PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطور به طرف مقابل ابراز علاقه كنم؟

hesabdar2010
02-25-2010, 10:26 PM
بابا همه چقد باحال هستند!حالا كه ديگه بحث خودمونيه ازتون ميخوام من رو در مورد يه موضوعي راهنمايي كنيد موضوع اينه كه من از دختري خوشم مياد و ميخوام باهاش رابطه برقرار كنم ولي نميدونم چطوري بهش بگم كه نه به اون بربخوره و نه خودم تحقير بشم كمك كمك

50cent
02-25-2010, 11:22 PM
ای شیطون بلا
خودت که میدونی حمید مخته استاده مخ زدنه اینقده مخ زدم مخه خودم هنگ کرده
برو بش بگو ای وانت یو یو وانت می؟

MAHBOOBEH
02-26-2010, 03:47 AM
بستگي به طرف مقابل داره.و شرايط خاص دو قطب ماجرا.

muhsin
02-26-2010, 04:37 AM
1.شرط ادبو هیچ موقع تبصره نزن
2.حوصله واسه موقعیت مناسب داشته باش
3.سعی کن یه موضوع خوب واسه اشنایی اولیه پیدا کنی و...

50cent
02-26-2010, 12:46 PM
اره مثلا بش بگو این باراک اوباما هم عجب ادمه خوشتیپیه:286:

okhi
02-26-2010, 09:45 PM
کمکی از دست من برنمیاد

آخه از قدیم گفتن گر اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی:254::254:

TAHA
02-26-2010, 10:07 PM
فقط خودت باش و نه كسي ديگر و اداي ديگران رو برايش در نيار.مهم حفظ شخيت و هويت خودت هست/موفق باشي

hesabdar2010
02-27-2010, 12:14 AM
اخه مسئله اينه كه اين دختره خيلي كم مياد دانشگاه!
مثلا ترم قبل دوهفته يكبار و اونم فقط يك كلاس(يك درس) ميومد
اخه ميبيني كار من چقد سخته!؟!
اي روزگار نامرد

MAHBOOBEH
02-27-2010, 03:54 AM
خب كم بياد.تو جستجوگري.بايد بري دنبالش.
و يه چيز ديگه:اگه ديدي ازت خوشش نيومده،سماجت نكن.البته به شرطي كه فرق بي ميلي و با ناز كردن بفهمي.
خودتو براش مطرح كن.نميدونم چه جوري.ولي شرايطش حتماً پيش مياد.سعي كن خيلي محترمانه وجنتلمن برخورد كن.
اميدوارم موفق شي.

Fahime.M
02-27-2010, 12:10 PM
هم موضوع جالبه هم مطالب مطرح شده...!:109:
ادامه بدین ما ناظریم!!

MAHBOOBEH
02-28-2010, 01:47 AM
ترگل جون خوشحال ميشيم از نظرات شما هم استفاده كنيم خانومي:119:

hesabdar2010
03-01-2010, 12:43 AM
حالا ميخوام اين سوال رو براي دختر خانم ها جوري ديگه مطرح كنم
شما دوست داريد فردي كه بهتون علاقمنده چطوري پيش قدم بشه و چكونه و با چه كلماتي بهتون ابراز علاقه و عشق بكنه؟
و از 50cent هم بخاطر نظرات خوبش تشكر ميكنم و كلا حال ميكنم با نظراتش در همه بخش ها

50cent
03-01-2010, 12:53 AM
حالا ميخوام اين سوال رو براي دختر خانم ها جوري ديگه مطرح كنم
شما دوست داريد فردي كه بهتون علاقمنده چطوري پيش قدم بشه و چكونه و با چه كلماتي بهتون ابراز علاقه و عشق بكنه؟
و از 50cent هم بخاطر نظرات خوبش تشكر ميكنم و كلا حال ميكنم با نظراتش در همه بخش ها

4کرتیم.ابجیهای گلم بیان جواب بدن
به نظره من که نباس لوس بازی دراری و بچه بازی کنی چون سنتون بالاست و دانشجویید و در حده یه دانشجو ازتون انتظار میره نه بچه دبیرستانیهای خیابونی.
سعی کن بیشتر بش بفهمونی به اون علاقه داری تا بخوای جلسه اول ابرازه علاقه کنی
سعی کن یه بحثی بکنی و توی اون بگی اره منم نظرم مثله شماست چقده جالب که ما با هم هم نظریم و کم کم باس خودت استاد شی دیگه

MAHBOOBEH
03-01-2010, 01:17 AM
بستگي به نظر شما داره.منظور شما از ابراز علاقه چيه؟ازدواج؟دوستي؟شناخت؟
ضمناً ببين هم قدته يا نه.
منظورم اينه كه طبق اون شناختي كه ازش داري،از تو سره يا تو از اون سري.هم تيپ.هم فرهنگ.هم خانواده.هم اخلاق.و...
اينا رو بگو تا برات بگم چيكار كني.البته نظر خودمو.

MAHBOOBEH
03-01-2010, 01:17 AM
سنش رو هم يادت نره.

okhi
03-01-2010, 01:52 AM
الان فکر کن من دختره البته میدونم به خوشگلی من نیست:303::303:

چی میگی بهم ؟؟؟؟؟

hesabdar2010
03-02-2010, 02:42 AM
ببينيد دوستان من قصدم اشناييه و نميخوام در برخورد اول مثل اين تازه بدوران رسيده ها برم و بهش ابراز علاقه كنم ميخواستم بدونم تحت چه ادبياتي و با چه الفاظي ميتونم برم و باهاش ارتباط كلامي برقرار كنم و از ارتباط دوستيم بتونم به اون جوابهاي خودم برسم فقط بدونيد كه اين دختره مثل شاه پريون ميمونه دير مياد و زود ميره يعني مستقيما ميادسر كلاس و بعد از اون سريعا كلاس و دانشگاه رو ترك ميكنه

MAHBOOBEH
03-03-2010, 03:55 AM
خيلي راحت
در كمال ادب و متانت ميري و بهش ميگي كه قصد يه رابطه سالم و مثبت داري.سنت هم كه بچه سال نيست بگم اولين بارته و دست و دلت ميلرزه.من فكر ميكنم اين جمله كاملاً صدق ميكنه.حرفي كز دل بر آيد لاجرم بر دل نشيند.پس سعي كن ريلكس باشي.يا ميشه يا نميشه.پس نگران چيزي نباش و با اطمينان برو جلو.
نگفتي چند سالشه.راستي قبلش يه تحقيقاتي كن ببين شرايطش چه جوريه.اصلاً تمايلي به داشتن رابطه داره؟متاهل نيست؟:219:

hesabdar2010
03-03-2010, 11:02 AM
اخه نميدونم چندسالشه ميخواستم با خودش دوست بشم و از خودش تمام سوالاتم رو بپرسم

MAHBOOBEH
03-04-2010, 03:12 PM
به نظرم ميتوني بري جلو و باهاش و صحبت كني.:169:

hesabdar2010
03-06-2010, 12:14 AM
متاسفانه اين ترم كه تا الان (امروز)نيومده و به احتمال زياد ديگه قبل از عيد نياد دانشگاه
ديدي شانس ما رو خواهر

tania
03-06-2010, 12:40 AM
بابا همه چقد باحال هستند!حالا كه ديگه بحث خودمونيه ازتون ميخوام من رو در مورد يه موضوعي راهنمايي كنيد موضوع اينه كه من از دختري خوشم مياد و ميخوام باهاش رابطه برقرار كنم ولي نميدونم چطوري بهش بگم كه نه به اون بربخوره و نه خودم تحقير بشم كمك كمك
بهتر نیست از یک شخص ثالث کمک بگیرید منظورم یک دوست صمیمی در دانشگاه که بتونه با اون صحبت کنه و تلویحی نظرشو راجع به شما ازش بپرسه تا اگه نظر مساعدی نسبت به شما نداشت شما این وسط دیگه ضایع نشید.

MAHBOOBEH
03-06-2010, 03:15 AM
متاسفانه اين ترم كه تا الان (امروز)نيومده و به احتمال زياد ديگه قبل از عيد نياد دانشگاه
ديدي شانس ما رو خواهر
شما كه سال ساختي،ماه هم بساز.
مثبت فكر كن.:274:

بهتر نیست از یک شخص ثالث کمک بگیرید منظورم یک دوست صمیمی در دانشگاه که بتونه با اون صحبت کنه و تلویحی نظرشو راجع به شما ازش بپرسه تا اگه نظر مساعدی نسبت به شما نداشت شما این وسط دیگه ضایع نشید.
به نظرم كار درستي نيست.و به نظر اكثر اطرافيانم.
اگر من بودم،مسلماً ترجيح ميدادم خود طرف بياد و حرفشو بزنه.حتي اگه نظر مساعدي هم داشتم،اگر واسطه اي پيشنهاد ميداد،رد ميكردم.
اين حرفي نيست كه منجر به ضايع شدن طرف بشه.البته به طرز برخورد خودش هم بستگي داره.اگر نظرش منفي بود،خيلي راحت برخورد كنه و از اينكه وقتش رو گرفته عذر بخواد و براش آرزوي موفقيت كنه.
تانيا جون،اين نظر منه. و به عقيده شما هم احترام ميذارم.:189:
انتخاب با ايشونه.

n88
03-11-2010, 11:37 AM
سلام
اووووووووووووووووووووووو!! !!!!!!!!!!1
ماشالا همه استادن اینجا!
ولی من هم نظرم را بگم:ببین نباید اولش با این موضوع بحث را باهاش شروع کنی یک مدت سعی کن بهش نزدیک شی بعد اگه دیدی شرایط فراهمه مساله را مطرح کن!

50cent
03-11-2010, 11:39 AM
سلام
اووووووووووووووووووووووو!! !!!!!!!!!!1
ماشالا همه استادن اینجا!
ولی من هم نظرم را بگم:ببین نباید اولش با این موضوع بحث را باهاش شروع کنی یک مدت سعی کن بهش نزدیک شی بعد اگه دیدی شرایط فراهمه مساله را مطرح کن!
:226::226::226::226:

MAHBOOBEH
03-11-2010, 04:29 PM
نتيجه رو اعلام نميكني؟؟؟:216:

hesabdar2010
03-12-2010, 01:07 AM
اخه چي بگم وقتي كه هنوز نديدمش و هيچ اتفاق خاصي نيفتاده
اين دختره فوقش خيلي زياد بياد دانشگاه احتمالا ماهي يك كلاس باشه تا من بخوام يواش يواش باهاش دوست بشم و درباره چيزهاي غيراز موضوع اصلي باهاش صحبت كنم كه ديگه دانشگاه و درسم تموم شده و بايد برم غاز بچرونم

mamady
03-12-2010, 01:40 AM
بهترين راهو پيشنهاد ميكنم كه من خودم امتحانش كردم بي خيال شو :253::253::42: انقده حال داره يكو دوست داشته باشي واون ندونه :168: ...اگرم كه نميتوني خيلي راحت ميري جلو سلام ميكني و حرف دلتو محترمانه بهش ميگي البته قبلا بايد كلي خودتو بهش نشون داده باشي و يه چيزايو با نوع نگاهت رسونده باشي:211: البته خودمونيم ها من كه راه اول خيلي برام ساده تره وبه راه دوم فكرنم نميكنم اميدوارم اگه در عشقت صادقي حتما بهش برسي

mojgan77
04-25-2010, 01:03 PM
hesabdar2010
جیگرم کباب شد آخه...:168:
خوب بهش بگو:43:بعد یک گل بهش بده:281::17:بعدش اگه:111::102:نخوردی موضوع حله.. اگه نه هم:217::216::311:خوردی دیگه:99:بقیشو بسپار به برو بچه های باشگاه . منو معرف کنید بقیه هم فرار کنن بعد منم فرار میکنم:290:بابا عصبانی نشو .. آنچه از دل بر آید بر دل نشیند زیاد سعی نکن خودش میاد:40::79::55:حالا تا کجا پیشرفت داشتی؟:38::36:

Arak_fx
04-25-2010, 04:03 PM
سلام

درس های آشنایی در محیط اینترنت :

مواردی که در این پست میگم همگی تجربیات شخصی خودم هست . میزان پیشروی در هر برخورد بستگی به طرف مقابل دارد . مثلا یکی زودجوش هست و در برخورد دوم صمیمی میشید اما یکی دیگه می بینید خیلی یبسه و باید 3-4 برخورد روش کار کنید . چون همیشه برای اکثر پسرها شروع اشنایی با دختران خشک و با گارد بسته بسیار مشکله متن زیر را برای شروع آشنایی با این دختران ( گارد بسته و خشک ) نوشتم .
با توجه به میزان کشش و رفتار طرف مقابل می توانید مواردی که من در اینجا آوردم را سریعتر انجام دهید و مثلا در برخورد 4 - 5 ام کار را تمام کنید :

در محیط اینترنت و در سایت هایی نظیر سایت کلوب اگر قصد دارید با یک دختر دوست بشید سعی نکنید همون اول بگید بیا با هم دوست بشیم . این بزرگترین اشتباهه .
در محیط اینترنت اول باید خوب دخترها را آماده کنی و مشتاق یا اصطلاحا تشنه کنی . وقتی همون اول بگی بیا با هم دوست بشیم 99 درصد قبول نمی کنند چون شناختی ازت ندارند تازه عکس هم نگذاشته باشی که دیگه بدتر .
برای شروع صحبت در اینترنت دست بگذارید روی نقاط مشترک و موارد جالبی که در پروفایلش نوشته یا میدونید که دخترها دوست دارند را مطرح کنید و بحث را از اونجا شروع کنید . خودم حرف زدن با دخترها را از جملات قشنگی که در پروفایلشون به کار می برند شروع میکنم . یک سری هم عکس بچه میگذارند به عنوان عکس پروفایل که من خیلی دوست دارم و چون یک حس مشترکه از همونجا شروع میکنم حرف زدن .

یادتون باشه در 2 برخورد اول هیچ سوالی نکنید حتی اسمش هم نپرسید و فقط باهاش از مسائل روزمره و سرگرمی ها و از خودتون صحبت کنید. ( اخطار : از خودتون تعریف نکنید )
در برخورد سوم اسم را بپرسید و سوالات معمولی برای آشنایی را بپرسید اما ( اینجاش خیلی مهمه ) هیچ وقت مجبورشون نکنید سوالی را که نمی خوان جواب بدن . سوالتون را بپرسید اما بگید البته اگر دوست داری جواب بده یا اگر مانعی نمی بینی . تاثیر این جمله خیلی خیلی زیاده :50:
در دو برخورد اول محترمانه و خیلی رسمی صحبت کنید ( فعل هایی که به کار می برید جمع باشه ) و در برخورد سوم برای راحت صحبت کردن اجازه بگیرید و بگید ببخشید میشه راحت تر و غیر رسمی صحبت کنم ؟ شک نکنید که جواب مثبته . تاثیر این مورد هم خیلی زیاده :109:

تا برخورد 5 ام درخواست عکس نکنید و هیچ وقت بدون مقدمه و مستقیم درخواست عکس نکنید . تاثیرش فوق العاده است :109:

یادتون باشه اصلا در کارشون فضولی نکنید و گیر بیخود ندید . حرفاتون حالت گفتمان داشته باشه یعنی هر دو طرف حرف بزنند نه اینکه شما فقط حرف بزنید .

اکیدا توصیه میکنم در روزی که عکسش را نشونتون داد و حتی دفعه بعد درخواست شماره تلفن نکنید . ( نگذارید فکر کنه که شما به خاطر ظاهرش شیفته شدید ) بگذارید 2 بار از اون برخوردی که عکس نشونتون داده بگذره و بعد شماره بگیرید .

اگر اخلاقش یا ظاهرش را نپسندید و قصد ادامه دادن ندارید هیچ وقت از حیطه ادب خارج نشید ( برای شخصیت طرف مقابل همیشه احترام قائل باشید ) و اگر احیانا اون مشتاق بود شمارتون را داشته باشه و شما مایل نبودید بگید ببخشید من دوستیم صرفا در نت هست و خارج از نت تماسی ندارم . میتونیم فقط در نت دوست باشیم ( خیلی مهم و قشنگه که با همه انسان ها با احترام برخورد کنیم )

من با دخترهای مختلف از شهرهای مختلف در محیط نت دوستم اما نه برای اینکه ازشون خوشم نمیاد بلکه به این دلیل که حوصله روابط عشقولانه و دپرسی بعد از جدایی را ندارم . یک تجربه داشتم برای 7 پشتم بسه :203:

اما در مورد این دوستمون که میخواد در دانشگاه با دختری صحبت کند برای آشنایی :

اگر دختر باشخصیت و سنگینی باشه باید بگم با این دختر دستت خیلی بسته است . باید یک شناخت هرچند کوچیک ازت داشته باشه یا احساس کنی که واقعا با نگاهش تمایل به آشنایی داره . اگر اینطوری نیست شانست زیر 50 درصد است . در ضمن اکثرا اوایل و اواخر ماه ها دخترها به دلیل شرایط خاص زنانه اعصاب ندارند و حواستان باید خیلی جمع باشه .

اگر تصمیمت رو گرفتی که باهاش صحبت کنی اصلا هول نشو . خیلی ریلکس نفس عمیق بکش و برو جلو . شدیدا توصیه میکنم در جمع باهاش صحبت نکنی ( بعضی دخترها دوست ندارند در دانشگاه تابلو بشه که کی بهشون درخوست دوستی داده )

من جای تو باشم وقتی که بخوام با دختری که هیچ شناختی ازم نداره صحبت کنم چند تا جمله مقدمه چینی میکنم و مثلا میگم ( البته بعد از این که کشیدیش کنار باهاش صحبت کنی ) :
مطمئنا اینجا مکان خوبی برای صحبت کردن نیست اما همیشه موقعیت ها اونطوری که می می خواهیم پیش نمیان . مواقعی پیش میاد که آدم برای کارهایی که گذشته باید می کرده اما انجام نداده خودش را سرزنش میکنه و من برای اینکه در آینده خودم را به جهت احساسی که الان به شما دارم سرزنش نکنم مزاحم شما شدم و ....:104::109:

موفق باشید

monak
04-25-2010, 07:05 PM
:40::40::40:بنظر من باید اول با یه بهانه ای درسی باهاش حرف بزنی
بعد بهش بگی میخوای باهاش دوست شی
موفق میشی

moo2010
04-25-2010, 07:28 PM
به نظر من کسی که این قدر کم میاد دانشگاه ، مخصوصا خانوم ها ، یعنی خیلی سرش شلوغه یا درس خوان .
دخترها خیلی دقیق تر از ما پسرها هستن ، مخصوصا روی نوع صحبت کردن ما و مخاطب ما . شاید ما پسرها اسم یه دختر ندونیم ولی همه دخترهای کلاس آمار ما رو دارن .
شما از روی حرکات و صحبت ها تون می تونید یک نفر رو به خودتون جلب کنید . حتی اگر دوستتون نداره .باید اخلاق شخص مقابلتون رو بشناسید .
اگه سر کلاس کم صحبت می کنه و معمولا دوستی نداره ، کمی خجالتی و گوشه نشینه .
اگه سر کلاس زیاد سوال می کنه و جنب و جوش زیادی داره ، باید شما هم مثل اون فعال باشید .
اگه نسبت به شوخی ها و حرف های پسرها عکس العمل نشون می ده ، یعنی تمایل داره با یک پسر رابطه داشته باشه .
اگه خودش رو می گیره و سعی می کنه سنگین باشه ، شاید کسی رو در زندگیش داره ، به قولی که بهش داده پای بنده .
اگه زیاد به شما نگاه می کنه یا وقتی شما به جایی نگاه می کنی و اون در چشمتون خیره می شه ، دوست داره با شما رابطه داشته باشه .
و ...
پست هایی که در باشگاه با مضمون ضد پسری یا ضد دختری گذاشته می شن رو اگه بخونین ، اطلاعاتتون در مورد جنس مقابل بیشتر می شه . این پست ها درسته که دارن مسخره می کنن ولی تا یک حدی درست و صحیح هستن .

رابطه در بالا بستگی به شما و طرف مقابل داره .

من که یک بار اشتباه بزرگی کردم و تا الان پشیمونم . امیدوارم شما درست تصمیم بگیرید تا شما هم پشیمون نشید .
شاید این فرد قست شما نباشه .

mojgan77
04-26-2010, 10:21 AM
:9::104::104::104::93:ای ول درست گفت ازش یاد بگیر ببین همین کارها رو میکنه که .......:55::55:

saeed.d
04-26-2010, 11:08 AM
به به !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:15:

من لذت میبرم این جوونارو میبینم که اینقدر تجربه های مفید دارن و در اختیار دیگرون میذارن !!!!!! :43:

میگم دوستان با تجربه مثل mojgan77 عزیز یه سری کلاس همسریابی هم بزارن تا ما جوونترا بیشتر از وجودشون استفاده کنیم ! !!! :201:

mojgan77
04-26-2010, 11:26 AM
وبلاگ جدیدمو بخون یاد میگیری:191:

moo2010
04-26-2010, 09:16 PM
با اینکه مژی آبجی کوچولوی :299:خودمه ولی سنش بیشتر از منه :267:
هنوز نمی دونم چطوری این طوری می شه :24:
شاید بخاطر این باشه که خوب مونده نهههههههههههههههه:204:

hesabdar2010
04-26-2010, 11:55 PM
اگه بهتون بگم اون طرف اين ترم تا اخر هفته گذشته نيومده شايد كسي باور نكنه
فك كن يه كسي رو بخواي و سه ماه نبينيش چي ميشه؟! چه اتفاقي سر روح و روانت مياد؟

moo2010
04-27-2010, 02:29 AM
ببین یه چیز می گم روش فکر کن
مشغول بودن ذهن و قوای تعقلی پیامدهای بدی در پیش داره .

1 آیا فکر کردن به نداشته ها دردی رو دوا می کنه

2 اگه واقعا دوستش داری و هوس نیست ، پس تا آخر دوستش خواهی داشت و از چیزی جز اینکه کسی دیگه تو زندگیش باشه نخواهی ترسید

3 این نوع افکار و مشغله های فکری سمی برای درس و پیشرفت شماست ، تا به حال فکر کردی نامزد داشته باشه ، می دونی با دلت و آتشی که تو خرمنش انداختی چه خواهی کرد . این آتش تا خاموش بشه و خاکستر ، خیلی ضرر خواهی دید . چیزی که الان من تجربه اش رو دارم ولی چه کنم که آتش زیر خاکستر شده .
من برای خاموشی این آتش دست به هر کار غیر متعارف از نظر خودم ( نه غیر اخلاقی ) زدم اما نتونستم یا نخواستم به اون احساس پاکی که داشتم ظلم کنم و خاموشش کنم . می تونی عواقبش رو تحمل کنی . خیلی سخته حتی سخت تر از عاشق شدن یا تلاش برای رسیدن به معشوقت .

4 اگه از من می شنوی تکلیف خودت رو با خودت معلوم کن و از همین الان به خودت بگو اگه نشد عیب نداره ، سعی کن بتی از اون برای خودت در دلت نسازی وگرنه عمرت به فناست

5 چیزی که من از ازدواج دستگیرم شد : باید فردی با من ازدواج کنه که بتونه کمبودهای استعدادی و احساسی من رو تامین کنه و من هم بتونم همین کار رو برای طرف مقابلم کنم وگرنه ازدواج با هر کسی جز این شخص یعنی اتلاف عمر خودم و دیگری
چه جوری با کسی که نمی شناسی می خوای ازدواج کنی .

6 هر کسی گفته ازدواج رو باید با عشق شروع کرد و تا آخر ، اشتباه گفته ، چون استارت ازدواج میل به جنس مخالف هست که تا 3 یا 4 ماه اول کمتر خواهد شد و در حد دل زدگی خواهد رسید ، از اونجا به بعد احساسات دو طرف باعث بقای این عهد و پیمان خواهند بود . اگه طرف مقابل ساز ناسازگاری بزنه ، به طلاق خواهد کشید .

باید از روی عقل انتخاب کرد و با عشق به همسر و فرزندان زندگی کرد .

اول با خودت کنار بیا و تکلیف خودت رو معلوم کن بعد درخواست بده .
یا علی
محمد

elili
04-27-2010, 10:13 AM
منم با حرفاش موافقم:60:

mojgan77
04-27-2010, 11:24 AM
:85:

MAHBOOBEH
04-29-2010, 04:40 AM
عالی بود.منم با این دوستمون موافقم.
خیلی زوده که بخوای وابسته اش شی.از اون برای خودت الهه عشق نساز.چون میشکنی.یادت باشه تو هیچ چی ازش نمیدونی و اصلا نمیشناسیش.پس سعی کن یه کم عاقلانه تر فکر کنی.خودتو حتی واسه اینکه قاطعانه بگه نه و تو فراموش کنی و بری دنبال زندگیت آماده کن.

moo2010
05-01-2010, 10:51 AM
خواهش آبجی محبوبه :124::15:
همه به خاطر اینکه یه بار سرمون به سنگ خورد :219:

MAHBOOBEH
05-01-2010, 01:25 PM
من اینارو سر به سنگ خوردن نمیدونم.اینا همه تجربه زندگیه.چراغ راهه.یه زمانی یقین دارم که به حرف من میرسی.

moo2010
05-02-2010, 07:26 PM
من اینارو سر به سنگ خوردن نمیدونم.اینا همه تجربه زندگیه.چراغ راهه.یه زمانی یقین دارم که به حرف من میرسی.

قبول دارم چون تجربه شما بیشتر از منه
:288::288::267::267:
ممنون
:277::277:

mojgan77
05-02-2010, 07:50 PM
با مجرديت حال كن بي خيال شو عاقبت نداره:36:

moo2010
05-02-2010, 09:03 PM
با مجرديت حال كن بي خيال شو عاقبت نداره:36:

مجردی اولش خوبه ولی بعدش بستگی به اطرافیانت داره .
متاهلی اولش خوبه ولی بقیه اش بستگی به خودت داره .

mojgan77
05-10-2010, 12:23 AM
:157:موافقم درست ميگي اما اي كاش ميشد آدم اونطوري كه دلش مي خواست زندگي ميكرد اما ...:202: