 سالمه عاشق یه دختری شدم البته نه از لحاظ دوست بازی ها مادرم میگه زوده ولی من بی اون نمی تونم
چیکار کنم

cute-baby
03-16-2010, 11:51 PM
اما بنظرت توي شرايطي هستي كه بتوني مسؤليت زندگي يه نفر ديگه رو هم قبول كني؟؟

50cent
03-17-2010, 02:18 AM
من 18 سالمه عاشق یه دختری شدم البته نه از لحاظ دوست بازی ها مادرم میگه زوده ولی من بی اون نمی تونم
چیکار کنم

ببین نمیدونم چی بت بگم اخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینا همش از روی هوی و هوسه بذار سنت بره بالا بعد خودت به این دورانت خندت میگیره که چه کارا میکردی

elili
04-04-2010, 11:21 PM
شما باید به خودت وقت بدی زمان همه چیزو حل میکنه
ازدواج اونم تو این سن و سال نمیدونم والله...:73:

moo2010
04-05-2010, 09:35 AM
اما بنظرت توي شرايطي هستي كه بتوني مسؤليت زندگي يه نفر ديگه رو هم قبول كني؟؟

نظر منم همینه و تمام سختگیری هایی که والدینت دارن بخاطر این موضوعه (اونا صلاح تو رو می خوان):228:. اگه می خوای آیندت رو خراب نکنی ( نه به دختره میرسی و نه به درست می رسی . حالا اگه هم برسی احتمال 50 % داره تا آخرش باهاش بمونی ، نمی گم دختره بده ولی دنیا رو چه دیدی ) به دختره بگو اگه خیلی دوستت داره صبر کنه ، چون به قول آبجی الی زمان معلوم می کنه که تو یا اون واقعا همدیگر رو دوست دارین یا یه عشق گذراست :218:. (حواست باشه یه تصمیم اشتباه ، باعث می شه خیلی عقب بندازت:113:)
مشکلی که من برای خودم پیش آورد همین طوری بود(خود کرده را تدبیر نیست):81:
به قول یه نفر شما جوانید ، تنتون گرمه نمی دونید تو دنیا چه خبره !!:186:

KIAN~~~~
10-08-2010, 09:45 PM
عزیزم منم همسن توام 18 سالمه،از یه همسن بپرسی بهتره! بزار بت بگم این از این عشقای زود گذره؛هوس نیست،چرا؟ قابل گفتن نیست ولی بهترین توجیهش اینه که اصلا نمیتونی به صورت هوس نگاهش کنی،فقط همیشه فکرشی،اونو بیشتر از خودت دوستداری،تا میای دوکلمه درس بخونی فکرش و میکنی، همش چهرش جلو چشمته،وقتی تنهایی یاد حرفاش خاطره هاتو میوفتید،حرفایی که زدید...
آره این عشقه،عشق نوع و انواع نداره عشق عشقه!
فقط فرقش تو ایجاد شدن اون عشقه.آدم معمولا تو سن 20 تا 25 سال یه عشق دائمی پیدا میکنه؛چون دیگه مسولیت پذیز شده و میتونه یه زندگی راه بندازه!
اما توسن 16 تا 18 سالگی یه پسر دچار عشقای متنوعی میشه.چرا؟؟
تو این سن معمولا وقتی دو جنس مخالف با هم صحبت کنن به مرور یه جاذبه بینشون ایجاد میشه که اول پسر و میگیره و دختر بی تفاوته تا جایی که وقتی داره حتی با یه دختر دیگه حرف میزنه و به پسر بی توجهی میکنه،پسره ناراحت میشه و حسودی میکنه!
این عشقا تو این سن میرن و میان مثل بارون بهارن و با اومدن عشق جدید به اون عاشقی قدیمی،حسودیا و ... میخندی!
عشق نوجوانی خیلی چیز قشنگیه سعی کن ازش استفاده کنی چون عشق دوره جوانی دیگه مثل قبل نیست.
اینو من که همسنتم میگم،حرف مادرت و گوش کن.
شخصی تو سن تو باید از این رابطه ها داشته باشه تا پخته بشه و بتون عشق نهایی و درک کنه.
سعی کن رابطتو حفظ کنی و به ازدواج اصلا تو این سن فکر نکنی و مثل یه دوست پسر و دوست دختر باهم رابطه داشته باشید. مطمئن باش این عشق زود گذره و به وسیله جنس مونث از بین میره،چون اینو بدون دخترای ایران مثل پسرا هیچ وقت عاشق نمیشن و نباید ازشون انتظار عشقی که تو بشون نشون میدی و نشونت بدن. و برای عاشق کردن دختر باید از هفت خوان رستم رد شی!
اینو از من که همسنتم بشنو، چون مثل خودت فکر میکنم و بر اساس تجربه راهنماییت میکنم.

NEGAHEFARDA
10-09-2010, 12:30 AM
اولا به همه دوستان بگم ببخشیدا با اجازه : ما خودمون رو هم بکشیم این آقا شازده مستر رضا ویلسون قبول نمیکنه !!!!
چرا که عاشق هم کرده هم کور !!!!!! :240::164:

خوب اولا آقا رضا خودش بیاد کمی توضح بدن : 18 سالشونه و خیلی هم سنشون زیاده !!!! این آقا پسر الان 3 ساله که به سن بلوغ رسیده : وباید دید از نظر فکری کجای کار قرار داره !!!!

حتی لازم باشه : خودم شخصا با ایشون تماس میگیرم : و به مشاوره دقیق ارجاش میدم : فقط دلم نمیخواد بعدا گوشه خیابون و... ببینمش که چیزی گرفته و داره دود می کنه دین ودنیاش رو !!!!

اما آقا رضا بدون اینجا همه ما می خواهیم کمکت کنیم : اینو رو در درجه اول تو اون ذهن قشنگت بریز و هک کن و هیچ جوری هم منعش نکن !!!! : ما پسرا نه خواستگار اون دختریم و این دخترا هم نه عاشق جمال تو

اینو گفتم که جو دسوتانه اینجا رو درک کنی و بدونی ایجا محیط سایتش باهمه فرق می کنه و من هم ادم خیلی جدی ورکی هستم !

خیلی حرفها باهم داریم :

ولی اون چیزای که من فکرش رو میکنم :
این خانم مورد نظر باید : یا فامیل ( آشنا ) : یا دختر همسایه باشه : وامیدوارم همین الان از دانشگاه نرفته یکیرو پیدا نکرده باشی !!! بیای بگی مامان این و میخوام !!!!

هم سن هستید و خانم نباید سنش باهت زیاد فاصله نداره !!!

خیلی باهم خوشید و این شده آرامش زندگیت : و تصمیم به زندگی مشترک !!!!

باید آفرین هم گفت که خوبه زود عشق رو شناختید :

من قبلا از این که راه هل بدم که مادرت هم پاشه دست هر دوتاون رو بزار تو دست هم ( راه هل منطقی زیادههه ) !!! اطلاعاتی درباره تو و اون خانم و خانوادهها میخوام ( تا جای که میشه جامع باشه )

اگه فقط نگرانی شما برادر عزیزم مادرشما است : اون با ما : قابل هله !!! وجای نگرانی نداره :

پس دست رو بزار رو قلبت و یه نفس آروم بکش ببینم این دو پرستوی عاشق روایتشون چیه !؟

موفق باشید .

یاعلی .