PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : يه مشكل خيلي جدي

climet
03-12-2010, 11:24 AM
سلام دوستان

من دانشجوي مركز ساري رشته ي جغرافياي طبيعي هستم.

مشكل من توي نتيجه ي امتحان درس نقشه برداري(1)هست.اين درس 1 واحد عملي داره كه 6 نمره هم داره.چون تعداد دانشجو هايي كه اين درسو داشتن زياد بود(حدود 60 نفر) به گروه هايي تقسيم بندي شديم ولي به علت كمبود وقت استاد از چندتا گروه امتحان گرفت ولي از شانس بد ما نرسيد از ما امتحان عملي بگيره.حالا كه دو ماه از امتحان اين درس ميگذره هنوز نمرش اعلام نشده.وقتي پيگير شدم بهم گفتن گه امتحان تشريحي شدم(7 از 7)تستي(6 از7) ولي چون استاد نمره ي عملي رو نداده تو اين درس قبول نيستم.:29:

نظر شما چيه؟يعني با همچين نمره اي بايد يه بار ديگه اين درسو بگذرونم؟:251::251:پيش كي بايد برم؟استاد كه تا 14 فروردين سال بعد در دسترس نيست.اينم بگم كه اين مشكل يراي كل گروه ما كه 6 نفره پيش اومده.

ببخشيد كه سرتونو درد آوردم.

momentlive
03-12-2010, 01:33 PM
تو یکی از درسهای من هم که نمره عملی داشت چند وقت پیش یه همچین مشکلی پیش اومده بود منم نامه نوشتم برای رئیس دانشگاه و موضوع رو توضیح دادم و گفتم مقصر اصلی تو این موضوع دانشجو نیست و مسئولیتش به عهده دانشگاه ست
بعد از حدود یک ماه از طرف دانشگاه یه نمره الکی برای نمره عملی م گذاشتند و تو اون درس قبول شدم!

abasghari
04-16-2010, 03:18 PM
من يك واحد عملي آزمايشگاه را با قيمت 73 هزار تومان در حذف و اضافه انتخاب كرده ام. وقتي كه به پيام نور رفتم مهلت حذف و اضافه تمام شده بود و به من گفتند كه اين آزمايشگاه ارائه نمي شود حالا مي خواهم بدانم آيا راهي هست كه پولم را به عنوان بستانكاري بزنند و پولم را سوخت نكنند.{من شاغلم و فاصله ام تا دانشگاه 3 ساعت است به خاطر همين از برنامه كلاسي آزمايشگاه خبر نداشتم }
آيا واحد آزمايشگاه تابستان هم ارائه مي شود؟
بزرگواران خواهش مي كنم مرا راهنمايي فرماييد:282:

TAHA
04-16-2010, 06:14 PM
من يك واحد عملي آزمايشگاه را با قيمت 73 هزار تومان در حذف و اضافه انتخاب كرده ام. وقتي كه به پيام نور رفتم مهلت حذف و اضافه تمام شده بود و به من گفتند كه اين آزمايشگاه ارائه نمي شود حالا مي خواهم بدانم آيا راهي هست كه پولم را به عنوان بستانكاري بزنند و پولم را سوخت نكنند.{من شاغلم و فاصله ام تا دانشگاه 3 ساعت است به خاطر همين از برنامه كلاسي آزمايشگاه خبر نداشتم }
آيا واحد آزمايشگاه تابستان هم ارائه مي شود؟
بزرگواران خواهش مي كنم مرا راهنمايي فرماييد:282:
با سلام
دوست عزيز دروس ازمايشگاهي و عملي در ترم تابستان ارايه نمي شود مگر در مراكر اصلي استانها كه احتمال دارد ارايه شود.