PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شرط معدل براي ورود بدون كنكور به كارشناسي ارشد

hesabdar2010
03-09-2010, 02:04 AM
ميخواستم بدونم اگه دانشجوي پيام نور بخواد بدون كنكور وارد مقطع ارشد بشه بايد معدل كارشناسيش چند باشه؟
لطفا توضيح بديد معدل كارشناسي براي دانشگاه هاي ملي چند بايد باشه و همچنين براي خود دانشگاه پيام نور چند بايد باشه؟
ممنون از پاسخكويي تون

MAHBOOBEH
03-09-2010, 11:18 PM
تا اونجايي كه من اطلاع دارم،برا سراسري 18 و معدل آزاد 17 هستش.
ولي توي رشته و دانشگاه خودش.مثلاً آزاد برا آزاد.
البته يه بار ديگه هم پيگيري كردم و گفتن كه بايد جز سه نفر ممتاز رشته خودت باشي.
و شرط ديگرش اينه كه توي 8 ترم نهايتش واحاتو پاس كرده باشي و مرخصي ها هم جز ترم حساب ميشن.

n88
03-11-2010, 11:24 AM
سلام
ببین من تا اونجایی که پرسیدم گفتن تو دانشگاه ما از این خبرا نیست! تو مطمئنی هست؟

50cent
03-11-2010, 11:27 AM
از پیام نور به سراسری یا ازاد خبری از شرط معدل نیست.

donya88
04-24-2010, 01:22 PM
سلام
با اينكه بحث تموم شده گفتم منم يه چيزي گفته باشم بد نيست و اينكه :
شرط معدل هر دانشگاه براي خودش هست ازاد براي خودش و همون دانشگاه دولتي هم همينطور اما از پيام نور خبري ندارم و در اون دانشگا هها اينطوري هست كه فرقي نداره معدلت چند باشه فقط بايد معدل كلت در بين هم وروديهات اول باشه بعد خود همون دانشگاه كه كارشناسي خوندي بدون كنكور ارشد مي گيرنت البته بايد توجه داشته باشي كه براي ازاد يا دولتي هر كدوم بايد امتحان ارشد خودش بدي و بايد 80 درصد نمره ي اخرين فرد قبول شده را كسب كني بعد ميتوني وارد دوره ي ارشد بشي . ( البته اين اخريو دقيق يادم نيست )
براي دكترا هم تا الان همينطور بوده كه اگه شاگرد اول شي خود همون دانشگاه بايد امتحان كتبي و بدي زبان هم همينطور فقط اگه اشتباه نكنم ازمون مصاحبه حذف ميشه كه مهم همون مصا حبه است .
اينم اطلا عاتي بود كه داشتم اميدوارم همشو درست گفته باشم.:109: