PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كسر امتياز در انتظار پرسپوليس

مژگان
03-10-2010, 08:33 PM
نعیم سعداوی در خصوص شكایتش از باشگاه پرسپولیس خاطرنشان كرد: مبلغ 48 میلیون و 800 هزار تومان از باشگاه پرسپولیس طلبكارم. البته این طلب مربوط به 10 ماه پیش و در زمان مدیریت عباس انصاری‌فرد است.
وی گفت: متاسفانه آقایان یك چك 20 میلیونی به من دادند و هنگامی كه برای نقد كردن آن به بانك رفتم، در حساب دوست آقای انصاری‌فرد 1200 تومان بیشتر نبود. پس از آن به كمیته انضباطی شكایت كردم و باشگاه پرسپولیس به رای كمیته انضباطی اعتراض كرد. حتی كمیته استیناف حق را به من داد و پس از آن وكیلم تقاضای اجرای حكم را به كمیته انضباطی فرستاد.
سعداوی تاكید كرد: در همان زمان كمیته انضباطی دو ماه به باشگاه پرسپولیس فرصت داد طلب من را پرداخت كند. این دو ماه دیروز به پایان رسید و از كمیته انضباطی با وكیل من تماس گرفتند و اعلام كردند در صورتی كه تا 10 روز آینده طلبم پرداخت نشود، پرسپولیس با كسر امتیاز و یا تعلیق مواجه خواهد شد.
مربی پیشین پرسپولیس درباره اینكه چرا با كاشانی صحبت نكرده، گفت: متاسفانه آقایی به نام علیپور كه سمتش را در باشگاه نمی‌دانم مدام در رادیو و روزنامه‌ها مصاحبه و اعلام می‌كند كه ما باید برویم و حكم بگیریم. ظاهرا ایشان اصلا در جریان نیست كه ما حكم را دریافت كرده‌ایم و حتی آخرین مهلت را هم به باشگاه پرسپولیس ابلاغ كردند. كمیته انضباطی هنگامی كه حكمی را صادر می‌كند بلافاصله یك نسخه از رونوشت آن را به باشگاه می‌فرستد اما ظاهرا این آقا در جریان نیست و مدام اعلام می‌كند باید به دنبال گرفتن حكم باشیم.
وی گفت: دوست نداشتم این اتفاقات بیفتد اما ظاهرا مسئولان پرسپولیس دوست ندارند به پرونده من رسیدگی كنند و من هم چاره‌ای جز این نداشتم.