PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعتراض ما دانشجویان به تاثیر دادن نمره ردی در معدل کل

irzabay
03-11-2010, 11:53 PM
قابل توجه ورودی های ۸۷:

با توجه به مصوبه ۹۷ شورای دانشگاه -۱۵/۷/۸۷-مقرر شد از ورودی های ۸۷ -نیمسال اول -اولین نمره ردی و آخرین نمره قبولی در معدل محاسبه گردد و کلیه نمرات مردودی بین این دو در اتمام تحصیلات در معدل کل محاسبه نگردد.-۳۰/۳/۸۸

اعتراض به این مصوبه:

آیا واقعا به نظر شما این انصاف است که نمره ی ردی یک دانشجو ولو یک نمره ی ردی در معدل کل او تاثیر منفی بگذارد و معدلش را کم کند؟

مگر نه اینکه یک دانشجو، بالاخره باید در تمامی دروس نمرات قبولی بگیرد تا بتواند فارغ التحصیل شود؛ پس چرا باید نمره ی ردی، معدل کل دانشجو را پایین بیاورد؟

آیا همین که یک دانشجو، پس از افتادن در یک درس، مجبور می شود شهریه ی آن را مجددا بپردازد و دوباره وقت برای پاس کردن آن بگذارد، تاوان کافی نیست؟ پس چه چیزی باعث شده تا آقایان در شورای دانشگاه پیام نور این تصمیم را بگیرند؟؟

مگر یکی دو سالی که نمرات ردی، دیگر در معدل کل محاسبه نمی شد، چه اشکالی پیش آمد که تصمیم گرفته شد نمره ی ردی اول باعث پایین آمدن معدل کل دانشجو شود؟

یادم میاید چند سال قبل (حدود 10 سال) پیش که من دانشجوی رشته زبان پیام نور بودم همین تاثیر نمره های ردی در معدل کل باعث تضعیف روز به روز درس من و خیلی از دانشجویان شد و باعث شد که از ادامه تحصیل انصراف بدهیم. هم مقدار زیادی از پولمان که بابت پرداخت شهریه با هزار سختی فراهم کرده بودیم هدر رفت و هم گرانبهاترین سالها از جوانیمان.

بنده که نتوانستم در دانشگاه پیام نور پس از پنج سال تحصیل مدرکی بگیرم، پا به دانشگاه آزاد گذاشتم و در آنجا در عرض مدت قانونی با معدل تقریبا نوزده فارغ التحصیل شدم.
وقتی شنیدم که پیام نور سیستم تاثیر نمره های ردی را در معدل کل کنار گذاشته است با خوشحالی برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد مجددا وارد این دانشگاه شدم. با این امید که خب اگر هم حجم کتابها در پیام نور زیاد بود و نتوانستم نمره ی قبولی در یک درس بگیرم عیبی ندارد. ترم بعدش جبران می کنم. نمره ی ردی که محاسبه نمی شود. اما زهی خیال باطل!!!!!

درست در همان سال ورود ما شورای دانشگاه با تصویب مصوبه 97 آب پاکی را روی دست من و همه ی دانشجویان این دانشگاه ریخته است. به خدا اگر همان موقع ورود، می فهمیدم که چنین مصوبه ای تصویب شده است ثبت نام نمی کردم. اما تازه همین دیروز بود که این موضوع را فهمیدم.

خواهش مهم بنده از همه ی دانشجویان دانشگاه پیام نور:
با توجه به ناعادلانه بودن این مصوبه و پیامد افت شدید تحصیلی دانشجویان و تضعیف روحیه ی آنان، از همه ی دانشجویان عزیز می خواهم که بیایید ( اعتراض خودمان را نسبت به این مصوبه اعلام کنیم)

پیشنهاد می کنم دانشجویان هر مرکز با نوشتن نامه های جمعی و تحویل آن به مسئولین دانشگاه مراتب اعتراض خود را به تاثیر نمره های ردی در معدل اعلام کنند.

ما دانشجویان دانشگاه پیام نور، با توجه به شرایط سخت تحصیل در این دانشگاه نسبت به بسیاری از دانشگاههای دیگر، خواستار حذف تاثیر نمره های ردی، حتی یک نمره ی ردی در معدل کل هستیم.

TAHA
03-12-2010, 12:12 AM
سلام
ممنون از دوست عزيز بابت اطلاع رساني خوب و كاملشون.
نظره من گزيه ي يك هست و شديدا با اين مصوفه مخالفم ام :97::265:
و بايد انصاف هم باشند و رعايت حال دانشجويان پيام نور بو بكنند ديگه!:265:

yashar
03-12-2010, 12:20 AM
تو ایران تحصیل تو پیام نور از همه ی دانشگاهها سختتره . هم از سراسری هم از آزاد ، علمی کاربردی و غیر انتفایی و... .دلیلش هم همین قانون های بی سر و تهشه!

MIN@MAN
03-12-2010, 12:27 PM
سلام
منم با نظر دوستان كاملا موافق هستم و شديدا با اين قوانين مندراوردي مخالف هستم :284:

mouse
03-14-2010, 09:07 AM
باید این خبرو در سطح وسیع اعلام کنیم . شدیدا از عکس العمل نهاد های بیرونی و رسانه ها می ترسن

masoum
03-14-2010, 12:39 PM
این قانون رو از ترم دوم 87 گذاشتن . هرچی من توی سایتها فریاد زدم کسی نشنید. شما حالا فهمیدین؟
خوب حالا دنبال یه راه حل بگردیم
پیشنهاد بدین که چیکار کنیم
به نظر شما شکایت به دیوان عدالت اداری چطوره؟ چون این آیین نامه بر خلاف قوانین اصلی هست به خاطر همین به خاطر تعارض آیین نامه داخلی با قوانین اصلی دانشگاه . اگر کسی پیگیری کنه میتونیم مصوبه رو اعتراض بگذاریم و منحل بشه
نظرتون چیه؟

mouse
03-15-2010, 02:26 PM
دیوان عدالت عدالی خوبه . ولی قبلش باید از دانشگاه های دیگه استعلام بگیریم ببینیم اونجاها چه جوریه

irzabay
03-16-2010, 07:16 PM
دوستان عزیز
بعد از مشورت با چند تن از دوستان به راه حلی رسیدیم که قبل از اجرا، آن را با شما به مشورت میگذارم.

به پیشنهاد یکی از دوستان، از آنجا که بعید است مسئولان دانشگاه در فضای وب به جستجو راجع به دیدگاهها و اعتراضهای دانشجویان نسبت به مسائل دانشگاه بپردازند، بنابراین بهتر است یک متن اعتراضنامه دسته جمعی و مشترک نسبت به مصوبه 97 در یک وبلاگ قرار داده شود و همه ی دانشجویان معترض با مراجعه به آن وبلاگ که فقط شامل همین متن است و به همین منظور ساخته شده، از روی آن کپی بردارند و پس از پرینت گرفتن و درج نام و نام خانوادگی دانشجو و شماره دانشجو از طریق پست فقط به یک آدرس و نه آدرسهای مختلف، ارسال گردد. مطمئنا وقتی تعداد زیادی نامه کاغذی به دانشگاه برود ریاست محترم دانشگاه و اعضای هیئت امنا و سایر مسئولین نمی توانند نسبت به این موضوع بی تفاوت باشند.
من شخصا با این پیشنهاد دوست عزیزم موافق هستم و آن را عملی ترین راه حل می دانم. الباقی بستگی به این موضوع دارد که دانشجویان معترض تا چه حد برای دیدگاه خود ارزش قائلند؟

irzabay
05-23-2010, 06:41 PM
چرا همه این مصوبه رو فراموش کردند؟

NIMA.N
05-23-2010, 07:19 PM
دوستان عزیز
بعد از مشورت با چند تن از دوستان به راه حلی رسیدیم که قبل از اجرا، آن را با شما به مشورت میگذارم.

به پیشنهاد یکی از دوستان، از آنجا که بعید است مسئولان دانشگاه در فضای وب به جستجو راجع به دیدگاهها و اعتراضهای دانشجویان نسبت به مسائل دانشگاه بپردازند، بنابراین بهتر است یک متن اعتراضنامه دسته جمعی و مشترک نسبت به مصوبه 97 در یک وبلاگ قرار داده شود و همه ی دانشجویان معترض با مراجعه به آن وبلاگ که فقط شامل همین متن است و به همین منظور ساخته شده، از روی آن کپی بردارند و پس از پرینت گرفتن و درج نام و نام خانوادگی دانشجو و شماره دانشجو از طریق پست فقط به یک آدرس و نه آدرسهای مختلف، ارسال گردد. مطمئنا وقتی تعداد زیادی نامه کاغذی به دانشگاه برود ریاست محترم دانشگاه و اعضای هیئت امنا و سایر مسئولین نمی توانند نسبت به این موضوع بی تفاوت باشند.
من شخصا با این پیشنهاد دوست عزیزم موافق هستم و آن را عملی ترین راه حل می دانم. الباقی بستگی به این موضوع دارد که دانشجویان معترض تا چه حد برای دیدگاه خود ارزش قائلند؟

سلام.
بنده موافقم.

payamenoor
05-23-2010, 07:29 PM
سلام.
ميتونين آدرس دقيق اين قانون رو از يه سايت معتبر مثل سايت خود دانشگاه بدين؟

Arak_fx
05-23-2010, 10:10 PM
سلام

آقا این سایت تابناک چند بار مشکلات پیام نوری ها را نوشته و گویا هر بار که مینویسه برای دانشگاه پیام نور هم مطلب را ارسال میکنه تا جوابیه بدهند . به نظرم از این طریق هم اقدام کنیم خوبه .

سایت خبری تحلیلی تابناک | Tabnak.ir (http://www.tabnak.ir)

irzabay
05-24-2010, 11:05 PM
سلام.

من تو سایت پیام نور ندیدم چون اصولا جایی ندیدم مصوبه های شورای دانشگاه رو قرار بدن ولی تو سایت یکی از مراکز (فکر کنم تو استان مازندران بود چون واسه خیلی وقت پیشه فراموش کردم) دیدم.
ولی اصلا احتیاجی به تو سایت دیدن نیست. خودم به کارشناسمون مراجعه کردم همین جواب رو ازش شنیدم که اولین نمره ی ردی و اولین نمره ی قبولی تو معدل جمع می شه. مثلا اگه نمره های شما تو یه درس به این صورت باشه:4-9-6-12 نمره اول ردی یعنی 4 و نمره قبولی یعنی 12 رو تو معدل تاثیر میدن.
چند سال پیش کل نمره ها رو چه قبولی چه ردی تاثیر می دادن ولی دو سه سال بود که قانون خیلی خوبی تصویب شده بود و اون این که فقط نمره های قبولی رو تو معدل تاثیر بدن. به نظر من خیلی خوب و عادلانه بود. چون بالاخره کسی که رد میشه هم پولش رو از دست میده و هم وقتش رو. بالاخره هم که باید قبول بشه پس تاثیر نمره منفی چیه اون هم با این شرایط سخت دانشگاه پیام نور. به خدا خیلی از دوستامون حتی تو دانشگاههای روزانه راحت تر از ما درس میخونن و قبول میشن.
اصلا من که قبلا دانشجوی انصرافی دانشگاه پیام نور بودک به همین خاطر که دو سه سالی بود نمره های ردی رو تاثیر نمی دادن دوباره وارد این دانشگاه شدم وگرنه آدم عاقل که نباید از یه سوراخ دوبار گزیده بشه.

monak
05-25-2010, 12:08 AM
کم توی این پیام نور مشکل داریم
یه مشکل تازه هم اضافه کردن؟؟؟
واقعا متاسفم.

irzabay
05-27-2010, 10:35 PM
چهارشنبه که رفته بودم دانشگاه متوجه شدم که چند تا از دانشجوها نامه اعتراضی نسبت به این مصوبه نوشته امضا کردند و به رییس دانشکده دادند.
دوستان عزیز به هر حال من و شما داریم پول و عمرمون رو تو این دانشگاه صرف می کنیم نباید نسبت به تصمیم هایی که گرفته می شه و به ضرر ماست بی تفاوت باشیم. از همه می خوام که مراتب اعتراضشون رو به گوش مسئولین دانشگاه برسونن. به نظر من این مصوبه ناعادلانه که نمره های ردی رو تو معدل تاثیر میده باید لغو بشه.
شما هم میتونیین با جند نفر از همکلاسی هاتون نامه بنویسید و اعتراض کنید به هر حال وقتی دانشجوهای زیادی مراتب اعتراضشون رو نسبت به این مصوبه ابراز کنند مسلما مسئولین دانشگاه بی تفاوت نخواهند بود.

Arak_fx
05-28-2010, 08:39 PM
سلام

متاسفانه کلاس های ما در این ترم تمام شد. وگرنه همه بچه ها می دادم امضا کنند . اما با این حال اعتراضی هم از طریق مرکز اراک خواهیم نوشت .

هر جا صحبت از گرفتن حق و حقوق بود پایه هستم و تا آخرش هستم . هیچ وقت رفیق نیمه راه نبودم و نخواهم بود :72:

کیان_m
05-29-2010, 12:51 PM
هرچیز غیرممکنی درپیام نور ممکنه واصلا به فکر دانشجوها نیستن پس اصلا خودتون رو ناراحت نکنین وبشینین از این ببعدش رو بخونین

sohila112
05-29-2010, 03:34 PM
معلومه جناب شما اصلا به درد پيام نور نمي خوريد
من كه ورودي 88 هستم هرچي به بچه ها گفتم بي يان اعتراض كنن ترسيدن
به نظر من از هر مركز يكي نماينده بشن وبه جمع امضا از دانشجويان بپردازن.
البته به وزارت آموزش عالي و سايت رياست جمهوري هم ميل بزنيد
شايد حداقل دليل اين را بگن
چرا وقتي مي خواستيم ثبت نام كنيم به ما نگفتن؟

irzabay
05-31-2010, 12:57 AM
سلام.

در پی درخواست شما به پورتال اصلی پیام نور سر زدم تا ببینم این مصوبه رو میتونم پیدا کنم یا نه؟ خیلی جالبه شما هم سری بزنید. آیین نامه ها ی مربوط به چند سال پیش اونجا بود. یعنی اصلا سایت از این جهت آپدیت نمی شه. باز هم اگه کسی از دوستان این رو تو سایت رسمی دید خبر بده/
از بابت اینکه چنین مصوبه ای تصویب شده یا نه صد در صد و مطمئنا باید بگم بله/
هر کس شک داره کاری نداره زحمت بکشه به کارشناس رشته ش سر بزنه تا ببینه که درسته یا نه؟ متاسفانه اطلاع رسانی تو پیام نور صفره. حداقل از جهت این بخشنامه هایی که مستقیما به سرنوشت دانشجو مربوط میشه/ من هم این مصوبه رو چند وقت پیش تو سایت یکی از شهرستانها دیدم اول باور نکردم ولی وقتی به کارشناس رشته سر زدم و تاثیر نمره های منفی رو هم توی کارنامه م دیدم باورم شد/
از همه ی دوستانی که نسبت به این مصوبه اعتراض دارند میخوام که نامه بنویسند و امضا جمع کنند و به مسئول دانشکده ههاشون بدن شاید ایشالا فرجی بشه تاثیر نمره های منفی تو معدل رو لغو کنند.

Mehr@n
05-31-2010, 10:27 AM
چیه این پیام نور روی عقل و منطقه که این یکی باشه. خدا کنه این یک سال هم بگذره از شر این خراب شده نجات پیدا کنم. تو این حدود چهار سال که توی این پیام نور هستم از زندگی سیر شدم، اگه می دونستم اینجوریه دستم قلم میشد هرگز توی برگ انتخاب رشته اون آخر آخرا کد 3 رو توشو پر نمی کردم با مداد. عجب اشتباهی کردم. کاش میشد به عقب برگشت حاضر بودم تا آخر عمرم پشت کنکور بمونم ولی اینجا نیام اگه می دونستم اینجوریه. ولی دیگه پشیمونی سودی نداره، چهار سال از عمرم توی این پیام نور کوفتی تلف شد. حیف عمرم.:25:

samaneh2000
05-31-2010, 11:22 AM
قابل توجه ورودی های ۸۷:

با توجه به مصوبه ۹۷ شورای دانشگاه -۱۵/۷/۸۷-مقرر شد از ورودی های ۸۷ -نیمسال اول -اولین نمره ردی و آخرین نمره قبولی در معدل محاسبه گردد و کلیه نمرات مردودی بین این دو در اتمام تحصیلات در معدل کل محاسبه نگردد.-۳۰/۳/۸۸

.....

.

اول اینکه این قانون فکر کنم برای ورودی های 87 به بعد هستش و نه برای همه
دوما کجای این پیام نور قانون حاکمه که این دومیش باشه یکیش همین فرمول کیلومتری شهریه که اول ترم میری صفرش میکنی آخر ترم که میری کارت ورود به جلسه بگیری می بینی خداتومن کیلومتر انداخته

Arak_fx
05-31-2010, 02:23 PM
سلام

من امروز دانشگاه بودم و با رئیس آموزش صحبت کردم که بعضی مراکز پیام نور کشور قرار هست نامه ای بنویسند و به این قانون اعتراض کنند ما هم می خواهیم از طرف اراک این کار را انجام بدیم . استقبال کردند و گفتند الان به خاطر امتحانات حسابی سرمون شلوغه و تهران هم همینطور . بگذارید امتحانات تمام بشه بعد از طریق انجمن های علمی اقدام کنید چون مقبولیت بیشتری دارند و نامه اعتراضی را بدهید به ما تا ما هم سر برگ بزنیم و بفرستیم تهران به عنوان اعتراض دانشجویان مرکز اراک .

این از اقدامات ما در مرکز اراک . بقیه دوستان هم اطلاع رسانی کنند .

sohila112
05-31-2010, 11:41 PM
1- چرا توي دفترچه فراگير درباره اين مسئله چيزي ننوشته بودن.
2-در تاريخي كه اين مصوبه را تصويب كردن گزارش آن جلسه را هم بذارن تا در شمردن نفهم هاي دست اندكار آموزش عالي اشتباه نكنيم.

طاهام
06-01-2010, 10:50 AM
ای ول بچه ها تلاش کنین منم هستم باهاتون

میگم یه نوشته ی کوبنده ودر عین حال تاثیر گذار بین خودمون
هماهنگ ترتیب بدیم بعد یه جا که برو بچه های دانشگاه جمع اند ازشون امضا بگیریم وبدیم به یکی که برسونه به دست اون بالایی های از مردم بی خبر

amirmahdi22
06-02-2010, 10:32 AM
اقا تورو خدا یکی جواب من رو بده من ورودی 84هستم این ترم درسم تموم میشه ایا این قانون برای من هم هست یعنی نمراتی را که رد شدم محاسبه میشه.یا نه تو معدل کلم این نمرات تاثیر داده نمیشه واین قانون برای ورود های 87 به این طرف محاسبه میشه.ممنون

maneli69
06-02-2010, 12:15 PM
اين اداها چيه ديگه، بخدا خسته شدم هر روز يه قانون جديد،بابا بسه ديگه چرا به فکر ما دانشجوها نيستن؟ خدايا...................

زینب شجاع
06-02-2010, 05:05 PM
من متن مصوبه رو خوندم ولی دقیق متوجه نشدم،یعنی فقط اولین نمره منفی تو معدل تأثیر داده می شه و بقیه تأثیر داده نمی شه؟مگه یه دونه نمره منفی چه تأثیری می تونه توی معدل داشته باشه،توی اون همه نمره مثبت که قراره تأثیر داده بشه(بدون تأثیر هیچ نمره منفی دیگه ای)؟اگه درست متوجه نشدم توضیح بدید.

hamdrd
04-23-2012, 03:39 PM
هردم ازاین باغ بری میرسد .من 1\1از معدل کلم کم شده تورو خدا کاری بکنیم

hamdrd
04-23-2012, 04:40 PM
کی گفته این قانون برای ورودی 87به بالاست من ورودی 86 تو سایت گلستان نگاه کردم معدلم کم شده

Borna66
04-23-2012, 04:52 PM
با سلا
واقعا مسخره اش در اورده اند :97: از معدل کل منم 2 نمره کم شده!!!!!!!!!!!!!!:114:ورودی 86 هم هستم
والا ما هم موندیم چکار کنیم با این انسانهای بی انصاف................... خداااااااااااااااا برس به داد مااااااااااااااااااااا:79:

روزگار خوش

ماه ناز
04-23-2012, 04:57 PM
تازگیا اینجوری شده من 23صدم به معدلم اضاف شده البته درسی که افتادم نمرش تغییر کرده چجوریه؟

saeidking
04-23-2012, 10:38 PM
من هم مخالف هستم,قانون باید برا همه یکی باشه,درسته به نفع من شده اما انصاف هم خوبه

ولی به نظر من این که چرا از 87 به بعد اجرا شده دلیلش این میتونه باشه,همیشه برای اجرای یک قانون باید از یه تاریخ شروع کرد,خب حالا اگه می اومدن تمام دانشجوها رو شامل میکردن یه سری از یه ورودی که فارغ التحصیل شدن از این قانون استفاده و یه سری نه

hamdrd
04-24-2012, 11:44 PM
من از اموزش سوال کردم این قانون واسه ورودیهای 87به بالاست ومعدل ورودیهای 86به پایین بر میگرده

اقاقی
04-24-2012, 11:49 PM
یکی توضیح بده چی به چی میشه؟:42:

hottarubi
05-04-2012, 06:34 PM
بابا یک کاری بکنید

یا این داستان رو سرو سامون بدین یا اون یکی که رئیس دانشگاه گفت قراره معدل دانشجویانه پیام نور یک سطح افزایش بدین

ولی وزیر علوم مخالفت کرد

خدایا به داده ما دانشجویانه پیام نور برس

وقتی که معدلت کم بشه همه بهت میگن درس نخوندی نمیدونن که ما دانشجویان پیام نور جونمون در میاد موقع امتحانات

hottarubi
05-04-2012, 07:17 PM
کی گفته این قانون برای ورودی 87به بالاست من ورودی 86 تو سایت گلستان نگاه کردم معدلم کم شده

با سلا
واقعا مسخره اش در اورده اند :97: از معدل کل منم 2 نمره کم شده!!!!!!!!!!!!!!:114:ورودی 86 هم هستم
والا ما هم موندیم چکار کنیم با این انسانهای بی انصاف................... خداااااااااااااااا برس به داد مااااااااااااااااااااا:79:

روزگار خوش

دقیقا درسته منم ورودی 86 هستم و واسه منم حساب شده ...

2 !!!! نمره از معدلم این جوری کم شده...:97:

باید یه کاری کرد..............

hottarubi
05-10-2012, 12:13 PM
قابل توجه بچه های ورودی 86:

فعلا برایه ما حساب میشه ولی بعدا موقع فارغ التحصیلی دیگه تو کارنامه حساب نمیشه.....

فقط نمره های پاسی تو معدل حساب میشه...

محدیس
05-10-2012, 06:45 PM
منم همینطور شنیدم چون از معدل من هم کم شده بود:105: ورودی86 بودم:168:

saeidking
05-10-2012, 07:00 PM
منم همینطور شنیدم چون از معدل من هم کم شده بود:105: ورودی86 بودم:168:

موقع فارغ التحصیلی درست میشه

saeidking
05-10-2012, 07:02 PM
برای 86 به قبل این قانون نیست

مرتضی 87
05-29-2012, 06:32 PM
چرا باید بین یک دانشجوی ورودی 87 با 86 فرق گذاشت در حالی که مدرک هممون مثل هم ارزش سنجی میشه، من وقتی هنوز تازه وارد دانشگاه شده بودم مسئولین بی اطلاعمون بهم گفتن که فقط نمره ی قبولی تاثیر داده میشه ولی حالا که دارم فارغ التحصیل یشم میبینم که باید قید اون معدلی که فک میکردمو بزنم.
اگه امکانش هست توی مرکز خودتون یک شکواییه تنظیم کنین واز بچه ها امضا بگیرین واقدام کنید اگه این کارو کردید یه میل به من برنید تا ماهم توی مرکزمون همزمان این کارو بکنیم مرسی
moriettod@gmail.com

BANKER
06-16-2012, 12:32 PM
گویا کار از این حرفها گذشته......

zangian
02-02-2013, 07:01 PM
تو رو خدا یکی کاری بکنید

من انقدر غصه خوردم دارم میمیرم همش 40 صدم میخوام تا معدلم به 14 برسه اگه این قضیه برای من بدبخت هم بود همه چی حل میشد

من ورودی 87 هستم ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااا:79::79:

music1
02-02-2013, 11:10 PM
سلام من ورودی 87 رشته آی تی هستم و فقط یک درس تو کل دوران تحصیل افتادم آن هم که معدلمو محو کرد!

درسته منم موافق حذف نمرات رد شده هستم ولی این اعتراضا همش بیهودست و فایده ای نداره چون کسی به حرفه ماها گوش نمیده

همین ترم تو یه درس مثه الکترونیک دیجیتال که سوال 22 هر دو گزینه ب و دال یکی بود و یا تو درس منهدسی آی تی 2 سوال 20 که جوابش چه تو کتاب و چه تو نمونه سوالای قبلی ب بود و غلط زدن کلیدو و ماهم اعتراض کردیم احدی به حرفه ما تره هم خورد نمیکنه شما توقع دارین بیان همچین بخش نامه ای رو لغو کنن!!!!
من که میگم غیره ممکنه!!!!!!!!

zangian
02-03-2013, 11:27 AM
بچه ها این متن یه نامه ای که یه نفر تنظیم کرده شما هم میتونید رونوشت بردارید و بدید به دانشگاهتون

((بسم الله الرحمن الرحیم))ریاست محترم دانشگاه پیام نور، جناب آقای دکتر زیاریسلام علیکم؛با درود و صلوات به روح بلند و ملکوتی شهدا و امام شهدا و آرزوی سلامتی و طول عمر برای رهبری اندیشمند و فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله) و توفیق روزافزون همه خدمتگزاران صدیق به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.ضمن عرض خسته نباشید محضر حضرتعالی به استحضار میرساند در پی مصوبه 97 شورای دانشگاه مبنی بر تأثیر دروس ردی بر معدل کل که برای فارغ التحصیلان ورودی 87 و بعداز آن قابل اجرا میباشد بسیاری از دانشجویان این دانشگاه با مشکلات عدیده ای مواجه شده و خواهند شدکه درد و دل بسیاری از این عزیزان بصورت کاملا شفاف و صمیمی در ادامه از نظرتان خواهد گذشت.از آنجا که در دانشگاه پیام نور حجم کتابهای معرفی شده جهت امتحانات بسیار بیشتر از سایر دانشگاههاست، عموما سطح نمرات دانشجویان نیز به مراتب پایین تر از دانشگاههای دیگر است لذا این مصوبه به شدت موجبات دلسردی دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه پیام نور را فراهم آورده و بعضا شاهد انصراف این عزیزان از ادامه تحصیل بوده ایم.با توجه به اینکه امروزه معدل دانشگاهی یکی از مولفه های آزمون های استخدامی و ادامه تحصیل به مدارج بالاتر بوده چرا با آینده ما دانشجویان به این راحتی بازی میشود؟ آیا واقعا به نظر شما این انصاف است که دانشجویان از لحاظ روحی و روانی همیشه در استرس و اظطراب بوده و دچار افسردگی و دیگر مشکلات عدیده گردند؟چرا این قانون باید آینده دانشجویی را که با همه کمی و کاستی ها و شرایط سخت تحصیل در دانشگاه پیام نور دست و پنجه نرم میکند تحت تاثیر خود قرار دهد؟اصلا از لحاظ روند سیستماتیک معدل گیری چه لزومی دارد که یک درس دوبار در روند معدل گیری محاسبه شود؟! مگر نمره قبولی ملاک عمل نیست؟ چرا نمره پایین تر را هم مجددا در معدل کل لحاظ میکنید؟ آیا این مسئله توجیه پذیر است؟؟؟تصویب چنین مصوبه ای در دولت عدالت محور خود بازگوکننده بی عدالتی نسبت به قشر عظیمی از دانشجویان و آینده سازان این مرز و بوم نیست؟چرا این مسئله برای دانشجویان قبل از ورودی 87 اعمال نمیشد و دروس ردی آنها در معدل کل محاسبه نمیشد؟مگر چندسالی که نمرات ردی در معدل محاسبه نمیشد چه اشکالی پیش آمد که تصمیم آقایان در شورای دانشگاه بر اعمال نمره ردی علاوه بر لحاظ نمره قبولی همان درس در معدل کل شد؟ که نتیجه اش جز کاهش معدل دانشجو و بی عدالتی چیز دیگری نیست.با توجه به اینکه بسیاری از دانشجویان ورودی 87 دانشگاه پیام نور و بعداز آن تازه در ابتدای فارغ التحصیلی از رشته های دانشگاهی خود هستند هنوز هم میتوان انتظار استمداد و لغو مصوبه مذکور از جانب شما مقام مسؤل و دیگر مسؤلین امر را داشت. لذا ما جمعی از دانشجویان پیام نور که در گذشته هم درخواست خود را بصورت مکرر اعلام داشتیم خواستار لغو هرچه سریعتر این مصوبه و بازگشت به حالت عادلانه و عاقلانه قبلی هستیم.(در خواست های مراکز و واحدهای سراسر کشور با امضای دانشجویان جهت لغو مصوبه 97 دانشگاه پیام نور، علاوه بر گذشته، فی الحال به پیوست و برخی در روزهای آتی ارسال میگردد)

جمع کثیری از دانشجویان پیام نور

Borna66
02-03-2013, 03:10 PM
بچه ها این متن یه نامه ای که یه نفر تنظیم کرده شما هم میتونید رونوشت بردارید و بدید به دانشگاهتون

((بسم الله الرحمن الرحیم))

ریاست محترم دانشگاه پیام نور، جناب آقای دکتر زیاریسلام علیکم؛با درود و صلوات به روح بلند و ملکوتی شهدا و امام شهدا و آرزوی سلامتی و طول عمر برای رهبری اندیشمند و فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله) و توفیق روزافزون همه خدمتگزاران صدیق به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.ضمن عرض خسته نباشید محضر حضرتعالی به استحضار میرساند در پی مصوبه 97 شورای دانشگاه مبنی بر تأثیر دروس ردی بر معدل کل که برای فارغ التحصیلان ورودی 87 و بعداز آن قابل اجرا میباشد بسیاری از دانشجویان این دانشگاه با مشکلات عدیده ای مواجه شده و خواهند شدکه درد و دل بسیاری از این عزیزان بصورت کاملا شفاف و صمیمی در ادامه از نظرتان خواهد گذشت.از آنجا که در دانشگاه پیام نور حجم کتابهای معرفی شده جهت امتحانات بسیار بیشتر از سایر دانشگاههاست، عموما سطح نمرات دانشجویان نیز به مراتب پایین تر از دانشگاههای دیگر است لذا این مصوبه به شدت موجبات دلسردی دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه پیام نور را فراهم آورده و بعضا شاهد انصراف این عزیزان از ادامه تحصیل بوده ایم.با توجه به اینکه امروزه معدل دانشگاهی یکی از مولفه های آزمون های استخدامی و ادامه تحصیل به مدارج بالاتر بوده چرا با آینده ما دانشجویان به این راحتی بازی میشود؟ آیا واقعا به نظر شما این انصاف است که دانشجویان از لحاظ روحی و روانی همیشه در استرس و اظطراب بوده و دچار افسردگی و دیگر مشکلات عدیده گردند؟چرا این قانون باید آینده دانشجویی را که با همه کمی و کاستی ها و شرایط سخت تحصیل در دانشگاه پیام نور دست و پنجه نرم میکند تحت تاثیر خود قرار دهد؟اصلا از لحاظ روند سیستماتیک معدل گیری چه لزومی دارد که یک درس دوبار در روند معدل گیری محاسبه شود؟! مگر نمره قبولی ملاک عمل نیست؟ چرا نمره پایین تر را هم مجددا در معدل کل لحاظ میکنید؟ آیا این مسئله توجیه پذیر است؟؟؟تصویب چنین مصوبه ای در دولت عدالت محور خود بازگوکننده بی عدالتی نسبت به قشر عظیمی از دانشجویان و آینده سازان این مرز و بوم نیست؟چرا این مسئله برای دانشجویان قبل از ورودی 87 اعمال نمیشد و دروس ردی آنها در معدل کل محاسبه نمیشد؟مگر چندسالی که نمرات ردی در معدل محاسبه نمیشد چه اشکالی پیش آمد که تصمیم آقایان در شورای دانشگاه بر اعمال نمره ردی علاوه بر لحاظ نمره قبولی همان درس در معدل کل شد؟ که نتیجه اش جز کاهش معدل دانشجو و بی عدالتی چیز دیگری نیست.با توجه به اینکه بسیاری از دانشجویان ورودی 87 دانشگاه پیام نور و بعداز آن تازه در ابتدای فارغ التحصیلی از رشته های دانشگاهی خود هستند هنوز هم میتوان انتظار استمداد و لغو مصوبه مذکور از جانب شما مقام مسؤل و دیگر مسؤلین امر را داشت. لذا ما جمعی از دانشجویان پیام نور که در گذشته هم درخواست خود را بصورت مکرر اعلام داشتیم خواستار لغو هرچه سریعتر این مصوبه و بازگشت به حالت عادلانه و عاقلانه قبلی هستیم.(در خواست های مراکز و واحدهای سراسر کشور با امضای دانشجویان جهت لغو مصوبه 97 دانشگاه پیام نور، علاوه بر گذشته، فی الحال به پیوست و برخی در روزهای آتی ارسال میگردد)

جمع کثیری از دانشجویان پیام نور

با سلام نامه خوبب و کاملی هست دوست گرامی ...ولی به کجا باید ارسال کنیم؟؟؟

روزگار خوش

zangian
02-03-2013, 05:58 PM
خوب معلومه همه بچه های پیام نور هر مرکز زیرشو امضا کنن با اسمشون و بدن به آموزش همون مرکز یا اینکه یه نفر خودش به آدرس پیام نور مرکزی بفرسته