PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كمك براي تغيير رشته

LHAM
02-25-2010, 11:40 AM
سلام دوستای عزیزم ..........:212:

من یه سوالی داشتم اگه کمکم کنین ممنون می شم :72:

من رشتم علوم کامپیوتره حالا هم که ترم 4 ام می خوام تغییر گرایش بدم

مهندسی کامپیوتر(نرم افزار) یا IT :306:

خودمم موندم کدوم رشته خوبه :297:

به نظر شما کدوم رشته خوبه؟؟؟؟؟ :confused:

okhi
02-25-2010, 12:02 PM
با سلام

فناوری اطلاعات با نرم افزار 13 واحد فرق داره که 6 تاش مبانیه

ولی چیزی که واضحه کلاسش خیلی بالاتر از نرم افزاره:243::243:

Borna66
02-25-2010, 04:09 PM
سلام دوستای عزیزم ..........:212:

من یه سوالی داشتم اگه کمکم کنین ممنون می شم :72:

من رشتم علوم کامپیوتره حالا هم که ترم 4 ام می خوام تغییر گرایش بدم

مهندسی کامپیوتر(نرم افزار) یا it :306:

خودمم موندم کدوم رشته خوبه :297:

به نظر شما کدوم رشته خوبه؟؟؟؟؟ :confused:

با سلام.سعي كنيد براي درخوات كمك عنوان مناسبي انتخاب كنيد تا سريعتر به جواب برسيد.بنابرايمن عنوان تاپيك شما ويرايش شد.
اما در مورد سوالتون
دوست عزيز هر دو رشته خوب هست اما هر كدام مزايا و معايبي دارد.
رشته مهندسي كامپيوتر از نظر درسي مشكل تر هست و دروس موجود در ان نياز به تمرين و وقت گزاشتن بيشتري هست و حدود 6 درس رياضي در ان دارد و پس از فارغ التحصيلي با توجه به قابليت ها خود فرد و فرصت مناسب شغلي مشغول به كار مي شود.

اما رشته ي اتي كه رشته ي از نظر نامي با كلاسي هست بيشتر در حوزه ي مديريت هست و اكثر دروس ترم اش بيشتر خواندني و در مورد مديريت هست/چون رشته ي تازه تاسيسي در ايران هست هنوز جاي پيشترفت براي ان هست.بنابراني هنوز ثبات كاري براي فراغ التحيلان ان وجود ندارد.اما در كل رشته خوبي هست و ارزش خاص خودش دارد .

سعي كنيد اگر تغيير رشته مي دهيد به خاطر نام ان رشته تغيير رشته ندهيد.ابتدا توانايي هاي خود رو بسنجيد و سپس اهداف و نياز هاي خود كه از رشته ي انتخابي خود داريد با توانايي هاي خود تطبيق بدهيد و نهايتا رشته ي مدنظر خود رو برگزنيد.
موفق باشيد.
روزگار خوش