PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آيا اولين جلسه كلاسها تشكيل ميشه؟

mistery
02-19-2010, 09:13 PM
من سال اولمه كه وارد دانشگاه پيام نور ميشم.ارشد قبول شدم. خواستم بدونم آيا معمولا اولين چلسه كلاسها (4/12) تشكيل ميشه يا نه؟چون بايد از مشهد بيام .اصلا اگه نتونيم يكي دو جلسه اول رو شركت كنيم چطور ميشه؟لطفا يكي منو راهنمايي كنه .....1000 كيلومتر ر اه و بيخودي نيام.....:296:

NIMA.N
02-19-2010, 09:55 PM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg آيا اولين جلسه كلاسها تشكيل ميشه؟
من سال اولمه كه وارد دانشگاه پيام نور ميشم.ارشد قبول شدم. خواستم بدونم آيا معمولا اولين چلسه كلاسها (4/12) تشكيل ميشه يا نه؟چون بايد از مشهد بيام .اصلا اگه نتونيم يكي دو جلسه اول رو شركت كنيم چطور ميشه؟لطفا يكي منو راهنمايي كنه .....1000 كيلومتر ر اه و بيخودي نيام.....:296:

سلام.
اول اینکه لطفا" سوالاتتونو در بخش مربوطه بپرسید به هر حال بنده این پست ره به مکان مربوطه انتقال می دهم.
در مورد تشکیل کلاسها بستگی به مرکز شما و همچنین استاد مربوطه دادر که کلاس را برگزار کند یا نه. شما بهتره با مرکزتان تماس بگیرید و بپرسید

Borna66
02-20-2010, 01:18 AM
با سلام
باتشكر از نيماي عزيز
ولي در كل تجربه نشون مياد جلسات اول برگزار نميشه/اونم جهت آشنايي دانشجو با دانشگاه:287:
ولي بازم از مركز آموزشي دانشگاهتون خبر قطعيشو بگيريد
روزگار خوش