PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گفتمان درسي مهندسي مديريت پروژه

pme
03-02-2010, 01:22 PM
خب تو اين تاپيك مي خوايم يه كار مديريتي و مهندسي انجام بديم:247:
از اسمش مشخصه گفتمانه درسي:236: هر سوالي در مورد دروس مختلف و در كل هر سوالي كه مربوط به رشتمونه مي پرسيم ....اگه يكي اطلاع داشت خب به بقيه جواب ميده اگرم كسي بلد نبود ميريم تحقيق و پژوهش مي كنيم:24: طبعاً يه يه نتيجه درست مي رسيم:300:
تشکرم یه دکمه داره نیاین مثلا بگید عجب ایده يا سواله باحالی با اون دکمه میشه همین حرف رو زد:300: (پس در كل اسپم ممنوع :235:وگرنه با مدير طرفين:247:)
میخوام سلولای خاکستری به کار بیفته ها ببینیم چی میشه :110:

50cent
03-02-2010, 01:37 PM
مرسی یاسمن خانوم و ممنون
دوستان هر مشکلی دارند بیان و پست بذارن مطمئن باشن که رسیدگی میشه از طرفی من و یاسمن خانوم و n88 از ورودیهای 86 یعنی وروریهای اوله این رشته ایم پس تا حودوده بیشتر با این رشته اشناییم و میتونیم به دوستان کمک کنیم

n88
03-02-2010, 04:39 PM
مرسی یاسمن خانوم و ممنون
دوستان هر مشکلی دارند بیان و پست بذارن مطمئن باشن که رسیدگی میشه از طرفی من و یاسمن خانوم و n88 از ورودیهای 86 یعنی وروریهای اوله این رشته ایم پس تا حودوده بیشتر با این رشته اشناییم و میتونیم به دوستان کمک کنیم
--------------------

آره من هم اعلام آمادگی می کنم چون به بنیان گذارهای این رشته هم دسترسی دارم می تونم کمک کنم البته خودمم اگه به مشکلی برخوردم رو کمک بقیه حساب می کنم!!!:76:

50cent
03-02-2010, 04:57 PM
--------------------

آره من هم اعلام آمادگی می کنم چون به بنیان گذارهای این رشته هم دسترسی دارم می تونم کمک کنم البته خودمم اگه به مشکلی برخوردم رو کمک بقیه حساب می کنم!!!:76:

مرسی دوسته خوبم:74:

TAHA
03-02-2010, 05:15 PM
با سلام
خوب یکی از دوستان کلا" رشته ی مهندسي مديريت پروژه بطور کامل برایمون تعریف کنه؟ ببنیم کلا این رشته ی چیه و چه کاربردی دارد؟ تا برسیم به سوال های بعدی!

50cent
03-02-2010, 05:24 PM
با سلام
خوب یکی از دوستان کلا" رشته یمهندسي مديريت پروژه بطور کامل برایمون تعریف کنه؟ ببنیم کلا این رشته ی چیه و چه کاربردی دارد؟ تا برسیم به سوال های بعدی!

دوسته عزیزم میشه گفت تقریبا همون رشته مهندسی عمرانه با یه سری واحده تخصصی در مورده مدیریت پروژه های اکثرا عمرانی که برای اولین بار در مقطعه کارشناسی این رشته فقط در دانشگاه پیام نور وارد شده و از طرفی این رشته با نامه مهندسی ساخت و پروژه در مقطعه ارشد بعضی دانشگاه های دولتی وجود داره.
کاربرد این رشته همونطور که گفتم در زمینه های عمرانیه که نیاز به یه مهندسه مدیر پروژه دارند تا هم نظارتی بر کارای عمرانی داشته باشه هم بتونه تو کارای مدیریتی انجام وظیفه کنه
خوبیه این رشته هم همینه که در عینه حال که تخصصهای یه مهندسه عمرانو داره میتونه تو یه پروژه عمرانی به عنوانه یه مدیر که خیلی هم نیازش احساس میشه انجام وظیفه میکنه.

بازم سوالی هست من درخدمتم

50cent
03-02-2010, 05:35 PM
http://pnu-club.com/group21.html
اینم گروه مهندسی مدیریت پروژه حتما سر بزنید

n88
03-03-2010, 11:39 AM
دوسته عزیزم میشه گفت تقریبا همون رشته مهندسی عمرانه با یه سری واحده تخصصی در مورده مدیریت پروژه های اکثرا عمرانی که برای اولین بار در مقطعه کارشناسی این رشته فقط در دانشگاه پیام نور وارد شده و از طرفی این رشته با نامه مهندسی ساخت و پروژه در مقطعه ارشد بعضی دانشگاه های دولتی وجود داره.
کاربرد این رشته همونطور که گفتم در زمینه های عمرانیه که نیاز به یه مهندسه مدیر پروژه دارند تا هم نظارتی بر کارای عمرانی داشته باشه هم بتونه تو کارای مدیریتی انجام وظیفه کنه
خوبیه این رشته هم همینه که در عینه حال که تخصصهای یه مهندسه عمرانو داره میتونه تو یه پروژه عمرانی به عنوانه یه مدیر که خیلی هم نیازش احساس میشه انجام وظیفه میکنه.

بازم سوالی هست من درخدمتم
--------------------------
در ادامه ی معرفی خوب 50cent باید بگم تا حالا اکثر پروژه های کوچیک و بزرگ عمرانی به وسیله ی حداقل یک مهندس عمران و مهندس صنایع مدیریت می شد که فارغ التحصیلهای این رشته به امید خدا توانایی جایگزینی و در نتیجه صرفه جویی اقتصادی در پروژه را دارند

mona-scorpio
04-07-2010, 04:40 PM
سلام منم دانشجوی مهندسی مدیریت پروژه هستم . و از اینکه با این انجمن آشنا شدم خوشحالم ...

mona-scorpio
04-07-2010, 04:51 PM
سلام یه سوال از مدیریت مهندسی داشتم : ملاک سنجش طرح ایمپروشر چیه ؟

pme
04-08-2010, 08:49 PM
سلام یه سوال از مدیریت مهندسی داشتم : ملاک سنجش طرح ایمپروشر چیه ؟
من مديريت مهندسيو ترم 1 پاس كردم و به چنين چيزي برخورد نكردم ولي سوالت برام جالب بود و با يه سرچ به اين نتايج رسيدم اميدوارم برات مفيد باشه
تسهیم دستاورد با معیار بهره وری
بعداز طرحهای مالی ، معیارهای تسهیم دستاورد برمبنای فرمول ارتقای بهره وری توسعه یافت . این فرمولها میزان استفاده از منابع برای تولید كالا یا خدمات را اندازه گیری می كردند. معروفترین طرح با معیار بهره وری كه توسط مهندس صنایع "مایكل فین " دراواسط سال 1970 مطرح شد، طرح ایمپروشر "improshare" است كه اختصارعبارت "بهبود بهره وری از طریق تسهیم " است . در این طرح ارتقای بهره وری كاركنان ازتعداد ساعات صرفه جویی شده برمبنای تعداد واحد تولیدشده برآورد شد كه ارزش مقادیر صرفه جویی شده بین شركت و كاركنان تسهیم می شود. اگر چه این طرح درموسسات متعددی همچون 3m و سنت لوك "st.luke" با اصلاحات موثری به كاربسته شد. و نتایج موفقیت آمیزی داشت . اما این طرح مانند طرحهای مالی یك عاملی وتك بعدی بود. بنابراین تغییرات قیمت ، میزان درآمد، رضایت مشتری و دامنه بسیاری ازمسایل و موضوعات مهم سازمانی را درنظر نمی گرفت .
http://www.sciencecenter.ir/index.php?newsid=1286

bardia
08-18-2010, 12:56 PM
از كجا مي فهميم كه سلول هاي خاكستريمون كار مي كنن

bardia
08-18-2010, 12:58 PM
خب تو اين تاپيك مي خوايم يه كار مديريتي و مهندسي انجام بديم:247:
از اسمش مشخصه گفتمانه درسي:236: هر سوالي در مورد دروس مختلف و در كل هر سوالي كه مربوط به رشتمونه مي پرسيم ....اگه يكي اطلاع داشت خب به بقيه جواب ميده اگرم كسي بلد نبود ميريم تحقيق و پژوهش مي كنيم:24: طبعاً يه يه نتيجه درست مي رسيم:300:
تشکرم یه دکمه داره نیاین مثلا بگید عجب ایده يا سواله باحالی با اون دکمه میشه همین حرف رو زد:300: (پس در كل اسپم ممنوع :235:وگرنه با مدير طرفين:247:)
میخوام سلولای خاکستری به کار بیفته ها ببینیم چی میشه :110:

از كجا بايد در مورد به كار افتادن سلول بايد فهميد:109:

paiez
08-25-2010, 12:04 PM
:109:سلام بچه هامنم تازه عضوباشگاه شدم...از اشنایی با همتون خوشحالم

Borna66
08-25-2010, 12:08 PM
:109:سلام بچه هامنم تازه عضوباشگاه شدم...از اشنایی با همتون خوشحالم
با سلام
خوش اميديد دوست عزيز
انشاالله بيشتر شما رو در اينجا ببنيم:104:

روزگار خوش

paiez
10-07-2010, 01:42 PM
باسلام خدمت همه بچه های پروژه...
من دفعه ی قبل از دوستان سوالی کردم اما کسی جوابمو نداد یعنی اینقدر سخت بود؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

paiez
10-07-2010, 01:45 PM
بابا بی زحمت کسی به من بگه برا پروژها بهتره از دروس اختیاری کدومو بخونن؟

قاصدك باروني
10-07-2010, 09:26 PM
يكي بمن بگه سه فضاي اصلي كه از زير ساختاي 1شهر محسوب ميشن چيه؟و به قسمتاي اصليش چه جوري طراحي ميشه واز لحاظ فضاي شهري كجا بايد قرار بگيره؟

Mythical
10-12-2010, 02:28 AM
سلام. من ترم اول مهندسی مدیریت پروژه هستم. تازه عضو باشگاه شدم. از آشنایی با شماها خوشحالم.:281:
میشه یه کم راجع به دروس اختیاری توضیح بدید؟ اصلا یعنی چی؟ کی میشه این دروس رو انتخاب کرد؟ کدوماشو بهتره برداریم؟ و................ لطفا هرکس اطلاع داره یه کم توضیح بده:109:

paiez
10-13-2010, 01:42 PM
باباگلی به جمالتون!!!!!!!!!:104::164::164:
نزدیک دو هفته است ازتون یه سوال پرسیدم کسی جواب نداده!!!
مگه اینجاهم پارتی میخواد تا به سوال کسی جواب بدین...
بعدشم بعضیهامیگن هرسوالی دارین ما در خدمتتونیم ...باباکم منو شرمنده کنین!!!!!!

Mythical
10-14-2010, 02:09 AM
ای باباااااااااااااااااا چرا اینجا انقدر غیر فعاله؟ بیدار شید توروخدااااااااااااا یه کمی قسمت پروژه رو فعال کنیم بهتره هااااااااااا... توروخدا بیایید. حرف بزنیم. بحث کنیم. سوالارو جواب بدیددددددددددد:79:

Mythical
10-16-2010, 01:10 AM
بچه های مدیریت پروژه کجایییییییییییییییییییییی یییییددددددددددد؟؟؟ :167:

cafelog
10-25-2010, 01:38 PM
اونایی که تازه وارد دانشگاه شدن, بهتره فعلا درسای 4 ترم اولو بگذرونن.
اونایی هم که نیمه ی دوم دانشگاه هستن(ترم 5به بعد) برید دروسی که مرجع رشته ی عمران محسوب میشه، از طرف سازمان نظام مهندسی، اون دروس رو که پیدا کردید. اون واحدا رو بردارید.

paiez
11-01-2010, 01:10 PM
:39:سلام:178:
نزدیک یک ماه پیش سوال پرسیده بودم بعد اون همه وقت بازم کسی جواب درست حسابی به ما نداده!!!!!!دفعه ی پیش هم گفتم کم مارو شرمنده کنین!!!!
اصلا به ما بگین کی شما onهستین ماحضوری خدمت برسیم تاشاید جوابمونو بدین(منظورم با پیشکسوتان عزیزه البته بقیه هم گفتن ایرادی نداره بهتر..)

paiez
11-01-2010, 01:14 PM
بچه های مدیریت پروژه کجایییییییییییییییییییییی یییییددددددددددد؟؟؟ :167:
ما همین دورو ورا هستیم ولی نمیدونم چرا نمیشه حداقل یه بار همگی دور هم باشیم می خواین یه وقت مشخص بگین تا درس وحسابی باهم بحرفیم.

sepideh222
03-22-2011, 09:50 PM
سلام
دوستان عزیز دروس اختیاری رو اگه نمی خواین کارشناسی ارشد بخونین سعی کنید آسونارو انتخاب کنید اما اگه قصد ادامه تحصیل تا ارشد رو دارید دروس اختیاری رو بر اساس رشته مورد نظرتون انتخاب کنید.

mohandes 22
04-25-2011, 10:51 AM
سلام منم امروز اتفاقی با این باشگاه آشنا شدم و از این اتفاق زیبا:39:بسیار خرسند می باشم
موفق باشید

irsalam
05-15-2011, 12:27 PM
ماشاالله اينقدر اين قسمت فعاله كه آدم كيف مي كنه وقتي مياد داخلش ها :39:

m.zohreh
05-20-2011, 10:35 AM
:265:سلام بچه ها منم تازه با اينجا اشنا شدم ترم 2 هستم كلي هم سوال دارم اميدوارم مثل بقيه بچه ها منم شرمنده نكنيد:114:

alirezawater
05-20-2011, 05:39 PM
سلام دوستان

درس نقشه کشی عمومی با توجه به اینکه عملی هست چند نمره دست استاده و چند نمره امتحان تستی پایان ترم داره. از دوستانی که این درس رو پاس کردند ممنون میشم جواب بدن.

با احترام

m.zohreh
05-27-2011, 04:02 PM
سلام منم اين ترم نقشه كشي گرفتم فقط ميدونم كه امتحان تستيش 30 تا سواله اگه هر سوالي 0.25باشه پس لابد 7 و نيم نمره است البته مطمئن نيستم جواب سوالت به منم كمك ميكنه

any.karimi
06-06-2012, 01:43 AM
سلام شنبه امتحان استاندارد مدیریت پروژه دارم اگر ممکنه راهنمایی کنید آیا تمام کتاب باید بخونم یا حذفی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

علی رضا 73
09-13-2012, 01:48 PM
سلام من امسال تازه این رشته رو قبول شدم میخواستم بدونم که بعد از کارشناسی واسه کارشناسی ارشد دانشگاه دولتی نیز چنین رشته هی رو دارد.:105: اگه ندارد چند تا دانشگاه این رشته رو دارد:39:

snowgirl
09-13-2012, 02:48 PM
اومده بودم کمک کنم جواب سوالارو بدم ولی دیدم نه نمیشه سوالاتتون خیلی فنیه درحد من نیس:39:

alone-one
10-06-2012, 05:01 PM
سلام دوستان
من میخوام تو فراگیر پیان نور شرکت کنم،ولی بین دو رشته مهندسی مدیریت اجرا و پروژه موندم
لطفا از رشته خودتون یه دید واقعی در اختیارم بذارین،همه مطالب اینترنتی در مورد این رشته رو خوندم ولی تجربه واقعی یه چیز دیگس
ممنون میشم زودتر منو راهنمایی کنین

omiddj1989
04-25-2013, 03:09 PM
با سلام من امروز يعني 92/1/20 رفته بودم نظام مهندسي تهران كه ببينم كه به رشته مهندسي پروژه پروانه نظام مهندسی ميدن يا نه كه متاسفانه گفتن نه! ما آخر نفهميديم از يه طرف ميگن اين رشته واسه مديريت و اجرا پروژه هاي عمراني اومده از يه طرف پروانه اشتغال نميدن. پس واسه چي اين رشته رو بخونيم؟ دوستان اطلاعاتي دارن بگن لطفا مچكرم