PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانشگاه پيام نور مشهد ! زگهواره تا گور دانش بجوي!!!"بابک سليمي چه شد؟

TAHA
03-11-2010, 09:34 PM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg

امروز مي خواهم چرندي بنويسم از نوع چرنديات سمکي نمکين!از دانشکده علوم کامپيوتر دانشگاه پيام نور مشهد که در ايران گروه نمونه اي دارد!نه! اول از خود دانشگاه معزز پيام نور مشهد مي چرندم!
امروز من هم همچون دوستان بسیار دیگرم رفته بودم دانشگاه (پیام نور یا همان گور ) جهت گرفتن پاسخ سوالات و درخواستهايم ...واقعیتش این است که بنده نه سیاسی هستم نه اصلا بلد هستم و نه فعال مدنی و نه دانشجویی ... با هفتاد وسه ملت يکي هستم !بنده اي معمولی با دردهایی که فقط و فقط اگر شهروندی مرزنشین باشی میتوانی آن را درک کنی...و وقتی که درمانده ای مجبوری به قبول هر مهملی... برخي اوقات احساس ندامت میکنم ...از چه چیز نمیدانم...؟شاید از زنده بودنم....از این که دردهای ایرانی هیچ وقت تمام نمیشود...از این که من به دنبال مهندس شدن هستم ...میخواهم مهندس کامپیوتر دکتراي مديکال انفورماتيک و پشت بند آن شرکت کوچکی راه بیاندازم شاید که این زندگی و اين دنياي دني و دون را بتوانم تحمل کنم اما نمیدانید که چه چیزی در دانشگاه پیام نور در انتظارمان است... نبود فضای آموزشی...حجم بسیار سنگین کتابهای تخصصی که بعضا از 600 صفحه تجاوز میکند...نبود اساتید ...وجود سیستمی که حق دانشجو را به طرفه العینی ضایع میکرد و بسیار راحت تر مشروط...بی حیایی مسئولین نصفه و نیمه دانشگاه به اعتراضات دانشجویی و از همه اینها بدتر وجود یک جواب در برابر آن همه اعتراض و سوال دانشجو: ما هیچ کاره ایم ...همه چیز این دانشگاه در دست تهران است. شاید همان موقع باید بوی استبداد را حس میکردیم ...استبدادی که اجازه به دادن حق و حقوقی ولو اندک به دانشگاه های تابعه پیام نور در شهرهای دیگر نمیداد...خواننده ای که این سطور را میخواند اگر دانشجو باشد یا دانشجو بوده باشد میتواند درک کند ...میتوانی درک کنی که فقط بالغ بر 120 نفر از هم دوره ای های من از دانشگاه انصراف داده اند...؟فقط و فقط برای این که بوی استبداد را حس نکردیم...شاید به این خاطر که یاد نگرفته ایم در فضایی سرباز فکر کنیم ...امروز دفتر رياست بودم به معاون اجرايي گفتم آقاي زارع که الحق مرد متيني است: "بابک سليمي چه شد؟ نمره زبان و نطريه من کجاست؟ بابک سليمي پس از 3 ماه تدريس در ميان ترم اخراج شد بخاطر مطالب وبلاگش خيلي پي گيري کردم !امروز که ديدم که بالاتر از سياهي رنگي نيست تا آخر ادامه مي دهم تا ديگر دانشگاه چنين اشتباهي را تکرار نکند ! ... ديگر به خود اجازه ندهد پس از چند ماه از تدريس استادي او را به بهانه هاي سياسي اخراج کند و سيل دانشحويان را مشروط و مردود کنند! درس را خود خوان شهريه راکه فداي سر ساقي هپلي هپو ! ودانشجويان را با منت ارفاق کرديم بيندازند تا روز از نو روزي از نو!
مهندس بابك سليمي
كارشناسي ارشد علوم كامپيوتر
فارغ التحصيل دانشگاه صنعتي شريف
مدرس دانشگاه پيام نور مشهد

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg
نه فقط برای 3 سال عمر از دست رفته ام که برای عمرهای از دست رفته مان.......انگار در هر سنگری که باشی محکومی به باختن ...چه مبارزه چه تحصیل.... ولي نه! زمانه با تو نسازد تو با زمانه ستيز! لینک دانشگاه پیام گور مرکزی را برایتان میگذارم تا ببینید که چگونه چند صفحه وب سرنوشت بیش از 800 هزار دانشجوی پیام گور را رقم میزند...تا ببینید که چگونه بزرگترین دانشگاه خاورمیانه (به قول خودشان !) مشق استبدادمیکند پورتال دانشگاه پيام نور (http://www.pnu.ac.ir) !
اما سپاس ! خدايا شکر تو گويم که به توحيد سزايي! ملکا ذکر تو گويم که خيلي نازي خيلي خوبي! اگر تو نبودي! من نبود ! ليت يا رب محمد من لم يخلق محمدا! گر آمدنم به خود بدي کي بدي! دهقان ازل کاش که اين تخم نمي کاشت! خرم آنروز کزين منزل ويران بروم راحت جان طلبم و زپي جانان بروم!
و بعد از آن از مهرباني اساتيد خوب پيام نور ممنونم! دکتر ملک خسروي سپاس! دکتر رضايي! استاد انوري!مهندس سليمي يادت سبز! خانم مهندس سبزواري!دکتر مقدس زاده! استاد داور پناه! مهندس ذقاقي !مهندس طهماسبي !استاد وکيل !خانم طهراني پور و خانم مهندس شيخ نژاد و مهندس پور محقق جنتلمن !و همه اساتيد آينده و گذشته و حال من که مرا تحمل کرديد و خواهيد نمود! سپاس !
رونوشت ها:
1-وزارت علوم و تحقيقات فناوري 2- رياست محترم دانشگاه پيام نور کشور 3- رياست محترم دانشگاه پيام نور خراسان 4- همه بشريت!...

نقل از وبلاگانجمن علمی مهندسی فناوری اطلاعات (http://www.itpulse.blogfa.com/)

comi84
04-04-2011, 01:18 AM
بابا شما که بیشتر آبروی این بنده خدا رو بردید. هرکی هم که نمی دونست اخراج شده ، فهمید!
ایشون قبلا خودشش چند باری خداحافظی کرده بود...
:112: