PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا جریان ندادن شهریه و انصراف از تحصیل واقعیته یا تهدید؟؟؟

اقاقی
02-19-2010, 02:23 PM
سلام دوستان الان تو سیستم گلستان دیدم که نوشته دانشجویانی که تا تاریخ 7/12 / شهریه خود را واریز نکنند از طرف دانشگاه به منزله انصراف از تحصیل تلقی می شوند لطفا اگه اطلاعاتی دقیق دارین منو بی خبر نذارین ! نامردا شهریه پیام نور رو بردن بالا والا اگه بریم دانشگاه ازاد فکر کنم بهتره با این همه شهریه و تعداد کلاساشون خداییی نظر بدین !!!!!!:213::235:

50cent
02-19-2010, 02:42 PM
زیاد به این گنده های پیام نور اعتنا نکنید مثله ترم پیششون که همین حرفارو میزدن و هیچ غلطی نکردن

TAHA
02-19-2010, 04:55 PM
سلام دوستان الان تو سیستم گلستان دیدم که نوشته دانشجویانی که تا تاریخ 7/12 / شهریه خود را واریز نکنند از طرف دانشگاه به منزله انصراف از تحصیل تلقی می شوند لطفا اگه اطلاعاتی دقیق دارین منو بی خبر نذارین ! نامردا شهریه پیام نور رو بردن بالا والا اگه بریم دانشگاه ازاد فکر کنم بهتره با این همه شهریه و تعداد کلاساشون خداییی نظر بدین !!!!!!:213::235:
با سلام
دوست عزيز نگران نباشيد.اين ها يك تهديد هست زياد جدي نگيريد.
دوستاني ميشناسم كه شهريه ترم قبليشون رو ده روز به امتحان پرداخت كردند.
بنابراين پيام نور نياز مبرمي به شهريه هاي دانشجويانش داره و اني تهديدها خهم طبيعي هست ولي در كل تجربه نشون ميده هيچ كاري نمي كنند مگر اين كه بزنند به سيم اخر:223: و بخواند از اون كارهايي عجيب و غريب بكنند و اين كارم بعيد هست/چون خيلي از دانشجويان شهريه هر ترم رو يك دوماه بعد از انتخاب واحد ميرند.حال خود دانيد
موفق باشيد

اقاقی
02-20-2010, 02:20 PM
ممنونم دوستان البته منم خودم از این تهدیدا زیاد شنیدم ولی گفتم شاید این ترم بزنه برسرشون و ما هم شانس نداریم یهویی قاراش میش بشه اوضاع!!!!!!!!!!!!!!!!!ممنونم از لطفتووووووووووون:64:

alioj
02-26-2010, 01:38 PM
نه دوست عزیز ممکنه برای ترمهای آینده سخت گیری بیشتر بشه اونم در کلام ! ولی مسلم بدونید دانشگاه هم به این حجم دانشجو نیاز داره (دلیل من ازدحام بیش از حد دانشجو در این دو سال اخیر در دانشگاه که به حد فزاینده ای بالا بوده) برای همین علاوه بر نیاز مبرم به درآمد نیاز مبرم به منبع درآمد یعنی دانشجو هم داره

HeshaM
02-26-2010, 07:54 PM
من شنیده بودم که می گفتند مهلت پرداخت شهریه تا 72 ساعت قبل از اولین امتحان هستش ....... ولی !!!!

HeshaM
02-26-2010, 07:56 PM
البته ما که پرداخت کردیم .............. چه تهدید باشه و چه هرچی !!!!!!!:53:

iliati
02-27-2010, 12:42 AM
چون اصولا کادر این دانشگاه قاطی داره اونم خرااااب ! :222:و ما هم شانس نداریم :265:ما که فردا میریم پرداخت می کنیم:286:

masoud7007
02-27-2010, 07:27 PM
خداييش اين شهريه پيام نور منو هم كلافه كرده
از معجزات پيام نور يكي اينه كه شهريه ثابت رو به شهريه متغير تبديل كردن
هر ترم براي شهريه ثابت يه مبلغ 10000 توماني مي افزايند

حالا شما بگين اين شهريه رو نپردازيم آيا انصراف از تحصيل محاسبه ميشه ؟ به گفته خوشون ؟
ممنون ميشم
رشته حقوق و دانستنیهای آن + نمونه سوالات + مقالات + آموزش كامپیوتر و اینترنت (http://www.moghanpnu.mihanblog.com)

mojgan88
02-28-2010, 04:17 PM
از سايت دانشگاه پيام نور تهران

مدیریت نظارت و ارزیابی ، آمادگی خود را جهت دریافت هرگونه پیشنهاد ، انتقاد و یا اعتراض دانشجویان گرامی نسبت به عملکرد بخشهای مختلف پیام نور استان اعلام می دارد.

بدین منظور عزیزان می توانند به شیوه های ذیل با این مدیریت در ارتباط باشند.

1- ارسال نقطه نظرات، پیشنهادات، اعتراض ها و انتقادات به ایمیل مدیرنظارت و ارزیابی استان آقای دکتر کمال سادات اسیلان sadatesmaelan@yahoo.com

2- ارسال پیامک به شماره 09127164062

لازم به ذکر است شماره فوق تنها به منظور دریافت پیامک در اختیار دانشجویان قرارگرفته و هیچ گونه پاسخی به تماسهای تلفنی داده نخواهد شد.

3- مراجعه حضوری به مجتمع علوم انسانی، طبقه هفتم، مدیریت نظارت و ارزیابی، واقع در خیابان استادنجات اللهی ، نبش خیابان سپند.پ/م

zeba
03-04-2010, 06:59 PM
سلام خواهش ميكنم بگيد كي معدل واقعي مان را مي زنند اين پيام نور ديوانه ام كرده ؟

NIMA.N
03-04-2010, 11:06 PM
سلام خواهش ميكنم بگيد كي معدل واقعي مان را مي زنند اين پيام نور ديوانه ام كرده ؟

لطفا" به عنوان تاپیک دقت کنید. نه خدایی این چیزی که شما گفتین چه ربطی به این تاپیک داره؟
در صورت تکرار با شما برخورد خواهد شد.

50cent
03-05-2010, 12:02 AM
چرا شما پیام نوریها به مخه خودتون فشار نمیارید؟
یه ترم تو پیام نور درس بخونید به همه چی وارد میشین هنوزم مثله این تازه واردا گیج میزنید
لا اقل از ترم بالاییهاتون بپرسین

zeba
03-05-2010, 08:23 PM
با سلام اگر كل شهريه را بريزيم موقع حذف واضافه شهريه قبلي از بين رفته ايا احتمال تمديد شهريه وجود دارد؟

اقاقی
05-03-2010, 03:24 PM
دوووووووووووووووووووووووو وووووووستان مار و فکر کنم حذف کردن نامردا بیاین نظر بدین انصافه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Borna66
05-03-2010, 10:25 PM
دوووووووووووووووووووووووو وووووووستان مار و فکر کنم حذف کردن نامردا بیاین نظر بدین انصافه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با سلام
دوست عزيز منظورتون چيه.
كال بگيد شايد بتونيم كمكتون كنيم

روزگار خوش